Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Racer Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI
    titanxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba STR 250cross + mondial xtreme supermoto
    lukas kardes valla bende kanuni racer kullanıcısıyım 150 km falan oldu bisey yok motorda paran varsa ben kanuni diyorum tabi herkes benim görüsümde olmaya bilir en iyisini yinede sen bilin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    NicemaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    iyide dostum almayı düşündüğün motosiklet ile kanuni racer arasında negibi benzerlik varki ??

Alıntı lukas adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar kolay gelsin motosikletler hakkında çok bilgim yok ama bisan senator150 almayı düşündüm bana fikir verebilirseniz sevinirim.
    lukas
    www.enguclu.com ==>> EnGuclu Bilişim&Internet Hizmetleri

Arkadaşlar merhaba,
    Ben motor konusunda yeniyim. Motor konusunda karar verdiğimi düşünüyordum ama yeni başlayan, düşük cc ile başlayıp ileride motoru değiştirmeyi düşünen biri olarak kafam karıştı kaldı
    Racer hakkındaki yorumlarınızı okudum, fikir verdi ancak kullanmadığım için bazı şeylerden çok emin olamıyorum. Hem Cbr125 hem de Racer'ı tanıyan varsa aranızda karşılaştırma yapabilirse çok sevinirim. Teşekkürler.
    Sudak

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    güzel düşünüyorsun dostum ama bence 200 cc bir motor ile 125 cc bir motoru karşılaştırmak yanlış bir şey....

Alıntı sudak adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar merhaba,
    Ben motor konusunda yeniyim. Motor konusunda karar verdiğimi düşünüyordum ama yeni başlayan, düşük cc ile başlayıp ileride motoru değiştirmeyi düşünen biri olarak kafam karıştı kaldı
    Racer hakkındaki yorumlarınızı okudum, fikir verdi ancak kullanmadığım için bazı şeylerden çok emin olamıyorum. Hem Cbr125 hem de Racer'ı tanıyan varsa aranızda karşılaştırma yapabilirse çok sevinirim. Teşekkürler.
    Sudak

bulosele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    umarim hersey bu sefer yolunda gider niceman...ben de racer ve zealsun 200 gs arasinda kalmis durumdayim..ikisi de cok benzer motorlar,nasil mi? ikisi de fiat olarak, ozellikler olarak benzer, ikisini de bayilerde bulmak imkansiz!..bursada gitmedigim bayi kalmadi,ama ne kanuni racer ne de zealsun 200gs hicbir bayide yoktu!!....

zealsun 200gs

Alıntı bulosele adlı üyeden alıntı
    umarim hersey bu sefer yolunda gider niceman...ben de racer ve zealsun 200 gs arasinda kalmis durumdayim..ikisi de cok benzer motorlar,nasil mi? ikisi de fiat olarak, ozellikler olarak benzer, ikisini de bayilerde bulmak imkansiz!..bursada gitmedigim bayi kalmadi,ama ne kanuni racer ne de zealsun 200gs hicbir bayide yoktu!!....
    Günaydın,
    Başka bir ilden almayı düşünür müsünüz bilmiyorum ama zealsun'un ana yeri adana. Adana'nın dışında, küçük illerde bulma şansınız daha yüksek gibi.

Alıntı NicemaN adlı üyeden alıntı
    güzel düşünüyorsun dostum ama bence 200 cc bir motor ile 125 cc bir motoru karşılaştırmak yanlış bir şey....

Evet 200'lük bir motor ile 125'i karşılaştırmak çok doğru değil ama bu motorların yol tutuşu kavrayışı ve fren sistemi kıyaslanabilir diye düşünüyorum. İlk başta çin motorlarından (zealsun gibi ) uzak durmaya kararlıydım ama aradaki fiyat rakları kafamı çelmiyor değil.

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Bence Kanuni ile CBR performans açısından karşılaştırılabilir motorlar. CBR 13hp, Kanuni 15hp; ikisi de racing görünümlü küçük motorlar.

Motosikleti
    1000RR06
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı
    Bence Kanuni ile CBR performans açısından karşılaştırılabilir motorlar. CBR 13hp, Kanuni 15hp; ikisi de racing görünümlü küçük motorlar.
    karşılaştırma yanlışşşş biri 6 ileri şanzıman var diğerinin abi bir kere markalar kağıt üzerinde kapışamaz bıraz caddeyi ben cbr125r kullandım kanuni kullanmadım ama bence honda hondadır derim
    Acımadıki, acımadıki

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    yol tutuşu dersen bence kanuni kesinlikle daha iyi olacaktır çünki lastik farkı var arada kanuni nin arka lastik iki katı cbr ın

Alıntı sudak adlı üyeden alıntı
    Evet 200'lük bir motor ile 125'i karşılaştırmak çok doğru değil ama bu motorların yol tutuşu kavrayışı ve fren sistemi kıyaslanabilir diye düşünüyorum. İlk başta çin motorlarından (zealsun gibi ) uzak durmaya kararlıydım ama aradaki fiyat rakları kafamı çelmiyor değil.

bulosele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hicbir bayide kanuni racer'i bulamiyoruz, 2 aydir bu motoru ariyorum ama henuz gormek,sesini duymak,ustune oturmak mumkun olmadi:( kanuni racer kullanicisi arkadaslar; bu konuda bize sadece siz yardimci olabilirsiniz,ama ne yazikki daha once bikac sefer yazilmasina ragmen hicbiriniz bir video cekip yollamadiniz:( bu sekilde mi yardimci olacagiz birbirimize??!!

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Alıntı CBR1000RR adlı üyeden alıntı
    karşılaştırma yanlışşşş biri 6 ileri şanzıman var diğerinin abi bir kere markalar kağıt üzerinde kapışamaz bıraz caddeyi ben cbr125r kullandım kanuni kullanmadım ama bence honda hondadır derim
    Kanuni %15 daha güçlü.
    CBR 6. vitesle hızlanmada (100/6)~=%17 kazanır

Kağıt üzerinde yakın güçteler, CBR hafifliğinden dolayı biraz daha iyi olabilir, ama CBF250 ikisini de toza bular

Ben de Honda derim, ama çok ufak yaw

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    CBF 250 benim hayalimdi ama 6500 ytl lik rakam çok yüksek yahu bu arada benim motor da yine akü arızası tespit etmişler yeni akü takmışlar test ediolarmış bi gelsin hayırlısına o akü de arızalı çıkıcak nasıl olsa bu defa yenisini getir eskisini götür derim artık

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Çok bahtsız adammışsın yaw hep arızalı aküler sana denk geliyor

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    yok bu defa şanslıyım çünki arızasını bulamadıklarına eminim bi kere ben iki gün motor un farlarını yakmadan kullandım ve akü şarj etmişti kendini sabah ta marşa basıp normal çalıştırıp gittim işe o akü yine arızalı çıkar arızayıda bulamazlar bende yenisi ile değiştiririm motor u ne halleri varsa görürler ondan sonrada....

Alıntı Akira adlı üyeden alıntı
    Çok bahtsız adammışsın yaw hep arızalı aküler sana denk geliyor

80lerin racerlarına benziyo ama performans nasıl???

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    e yazdık ya dostum forum u okusana dünya şey yazdık motor hakkında

Erudite - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI ER-6N
    Arkadaşlar bende 30 dakika kadar önce kanuni race 200 repsol (repsol olan yeni üretimde) siparişi verdim. umarım herşey yolunda olur. nisan 20 veya en geç 30 u elimde olacakmış.
    Everything goes the way it should...

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız bin inşallah....

Alıntı Erudite adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar bende 30 dakika kadar önce kanuni race 200 repsol (repsol olan yeni üretimde) siparişi verdim. umarım herşey yolunda olur. nisan 20 veya en geç 30 u elimde olacakmış.

Alıntı Erudite adlı üyeden alıntı
    Hayırlı olsun. İyi günlerde kullanmanız dileğiyle.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 64 kullanıcı var. (0 üye ve 64 misafir)

Bu Konudaki Etiketler