Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Racer Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı meçhul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ne yazıkki yılbaşına kötü bir başlangıç yaptım.2008 benim için kabus olducumartesi günü racerimle kaza yaptım.E5te 120 ile giderken önümdeki jip aniden durdu işin garibi trafikte yoktu.jipin içinden iki bayan çıktı. benimde o hızda durmam mümkün deildi.opetin tam karşısında sol şeritte jipe grdim çarpmanın etkısiyle ben ve göz bebeyim birden alew aldı ve ben sağ şerite fırladım.kendimi söndürmek biraz güç oldu.istasyondan geldiler motoru söndürdüler.2 gün önce dizlik almıştım onlar olmasaydı benim dizlerde platin wardı şimdi.2 ay oldu motoru alalı o motoru öyle görünce motor deilde ciğerim yandı.o motoru almak için 1.5 sene kendimi paraladım.çizilmesin diye hep yıkamacıda yıkattım yani gözüme bile o kadar ilgi göstermedim.ya nerdeyse bana bişey olsaydıda ona olmasydı diycem.ehliyette yok zaten polisler çok iyi çıktı anlaşın dediler.peder 200 werdi ve noyu werdi kadın aramadı saolsun.benim motorun borcu bitmediği için yatıyo.zaten gördüğüm zaman içim yanıyo.bizim birbirimizi tuttuğumuz kadar kimse kimseyi tutmaz 5 dk 6 7 motorcu abim geldi yanıma çok iyilerdi saolsunlar.resimleri atmak istiyorum nasıl atabilirim???

meçul geçmiş olsun sana bişey olmamış ya bence daha kötü olabilirdi.Motorada üzüldüm ama sabır elbet yaparsın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    SUZUKİ GSX 750F
    bende cbr 125 vardı şehir içi için cok ıyı bı motor uzun yolda yoruyor insanı boyun kaç oncelıkle benım boy 1,80 rahat oturamıyorsun 120 de sonra ruzgar senı goturecek gıbı oluyor guven vermıyor kontrolu kolay ama yakısıklı motor gıttıgı yerde ılgı cekersın kanunu racer goruntu ıtıbari ilede cok itici gelıyor bana begenen arkadaslar olabilir ama bu benım şahsi görüşüm cbr de 6 devire kadar hızlanlanma olmaz ben 7 ve 11,000 devirde sürerdim o zaman tat verıyor ona gorede yakıyor bugun suzukı gsx-750f aldım alet harıka gucu hıssetmek cok guzel direk boyle bir alet almanı tavsıye ederim maddı ımkanların varsa

bendede racer 200 var elciklerdeki vibrasyon la o kadar kilometre yapamazsın bence cbf e bak kesinlikle!!

Motosikleti
    kanuni racer 200
    bendede kanunı racer 200luk var ama bılmıyorum bu motor allah askına nerde cukur varsa oraya kendını cekıyor ben kısaca racer 200 e cukur avcısı dıyorum

titanxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba STR 250cross + mondial xtreme supermoto
    Alıntı halilibrahim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bendede kanunı racer 200luk var ama bılmıyorum bu motor allah askına nerde cukur varsa oraya kendını cekıyor ben kısaca racer 200 e cukur avcısı dıyorum
    valla dediginden bişey anlamadı ama neyse? cukura sen sürüyo olmayasın sakın

arkadaşlar size bişey soracam belki komik olacak güleceksiniz ama neyse?
    arkadaşlar bu bizim racerlerin arka frenini jant falan degiştirerek disk"e dönüştürme imkanımız yokmu motor durmuyo yaksa ya ..
    bi bilgisi olan varsa yardım edebilirmi?

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    BU DEĞİŞİKLİKLERDEN ÖNCEKİ HALİİ,

Jant Değişir Ve Arka çatalada Disk Gezebılecegı Gıbı Surgu Papıldıgı Taktırde ,
    Olur Tabıı Neden Olmasın,
    Ama Tuzluya Patlar,
    Yakında Yenı Resımlerımı Atacagım,
    Ben Disk Yapmadım Ama,
    Amortisörü çiftledim,
    Rengide Siyah Kırmızı Yapınca,
    O Zaman Değişiklikler Nasıl Oldugu Hakkında,
    Yorumlarınızı Bekleyecegım,,
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

Motosikleti
    serkanadh13 arkadaşım resimleri bekliyoruz yine güzel şeyler yapmışın

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    hala karar veremiyorum yaa racer200 alıcağım cbr çıkıyor karşıma cbr alim derken racer.. zor bir karar ama umarım hayırlısı olur..
    Allah Hepinizi, Kazadan, Beladan Korusun!:salut: Çok hız yapmayın arkdaşlar, hareket felan hiç yapmayın.. dikkat edin... Ayhan Sözen: Motosiklet Hayranlarından birisiyim işte...:queen:
    İlgi alanım sportif motorlar üzerine

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    Alıntı serkanADH13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BU DEĞİŞİKLİKLERDEN ÖNCEKİ HALİİ,

Jant Değişir Ve Arka çatalada Disk Gezebılecegı Gıbı Surgu Papıldıgı Taktırde ,
    Olur Tabıı Neden Olmasın,
    Ama Tuzluya Patlar,
    Yakında Yenı Resımlerımı Atacagım,
    Ben Disk Yapmadım Ama,
    Amortisörü çiftledim,
    Rengide Siyah Kırmızı Yapınca,
    O Zaman Değişiklikler Nasıl Oldugu Hakkında,
    Yorumlarınızı Bekleyecegım,,

hoca ön çamurluktan ya kurtul yada fiberden daha şekil bişey yaptır üstündeki
    ön çamurluk sanki çıkma gibi duruyo.

jantları siyaha boya kırmızı jant şeridi çek yada kırmızı boya ile şerit yap.

kafa grenajındaki krom ızgaratek baına iğrenç görünüyo ya boya yada fiberden intercooler girişi yaptır hani imprezzanın kaputunun üstündeki gibi..

bu racerların jantları biraz küçük ve dar gibi..

bu yazdıklarımı kafadan salladım işine yararsa ne mutlu
    ne olur hor görme garibi..

Alıntı ayhansozen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hala karar veremiyorum yaa racer200 alıcağım cbr çıkıyor karşıma cbr alim derken racer.. zor bir karar ama umarım hayırlısı olur..
    kanka cıbır al cıbır yada 90 95 model racing al..

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    bluedragger kardeş bende aslında cıbır a yöneliyorum onu alıcam gibi ama, biryandanda motora birşey olursa parça değiştirmem gerekirde servis haricinde yaptıramassam çok tutarmı diye korkuyorum..
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...tml#post938264
    burdaki yazılanları okuduktan sonra kafam karıştı..
    ama gözümü kapatıp herşeye rağmen alıcam herhalde..
    kib
    Allah Hepinizi, Kazadan, Beladan Korusun!:salut: Çok hız yapmayın arkdaşlar, hareket felan hiç yapmayın.. dikkat edin... Ayhan Sözen: Motosiklet Hayranlarından birisiyim işte...:queen:
    İlgi alanım sportif motorlar üzerine

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    Alıntı ayhansozen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bluedragger kardeş bende aslında cıbır a yöneliyorum onu alıcam gibi ama, biryandanda motora birşey olursa parça değiştirmem gerekirde servis haricinde yaptıramassam çok tutarmı diye korkuyorum..
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...tml#post938264
    burdaki yazılanları okuduktan sonra kafam karıştı..
    ama gözümü kapatıp herşeye rağmen alıcam herhalde..
    kib
    kanka kafan karışmasın cıbır al cıbır..
    elindeki motorun yedek parçaya ihtiyacı olursa piyasayı arastırmadan alma sana kolay gelsin kazasız sürüşler..

Motosikleti
    ortalık cıbır formuna dönüşmüş hayırdır

tt Adnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GT250R
    Alıntı titanxxx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ortalık cıbır formuna dönüşmüş hayırdır
    Yani, doğrusunu demek gerekirse, cıbır ' da F600 üzerine tanımam . O 125 lik olanlar biraz bisikletimsi gibi görülüyor uzaktan.Kullanan arkadaşlar kusura bakmasın. Nacizane düşüncem. Benim Racer cüsseli ona karşın . Sürat konusunda Racer' dan fazla olabilir ,ama o durumdada çok devir çevirmektense gidip bir F600 alırım daha iyi. Yine benim düşüncem elbetteki. Herkese sevdiği makine nasip olsun.
    Selamlar
    Bu bir Tutku ve Tarzdır. TT Selamlar

Motosikleti
    Kanuni Racer 200
    SELAM ; NicemaN benide eklermisin listeye 34 LJY 95 KIRMIZI

hadi bakalım hayırlısı bizde niyetlendik racer almaya
    bu konuda bi kararsızlığım yokta yalnız ilk motorum olacağından sıfır mı 2. el mi almka daha makuldur onun çelişkisini yaşıyorum..
    aldığım takdirde de uzun yıllarda kullanmayı amaçladığımdan sıfır daha bi yatkın gibi ama ...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    cıbırın parçaları çooook pahalı acaba skyjet mi daha iyi olur ..

adım: 06bluedragger değil kerem..

Motosikleti
    S&T GT250R
    Uzun süre kullanacaksan öncelikle sıfır tavsiyemdir.Fakat, ikici el olupda, çok temiz ve uygun fiyata bulursanda kaçırma derim. Sonuçda iyi bir makine almak önemli. O yüzden. Şimdiden hayırlı olsun.

internette ki ilanlardan öte istanbulda motosiklet pazarları hangi semtlerde bulunmaktadır oralardan da 2. el temiz bakalım ?

Motosikleti
    S&T GT250R
    Bu akşam Kanuni' nin web sayfasında gördüm. İşte link. Yeni görünümlü RACER S200 satışa çıkmış gibi görülüyor dostlar.
    http://www.kanuni.com.tr/tr/Default.aspx
    Fena değil. Benim makinada güzel.

baya baya güzelmiş ama bi o kadar da eleştiri alacaktır
    200 s mi alsak ne
    fuarda yakınen görmek lazım bu makinayı
    aynı zamanda fuarda müşteriye ne gibi kolaylıklar sağlanmaktadır eğer alacak olursak bilgilendirirseniz sevinirim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 86 kullanıcı var. (0 üye ve 86 misafir)

Bu Konudaki Etiketler