Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Racer Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı tamyak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Niceman , racer 200 ü ne hala biniyor.Motorundan memnun du son konuştuğumuz

da ........
    bi selamımızı iletiver...kopmasın buralardan....
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tamyak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X-MAX 250 ABS
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi selamımızı iletiver...kopmasın buralardan....
    şu an 2 işte birden çalışıyor çok yoğun bir tempo içinde :(

blade7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni racer repsol
    Alıntı Tencere adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam Blade7..

Motoru aldıktan sonra milletin Çin malı muhabbetleri gözümü çok korkutmuştu.. 30 40 km mesafelere gitmeden önce sanki yolda kalacakmışım gibi her türlü tedbiri almadan çıkmıyodum yola.. Zamanla gördümki hepsi fasa fiso.. 11000 km oldu bende.. Gerçi çok bi aman aman km değil ama hiç yolda kalmadım.. Çok şükür motor hiç arıza yapmadı.. Motorun bakıma en ihtiyaç duyduğu zamanlarda 600km yola gittim.. Denizli'den buraya çok rahat geleceğinden eminim.. Rutin kontrollerini yaptırman yeter.. Ama sen mutlak şekilde yorulmuş olacaksın.. Molalarını iyi ayarlamalısın..

Motor cüssesi açısından çok iyi.. Ebatları yüzünden trafikte sıkıştırılan motorlar grubuna girmiyosun.. Çivril'deki şartları bilmem ama burda motor kullanmak sanırım oraya nazaran oldukça fazla dikkat istiyor.. Çok kalabalık ve iç içe yaşıyoruz.. Sürekli bi yerlerden arabalar ve yayalar fırlayabiliyo.. Çok kalabalık bi trafik bilirsin işte.. Emniyet şeritleri meskenin oluyo bi yerden sonra..

Bence mutlaka motorunla gelmelisin.. Keza buranın trafiği keşmekeştir.. Yazın sıcak ve tıklım tıklım , kışınsa hareket etmeyen trafikte saplanıp kalan otobüslerde perişan olmak istemezsin.. Hemde senin için çok daha ekonomik olur..

Bu arada eğer geleceğin üniversiteyi ve kalacağın semti yazarsan sana daha sağlam tahminlerde bulunabilirim..

Aramıza hoşgeldin diyorum şimdiden..

çok saolasın gerçi ben bayadır aranızdayım ama pek sesimi çıkarmıyom :D
    ilk sene hazırlık maçkada o zaman getirmem heralde ama belli olmaz ondan sonra tuzladayım kesin lazım olcak karşıda arkadaşlar var falan filan araç lazım benim gözümü korkutan çevre yolları ordada emniyet şeridine kaynarız tabi kask giysi falanda almam kullanmam lazım bide onlara alışacaz ha bide ehliyet var aralıkda yaş doluyo oda lasım
    neyse ben gelene kadar bi buluşma tanıtım turu falan olur inşallah o zaman kaparız

Motosikleti
    Çok Yakında
    Arkadaşlar ben önümüzdeki 1 ay içinde kanuni racer 200 almayı planlıyorum gerek servis çokluğu olsun tasarımı olsun ve yedek parça sıkıntısı olmaması nedeniyle bunu tercih ettim zaten ilk vitesli deneyimim olucak 2007 modelleriyle ilk çıkan modeller arasında bir fark varmı arkadaşlar bunu merak ettim bu yüzden soruyorum yaklasık 2 haftadır motor araştırması yapıyorum en sonunda şu kanıya vardım önemli olan büyük motor almak değil binebileceğin bir motor almak ve sanıyorumki kanunide bana göre bana biraz kanuniden bahsedermisiniz bu arada alacağım modelin fotoğrafını koyayım sizlere

Jantların renkleri olsun ve motorun renk uyumu olsun çift egzos olsun çok hoşuma gitti diyebilirim

Bu arada bana motor kıyafetlerinin fiyatları hakkında bilgi verebilecek varmı kask dahil full nekadar orta düzeyde bir motor kıyafeti?

Ve son sorum olarak bu motoru sizce yavaş yavaş bir parkurda kendim öğrenebilirmiyim birinin yardımı olmadan çevremdekiler motorları pek sevmezler mecburen yanlız öğreneceğim sizce öğrenebilirmiyim?

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    Bu Fotoda Herşey Belli Sanırım,
    Aynaları Kısalttım Artım Tam Koltuk Altı hizasımdam arkayı gösteriyor gibi yalnız biraz daha oynamak gerekıyor tam net değil,
    açısı dışa dogru bıraz daha çıkmalı,
    anoda halletmek üzereyim,
    eger ben bulurum dersenız,
    600 RR aynaları tam olarak oturuyor ve cok nett,
    benım tanıdıgım tamırcıde vardı bakımdakı bır motorum taktım denedım super oturuyor,
    aklınızda olsun,

o resimdeki kısın,
    önceki Resmimde KARABURUNDAYDIM,
    VE ALTIMDAKİ KURULAMA BEZİ KOLTUK DİKİŞLERİ SUYU EMİNCE HİÇTE İYİ BİR GÖRÜNTÜ VERMİYORDU:D:D:D
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    suzukı tarzı motor baya ıyı olmuss...
    benımde aklımda kanunı var, ılk motor olarak en azından..
    Allah Hepinizi, Kazadan, Beladan Korusun!:salut: Çok hız yapmayın arkdaşlar, hareket felan hiç yapmayın.. dikkat edin... Ayhan Sözen: Motosiklet Hayranlarından birisiyim işte...:queen:
    İlgi alanım sportif motorlar üzerine

Motosikleti
    Kanuni Racer200
    Arkadaşlar merhaba. ben 12 gün önce Racer200 aldım. herşeyinden memnunumda sadece bazen arka tarafı savuruyor gibi geliyor. suanki km si 970 12 günde. birde jantlarındaki kırmızı boya cok dandik. çizikler oluşuyo. sizdede varmı böle sorunlar?

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    üzücü bir vaka daha gerçi konu biraz eski ancak ben daha yeni okudum
    neyse kardeş sende olaya birde şu yönden bak hiç değilse motorun aksamlarını
    iyice öğrendin yani motorcu oldun ve artık marka hobisini anlamış olmuşsundur.
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    TEABANWAEY m1000r
    bunları okuyunca ıyıkı kanunı almamısım dıyorum 2006 yazında bahcelıevler cobancesmede kanunı yetkılı satıcısı var racer200 grünce dedım tam benlık motor spor en önemlisi TÜRK MALI parca falan sorun olmaz sağolsun oradakı arkadasta cok ıyı ılgılendı yardımcı oldu kendısıde tıger kulanıyodu paranın gerı kalanını da anadolu cetelemden hallettık ama ufak bı ailevi sorundan gıdıp alamadık o zamanlar cok uzulmustum ama sımdı sevındım acıkcası.... arkadaslar Allah sıze sabır versın valla canınızı tehlıkeye atmayın böyle giderse zaten türk piysası honda ya yamahaya baglı kalmaya devam etcek Ama adamlar MOTOR yapıyo kardesım keske bı TÜRK firmasıda cıkıp MOTOR yaptık dıyebılse
    MÖTÖRÜM MÖTÖRÜM MÖTÖRÜMÜ VAR GALİ YÜCE YARABBİM:queen:

Alıntı muko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunları okuyunca ıyıkı kanunı almamısım dıyorum 2006 yazında bahcelıevler cobancesmede kanunı yetkılı satıcısı var racer200 grünce dedım tam benlık motor spor en önemlisi TÜRK MALI parca falan sorun olmaz sağolsun oradakı arkadasta cok ıyı ılgılendı yardımcı oldu kendısıde tıger kulanıyodu paranın gerı kalanını da anadolu cetelemden hallettık ama ufak bı ailevi sorundan gıdıp alamadık o zamanlar cok uzulmustum ama sımdı sevındım acıkcası.... arkadaslar Allah sıze sabır versın valla canınızı tehlıkeye atmayın böyle giderse zaten türk piysası honda ya yamahaya baglı kalmaya devam etcek Ama adamlar MOTOR yapıyo kardesım keske bı TÜRK firmasıda cıkıp MOTOR yaptık dıyebılse
    ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
    EY VATAN ; senin için,bir ÖLÜR bin DOGARIZ.

tt Adnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GT250R
    Hayırlı olsun "Racing33", Allah kazasız belasız sürüşler nasip etsin.
    Benim Racer 200 mavi, fakat çizikler oluşmasında durum negatif, yani çizik yok. Sende bu çizikler nasıl oluşuyor bilemiyorum. Bunlar boya dökülmeside olabilirmi acaba? Enteresan durum.
    Ayna konusunda ne diyorsun? Şöyle senin fikrinide bir alalaım hele.

Selamlar

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Küçükçekmeceli olsun taştan olsun..hehheyazını yeni gördüm valla...bu geziciler hep abidik gubidik yerlerde toplanırlar...bir günde oralarda buluşalım demezler..oralar daha güzel aslında...bi evim olursa kesin Tepeüstünden olur...ben Göçmenleride pek severim...

ula tam msn sohbeti oldu be...neyse kusura galmayın artık...
    Selam, bende izindeydim. Yazını yeni görüyorum.
    İzinde internetden biraz uzak kaldık. Evet, haklısın , toplanalım derim. Yapalım bir organizasyon.
    Selamlar

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    arkadaşlar bana boş olduğum bir zamana denk gelirse kesinlikle katılmayı isterın organızasyonunuza,
    ben gazi osman paşada ikamet etmekteyım,
    fakat mesafede sınır tanımam hatırlatayım...
    bu arada msn adresim eklemek isteyenler için,

thesandstorm_34@hotmail.com,
    SERKAN
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

BLOODMN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ RACER 200
    Benim motorun jantlarında çizik oluşmadı, ancak petrolde yıkarken komprosörü yakın tuttum, 2x3 cm'lik bir parça koptu. Kopan parçanın etrafında herhangi bir dökülme yok.
    [COLOR="Red"][B][FONT="Garamond"]BLOODMN[/FONT][/B][/COLOR]

xardias - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni racer
    Arkadaşlar hiç arka lastikleri değiştiren yada değiştirmek için araştıran oldumu?
    130 yada 140 lastik takmayı düşünüyorum.warmı fikri olan marka ve tam model?????
    ohhh my god please send me azrael in a woman; while i die , i want to fucking with her

Ben İstanbul Sirkeci'de Metzeller buldum.. Çifti 210 ytl idi.. Ama çok kaliteli lastikler..

Bide bizim yetkili servis çifti 125 ytl ye Duro takıyo..

Ölçüler birebir olan bu iki markayı buldum.. Yeni lastik alacaksan bence Metzeller al derim.. Duro dan memnun olanda var şikayetçi olanda ama Metzeller herkesi memnun ediyor..
    [B]Dün Dünle Gitti Cancağazım, Artık Yeni Şeyler Söylemek Lazım... [/B]

vay beeeeeeee

yaa ben racer 200 almayı düşünüyordum hatta kesin karar vermiştim. Sizlerden Allah razı olsun arkadaşlar şuanda tamamen vazgeçmiş durumdayım. Meğer başımıza bela alacakmışız. Kimsenin sokağa atacak parası yok benim düşüncem. Kanuni kendisini tamammen yenilemeli bence....

sonuna kadar destekliyom walla kardeş.motorun sesi bi şeye benzemiyo ki gıcık ve motorun kalitesizliğini ortaya koyan bi sesi war.motorun ya.ayrıca racer die yapmışlar racerden başka herşeye benziyo.sağlam da değil ayrıca.yani o motor insana baş ağrsından başka bişi yapmaz.kesinlikle kanuni,mondial falan almayın.

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Dikkat ediyorum, yeni üye arkadaşlarımız bol bol topic hortlatıyor...

Genelleme yapmak gerekirse bana göre KANUNİ = ÇİN MALI

Yerli üretim diyerek kendimizi kandırmanın bir anlamı yok...

tt Adnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GT250R
    Genelleme yapmak gerekirse bana göre KANUNİ = ÇİN MALI

Bence Türk malı ile Çin malını eşit tutmak yanlış.
    -Üretim yerleri bir kere farklı ülkeler
    -Şartlar farklı
    -Çin malı tamamiyle kısa ömür ve az maaliyet demek.
    - vb.... çoğaltabilirsiniz.

Selamlar

CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kanuni icin baska ulkenin malı diyen yokki zaten çinden geliyor bütün parcaları. Fabrşka dedigin yerde sadece toplanıyor. Kanuni nin sadece ismi türk mallerı %90 cin malı.
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 54 kullanıcı var. (0 üye ve 54 misafir)

Bu Konudaki Etiketler