Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Racer Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI
    Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Benim planım arka stopları kuyruğu tamamen kaplayacak şekilde tek parça şeffaf polikarbonat döktürüp stop ışıklarını LED yapmak. Yeterli elektronik bilgim (ve malzeme sağlayacak elektronikçi bir dayım) olduğu için kendim yapacağım. En fazla 60-70 milyona malolur diye düşünüyorum.

Ön franajın yanlarındaki hava girişlerinden motorun iç aksamı tamamen görünüyor, bune engellemek için kapağın iç yanına //// şekilli kanatçıkları yaptırmayı planlıyorum. İnce plastikten düz tabaka döküleceği için iki taraf en fazla 30'a malolur.

Ön camın üst kenarları çok şekilsiz, orayı kestirip ön camın üstünü yuvarlatmayı planlıyorum. Kaça malolur fikrim yok.

Gösterge zeminini düzgün bir renkle değiştireceğim. Renkli printer kullanmak yeterli, maliyet sıfır.

Jantların etrafına ince reflektör şerit yapıştıracağım. Maliyeti çok fazla değildir.

Ön fren kaliperleri kırmızı olacak, belki üzerine Brembo bile yazarım

Far ampulünü mümkün olduğu kadar güçlendireceğim, aküyü ve bujileri de bir süre sonra markalı olanlarla değiştireceğim. Maliyet konusunda emin değilim

Bunlara ek olarak belki birkaç da sticker takarım. Ön amortisörü alçaltıp arkayı kaldırmayı da düşünebilirim, ama sürüş dinamiği etkilenirse eski haline getiririm.

Bunlara ek olarak eğlence amaçlı 2lt'lik yangın söndürücü alıp, şişeyi maviye boyayıp üzerine NOS Holley yazar, arka koltuğun üzerine yerleştirir, sonra gidirp 1000'lik SS'lere "kapışalım mı" demeyi de planlıyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    NicemaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    valla beyler bugün bayi ye uğradım racer in fiyatı şu an 3.400 + plaka masrafı olarak 3.600 gibi bi rakama çıkmış durumda tabi pazartesi kanun yürürlüğe girmiş olursa ama bunun yanı sıra kanuni diğer modellerde fiyat indirimine gitti tiger şu an 3.900 fiyatla satılıcak falan ......
    www.enguclu.com ==>> EnGuclu Bilişim&Internet Hizmetleri

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    işçiliğini beğenirsem banada yapıcan aynısını ona göre

Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı
    Benim planım arka stopları kuyruğu tamamen kaplayacak şekilde tek parça şeffaf polikarbonat döktürüp stop ışıklarını LED yapmak. Yeterli elektronik bilgim (ve malzeme sağlayacak elektronikçi bir dayım) olduğu için kendim yapacağım. En fazla 60-70 milyona malolur diye düşünüyorum.

Ön franajın yanlarındaki hava girişlerinden motorun iç aksamı tamamen görünüyor, bune engellemek için kapağın iç yanına //// şekilli kanatçıkları yaptırmayı planlıyorum. İnce plastikten düz tabaka döküleceği için iki taraf en fazla 30'a malolur.

Ön camın üst kenarları çok şekilsiz, orayı kestirip ön camın üstünü yuvarlatmayı planlıyorum. Kaça malolur fikrim yok.

Gösterge zeminini düzgün bir renkle değiştireceğim. Renkli printer kullanmak yeterli, maliyet sıfır.

Jantların etrafına ince reflektör şerit yapıştıracağım. Maliyeti çok fazla değildir.

Far ampulünü mümkün olduğu kadar güçlendireceğim, aküyü ve bujileri de bir süre sonra markalı olanlarla değiştireceğim. Maliyet konusunda emin değilim

Bunlara ek olarak belki birkaç da sticker takarım. Ön amortisörü alçaltıp arkayı kaldırmayı da düşünebilirim, ama sürüş dinamiği etkilenirse eski haline getiririm.

Motosikleti
    Abi ayıpsın Garanti iyice katlolacak olmasa motorla da oynarım ben Açık hava filtresinden girer egzantrikten çıkarım, ya üç haftada motoru elime alırım ya da aleti Kanuni'ye geliştirme prototipi olarak 6 milyara geri satarım

Peril - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benimde bir arkadaşım aldı..pendikte..hatta ufak ta bir kaza atlattı..ilk motoru.
    ama online olamıyo.buluşmalarınızda izinli gününe denk gelirse çağırıcam aranıza..

@hmedim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125 REPSOL İDİ ŞİMDİLİK NİSSAN PRİMERA
    abiler sonunda repsol renginde resmini buldum
    400 ytl ötv den dolayı üstüne gelmesine rağmen alıcam

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    e hayırlı olsun diyelim @hmedim bu arada kütük sen bi modifiye et bizde bi ucundan tutarız olmadı kanuni ile konuşur garanti dışı bıraktırmayız dediin gibi prototip olayı bu arada Peril haftaya pikniğe gidicem ben arkadaşına haber et istersen gelsin oda

bulosele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    duyduguma gore kanuni 3 modelde indirim yapmis bu ötv den dolayi ama ne yazikki simdilik kanuni racer icin boyle bir indirim soz konusu degil...

duyduguma gore kanuni 3 modelde indirim yapmis bu ötv den dolayi ama ne yazikki simdilik kanuni racer icin boyle bir indirim soz konusu degil...

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    ben demiştim bu motor a zam gelir die

Alıntı bulosele adlı üyeden alıntı

Motosikleti
    @Niceman

Abi ben geçen söylediğim Çin fabrikasıyla görüşüyorum bu aralar. Adamların ingilizce bilen mühendisleri yok, anlaşmak zor oluyor Yine de adamları bu motorun benim kafamda olan versiyonuna benzer halini yapmaya ikna etmeye çalışıyorum. Benim yazdığım modifiyelere ek olarak kuyruğu da yeniden şekillendirecekler sanırım, bikaç çizim yolluycam yarın adamlara. Yaz sonunda Kanuni Racer Khu200 versiyonu gelirse şaşırmayın

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    sen yaptır direk satıp senin makinadan alıcam

@Niceman

Abi ben geçen söylediğim Çin fabrikasıyla görüşüyorum bu aralar. Adamların ingilizce bilen mühendisleri yok, anlaşmak zor oluyor Yine de adamları bu motorun benim kafamda olan versiyonuna benzer halini yapmaya ikna etmeye çalışıyorum. Benim yazdığım modifiyelere ek olarak kuyruğu da yeniden şekillendirecekler sanırım, bikaç çizim yolluycam yarın adamlara. Yaz sonunda Kanuni Racer Khu200 versiyonu gelirse şaşırmayın

hadi bakalim khutuck, bekliyoruz senin modeli...

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    salı günü benim motor un resimlerini çekicez kütük oynucak resimlerin üzerinde bakalım ne çıkıcak ortaya

Alıntı bulosele adlı üyeden alıntı
    hadi bakalim khutuck, bekliyoruz senin modeli...

Motosikleti
    İyi bişiler çıkacak, içimde öyle bi his var

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    bakalım artık ne gibi bi işçilik

İyi bişiler çıkacak, içimde öyle bi his var

@hmedim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125 REPSOL İDİ ŞİMDİLİK NİSSAN PRİMERA
    arkadaşlar büyük zorluklarla ele geçirmiş bulunduğum racer 200 repsol rengindeki resmi.......... ben çok beğendim rapsol alıyorum inşallah

BLOODMN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ RACER 200
    arkadaşlar ben de sayenizde racer 200 hayranı oldum. ancak cuma günü yetişmedi ve ötv'yi yedik. sizce yeni fiyatta indirim yaparlarmı.

yapmalari gerekir ama hic sanmiyorum dostum...bu motor yeni fiyata ragmen cok satacak belli...

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    valla indirim yapacaklarını hiç sanmıyorum neticede yok satıyor motor...

Alıntı BLOODMN adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar ben de sayenizde racer 200 hayranı oldum. ancak cuma günü yetişmedi ve ötv'yi yedik. sizce yeni fiyatta indirim yaparlarmı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 35 kullanıcı var. (0 üye ve 35 misafir)

Bu Konudaki Etiketler