Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Inazuma Gw 250/ Inazuma F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    c90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 500R 2014 HONDA
    yahu ortada fol yok yumurta yok millet az pişmiş sahanda yumurtaya ekmek banmaya çalışıyor
    KASKINI TAK ki DOSTLUĞUMUZ UZUN OLSUN
    Taşları Bağlamışlar , Köpekler Serbest
    Eşkiya Düze İnmiş , Yiğitler Derdest

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ben hiç bi ybr ciye 150 lik yaptırın demedim. idda eden ispatıyla çıksın ortaya. Başka topiklerde karalama kampanyası yapmasın. Kendi motorumdan muhabbet arası 150 cc ye çıkardım muhabbeti geçmiştir, elbette geçecek. Yalan dolana gerek yok

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben hiç bi ybr ciye 150 lik yaptırın demedim. idda eden ispatıyla çıksın ortaya. Başka topiklerde karalama kampanyası yapmasın. Kendi motorumdan muhabbet arası 150 cc ye çıkardım muhabbeti geçmiştir, elbette geçecek. Yalan dolana gerek yok
    eğlenmene bak adem80
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eğlenmene bak adem80
    demekki neymiş? İspat yok, delil yok. Karalama kampanyası, yalan dolan son hız. Bişey yazdıysan sonuna kadar arkasında dur sedat. Veya bilip bilmeden yazma. Ben keyfime bakarım zaten. Yalan dolana değil. Bu güne kadar belltt hariç hiç kimseye bu kadar içermemiştim. Diğer arkadaşlardan özür dilerim. 1 kişı yüzünden burayı bu kadar meşgul ettim. Para bulursam izuma ılk sırada zaten. O zaman bol bol yazarım.

Motosikleti
    2000 ford
    demekki neymiş? İspat yok, delil yok. Karalama kampanyası, yalan dolan son hız. Bişey yazdıysan sonuna kadar arkasında dur sedat. Veya bilip bilmeden yazma. Ben keyfime bakarım zaten. Yalan dolana değil. Bu güne kadar belltt hariç hiç kimseye bu kadar içermemiştim. Diğer arkadaşlardan özür dilerim. 1 kişı yüzünden burayı bu kadar meşgul ettim. Para bulursam izuma ılk sırada zaten. O zaman bol bol yazarım.
    bi yerleri gereksiz yere meşgul ettiğini anlaman ne kadar güzel tebrik ederim seni hep böyle anlayışlı ol Ayrica inazuma alacak paran olsa bile o parayı inazumaya bağlamazsın eminim öyle olmasaydı 96 dan beri mutlaka motorunu büyütürdün boş lafa gerek yok...

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    bi yerleri gereksiz yere meşgul ettiğini anlaman ne kadar güzel tebrik ederim seni hep böyle anlayışlı ol Ayrica inazuma alacak paran olsa bile o parayı inazumaya bağlamazsın eminim öyle olmasaydı 96 dan beri mutlaka motorunu büyütürdün boş lafa gerek yok...
    Senin gibi yalancı değilim hiç olmazsa. Yalancı olmasan dediğinin arkasında durur, kime ybr ni 150 lik yap demişim msj ımı bulur yazardın. Ben sorunsuz motor binmek isterim. Titan bu konuda 1 numara. 250 cc ye geçmeyi düşünüyorum. Race tıp sevmiyorum. İnzuma nın hoşuma giden yönü çok. Bu motoru düşünüyorum. Sen meşgul ediyosun asıl bu formu. Ona buna yalan dolan yazıyosun. Yazıyosan madem inzuma hakkında yaz. Yalan dolanla beni niye karalıyosun yalancı arkadaşım?

c90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 500R 2014 HONDA
    ya kırıcı olmasak da bu konuyu gw250 inazuma ya çevirsek
    sonuçta o dedi bu dedi ele geçen sadece kalp kırıklıkları boş verin gazlayalım kendimizi rüzgara vuralım motorun homurtularını sevdiğimiz müzik gibi dinleyelim
    sitres hanemizden bir çentik daha silelim
    KASKINI TAK ki DOSTLUĞUMUZ UZUN OLSUN
    Taşları Bağlamışlar , Köpekler Serbest
    Eşkiya Düze İnmiş , Yiğitler Derdest

Motosikleti
    2002 Aprilia Atlantic 500
    bana kalırsa her halukarda inazuma ama fazer 250 de fena değil yani tek silindir sanırsam..
    Fazer250 bildiğim kadarıyla ybr250 olarak tr ye gelen model.Arıza yapmadığı için daha getirmiyorlar diye biliyorum.

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı nayken81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fazer250 bildiğim kadarıyla ybr250 olarak tr ye gelen model.Arıza yapmadığı için daha getirmiyorlar diye biliyorum.
    Keşke ybr 250 gelmeye devam etsede iksii arasında rekabet olsa en son 11 bin lira falandı sanırsam ybr 250 şu anda bile iikinci elleri iyi bişey almak istesen 7 bin lira gözden çıkaracaksın..inazumanin bu paraya gelip ybr 125 gibi satmasını hatta kuryelerin bile alıp kullanmasını istiyorum..

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    gelse bende alacağım::...ama gelmiyor..ç..
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    yeni kasa ninja 250 çıkınca bir den gözüm kawa ya döndü. ikiside gelsin bir nedir ne değildir görelimde kararımızı verelim.
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Adem abi bırak gereksiz adamları.Yazık O N8 e .. baksana abi alıcak paran olsa.. bile almassın. sen 96 dan beri motorunu büyütmemişşin adamsın. demişş..

Sedat kimsin sen ?? Keyfimin kahyasımısın.. ?? Nedir bu asalayıcı duygu..Niye dalga gecip,Kücük görüyorsun..Ha adem abiyle tanımadan..Kapısmaya kalksan tokatı yer oturursun asagıya.. Dahada birsey demiyorum..

Oto,Moka .. laf atan satasan sensin 2010 dan sonra ybr almam dedigimde.. Nasıl küfür ettigini özelden hatırla neler dedin.Bırak sen ybr topigini deyil..Forumdan git bence..Hep sen üstün sen haklı olamassın..Niye adem abiden kimse sikayetci deyilde sen.. ?? Soruyorum söylee..

Zengin Sedat söyle paramız yok .. Sen git pahalı oyuncaklara bin...
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeni kasa ninja 250 çıkınca bir den gözüm kawa ya döndü. ikiside gelsin bir nedir ne değildir görelimde kararımızı verelim.
    statü farklı nihatçım.. kalite olarak ninja tabiki iyi ve hatta bayağı abartmış adam..harbiden motora benzemiş ama 13-14000 TL den aşağı satar mı ? yada verilir mi tartışılır..

Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    statü farklı nihatçım.. kalite olarak ninja tabiki iyi ve hatta bayağı abartmış adam..harbiden motora benzemiş ama 13-14000 TL den aşağı satar mı ? yada verilir mi tartışılır..
    aynen kategorisi farklı ama 250cc grubu olarak bakıyorum ben fiyat/performans olarak. Japon olarak suzuki kawa zaten sonra diğerleri gelir benim için. Kawa kalitesini kanıtlamış bir motor yeni kasasında herşeyi değiştirmiş adamlar süspansiyonlara kadar 13-14 bence abs li modeli olur 11-12 arasıda abs siz modeli olur gibi geliyor. Yurt dışında bu şekilde zam yok eski fiyat sadece abs li modelde fiyat artışı var inş burdada bu şekilde olur. 250cc için psikolojik sınır 10bin bence sıfır için. yoksa kafa başka tarafa kayıyor. Şimdi eğer ninja 13-14e gelirse bende sana şu soruyu sorarım
    sıfır ninja250r mı 2011 er6-n mi?

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen kategorisi farklı ama 250cc grubu olarak bakıyorum ben fiyat/performans olarak. Japon olarak suzuki kawa zaten sonra diğerleri gelir benim için. Kawa kalitesini kanıtlamış bir motor yeni kasasında herşeyi değiştirmiş adamlar süspansiyonlara kadar 13-14 bence abs li modeli olur 11-12 arasıda abs siz modeli olur gibi geliyor. Yurt dışında bu şekilde zam yok eski fiyat sadece abs li modelde fiyat artışı var inş burdada bu şekilde olur. 250cc için psikolojik sınır 10bin bence sıfır için. yoksa kafa başka tarafa kayıyor. Şimdi eğer ninja 13-14e gelirse bende sana şu soruyu sorarım
    sıfır ninja250r mı 2011 er6-n mi?
    kanka yaramı deşme... er 6n derim tabiki...
    yarın buradamısın, ethem abi ile iftardan sonra çay içecez..

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    inzuma alacam inşallah. Titanı da 2 ci motorum olarak devam ettircem. Benim için vazgeçilmez. sevgiler saygılar. Tartışmıyorum artık. Bana şunu bunu yapmışsın diyen, ispatıyla gelsin. boş yere beni meşgul etmesin. Varsa ispatın yaz. Yoksa git ne yazıyosan yaz ama benim hakkımda yazma. Sevgiler, saygılar.

Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanka yaramı deşme... er 6n derim tabiki...
    yarın buradamısın, ethem abi ile iftardan sonra çay içecez..
    evet bu akşam geldim. yarın akşam buluşalım
    K o r @ y bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adem abi bırak gereksiz adamları.Yazık O N8 e .. baksana abi alıcak paran olsa.. bile almassın. sen 96 dan beri motorunu büyütmemişşin adamsın. demişş..

Sedat kimsin sen ?? Keyfimin kahyasımısın.. ?? Nedir bu asalayıcı duygu..Niye dalga gecip,Kücük görüyorsun..Ha adem abiyle tanımadan..Kapısmaya kalksan tokatı yer oturursun asagıya.. Dahada birsey demiyorum..

Oto,Moka .. laf atan satasan sensin 2010 dan sonra ybr almam dedigimde.. Nasıl küfür ettigini özelden hatırla neler dedin.Bırak sen ybr topigini deyil..Forumdan git bence..Hep sen üstün sen haklı olamassın..Niye adem abiden kimse sikayetci deyilde sen.. ?? Soruyorum söylee..

Zengin Sedat söyle paramız yok .. Sen git pahalı oyuncaklara bin...
    sağol izzet özelden küfür etmek ne demektir herkes bilir. İnsan ne yaparsa kendine yapar.

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    sağol izzet özelden küfür etmek ne demektir herkes bilir. İnsan ne yaparsa kendine yapar.
    Bu forumda adem abi gbi beş adam daha olsa keşke
    Ama iste olmuyor demekki
    Adem abi motor konusunda kendisini çekirdekten yetiştirmis bi insan
    Yine de terbiyeyi elden birakmadigin icin tebrik ediyorum Seni

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    arkadaşlar sağolun. Bir kişiği yazdıgı mesajlar hemen ele verir. Küfür, aşalamak, kalp kırmak bana göre değil zaten.ama hakkımda yalan yanlış yazılırsa ispat isterim. Gösteremezse kimin ne olduğu, ne karakterde olduğu ortaya çıkar. Maksat kalp kırmak değildir yani. Sevmem öyle şeyi. Yardımcı olmayı severim. Anladığım her konuda herkesin yardımına koşarım. Ybr den de anlarım az çok. Biçok topiğede yardım eteye çalıştığım gibi orayda yardım etmeye çalıştık elimizden geldiğince. O topikte dostumuz çok. Biraz çok yazıvermişik galiba. Sedat hariç kimseden şikayet almadık bugüne kadar allaha şükür. Niye taktı bu kadar anlamadım? Bugüne kadar kimseye kırıcı yazmadım. Ama bu, şu anlama gelmez. Bazıları hakkımda abuk subuk yalan söylemesin. O zaman dikilirim karşısına.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)