Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Racer Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Racer S 200
    Alıntı bttfemre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kayra kerdeşim çok iyi düşünmüssün bende unutuyorum yan ayaklığı habire,bir keresinde yan ayaklık açık bir şekilde kalkış yaptım geriye dönmek için sol taraftan caddenin ortasına gelince ayaklığa temas etti düşüyodum ve cadde işlek tam arabada geliyodu hemen ayaklığı indirip geri geri başladığım pozisyona geri döndüm (istiyosan dönme arabalar üzerime son sürat geliyo) sakinleştikten sonra ayaklığı indirip normal insanlar gibi kalktım gittim
    ya kardeş dedim ya çok tehlikeli ayaklığın açık durumda gitmek.allah korusun ölüme bile sebep ..Ama resim nasıl koyuluyor buraya harbiden bulamadım yaa.biriniz anlatsa benim motorun resimlerini koyacam,hem sanada gösteririm ayaklık meselesini.çok basit ve çok ucuz.kendin rahatlıkla yaparsın.bidahada ayak açıkken motor çalışmaz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    freedom200 & Kawasaki er5
    Arkadaşlar bir sorum var: Debriyajın oradan hafif yağ sızıntısı var. Bu normal mi acaba? Yoksa yağı fazla mı koydum?(gerçi 1litre koymuştum) Debriyaj dediğim yer debriyaj maneti değil, debriyaj telinin motorla birleştiği yer. Selamlar.

Motosikleti
    Racer S 200
    Alıntı Trakonya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bir sorum var: Debriyajın oradan hafif yağ sızıntısı var. Bu normal mi acaba? Yoksa yağı fazla mı koydum?(gerçi 1litre koymuştum) Debriyaj dediğim yer debriyaj maneti değil, debriyaj telinin motorla birleştiği yer. Selamlar.
    kardeş bildiğim kadarıyla olduğu yeri karaladıysa sorun yok.ama devamlı sızıntı ise evet sorun var.hortum kaçırıyo olabilir.hem yağ olduğuna eminmisin benzin hortumlarını kontrol etsen derim.genelde onlar kaçırır.Birde 1 lt. yağ epey az geliyo bilesin.zaten mtordan şakır şakır ses gelir yağ az demektir bence.1,5 lt ye yakıkın koy sorun çıkarmaz .ben öle yapıyom.

hemde gözünü sevem resim nasıl ekleniyo buraya söle bana motorun fotolarınnı koymak istiyom

bendede gösterge panelindeki benzin gösterge çubuğu kafasına göre sallanmaya başladı boşta duruyo.kontağı açınca ibre en sonuna kadar fırlıyo yolda gideerken baştan sona geziniyo ne olduki bilen varmı?

bttfemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 HONDA CBR 600F
    http://img16.imageshack.us bu linke tıkla sonra ekranın sağ tarafında resize image yazan yerden resmin çözünürlüğünü 640 480 yap yada istediğini ama bu normal,sonrada browse sekmesinden resmini bul seç sonra kırmızı çizgi içerisindeki start upload yazan yere tıkla ve resmini yüklemeye başlasın,yükleme bitince sayfa değişecek ve gelen sayfanın en altında Hotlink for forums (1) olan kutunun içindeki linki kopyala sonra mesajı yazdığın yere yapıştır yap bukadar kayra kardeşim

işte benim bebeğim garajda.az kaldı çok maceralar yaşayacaz çooooookk

Motosikleti
    Racer S 200
    teşekkür ederim saolasın
    deneyelim bakam
    olacakmı

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    arkadaşım al sana resimli anlatım
    umarım işine yarar.
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

Motosikleti
    Racer S 200
    http://yfrog.com/2sphoto0001ijx

http://img100.imageshack.us/gal.php?g=photo0001i.jpg

serkan hazır seni bulmmuşken sorayım racerların karbüratör ayar vidası neredee.

Motosikleti
    Kanuni racers 200
    racer s

BiZ HeR CeVaBa BiR SoRu İLe KaFa TuTTuk

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Günaydın Arkadaşlar
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Motosikleti
    Kanuni racers 200

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    RacerS200
    eagle_19 senin motor 2009 model mi?

bttfemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 HONDA CBR 600F
    reimler cok canlı ozellikle en alttaki cok hoşuma kaçtı sankı şehri terk etmeye hazır tehlikeli bir maceraya atılmadan hemen önce çekilmiş bir resim gibi çok karizma duruyo repsol racerde =)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    RacerS200
    bence hafiften çakma honda gibi duruyo o yüzden almadım repsol ü

Bir de dikkat ettim tam dikkat çeken yerlerde kanuni yazıları var sticker lar da değişik bizimkisinden. Halbuki kendi sitesinden bakınca aynı kasa..

ankara da olan arkadaşlara buradan duyurayım bu arada hafta sonu beypazarı gezimiz var gelmek isteyen arkadaşlar buradan mesaj yazabilirler

(özel mesajlara bakmıyorum)

Motosikleti
    Kanuni racers 200
    sedark kardes motor 2008 model agustosta almıstım daha km 2200 de fazla yol yapmadım.ama bu yaz km cıldıracak gıbı gorunuyorAslında ben siyah alacaktım ama sıyah rengı hosuma gıtmedığı için repsol aldım bızım burada cok dıkkat cektığını soyleyebılırım.resmı cekındığım yer ıse obruk barajı. iskilip corum arasındakı kopru ...arkadslar hayırlı surusler dılerım.....

titanxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba STR 250cross + mondial xtreme supermoto
    arkadaşlar size cok önemli bir sorum olacak bizim motosiklete yani kanuni racere yurt dışında bulunan kuzenim rengli zincirlerden getirmeyi düşünüyor.racerin zincir boyutları nedir.yani o zinciri alırken hangi ölçüleri verecek tam olarak bir bilgisi olan varmı aceba?

Motosikleti
    Racer S 200
    Alıntı serkanADH13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bakımlarında eksıklıkler olabılır,
    yoksa en kötü ihtimal 120 vurur,
    en azından benım gördüğüm 10 motorda 8'i 120 vuruyordu çünki...

motoru kılıtlıyorum,fakat o gece yagmur vardı eve ıslak gırdım,
    içerisinde sıcak oldugundan uyuyup kalmışım unuttum yani..

bu arada bende motordan fazla aradım it'i ama göremedim,
    bizim buralar bır tarafta yeşil pınar tepesi (yani etrafı ayaclık yer)
    bır tarafı dere boyu,
    dıer tarafı mezarlık,
    yani ne kadar ararsan ara nafile,

dieri yakalandıya sonucta pirince giderken bulgurdan oldu ipneler....

hepınıze tesekkurler...

dostum sanki servisinde bakımı yapılırken ne yapıyolarki.hiçbişeş,dandik bi buji değişiyo en oldduğu belli olmayan yağ ve şöle bi tur tamam,yatır ganileri.gittim litresine 35 tl verdim özel yağ aldım,en iyi bujiyi aldım taktırdım.komple motoru heryerine varıncaya kadar söktürüp çin vidalarını pirinç orjinal vidalarla değiştirttim ve tek tek gözden geçirerek toplattım tekrar.yoksaa kanuni nin yaptığı motora güvenle binilmez ben size söleyem.bikere kendi gözümle gördüm ana şase çok zayıf,incecik içi boş bi profil.Ben sizi anlamıyom bazı valla,doğruları konuşalım arkadaşlar arasıra.tamam görüntü güzel ama oda son çıkan s modellerinde.bi öncekilerde biraz kafa yüksek ve arka alçak.motor keendide alçak azıcık estetik yapı yok.neyseki s modellereirni birazda olsa estetik yapmışlar. kaatılanada katılmayanada saygılar.bbye

ha bide serkan ustanın dediği lafa bakın bi en azından 10 motorda 8 i 120 vuruyordu diyo cevabında bana.aklıma ilk gelen Kanuni fabrikasında mühendismi bu adam dedim kendimce.sen seninki ve birkaç arkadaşınınki dışında kaç kanuniye bindinki dostum.Paramparça yapmışsın motorunu bi acayip görüntü şekil yapmışsın ama senin zevkin tabi ben ordan anladım bi sorun olduğunu zatenki.orjinaaaaali hepsinden iyiydi bence : )

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    RacerS200
    Alıntı eagle_19 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sedark kardes motor 2008 model agustosta almıstım daha km 2200 de fazla yol yapmadım.ama bu yaz km cıldıracak gıbı gorunuyorAslında ben siyah alacaktım ama sıyah rengı hosuma gıtmedığı için repsol aldım bızım burada cok dıkkat cektığını soyleyebılırım.resmı cekındığım yer ıse obruk barajı. iskilip corum arasındakı kopru ...arkadslar hayırlı surusler dılerım.....
    benim racers de 2008 ağustos.
    valla helal olsun o zamandan bu zamana 2200 km cik yapmışsın
    ben son iki haftada 460 km yaptım

ankara ya yolun düşerse beklerizzzzzz

Motosikleti
    freedom200 & Kawasaki er5
    [QUOTE=Kayra67;1554280]kardeş bildiğim kadarıyla olduğu yeri karaladıysa sorun yok.ama devamlı sızıntı ise evet sorun var.hortum kaçırıyo olabilir.hem yağ olduğuna eminmisin benzin hortumlarını kontrol etsen derim.genelde onlar kaçırır.Birde 1 lt. yağ epey az geliyo bilesin.zaten mtordan şakır şakır ses gelir yağ az demektir bence.1,5 lt ye yakıkın koy sorun çıkarmaz .ben öle yapıyom.

Kardeş benzin sızıntısı değil. Hani debriyajın motordan debriyaj teline bağlantığı tırnak mı desem metal bir parça varya oradan dediğin gibi karalamış. Yağ sızıntısı yani. Ama çok çok az, belli belirsiz diyelim.
    Dediğin şey dikkatimi çekti. Evet motorda bir şıkırtı sesi var. 1litre yağ koyuyorum, ama yağ çubuğunda tam gözüküyor. Hatta bu ses için supap ayarı yaptırdığım halde gitmemişti. Yalnız 1.5 litre yağ fazla gelmez mi? Sorusu da aklımı karıştırdı açıkçası...

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    Alıntı Kayra67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

serkan hazır seni bulmmuşken sorayım racerların karbüratör ayar vidası neredee.
    ayar vıdası olarak tek vıda var görünürde zaten,
    oda rolantı cıvatası,
    yanlış hatırlamıyorsam,
    sağ kısımda olması gerekıyordu,
    sarı renklı oluyor ve ufak bır delıgın ıcınde olması lazımdı,

onun dışında karbüratörün memesi var birde o değişebilir...
    ince delikli veya kalın delikli olarak..
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

titanxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba STR 250cross + mondial xtreme supermoto
    Alıntı titanxxx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar size cok önemli bir sorum olacak bizim motosiklete yani kanuni racere yurt dışında bulunan kuzenim rengli zincirlerden getirmeyi düşünüyor.racerin zincir boyutları nedir.yani o zinciri alırken hangi ölçüleri verecek tam olarak bir bilgisi olan varmı aceba?
    benim zincir sorum ortada kaynadı ya

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 21 kullanıcı var. (0 üye ve 21 misafir)

Bu Konudaki Etiketler