Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Racer Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    kanuni racer 200 HEMDE ACİL SATILIK
    heyyy millet nerdesiniz ya gezmekten topiği unuttunuz arada girin bi nete yavvvv
    imza mimza yok bundan sonra parmak basıcam:cat::cat::cat:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

selam arkadaslar . ilk başladıgımda bende fazla para vermemek için çin malı cross motor aldım ve ınanılmaz memnun kaldım . alırken kesın benı yolda bırakacak demıstım ama olmadı ,, yapmadı .. şimdi hala duruyor ve hala bınıyorum . saat gıbı her zaman marsa basınca anında alıyor ve ses yok takırtı yok ... ben cın malı alın demıyorum ama sans ıste bazen yuzune guluyorr

Motosikleti
    motor şans işi kimine felek kimiine kelek

sadakat777 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    allah nasip ederse alacam alınca yazsam olurmu:D
    arkadaşlar kararımı verdim allah nasip ederse bu ay içinde kanuni racer S200 alacam bu arada bu topiğin ik sayfasından son sayfasına kadar 30 sayfa hariç hepsini okudum arkadaşların pişmanlıklarını kederlerini dertlerini cefalarını okudum evet aklımda bir çok soru işareti oldu ama ne yapabilirim arkadaşlar 3.500 ytl param var ve üzerine 1 ytl koyacak dahi takatim yok diye bilirim şimdi kanuniye laf eden arkadaşlara sesleniyorum arkadaşlar kanuni racer görünümünde bana bir tane 3.500 ytl lik bir motor gösterin onu alim ikinci el de almak istemiyorum.... evet laf eden arkadaşlar hadi 3.500 ytl lik bana 0 motor gösterin......................
    ŞU CUMHURİYET İNKİLABININ İÇERİSİNDE Kİ EN GÜR SEDA İSLAMIN OLACAKTIR

hayırlısı olsun @sadakat777
    bende bu ay içerisinde racer 200 s almayı düşünüyorum aslında düşünme safhasını çoktan geçtim, karar verdim bi aksilik olmazsa alıcam.

en başta hyosung gt 250r vardı aklımdan ve gönlümden geçen ama fiyatları yüzünden biraz daha beklememe sebep olacaktı alternatifleri araştırdım, zealsun ve kanuni dışında mantıklı birşey ile karşılaşmadım.Daha fazla da bekleyecek sabır kalmadı bende ve kanuni de karar kıldım umarım beni pişman etmez. Her sayfada olduğu gibi burda kardeşim git cbr 125 al rhat et diyen olacaktır eminim Ama zaten cbr 125 bize hitap etse zaten düşünmez onu alırdık, elbette honda kalitesi tartışılmaz gerçek olarak ortada fakat yedek parça fiyatları, şekli vs.. dolayısı ile beni tatmin edecek bir motor değil.

Bu arada forumu uzun süredir takip ediyordum fakat üye değildim sadece okumak ile yetiniyordum ama artık bende aranıza katıldım

tt Adnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GT250R
    Alıntı Gonzales34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlısı olsun @sadakat777
    bende bu ay içerisinde racer 200 s almayı düşünüyorum aslında düşünme safhasını çoktan geçtim, karar verdim bi aksilik olmazsa alıcam.

en başta hyosung gt 250r vardı aklımdan ve gönlümden geçen ama fiyatları yüzünden biraz daha beklememe sebep olacaktı alternatifleri araştırdım, zealsun ve kanuni dışında mantıklı birşey ile karşılaşmadım.Daha fazla da bekleyecek sabır kalmadı bende ve kanuni de karar kıldım umarım beni pişman etmez. Her sayfada olduğu gibi burda kardeşim git cbr 125 al rhat et diyen olacaktır eminim Ama zaten cbr 125 bize hitap etse zaten düşünmez onu alırdık, elbette honda kalitesi tartışılmaz gerçek olarak ortada fakat yedek parça fiyatları, şekli vs.. dolayısı ile beni tatmin edecek bir motor değil.

Bu arada forumu uzun süredir takip ediyordum fakat üye değildim sadece okumak ile yetiniyordum ama artık bende aranıza katıldım
    Hayırlı olsun. Allah kazasız belasız kullanımlar nasip etsin sana ve diğer arkadaşa. Elebette haklısın. Bu paraya bu motor harika diye ben herzaman belirtiyorum zaten. Ben en son Garipçeye gittim , oradan çıkıp Çamlıca yaptık. Maşallah. Zevkimi alıyorum. Kaymak gibi. Bakıyorum elimden geldiğince.
    Haydi selamlar.
    Hatta , Serkan ADH 13 ün makinesine bakarsanız,birçok yerini değiştirdi arkadaş. Çokda memnun. Herkes memnun. Bakaaksın arkadaş. Parçalar makul fiyatta. Can yakmıyor. Herzaman bulunuyor. Bayiden al , internetten sipariş ver , nasıl istersen. . Haydi görüşmek üzere.
    Bu bir Tutku ve Tarzdır. TT Selamlar

Serkan ADH13 ün motorunu gördükten sonra kesin kararımı verdim zaten
    motoru modifiye ettikten sonra çok daha tatmin edici bir hale gelebilir. Ama tabi modifiye etmek deyince kimse yanlış anlamasın sonuçta motorun bi kapasitesi var ve belli bir şeyin üzerine çıkması imkansız ama gerek görüntü gerek performans olarak iyileştirmeler yapılırsa 500 cc veya üzeri bir makina alıncaya kadar kişiyi tatmin edecektir. modifye yapmak isteyenler için parçaların vs. ucuz olması ise çok büyük avantaj

bttfemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 HONDA CBR 600F
    slm.alykm arkadaslar.bende aşırı motor hastası biriyim ve enkısa zamanda bende racer 200 almayı dusunuyorum.motor hakkında memnun kalanlar iyi dusunenler oldugu gibi bi okadarda kotu dusunen ve kotuluyunler var,ama ben motoru kötülüyenleri sallamayıp pişman olacağımıda bilsem o motoru alacam inşallah.aslında pişman almayacağıma eminim çünkü ben malıma çokiyi bakarım özellıklede bu motor olursa.bu fiyata alınacak en güçlü en yakışıklı en kaslı racing tipi motor.fakirin yarış motoru işte.inşallah ilerde 98 yada 2000 honda cbr 600 f nasib olur hem ucuzda eskı olduğu için ama ben onu sıfır gibi yaparım

Motosikleti
    oooo millllet hepinize hayırlı olsun bayadır bakamıyoz topiğe herkes racer e yüklenmiş şimdiden hepinize hayırlı olsun
    alın 3500 ytlye daha iyisi yok zate
    daha yakışıklısıda yok
    güzel makinedir üzmezseniz üzmez
    üzerseniz üzebilir:D
    fazla zorlamayın bakımını yapın korkma bas gitsin
    ama önce benzini koy:D
    yakıtıda çok az buda bi avantaj
    satim benim makinayı size almak isteyen varsa
    güzeldi sahibindende var fotolar
    tr de en şk kırmızı diye
    haydi şimdiden hepinize hayırlı uğurlu olsun arkadaşlar

arkadaşlar motoru boyatmak kaça mal olur bana ?
    tek renk yapmayı üzerine de stickerlar yapıştırmayı düşünüyorum.

tt Adnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GT250R
    Bir boyacı ile görüşmen gerek. Nerden baksan 750 ytl bana göre. İşçilik , malzeme , vb. Değişik fiyat verenler olur. Ayrıca önce boya sökme işlemi gerekli. Zımpara vs. Bu epeyce zahmetli ve detaylı işlem. Ardından bir yoklama macunu ister. Ardından tekrar zımpara. Sonra astar boya. Akrilik boya atılıp ardından da vernik atılmalı. Akrilik dedim , çünkü diğer boya (opak) atmak istemezsin sanırım. Olmuşken akrilik olsun baari.
    Selamlar
    Bu bir Tutku ve Tarzdır. TT Selamlar

Motosikleti
    Hyundai Mover 125 cc - Jawa Ogar 350 cc
    Vibrasyon Makinası
    ♥---==-♥°° Ñè MuTlu VATANI Sevene°°♥-==---♥

Motosikleti
    Kanuni freedom 200
    merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım temmuz başında kanuni nin freedom 200 modelini aldım şu anda 1700 km de rodajını harfiyyen yaptım hiçbir sorunu yok çok memnunum anlayacağınız. çok seri bir motor.

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    slm millet,
    nasılsınızz,

arkadaşım boyadan bahsetmişsin,
    eğer kendi rengini yapacaksan (ruhsatta yazan rengi)
    sana 300 ytl yi bulacaktır (ist için bu fiyat araştırırsan tabi)

dersen kii,
    daha ucuza olmazmı diye,
    ben yaptım zımparasını kendım attım,macununuda kendım cektım ve zımpara ile temizledim,
    bu şekilde sadece boyacı elden geçirdi ve,
    boyasıda bana ait olmak şartı ile sadece fırın boya atmak için 80 ytl verdim,

boyasını topkapı renk boyada kendım yaptırdım,
    özek renk sedefki karışımlarla,
    140 ytl boyam ve gereken malzemeleri tuttu,

farklı bir renk yaptırıp ruhsatı elleteceksen,
    yine bir 100 ytl ruhsat yaprak parası vermelisin...

kolay gelsin...

bak bu resimler eskilerden maziii resimleri,
    boyanmadan oncesi sonrası ve daha niceleri...
    bu motorun orjinal halii.

bunlar sağ.ve sol grenajlar,,,

komple astar atılmış haliii...

full boyanmış haliii...(kask dahil :p)

eski şekilde herşey orjinal oldugu zamandan kalma resim,
    tek farkı rengi ve üzerindeki stıcer'ler...

ve buda 2 ay önceki resmi,
    ufak tefek değişiklikler devam etmekte,

bu resimde 2 gün önce çekildi...
    YER:balıkesir AVŞA ADASI...

BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

teşekkürler serkan, mail olarakda bunları sana sormuştum, zaten mail de cevap vermişsin..

hiç teknik bilgim ve tecrübem olmadığı için sorucağım kafamda aslında çok fazla soru var

motorun grenajlarını racing motorlardaki gibi tam olarak kapalı hale getirdiğimizde herhangi bir problem olacakmıdır. O açık bıraktıkları yeri açık bırakmalarının altnda yatan sebep nedir. Acaba açığa çıkan ısının daha rahat şekilde dışarı verilmesi motorun aşırı ısınmasını engellemek midir?

motoru tek renk olarak kırmızıya boyamak istiyorum, kırmızılı beyazlı olan modeli aldığımda o halde ruhsat için tekrar işlem yaptırmam gerekecek mi? Sonuçta beyaz olan kısımlar yok olmuş olacak ruhsatlarda renklerin ne şekilde belirtildiğini bilmiyorum.

şimdilik bu kadar soru yeter demi

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    Alıntı Gonzales34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler serkan, mail olarakda bunları sana sormuştum, zaten mail de cevap vermişsin..

hiç teknik bilgim ve tecrübem olmadığı için sorucağım kafamda aslında çok fazla soru var

motorun grenajlarını racing motorlardaki gibi tam olarak kapalı hale getirdiğimizde herhangi bir problem olacakmıdır. O açık bıraktıkları yeri açık bırakmalarının altnda yatan sebep nedir. Acaba açığa çıkan ısının daha rahat şekilde dışarı verilmesi motorun aşırı ısınmasını engellemek midir?

motoru tek renk olarak kırmızıya boyamak istiyorum, kırmızılı beyazlı olan modeli aldığımda o halde ruhsat için tekrar işlem yaptırmam gerekecek mi? Sonuçta beyaz olan kısımlar yok olmuş olacak ruhsatlarda renklerin ne şekilde belirtildiğini bilmiyorum.

şimdilik bu kadar soru yeter demi

Dostum,ruhsatına bak orada yazmaktadır rengın ne oldugu,
    sanıyorum kırmızı beyaz yazıyor olmalı,

eğer haklı isem, sen tek kırmızı yaparsan ufak tefek beyaz stıcer'lar eklersın buda rengi ayarlamış olacaktır.

ve birde o hava kanalları süs açısından sanırım,
    S lerde o kısım iptal edılıp ufak bı boşluk oluşturulmuş,

zaten ön lastiğin bitiş yeri lastik havasını motor bloğuna atıyor,
    bu nedenle sen iptal etsende sorun olmaz,

Kolay GelsiNN..
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

eyvallah dostum sağol.
    bu arada henüz motor almadım, doğal olarak ruhsatım da yok almadan önce motor hakkında herşeyi öğrenmeye çalışıyorum mümkün olduğunca.
    ilk motorum olacağı için de aklıma gelen herşeyi birilerine soruyorum artık idare edeceksiniz başınızı çok şişirecem daha sizin :D

Motosikleti
    yok kardeşim benimkiside kırmızı beyaz ama ruhsatta sadece kırmızı yazıyo yani ruhsat masrafın olmayacan hadi maliyet biraz daha ucuzladı

Alıntı 41calamity41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok kardeşim benimkiside kırmızı beyaz ama ruhsatta sadece kırmızı yazıyo yani ruhsat masrafın olmayacan hadi maliyet biraz daha ucuzladı
    o halde direk kırmızı beyaz olanı almak lazım

neyse ben çıksam iyi olacak köprü trafiğine iyice yakalanmadan
    sorular bitti diye sevinmeyin devamı yarın
    herkese iyi akşamlar...

gokselaytar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw F800S
    eveeet bayadır bakmıyodm buraya çoşmuş bi miktar neler oluyor arkadaşlar nasısısınz
    he bu arada serkanın motora kardeş gelio modifiye konusunda bende başlıyorm il hedef grenajlar :D (düştüm motorla taksiden kaçıcam die yatırdım) yenisi alıcağıma grenajın oynarım biraz dedim şimdilik iyi bi tasarım yakalamaya çalışıyorm bakalım hayrlısı :D
    ""34HZ3154(BMW F800S"" sarışın- ""34 DP 6939(cbr600F)"" DEVİL carbon... (çalındı )- "34 ZEU 54(kanuni racer200s" yoshimura krom (artık başka kollarda)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 16 kullanıcı var. (0 üye ve 16 misafir)

Bu Konudaki Etiketler