Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Racer Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    racer 200
    bütün problemler serviste giderildi motor süper sıfırından güzell oldu valla 500 bakımında zaten yağı istemesende değiştiriyolar.kalbilatördeki benzini kesen mekenizmayı iptal etsem hızda artış olacağını sanıyorum 20 km filan sizin düşünceleriniz neler acaba. mhyen arkadaşım hazır kış geldi motorlar ucuz al bi racer 200 be dostum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Abi öyle de ben İstanbul gibi bir yerde ehliyetsiz çıkamam.Hele de racer 200 gibi bir makinayla hiç mi hiç Hele şu ehliyeti alalım hayırlısı ile ya racer ya da cbr hayırlı ile bakalım hangisi olacak.Sen de güle güle kullan;)

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    arkadaşım makimen:
    23600 küsur civarı tek sorunum akü oldu ve servıste hallettım,
    belkı avantajlarım vardı,
    kapalı garajım olması ve birazda anlıyor olmam,
    aslında anlayacak pekte bırsey yok,
    aynı söktüklerini söktüğün yere takıyorsun ve toplanmış oluyor,

benım dıger yaptıklarım keyfe keder,
    renk değişikliği( bu kışta siyah SİYAK KIRMIZI OLACAK)
    DİŞLİ Büyütmeler,
    zincir yaptırma,(aynı boyda bakla sayısında yok oldugu için yapırdım..)
    amortısor kaldırma,
    yenı hava kanalları,
    farklı aparatlar bunlar benım özel zevklerım oldugu için yaptırdım,
    bunlar masrafa gırmezler.

anlayacagım hıcbırsey yaptırmana gerek yok,...

SaygılaRR..
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Çok sağol hocam bana öyle geliyor ki ne kadar çinli taiwanlı olsa da makineye bakarsan o kadar sorun çıkarmaz.Hani bir nevi biraz dilinden anlamak gerekiyor gibi.Fakat forumlarda bazen bakıyorum adamlar yerden yere vuruyolar.İşte aldım zincirden ses geliyodu yaptırdım eksoz patladı.Onu yaptırdım akü bozuldu vs vs.İnsanı biraz bu tarz duyumlar korkutuyor.Asıl gönlüm CBR 125'ten yana sonuçta racer dan bayağı bayağı kaliteli ama aradaki fiyat farkını kapatamazsam racer alacağım bakalım.Hayırlısı olsun.Verdiğiniz bilgiler için tekrar teşekkür ederim

slm arkadaşlar ben daha yeni kayıt oldum benimde kanuni racer 200 üm var çok menlunum şimdilik bi şikayetim yokk..

:silent:ya ben daha yeniyim bişi sorsam bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim resim nasıl konuyo adımın altına şimdiden teşekkürler:silent:

tt Adnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GT250R
    Alıntı ugurkule adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar ben daha yeni kayıt oldum benimde kanuni racer 200 üm var çok menlunum şimdilik bi şikayetim yokk..

ya ben daha yeniyim bişi sorsam bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim resim nasıl konuyo adımın altına şimdiden teşekkürler
    Önce üye girişi yapıyorsun web sayfasına, sonra üstten "Kontrol Paneline" tıklayıp, kullanıcı resmine tıklıyorsun (oda sol tarafda bulunuyor yukarıdan aşağıya sıralanmış vaziyette zaten). Bilgisayarından bir resim / foto bulup ekle yapıyorsun.
    Haydi kolay gelsin.
    Racer hayırlı olsun ayrıca. Ne renk ?, kaç model ? , kaç km' de makinen ? , anlat bakalım birşeyler.
    Bu bir Tutku ve Tarzdır. TT Selamlar

Rodaj

Selam arkadaşlar siz uzun kilometreler racer 200 kullanmışa benziyorsunuz rodaj konusunda çok zorluk çekiyorum birisi bana yardımcı olursa çok sevinicem ne yapmak gerekiyor tam bi bilgim hiç yok yardımcı olursanız sevinirim

Motosikleti
    S&T GT250R
    Alıntı cwebb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar siz uzun kilometreler racer 200 kullanmışa benziyorsunuz rodaj konusunda çok zorluk çekiyorum birisi bana yardımcı olursa çok sevinicem ne yapmak gerekiyor tam bi bilgim hiç yok yardımcı olursanız sevinirim
    Merhaba arkadaşım,
    Motor sıfır alındıktan sonra kullanım kitabına uygun devir ve hızlarda kilometre doldurmakta fayda var. Ben o değerlere yakın uyguladım.
    2000 km' ye kadar 5000 devirin üzerine çok nadir çıktım. Ani gaza yüklenmelerde uzak durdum. İlk 500 km2 de hemen yağı değiştirdim. Her 1000 km'de de değiştirmeye azami gayret gösteriyorum. Bu motorlar yüksek devirler döndürdüğünden, aşınma ve yağın özelliği çabuk kayıb oluyor.
    Anlayacağın şuki: 2000 km' ye kadar kullanım kitabına yakın veya biraz üzerinde devir ve hızlarda kullanabilirsin. Bu benim fikrim.
    Selamlar
    Hayırlı olsun.

Alıntı tt Adnan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşım,
    Motor sıfır alındıktan sonra kullanım kitabına uygun devir ve hızlarda kilometre doldurmakta fayda var. Ben o değerlere yakın uyguladım.
    2000 km' ye kadar 5000 devirin üzerine çok nadir çıktım. Ani gaza yüklenmelerde uzak durdum. İlk 500 km2 de hemen yağı değiştirdim. Her 1000 km'de de değiştirmeye azami gayret gösteriyorum. Bu motorlar yüksek devirler döndürdüğünden, aşınma ve yağın özelliği çabuk kayıb oluyor.
    Anlayacağın şuki: 2000 km' ye kadar kullanım kitabına yakın veya biraz üzerinde devir ve hızlarda kullanabilirsin. Bu benim fikrim.
    Selamlar
    Hayırlı olsun.
    teşekkur ederim beni en çok endişelendiren şey 2 yada daha uzun hafta çalıştırmadığımda motor 10 dk uğraştıro çalıştırmak için yanda honda beat war 300 km de bastığın anda alıyo servise sordum normal dedi ama bn bi kullanana sormayı tercih ederim

Motosikleti
    S&T GT250R
    teşekkur ederim beni en çok endişelendiren şey 2 yada daha uzun hafta çalıştırmadığımda motor 10 dk uğraştıro çalıştırmak için yanda honda beat war 300 km de bastığın anda alıyo servise sordum normal dedi ama bn bi kullanana sormayı tercih ederim
    Dostum.
    Bu konuda doğrusun. Bende bu durumu 2 tane ayrı servise sordum. Maalesef 2 haftadan uzun süre çalışmadan kalırsa motor biraz zor çalışıyor.
    Ben 1 hafta geçtikten sonra çalıştırıyorum. Sonra biraz ısınınca yüksek devirde çalışmasına gayret ediyorum. eğer yağmurlu ise yerler yüksek sehpada yapıyorum bu işi. ha kuru ise yollar biraz gazlıyorum.
    Bende örneğin, 2 hafta çalıştırmadım ise bayağı zor alıyor. jigle filan derken boğuluyor falan filan,0 bekliyorum , sonra oluyor. Ama aynen 10-15 dak sürüyor. Hepsi böyle sanırım. Zaten Aküde 7 amper. Canı nekadarki.

ddh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 250
    Kardeş süper 51 bile öyle 1 hafta çalıştırma çalıştıracam diye neler çekiyorsun
    Denizleri seviyorsan dalgaları da seveceksin Sevilmek istiyorsan önce sevmeyi bileceksin Uçmayı seviyorsan düsmeyi de bileceksin Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayati seyredersin

yaw bende bu topici okumadan önce racer almayı düşünüyordum hatta aldım adam vazcaydı iyikide vazcaymı şimdi zealsun 200 aldım valla hakkını veriyor sağlam motormuş 6500 de daha bişi yok bakalım

Alıntı ddh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş süper 51 bile öyle 1 hafta çalıştırma çalıştıracam diye neler çekiyorsun
    rodaj bitse bile bu böyle gerçekten kötu fiyat iyi ama doğrusu birazda olsa hissettiriyor.yinede güzel bir motor kazasız belasız kullanırız inşallah bu arada o aküye gerçekten gıcığım servise sorsam depiştirsem ne olur acaba

carzywindy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni windy 125
    kanunı nin youtube deki videosuna ufak bi şikayette bulundum ve firmadan email geldi
    yaptığınız nazik eleştiri yetkililere bildirilecektir falan die ama ne fayda

yine aynı düzen devam ediyor.. ... ...

inşallah bu ve buna benzeyen firmalar kendini düzeltirde biz rahat ederiz
    ..::Bu Vatanın Gücü Ne Parasıdır Ne Tankları , Bu Vatanın Asıl Gücü İnanmış Evlatlarıdır::..

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    bende de kanuni caracal 200 var allahıma 1000 şükür daha tık demesi ufak tefek sorunlar harici bu iş şans meselesi ne marka olursa olsun
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Bolu'lu Lynx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    kardeşim gerçekten bu çok önemli bi konu sırf para çinlilere gitmesin diye bende kanuni tigrina 100 almıştım abi motor bela gibi her tarafı sallanıyodu tabi ilk motor olnca ufak tefek düşüşler yaşamıştım en ufak düşüşlerde bile bi parça mutlaka kırılıyo bu kadar mı malzeme dandik olur anlamadım gitti ben de zaten daha motor 840 km de iken sattım ve bu beladan kurtuldum ....

sevgili dostlar Başıma gelen bi olayı daha anlatayım arkadaşla balığa gidiyoruz Bolu Aladağa gidenler bilir Bolu-Seben yolu oldukça dik bayırlara sahip bir yer neyse bizim tigrina bayırı çıkarken tıkandı,kesinlikle 2. vitese atamıyosunuz abi bu motor 7 hp ayrıca, aynı bayırı arkadaşın mondial 100kh ile çıktık motor 5hp bana mısın demedi yemin ederim kanuni alacaklara duyurulur bazı arkadaşlara önemsiz gelebilir ama gerçekten önemli imkanınız varsa denemenizi tavsiye ederim motorlar arasındaki bariz farkı herkes rahatlıkla anlayabilir herkese Bolu dan selamlar

doğma büyüme İstanbul/bostancı şu an muğla/ortaca
    Motosikleti
    sattım :(
    ya arkadaşlar akıllı olalaım lütfen nedir bu kanuni yaa allahaşkına paranızı çöpe atmayın braz daha sabır edin ama honda yamaha vb alın akıllanın artık yaa ben ne diimki racer benle yarışmaya kalkıyor bazen tabi oralı olan kim:D
    [COLOR="Black"][B] A STATE OF TRANCE[/B][/COLOR]

gokhan_307 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Ybr 125 (Mavi)
    Yok canım o kadar da deil. Tamam çin menşeili falan ama cbr 125' dende hızlıdır herhalde.Kalite olarak demiyorum hız olarak.

CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Vay be ne topic acmısım hala yankıları sürüyor
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

Motosikleti
    S&T GT250R
    rodaj bitse bile bu böyle gerçekten kötu fiyat iyi ama doğrusu birazda olsa hissettiriyor.yinede güzel bir motor kazasız belasız kullanırız inşallah bu arada o aküye gerçekten gıcığım servise sorsam depiştirsem ne olur acaba
    Garanti zamanı bitmeden servise memnun olmadığını söyle değiştirsinler. Biraz ısrar et bence. Ucuz meret ayrıca yani. Onuda belirteyim.
    Bu motorun ayrıca iyi tarafı bu. Parçalar ucuz ve bulabiliyorsun.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 40 kullanıcı var. (0 üye ve 40 misafir)

Bu Konudaki Etiketler