Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Racer Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI
    titanxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba STR 250cross + mondial xtreme supermoto
    arkadaslar moturu aldım sonunda kanuni racer valla işlemleri daya yeni bitti o yuzden 5 km yol gidebildim anca havada soguk zaten neyse diyecegim o ki gerci 5 km ile fazla bisey söylenmez ama motor güzel sadece ve sadece arka firenler diger arkadaslarında söyledigi gibi zayıf kalıyo

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Affedilmeyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    herkesi okudum...
    şimdi : kanuni : ben bu adamların motorunu sıfır aldım zamanında
    zamanında dediğim sene 96
    bir kerecik olsun düz bi fren nasip etmedi allah. paso çapraz kaya kaya durdum yani fren nanaydı
    başıma ne gelse ama ne gelse hep kullanıcı hatası dediler bi türlü garantiden faydalanamadım
    en sonu kilometre teli koptu evet dediler bu kullanıcı hatası değil ama çok koptuğu için garanti kapsamı dışında
    hey allaam..
    motoru açmak için sahile çıktım kırmızı ışıkta beklerken arka fren pedalı ayağıma vurmaya başladı
    bi gaz fren yaptım arka teker kilitlendi
    sebep : segman kırılması
    yani ben o ışıkta beklememiş olsam hız yaparken kırılacaktı
    en zonunda şanzıman dağıttı ama garanti kağıdını kaybettiğim için bi halt edemedim ve motoru ölü fiyatına verdim
    kanuni..pehh.. umarım bişeyler değişmiştir. belki bu 200 lük makinayı alırım çünkü çin mallarına hiç güvenim yok
    çin malı bir gitar aldım evlere şenlik.
    duvarda tablo niyetine duruyor
    allah bu çinlileri dünyanın başına bela olarak göndermiş
    yecüc ve mecüc davası budur sanırım
    bu gün okuduğum bir yazıya çok güldüm
    gelecekte yer yüzünde yapılacak kazılarda çok derinelrde dinazor orta derinlikte antik kalıntılar yere yakın yüzeyde çin malları kalıntısı bulunacak
    [B]Motorola Hayrola[/B]

Motosikleti
    sabah olsaydıda şu motora biraz daha binseydim yav

NicemaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    evet arkadaşlar pazartesi akşamı bi acil doktor a gidip sonrasında nur topu gibi iki tane taş doğurdum şu an evimde dinlemekteyim kanuni beni aramış bu arada motor a bakmak için adamlar ben hasta yatağımda yattığım halde hala motor u getirsin bakalım demişler.... aha buraya yazıyorum kanuni kendi üretim hatası olarak çıkan ürününü bana masraf ettirerek ayağına kadar getirtip 3-4 defa gerisin geriye gönderdiyse buyursun gelsin bi kere kendi masraf edip alsın motor u yeni ameliyat olmuşken o motor u alıpta servis götüremem heralde ama bunu anlayacak zihniyet lazım önce....
    www.enguclu.com ==>> EnGuclu Bilişim&Internet Hizmetleri

Motosikleti
    1000RR06
    tümer abi geçmiş olsun
    Acımadıki, acımadıki

@hmedim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125 REPSOL İDİ ŞİMDİLİK NİSSAN PRİMERA
    abi çok çok geçmiş olsun inşallah bir an önce iyileşip aramıza geri dönersin

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    sağolun iyleştim sayılır evde dinleniyorum çok şükür iyi geçti ...

birolbirinc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzey 125 - kanuni tiger
    geçmiş olsun bu sene iyi gelmedi galiba hem motordan hemde hastalıklardan kafayı kaldıramıyorsun allah beterinden saklasın. aynı sorunları bende ramzey scooterde yaşadım 3 - 4 kere şarja bağladılar oldu dediler 1-2 hafta sonra yine akü güm bir tane akü değiştirdik oda gümledi ölçümler kendim yaptım gerilim normal sonra şarj akının yetersiz olduğunu tespit ettik onunla ilgili değişiklik yaptık şimdi 2 ay oldu sorun kalmadı inşallah kısa zamanda önce sağlığın sonrada motorun düzelir. aküyü motorun şaj edip etmediğini test için çalışırken çıkarıp gerili ölçerler gerilim 13 - 14 vol gibi oluyor ama şarj anında akımı ölçmüyorlar bir de akımı ölçsünler. sen bu konuda ısrar et. birde tesisatın uygun yerlerini elektronik ksım hariç yatıtım kontrolü yaptır. sen bunları dile getir ilgilenirler. sen bir şey demezsen adamlarda bilmiyor. ben motorumun soch mu yoksa ohv mi doch mu olduğunu hala öğrenemedim. gerisini sen düşn servisleri yönlendir gerekirse direk müdürlere email at bu benim 2. kanuni motorum bende popcorn dan çok çekmiştim ama sonra memnun kaldım çok iyi kaçıyordu. kalkışta süper bir motordur şimdi babama bıraktığım 125 cc lik ramzeyden daha seri bir motordu. tekrar geçmiş olsun buralarda olsa senin motora çözüm bulurduk olmadı tesisatı yeniletirdik adamlar popconda iken benden bıkmıştı görünce motocardan aldığımı yüzlerini şekli bilem değişti. avatarların yerini bulamadım diye aramadığım adam kalmadı neden el kitapçığında yok diye mesajlar attım cevap vermek için evi bile aramışlar. o yüzden sende sıkıştır mutlu sona er.
    ramzey 125 cc sport scooter
    kanuni motocar 200 cc

only_wolf17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yav abicim bi istegim olcak bana vi video cekemezmisiniz şöyle motoru sesini duyalım valla millet dua eder herkez bunu bekliyor....saygılarımla only_wolf17

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    önce bi kendimize gelelim video yu değil motor u getiririz kardeş sanırım daha 3-5 gün motor a binemicem :(

Motosikleti
    only_wolf17 kardes merak etme bende aldım motoru videosunu cekecem ama bi makina bulamıyorum ama yarın yada öbür gün yanınlarım bu arada bana kimse hayırlı olsun demedi :-( niceman sanada gecmis olsun kardeş

numaniko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ 600 Diversion F, PCX 125
    amma racer hikayesi olmuş ya. forumun gerisi okuyamadım arkadaşlar belki yazdınız ama yine soriim ben bu kanuni racer ın egzos sesi nasıl ? yani belli işlemler uygularsak seste verim alabilirmiyiz ?
    Hayat, hâyâl..

bulosele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gecmis olsun nicemann kardes, bu arada motorun hayırlı oldun titanxxx,yorumlarini bekliyoruz....

@hmedim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125 REPSOL İDİ ŞİMDİLİK NİSSAN PRİMERA
    arkadaşlar içinizde fuara gidecek varsa bi zahmet racer 200 ün repsol renginde
    standlarda var ise bir adet resim veya broşürlerde resmini bulabilirseniz size minnettar kalacağım
    nisan 24 te sevkiyat yapacaklarmış ama belki fuara koymuşlardır diye

Motosikleti
    Aprilla Pegaso,Hyosung 250comet(satılık)
    Forumun 18 sayfasını okudum.Akü arızası çıkan arkadaşa tavsiyem motorunun yenisiyle değişmesini talep etmesi.Çünkü bildiğim kadarıyla tüketici kanununda böyle bir madde var.Bir mal aynı arızayı tekrar verdiğinde böyle bir hak doğuyor.Şekil olarak çok beğenmediğim bir model olmasaydı düşünebilirdim.Tabii kolay kazanmıyoruz,kolay riske etmemeli ve hakkımızı son kuruşuna kadar aramalıyız.

ali00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-6R
    titanxxxx motorun hayirli olsun,yorumlarini bekliyoz

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    ameliyat masasında narkoz yemiş durumda iken beni cepten arayan bir kanuni yetkilisi ile telefona bakan arkadaşım arasında geçen diyalog şu şekilde:

kanuni: tümer bey motorunuzu belirttiğimiz yetkilis servis noktasına getirmeniz gerekmektedir ancak orada kontrollerini mühendislerimiz yapacak....

arkadaşım: tümer şu anda ameliyata girmek üzere daha sonra kendisi ile görüşün bu konuyu...

kanuni: evet anlıyorum ama motoruna cumartesi günü bakamayız ancak hafta içi bir gün kendisi gelirse bakabiliriz bla bla bla....

arkadaşım: iyide kardeşim adam ameliyat olmak üzere diyorum bana neden anlatıyorsunuz ameliyat tan çıksın kendisi ile görüşün verin telefonunuzu isminizi arayalım sizi sonra...

kanuni: adım .... telefonum... yalnız cumartesi bakamayız motor a hafta içi bir gün işyerinden izin alıp gelsin bizim mühendisler ile birlikte bakabiliriz ancak o zaman vs vs vs ...

arkadaşım: iyi tümer ameliyat tan çıktıktan sonra sizi arar konuşursunuz.....

şimdi ben düşünüyorumda bu arkadaşın anlayışında bir problem var ise benim motor un durumunu anlayabilecek bir potansiyelide yoktur. arkadaşım diyorki adama tümer ameliyattan çıkınca sizi arar görüşürsünüz adam hala anlatıyorda anlatıyor... yahu ben derdimi anlatamıyorum galiba... gidip satın aldığım bayiye şu lafı söyleyen bir kanuni yetkilisi var tümer bana mail ile hakaret etti .... mail de yazdığımı buraya yaziim aynen yüzü kızarsın dicem ama madem hakaret etti diyor hakaret etmek neymiş o kişinin ismini öğrendiğim anda telefonda anlıcak...

kanuni burayı okuyor ise iyi dinlesin beni... verdiğim paranın peşine düşmüyorum kardeşim lanet olsun da demiyorum hakkımı helal etmem alacağım yeride bilen birisiyim. sizden istediğim gelin alın götürün bu motor u ben gidip kendime çin malı sizin ucuz servis yok yedek parça yok dediğiniz o motorlardan alıcam en azından beni işe eve götürür buna yüzde yüz eminim. sizin kendi hatanızı onarma gibi bir lüksünüz yok kardeşim. 800 km de motorum her 100 km de bir servis e gitti bu motor her servise giderken işimden izin aldım ve bedelini ödedim .... siz bir defalık utanıpta yüzünüzü kızartıpta hatalıyız kardeşim demeyip beni hala servis e çağırıyorsunuz çağırdığınız servis ile pazartesi görüştüm abi motor u fabrikaya göndereceğiz burda yapılacak hiç bir şey yok yanıtını aldım diyorum siz iplemeyip yok mühendisimiz bakacak yok test edicez yok şu yok bu.... dalgamı geçiyorsunuz adam mı seçiyorsunuz? yahu 800 km de 8 defa servis e giden bir motor için hala benim koşturmamı istiyorsunuz hemde hiç utanıp sıkılmadan yapıyorsunuz bunu ben anlatamıyorum galiba bu motor u alıp tamir etseniz yerine 10 tane aynısından motor verseniz benim midemi bulandırmanızı temizleyemezsiniz... çünki siz işinizi yapmayan insanlarsınız... iki tane mühendis lafınıda ben çıkarmadım ama iki tane mühendis istiyorum sizden kalkıp cumartesi bakamayız prosedürlerimiz uygun değil diyipte çocuk avutamazsınız... benim prosedürlerimi bozup 8 defa servise gönderdiniz kusurua bakmayın kanuni benim prosedürlerimi bozabilecek ölçüde bir şirket değil olamazda ... çoluk çocukla muhatap olmak istemiyorum bugün telefon açtım firmanıza Uğur Bulut bey ( ki satış sonrası hizmetler ve servis müdürü) benim sorunuma çözüm bulamadı bana daha üst düzey birini bağlayın dedim genel müdürümüz dediniz.. sağolsun pek bi alakadarsınız müşteriniz ile hala yanıt bekler dururum ama cumartesi gelipte o kurduğunuz çadırın başında sizinle nasıl konuşacağımı varın siz düşünün merak eden site üyeleride yanımda olacak olan bitenide buraya yazacağıma emin olabilirsiniz...

sayın kanuni yetkilisine duyurulur...

Not: bu yazdığım aynen Uğur Bulut beyin göndermiş olduğu maile yanıt olarak iletilmiştir...

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    sitede yayınlanan bu yol hikayesine ek olarak şunları yazmak istiyorum..
    800 km yol yaptım 200 km dolmadan bir adet NGK buji takmak zorunda kaldım eski buji çabuk gitti ayrıca aynalar geniş bir açıda görüntü vermiyor nedenini anlayamadım ama 1cm daha dışarıda olsa arkamdan gelenleri görebileceğim ayrıca yakın mesafede olan araçları kör noktaya alma gibi bir yanıltısı var şerit değiştirmeden önce mutlaka kafamı çevirmek zorundayım. aydınlatma sizin yazdığınız gibi güçlü ise bende bir görme problemi var çünki ışıklar açıldığı zaman yolu aydınlatan bir görüntüyü hiç bir zaman alamadım buna bu siteden birlikte yol yaptığım arkadaşlarımda şahittir.kullanım derseniz öyle sportif falan değil bana göre turing den farksız ve pedallar gidon u tutan bir adama göre kullanımı güçleştiriyor ne kadar ayar yapsakta dikiş tutmadı sanırım servis te gördüğüm arkadaş gibi pedalları kestirip kendi ayağıma göre yeniden yaptırmalıyım. bunun yanı sıra her servis e gittiğimde yeniden sıkıştırılması gereken motor kulak civataları unutkanlık durumunda problem çıkartabilir. ve motor kulakları daha kaliteli bir parçadan oluşabilir. birde yan grenaj ların birleşim yerlerini incecik plastik tırnaklar ile tutturunca akü yü açıcam diye civataları söktüğünüz anda arka sinyal in üzerindeki plastik birleşim yerleri havaya kalkıyor yeniden taktığınız ne yani o aparatı oraya göre yapamadınızmı ?? bence mühendisleriniz hesap edememiştir bir inceleyin anlarsınız....

kanuni yol hikayesi:
    Racer 200 ile 14.500 km. yol yaptık. Spor görüntüsünü, aerodinamik dizayn ve Balancer sitemli 200 cc motoru ile birleştiren racer 200 maksimum performans ve sürüş rahatlığı sağlamaktadır. Agresif motorda, üst devirlerde ortaya çıkan tork, gaza verdiği tepki, üstün viraj kabiliyeti, sürücü ve yolcu için rahat kullanım ve oturuş sağlayan açıları ile racer 200 beklenmedik bir performans Sunuyor. Kullanım tarzı tamamen sportif ve agresif olan bu araçta 200 cc motor 14.50 hp güç üretmektedir. Güçlü aydırnlatması, geniş görüş açısına sahip aynaları ile güvenli sürüş yapmanızı sağlayan racer 200 uzun yol sürüşlerinde de Rahat kullanıma olanak sağlamaktadır. Aracın motorunda bulunan balancer sistemi sayesinde minimum vibrasyon yolculuğu çok daha keyifli hale getiriyor. şehriçi kullanımlardaki sürüş rahatlığı, hareket kabiliyetinizi çoğaltmaktadır.

Ice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FYM 250
    Selam arkadaşlar. Bende forumunuzu gördüm ve sizin sayenizde üye oldum. Racer için kapora bıraktım 25 nisan gibi bir tarih söylediler. Bu arada nasıl olacağını bilmeden repsol rengi ayırttım. Umarım güzeldir. Gerçi üst taraftada okudum ama honda repsol den başka resim yok sanırım. Niceman sanada geçmiş olsun. Görüşmek üzere.

only_wolf17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kardeş en kısa zamanda camerayı bulup cekersen beni bi nevi hafifletmiş olursun mayısta gelecek ama geceleri rüyalarıma giriyo....!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 40 kullanıcı var. (0 üye ve 40 misafir)

Bu Konudaki Etiketler