Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Racer Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI
    serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    aslında senınde bakabılecegın bır durum ama bıraz karmaşık bır işlem,
    buyuk ıhtımalle vıtes gosterge musuru oturmamıştır,
    veya soketı gevsektır,

ben kuyruktakı tum parcaları hava fıltresının üzerıne cektım:D,
    ilk fırsatta sıze resımlı olarak atarım,
    cok basıt bır durum sadece kabloları keseceksınız teker teker kısaltacak ve hava fıltresının üzerıne koyacaksınız,

bu arada aklınızda olsun,
    kuyruğun altında sinyal flaşörü ve CDI(motorun beyni) var,
    ikiside siyah kapalı kutucuklar,
    hatta sinyalde ses çıkaran şey flaşör:D
    o seside kesmek ıstersenız flaşörün etrafına elektrık bandı çekın,sinyalin ötmesi duyulmaz...
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bttfemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 HONDA CBR 600F
    arkadaşlar dun motoru incelerken arka sol yan grenajın (siyah üçgen olan kısım)civatasının olmaığını fark ettim,büyük ve contası ayrı civata,başka civatayla tutturdum ama hoş olmadı o civatanın orjinalini servislerinde bulabilirmiyiz? (benim servisimde yok bulacaklarınıda sanmıyorum zaten onlar kaybetti civatayı)
    benim motoru aldığım yer kanuni bayisi ama sadece stkanuni satıyor,normal kanuni motorları satmıyor,ben özel sipariş üzerine getirttim onun için bu motorun hiçbir yedek parçası ellerinde yok,acaba ankaradaki diğer kanuni servislerine gitsem garantiden yararlanırmıyım ve ilgilenirlermi?

Motosikleti
    freedom200 & Kawasaki er5
    Herkese merhaba
    Motorum 10.000 i devirdi! Geçenlerde motordan gelen şıkırtı sesini yaptırmak üzere servise gittim. Dedim herhalde supaplardandır. Motorun üst kapağını söktüğümüzde supapların bayağı bir gevşemiş olduğunu gördük. ( Özellikle benzin supapının) Servis onları çakıya benzer bir cisimden yardım alarak sıktı. Bu arada servis motorun sesinin ve kompresyonunun çok iyi olduğunu söyledi ve çok sağlıklı bir motor dedi.
    Bir de gelmişken dedim karbüratörü bi sökelim, temizleyelim. (Gerçi motorda bi performans düşüşü yoktu ama, aklımdan çıksın diye) Karbüratörü açtığımızda içerisinin ayna gibi tertemiz olduğunu gördük! (bu arada hep aynı yerden benzin alırım) Servis genede karbüratörü özel bir sıpreyle temizledi. En nihayetinde servis, tıkanmadıkça karbüratörü temizletme dedi. Çünkü hassas ayarları olan bir mekanizma dedi
    Paylaşmak istedim.
    Kazasız belasız günler dileğiyle

Motosikleti
    GT250R
    Alıntı Trakonya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba
    Motorum 10.000 i devirdi! Geçenlerde motordan gelen şıkırtı sesini yaptırmak üzere servise gittim. Dedim herhalde supaplardandır. Motorun üst kapağını söktüğümüzde supapların bayağı bir gevşemiş olduğunu gördük. ( Özellikle benzin supapının) Servis onları çakıya benzer bir cisimden yardım alarak sıktı. Bu arada servis motorun sesinin ve kompresyonunun çok iyi olduğunu söyledi ve çok sağlıklı bir motor dedi.
    Bir de gelmişken dedim karbüratörü bi sökelim, temizleyelim. (Gerçi motorda bi performans düşüşü yoktu ama, aklımdan çıksın diye) Karbüratörü açtığımızda içerisinin ayna gibi tertemiz olduğunu gördük! (bu arada hep aynı yerden benzin alırım) Servis genede karbüratörü özel bir sıpreyle temizledi. En nihayetinde servis, tıkanmadıkça karbüratörü temizletme dedi. Çünkü hassas ayarları olan bir mekanizma dedi
    Paylaşmak istedim.
    Kazasız belasız günler dileğiyle
    nice nice 10.000lere trakonya inşallah bizde görürürz o günleri

Alıntı bttfemre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar dun motoru incelerken arka sol yan grenajın (siyah üçgen olan kısım)civatasının olmaığını fark ettim,büyük ve contası ayrı civata,başka civatayla tutturdum ama hoş olmadı o civatanın orjinalini servislerinde bulabilirmiyiz? (benim servisimde yok bulacaklarınıda sanmıyorum zaten onlar kaybetti civatayı)
    benim motoru aldığım yer kanuni bayisi ama sadece stkanuni satıyor,normal kanuni motorları satmıyor,ben özel sipariş üzerine getirttim onun için bu motorun hiçbir yedek parçası ellerinde yok,acaba ankaradaki diğer kanuni servislerine gitsem garantiden yararlanırmıyım ve ilgilenirlermi?
    st kanuni servisleri normale bakmıyor, normallerde stye. herhangi bi normal serviste mutlaka vardır o vida yoksa bile sanırım kuralkan.net te bulup sipariş verebilirsin.
    "Hayallerinin olması önemli bir şey..." Das Experiment
    [B]34 YVV 98[/B]

hlmky85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyogt250r gitti :( gt 650 comet geldi :)) hala...
    herkeze iyi akşamlar
    arkadaşlar bu forumu 3 4 aydır hemen hemen her akşam takip ediyorum ve yazılarınızı okuyorum ancak daha yeni üye oldum çünki motor alacak parayı hazır ettim.kanuninin racer 200 s 'ini aylardır araştırdım ve almak istiyorum. yazılarınızıda okudum yorumlarınız için çok teşekkür ederim ama kararsızım. birçok kişi motoru hiç tavsiye etmiyo ve kötülüyorlar ama buradaki arkadaşlar gayet iyi diyorsunuz. bu hafta içi alacam ama bu motor bana gerçekten sorun yaşatırmı ve 200 300 km lik uzun yollara gidermi acaba bilgilendirirseniz sevinirim. çok teşekkürler
    hepinize kazasız belasız sürüşler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    RacerS200
    Alıntı hlmky85 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkeze iyi akşamlar
    arkadaşlar bu forumu 3 4 aydır hemen hemen her akşam takip ediyorum ve yazılarınızı okuyorum ancak daha yeni üye oldum çünki motor alacak parayı hazır ettim.kanuninin racer 200 s 'ini aylardır araştırdım ve almak istiyorum. yazılarınızıda okudum yorumlarınız için çok teşekkür ederim ama kararsızım. birçok kişi motoru hiç tavsiye etmiyo ve kötülüyorlar ama buradaki arkadaşlar gayet iyi diyorsunuz. bu hafta içi alacam ama bu motor bana gerçekten sorun yaşatırmı ve 200 300 km lik uzun yollara gidermi acaba bilgilendirirseniz sevinirim. çok teşekkürler

bugun yaptığımız ankara merkezden - beypazarı sezon açılışı gezimizden birkaç foto paylaşmak istedim. Tamı tamına 101km gidiş 101km geliş
    (üstelik tam da yola çıkmaya hazırlanıyordum ben kaskımı takarken bi arkadaşım arka lastiğe çivi girdiğini farketmiş o şekilde gittim geldim aletin lastiğine kadar sağlam yahu

arkadaşlar daha yeni alacaklar sorup durmasın sanki bana kanuni beleş mi verdi bunu, sadece bana da değil kimseye beleş vermez.
    aldım makinadan memnunum tıkır tıkır işliyor diyoruz biz.
    neden yalan söyleyelim ki
    madem forumu kaç aydır takip ediyorsunuz ozaman yalan söylüyormuşuz gibi yazmayın buraya lütfen...

topcase i çıkarmaktan vazgeçtim

hepsi ve daha fazlası--> ruzgarmehmet06.com

200-300 km yazmışsın fakat 2 hafta sonra yani ayın 3ünde nevşehir gezisine çıkacağız yaklaşık 300km gidiş 300 geliş hiç endişelenmeden korkmadan hatta şu dakka olsa (geziden yeni geldiğim halde) giderim hiç de sıkıntı olacağını sanmıyorum...

titanxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba STR 250cross + mondial xtreme supermoto
    Alıntı hlmky85 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkeze iyi akşamlar
    vallahi arkadaşım karar senindir biz 2 kişi ile 1 gün içinde hemen hemen 500 km yol yaptık banamısın demiyor.sadece benzin almak için mola verdik yani hiç durmadık yollarda.alıp almama konusunda karar senindir.

Motosikleti
    2006 HONDA CBR 600F
    vay serdarım benim bee,şartlarım uygun olsaydı emin ol sen kovsan bile ben geziye gene katılırdım la,ama güzel olmuştur kesin racerde sana çok yakışıyo yavrum temsil et raceri,uzun yollar yap,mayısın ortası gibide çamlıdere ve gerede gezimiz var çok canlı olacak iki mavi recer =)

tt Adnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GT250R
    Bugün İstanbul-Edirne yaptım. 280 km gidiş + 280 km dönüş. 10.000 km'yi bugün devirmiş oldum (gidiş yönünde) 125 km sabit hızla durmadan 1,5 saat edirne otobanında ilerledim. Ön dişli 17 ve arka dişli 43. Arkayı bulursam 41'e düşürcem. Biraz daha hız artar. Selamlar.
    Halen İstanbul'da buluşamadık be.
    Edirne otogarda bugün öğlen vakit mavi bir raser s gördüm. Sundurma altında duruyordu. Forumdan birisininmi? Benzin almaya girdim türk petrol'e ve geçerken gördüm acele hemen.
    Selamlar
    Bu bir Tutku ve Tarzdır. TT Selamlar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kanuni Racer 200 // Northwing SLR 150
    serkan abı bugun dank ettı abı bızım bı motorcu abımıze gıttım frenı hafıfletmek ıcın adam 1tur attı sorunlar:
    Motor altında gelen ses debrıajla alakalıymıs egzantırık zıncırmı ne dedı
    1-egzantırık zıncır
    2-arka amortısor patlak
    3-frende sorun var
    4-debriaj da sorun var
    5-on amortısorlerın yagı bitmiş

nasıl abı 120kagıt ıscılık dahıl bı ara gıdıcem sılıvrıye acıcam agzımı yumucak gozumu.....

bıde ılk aldıgımda park ambulu arka stoplar ve sınyaller yanmıyodu onlarıda ben yaptım

Motosikleti
    freedom200 & Kawasaki er5
    [QUOTE=SAd0;1527863]nice nice 10.000lere trakonya inşallah bizde görürürz o günleri

İnşaallah kardeşim

hlmky85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyogt250r gitti :( gt 650 comet geldi :)) hala...
    arkadaşlar biliyorum hep aynı sorularla karşınıza çıkıyolar ama ne bileyim bazı insanların yorumlarıda insanın aklını karıştırıyor yinede cevaplar için çok teşekkürler.galba yakında bende mavi s cilerin arasında olucam

arkadaşlar öncelikle selamlar..
    bizim gibi kanuni racer almayı düşünenleri biraz mazur görün sonuçta sizde ilk almayı düşündügünüzde kafanızda biraz soru işaretleri vardı.bende bugun kocaelinde kanuni bayisiyle görüştüm yeni kasa racera en son 3300 tl ye indirebildim..yanında ruhsat-plaka,kask,eldiven dahil..sizce fiyat nasıl..daha ucuza bulunabilirmi.?

yokmu arkadaşlar bi fikriniz...

Motosikleti
    GT250R
    Alıntı ozturk155 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar öncelikle selamlar..
    bizim gibi kanuni racer almayı düşünenleri biraz mazur görün sonuçta sizde ilk almayı düşündügünüzde kafanızda biraz soru işaretleri vardı.bende bugun kocaelinde kanuni bayisiyle görüştüm yeni kasa racera en son 3300 tl ye indirebildim..yanında ruhsat-plaka,kask,eldiven dahil..sizce fiyat nasıl..daha ucuza bulunabilirmi.?

yokmu arkadaşlar bi fikriniz...
    daha ucuza bulamazsın gibime gelio, plaka ruhsat zaten 200tutuyo, 30-70eldiven 20-100kask eder, hesaplı gibi
    [B]34 YVV 98[/B]

Motosikleti
    2006 HONDA CBR 600F
    kardeşim bu fiyata inanılmaz herşey dahil ne güzel nasıl bi yermıs orası hemen al bugun motoru at garaja=) bende 1 ay sabretseydim otv den faydalanacaktım bana 3865 e geldi plaka ve ruhsat yok kask yok hiçbişey yok,2 ay once anlaşmıştım ben kazığın alasını yedim ama hayırlısı vardır bundada bişey çıkacak para cepte durmuyo=)

yani fiyat için iyidir diyorsunuz sanırım arkadaşlar....

Alıntı ozturk155 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yani fiyat için iyidir diyorsunuz sanırım arkadaşlar....
    1 ay sonra kocaelideyim inşallah, neresi hocam burası ???

Motosikleti
    GT250R
    2niz bir gidin ozman dahada indirim yapsın:D
    [B]34 YVV 98[/B]

Motosikleti
    2006 HONDA CBR 600F
    arkadaşlar motorum 400 km devirdi ilk bakımı için servise bıraktım ve tüm şikayetlerimi söyledim yetkili servis formuna yazıldı,yağı falan değişecekmiş benim merak ettiğim ilk bakımda para ödeyecekmiyim yağ değişimine?

Motosikleti
    Kanuni racers 200
    arkadslar hepınıze merhabalar ben motorun aydınlatmasının beyaz olmasını ıstıyorum ıkı secenek var ya beyaz ampul almak yada zenon far zenon far bıraz pahalı akuyude bıtırıyor dıyolar o yuzden sıcak bakmıyorum sızce arkadaslar beyaz ampul mu alayım yoksa zenon mu hayırlı surusler dılerım
    BiZ HeR CeVaBa BiR SoRu İLe KaFa TuTTuk

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 56 kullanıcı var. (0 üye ve 56 misafir)

Bu Konudaki Etiketler