Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Racer Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    RacerS200
    Alıntı Kayra67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ama bird senin farketmediğin şu varki SANKİ BU İŞİ SENDN BAŞKA KİMSEE BİLMİYOR,ANLAMIYOR,BECERMİYOR.genelde herkesin yazılarına cevap olarak kullandığın keelimeler bu yönde.
    Kardeş açıkçası ben şahsen serkan ın böyle bir tavır takındığını hiç sanmıyorum. adam güzel güzel cevap yazıyor fotoları paylaşıyor falan filan. Ama sen nereden çıkardın şimdi onu anlamadım?

Ha şuda varki böyle sebeplerle polemiğe girmekte çok yanlış birer örnek olacaktır bizim açımızda.Demem oki BİZ SAYGIYI SEVGİYİ YİNEDE ELDEN BIRAKMAYALIM SENİN VE SENİN GİBİ BİZLEREE VE DİĞER ARKADAŞLARA YARDIMCI OLMAYA ,BİLGİLERİNİ PAYLAŞMAYA ÇALIŞAN ARKADAŞLARIDA KÜSTÜRÜP KAYBETMEYELİM.
    Ayrıca ben şu zamana kadar kimsenin serkan a sinirlenip, küsüp, darılıp, tartışıp da buraya yazmayı bıraktığını hatırlamıyorum? Sen böyle birşey gördüysen bizimle paylaş biz de bilelim...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Arkadaşlar Serkan arkadaşımız elinden geldiğince herkeze yardım etmeye çalışıyor. Ve ediyorda .Bilgiçlik taslama hakkı var bence çünki bu işlerden anlıyor. isteyen kişi Serkanın tavsiyelerine isteyen uyar isteyen uymaz.
    Burada çıkıpta polemik yapmaya gerek yok...
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

dumanxtr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer*s
    Alıntı SAd0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yürü bee artık şu su motorunu satarsın:p, hanii fotolarrrrrrrr
    dostum kısa zamanda fotoları atacam

ya arkdaşlar Lastik hava basınçları kaç olmalı bana ikiside çok şişkin gibi geliyor

teşekkürler ... Tekeriniz Düz bassın yolunuz açık olsun
    ( @ N € R >>dünyada ROMA,tr de SOMA

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    arkadaşlar rampa performansı nasıldır bu aletin freedom düşünüyorum kıyaslama yapıcam. bakın cbf 150 tork değeri 12,5, racer torku 9,9..cbf ile süren oldu mu? rampada bayılır mı bu motor yardım edin ya kaynattınız sorumu =) sayfaları okuyom tek tek ama daha çok var.
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kanuni Racer 200 // Northwing SLR 150
    servisin önerdigi ön 30 arka 35 ideal
    bu arada herkeze selamlar
    ve evet bende buyuk aptallık yapıp motora yag koymayı unuttum gercekten buyuk sacmalık bu yag bıtınce motordan bı sırıltı bı sakırtı gelıyo yagı koyduktan sonra kestı o sesı bıde bılmıorum sızde warmı bende 5- 5.5 devır arasında depoda bı tıtreme war

ve bu arada arkadaslar S lerın farklı fakat Rların yanı 06-07 modellerın RR kasaların tork
    Maks. Tork : 14Nm/6000 d/dk

dumanxtr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer*s
    Alıntı StoneOfDeath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    servisin önerdigi ön 30 arka 35 ideal
    bu arada herkeze selamlar
    ve evet bende buyuk aptallık yapıp motora yag koymayı unuttum gercekten buyuk sacmalık bu yag bıtınce motordan bı sırıltı bı sakırtı gelıyo yagı koyduktan sonra kestı o sesı bıde bılmıorum sızde warmı bende 5- 5.5 devır arasında depoda bı tıtreme war

ve bu arada arkadaslar S lerın farklı fakat Rların yanı 06-07 modellerın RR kasaların tork
    Maks. Tork : 14Nm/6000 d/dk
    tşkler ben benim havalar 30*30 çıktı bende orjinal degeri 32*40 mış ögle yaptım ama senin dedigin gibi bütün arkdaşlar normal den 2-3 psi daha az bas diyor
    ( @ N € R >>dünyada ROMA,tr de SOMA

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    RacerS200
    Alıntı jr. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar rampa performansı nasıldır bu aletin freedom düşünüyorum kıyaslama yapıcam. bakın cbf 150 tork değeri 12,5, racer torku 9,9..cbf ile süren oldu mu? rampada bayılır mı bu motor yardım edin ya kaynattınız sorumu =) sayfaları okuyom tek tek ama daha çok var.
    arkaaşım rampada 1-2-3 çıkarsın en ufak sıkıntım olmadı şimdiye kadar hatta çoğu zaman beni şaşırtmıştır motorun performansı...

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    evt yazddıklarını bende dikkatlice okudum serkan bey kardeşim.ilk şunu söleyeyim bu yazı karakteri öle bişeyki aynen bizim türkçe lisanınaki kelimeler gibi neyi nasıl anlamak istersen o şekle giriveriyo hemen.ben mesela senin yazdığın !! SÖZLERİNİ AÇARAK VE DİKKATLİ SEÇ DOSTUM !! kelimeciklerini tehdit olarakta algılayabilirim uyarı yada kibara bir söyleyiş,deedim ya nereye çekersen.Senin burdaki 195 sayfaa bulunan bütüüün yazdıklarını hemen hemen okummuşumdur,tamam bilgilisin bu konuda ona lafım yok,diğr arkadaşlarada yardımcı oluyorsun oda açık ve net görünüyor.Ama bird senin farketmediğin şu varki SANKİ BU İŞİ SENDN BAŞKA KİMSEE BİLMİYOR,ANLAMIYOR,BECERMİYOR.genelde herkesin yazılarına cevap olarak kullandığın keelimeler bu yönde.Ha şuda varki böyle sebeplerle polemiğe girmekte çok yanlış birer örnek olacaktır bizim açımızda.Demem oki BİZ SAYGIYI SEVGİYİ YİNEDE ELDEN BIRAKMAYALIM SENİN VE SENİN GİBİ BİZLEREE VE DİĞER ARKADAŞLARA YARDIMCI OLMAYA ,BİLGİLERİNİ PAYLAŞMAYA ÇALIŞAN ARKADAŞLARIDA KÜSTÜRÜP KAYBETMEYELİM.

arkadaşım anlaşılan yanlış okumuş olmalısın ki,
    ben her yaptıgım ve yapılabılecek olan şeyleri kendiniz yapın derim,
    ve her türlü imkanıda sunarım,
    eğer bana yakınsanız gelın beraber yapalım,
    veya ben geleyım gibi,

asla kendımı begenmışlık yapmam,

net üzerınden kesınlıkle kimseyi kaile almam,
    sonucta net ortamı oldugundan kime ne dersen veya ne yazarsan yaz elıne bişiy geçmez,

bu nedenle yorumlarada pek aldırış etmem,
    herkes bakmak ıstediği gibi görür,

fakat olmadık laflarada sinirlenmiyorum değil yani,

münkün olduğu kadar iyi ve kötü bilgi veriyorum ve bilmediklerini veya kısa yollarını öğreniyorum...
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

titanxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba STR 250cross + mondial xtreme supermoto
    [QUOTE=jr.;1561479]arkadaşlar rampa performansı nasıldır bu aletin freedom düşünüyorum kıyaslama yapıcam. bakın cbf 150 tork değeri 12,5, racer torku 9,9..cbf ile süren oldu mu? rampada bayılır mı bu motor yardım edin ya kaynattınız sorumu =) sayfaları okuyom tek tek ama daha çok var.[/QUOTE

arkadaşım 2 kişi ile 4. viteste 80 -85 le cıkmadıgımız di rampa yok diyebilirim.rampadaki performansı düz yoldan daha iyi diyebilirim

Motosikleti
    arkadaşlar lastik üzerlerınde basılması gereken hava PSL adı altında ayzıyor zayen,

bir ara bakın ınce yazılar toplulugu olacak onların arasında yazıyor,

ve ön 36,arka 40 psl oluyor...

bu arada arkadaşlar,
    burası sanal ortam oldugundan herkes her istediğini yazmakta özgürdür,
    kimse kimseyi yazdıkları ile kınıyamaz,
    tabii yazdıkları başkasını karalayacak yazılar değilde (kayra üzerine alınma sadece NOT bu yazdığım)

kimsenin bir birinden çıkarı alıp veremediği yok,
    kimse para veya bir mal karşılığı bilgi alışverişindede bulunmuyor,

bu nedenle herkes herşeyi yazmakta özgürdür.

ben sadece kimi zaman sorulan soruların yanıtlarını,
    kimi zaman ise motorunuza uygulanabılecek ve uygulanamayacak olanları yazmışımdır,

hee kaldıki değişiklikler tasfıp edende olur etmeyende,
    kimi orjınal sever,
    bende farklı ve değişik olmayı seven biriyim,
    bende asla çin malı motorda veya ufak cc motorda orjınallık yanlısı değilim,

tabi ufak cc için geçerli,
    kaldıki R6 veya 600RR almış olsam en fazla grenajları sökerim ve hangi parça nerede diye öğrenmeye çalışırım,
    yolda kaldığımda arayınca bulayım diye,
    fazla bir oyunlara girmem...

Uzun Lafın Kısası,
    Herkes Dilediği Yorumu Yazmakta Özgürdür,
    Kendi Çapında...
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı dumanxtr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tşkler ben benim havalar 30*30 çıktı bende orjinal degeri 32*40 mış ögle yaptım ama senin dedigin gibi bütün arkdaşlar normal den 2-3 psi daha az bas diyor
    40 yapma cok sekiyor

Serkan Abı Bosver Ya Konusan Konussun Ben Yukarda Kımsenın Yazdıgını Gormedım Mesela Bu Arada 36-40 Cok Fazla Abı Ben Ogun Senı Aradıktan Sonra Seke Seke Geldım Eve Bide ön Lastıgım Patladı

bttfemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 HONDA CBR 600F
    StoneOfDeath kardesşim sen nezaman yağ koymayı unuttun,sora yağ koyunca ilerde sorun cıkardımı motor?benimki 315 km de bitti yani rodajın bile yarısına gelmeden işin kötü tarafı bu,ama yağı koyduktan sonra motor eski halıne geldi hiç bi değişiklik yok canavar gibi,benim sıkıntım o şakırtı şukurtu sekmanların silindirlere sürtünme sesi taa kulağıma kadar geldi mutlaka bi aşınma oldu,bu parçaların değişimi için bugün servise ricada bulundum motorun açılıp incelenmesini istedim,motoru inceledikten sonra rapor yazıp kanuniye göndereceklermiş sonra ankaraya muhendis gelip motoru incelıcekmıs daha olmadı motoru fabrikaya goturup orda incelerlermiş falanda filanda,benimde beklemye sabrım yok şeytan diyo al motoru o şekilde bin nasıl olsa performansı iyi bilmiyorum kafayı yemek üzereyim sizce ne yapmalıyım

bttfemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 HONDA CBR 600F
    ???????????

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ben Motoru 2200kmde Aldım Bakımları Yapılmıstı 3700e Kadar Hıc Yag Degıstırmedım Yarım Cay Bardagı Yag Cıktı Aptallıgıma Geldı Nası 1500oldu Annamadım 1haftada Oldu Okadar Km Motordan Gelen Sese Sınır Olup Bakıma Bıraktım Yagdan Cıktıgı Anlasıldı Suanda Bı Problem Yok Fakat 100km Falan Daha Yag Koymasam Perte Verıcektım Motoru Suanda ıyıyım Bıde Tum Kullancılara Bırsey Sorucam Usta Bana Soledı Bende Merak Ettım Devır Max Kaca Cıkıyor Arkadaslar Usta Benım Motoru Kullandıktan Sonra Bırcok Racerı 10-11 Arasını Zor Yaptıgını Soledı Suanda 11.5e Vuruyorum Sonra Redlıneye Gırıyo Kesıyo Sız Denedınızmı Merak Ettım Yoksa Usta Yalakalıkmı Yaptı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    RacerS200
    valla iyiymiş benimkisi 9500 ün üstüne çıkmıyor ama her istediğimde de yapıyor

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı serdark2381 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla iyiymiş benimkisi 9500 ün üstüne çıkmıyor ama her istediğimde de yapıyor
    her ıstedıgını yapıosa 9.5 yeter ıste ben sadece meraktan sordum bu arada yukarda bahsı gecmıstı benımde sıbop ayarına gıtmem gerekıyo depodan acaıp bı ses gelıyo bırde zıncır problemı yasıorum bılmıyorum sız yasıyomusunuz zıncırı ben sıkıyorum o gevsıyo Rlarda yasanan tıpık bır problem

Motosikleti
    JİNLUN JL 250-5 ELEGANCE
    dokunmayın serkanımıza adam ne güzel yardım ediyor bilgilerini paylaşıyor,insanlık yapıyor
    [COLOR="Red"][I][U][B]::shhh::ÖLMEKTEN DEĞİL UNUTULMAKTAN KORKARIM::shhh::[/B][/U][/I][/COLOR]

Motosikleti
    aydın kardeşim benim motorun lastikleri DUNLOP o nedenle lastik üzerindeki pls mıktarı kadar vuruyorum,
    sizinde lastıklerın üzerınde vardır demek ıstedım,
    benım kısı o nedenle 36,40,
    __________________________________________________ _____________
    arkadaşlar devrin en son çıktığı yer 11,500,
    oda devır saatını söktüm ben içini değiştiririm diye ama bulamadım,
    11.500 den yükarıya çıkmaz dayanıyor orada çünki,
    ve serdar kardeşim, 9.500 devri bulması bir sorun olduguna düşündürüyor,
    motorlarda startörün motor süratindeki ürettiği elektrik ile saati çevirdiğini bildiğimden bir servisine danışsan iyi olacaktır.
    __________________________________________________ ______________
    Emre kardeşim senın olayına diyeceğim yok malesef,
    ama kanunilerde yağ yakma olayı var zaten,
    1500 km içinde 250 gram kadar yağ eksıltıyor,
    hatta osman farklı piston attırmıştı yağ yakışı kesillmişti,
    bende arayıştayım şimdilerde piston,
    sağlıklı bir rektifiyeye sokacağım motoru...

ama senin iş uzun süreceğe benziyor,
    bu arada sanırım 30 gün olması gerekıyor,
    olmazsa yenısını verıyorlarmış,
    kaldıki senın motor içinde sorun oldugu kesın yağ kalmadı diyorsun...
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

merhaba öncelikle herkeze selamlar forumdaki yazıları racer aldım alalı takip ediyorum uzaktan uzaktan serkan kardes cok faydalı bilgiler verıyor öncelıkle ona ve herkeze tesekkür ederim

resım nasıl ekliyoruz sayfaya sizinlepaylaşmak istedim
    Hızlı Gidip Durmasını Bilirim Sen bakma Bana ben Rüzgar Gibiyim[B][/B]:P

Motosikleti
    Arkadaşım Sanırım Yeterince Açıklayıcı Olmuştur...

''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 17 kullanıcı var. (0 üye ve 17 misafir)

Bu Konudaki Etiketler