Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha FZ8 - Fazer 8 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Yok yok,8'in tadını alınca racingte rahatsız olacağını bilir..
    "CaRPe DieM"

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    undone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FAZER 8 ABS , 2014' R1200 GS ADV.
    Alıntı MNS-FZ6 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bak bu adam daha sonrada racıng geçecek cihan demedi deme
    racing geçme imkanım yok maalesef en azından babamın parasıyla alındığı sürece motorlar

ama fena durmuyor sanki hehe =)

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:09 ----------

Bu arada fazer'ı aldığım gibi lastikleri değiştirmeyi düşünüyorum demiştim.. peki bu fabrika çıkışlı lastikleri yeni lastik alacağım yere versem güzel bi indirim yapar mı sizce ? sonuç olarak 0 lastik veriyor olucaz battlax tı yanlış hatırlamıyorsam

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Ben yarı fiyatından biraz daha ucuz bir fiyata satışa çıkardım, alıcı buldu. İstersen sen de o şekilde yapabilirsin. Hatta alıcı bulmanda belki yardımım dokunabilir de. Benim lastiğe 3 kişi talip olmuştu, ilk kişiye vermiştim
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    O zaman motoru teslim aldıktan sonra duruma göre hareket edelim.

can_frat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 8 ABS
    Koruma için bende tornada bi topuz ayarlamayı düşünüyorum birde arka sehpa pimleri bu arada bu gün bayi aradı motor geliyo parayı gönder diye

Motosikleti
    Alıntı can_frat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Koruma için bende tornada bi topuz ayarlamayı düşünüyorum birde arka sehpa pimleri bu arada bu gün bayi aradı motor geliyo parayı gönder diye

motor istanbulda mıymış ? teslimat günü hakkında kesin bişey dediler mi acaba ?
    Motooooooor Tepesi'nden herkese merhaba. Yepyeni videolar ve daha fazlası için kanalımıza abone olmayı unutmayın !
    Youtube/MotorTepesi.

can_frat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 8 ABS
    Şu anda gümrükte 10 nisanda gümrükten çıkacakmış hafta sonu teslim alabilirim gibi duruyor

Motosikleti
    şöyle söyliyim bana 25-26 mart gibi gümrükten girdi dendi hala bekliyorum. İstanbuldan dağıtıldığı için tırlarla ilgili bi sıkıntı var dendi bana. 2 gün önce konuştuğumda 2 gün içerisinde bütün motorları vericez dediler ama hala haber bekliyorum.. paranın üstüne yatmaya çalışıyorlar desem sadece kapora verdim daha yani uzun süredir beklemedeyiz.

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    İşin aslı şu şekilde arkadaşlar. Yamaha bu yıl sevkiyat şirketini değiştirdi. Ve yeni şirket gümrük girişlerinde sıkıntılar yaşıyor. O yüzden bu sıkıntıları aşmaya çalıştıklarından, motorların teslimatları da sekteye uğruyor..
    "CaRPe DieM"

MNS-FZ6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda1000RR
    Ben şimdiye kadar lastiklerle ilgili bir sıkıntı yaşamadım. Aslında lastiklerin öyle acil değişmesi gerekecek bir durumu yok . Arka lastikte sınır noktasına 1 parmak kalana kadar yatırıyorum ama kayma vs gibi bir sıkıntı yaşamadım. BT 021 birçok üretici fabrika çıkışı kullanıyor. (BMW-YAMAHA)

Yamahanın bu lastiğinde bu gibi sorunlar olsa 2011'den 2014'e kadar çoktan değiştirirdi. Bridgestone fabrikasıda bu gibi sorunlar karşısında ya üretimden kaldırır yada kesin çözüm bulurdu. Yenisinin 1200tl civarı olan bir lastiğin kesinlikle kötü olduğunu düşünmüyorum.

Lastiklerinizi değiştiriyorsanız da ölü parasına vermeyin derim.

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Konusu açılmışken aklıma geldi. Fazer 8'in bi handikapını farkettim. Lastik farketmiyor, çok kolay sarmaya başlıyor arkası.. Kalkışta gaza çok az yüklenmenizle patiye kalması bir oluyor. Hatta dün akşam eve dönerken ışıklarda kalkarken baya bi savruldum, düşüyordum valla gören de varyete yapıyo hava atıyo sanacak. Halbuki haberi yok, motor pati çekip imza atıyo Bu battlax'ta da böyleydi. Pipo3'te de böyle. Öğrendiğim kadarıyla M5'te de bu şekilde..
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    2014 XTZ660 Tenere
    kaskta Bell markayı da değerlendirmeye almalı.

Motosikleti
    Honda1000RR
    Bende olmuyor demek ki kalkışta fazla gaz veriyosun cihancım fz6 gibi alt devirleri cansız değil bu nedenle çabuk toparlıyor.

Egzozun gazına geliyor olmayasın

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:37 ----------

Şimdi aklıma geldi belkide giriş ve çıkış karışımı değiştiği için gaza fazla dokunma ihtiyacı duyuyor olabilirsin.

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Valla ben bilmem, sürekli patiye kalıyorum. Bazen sıkıntı bile olabiliyo..
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    Alıntı cihan54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşin aslı şu şekilde arkadaşlar. Yamaha bu yıl sevkiyat şirketini değiştirdi. Ve yeni şirket gümrük girişlerinde sıkıntılar yaşıyor. O yüzden bu sıkıntıları aşmaya çalıştıklarından, motorların teslimatları da sekteye uğruyor..
    oda bize denk geldi tabi.. işler tıkırında yürüse şaşardım
    Motooooooor Tepesi'nden herkese merhaba. Yepyeni videolar ve daha fazlası için kanalımıza abone olmayı unutmayın !
    Youtube/MotorTepesi.

forewer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZZ-R1200
    Alıntı cihan54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konusu açılmışken aklıma geldi. Fazer 8'in bi handikapını farkettim. Lastik farketmiyor, çok kolay sarmaya başlıyor arkası.. Kalkışta gaza çok az yüklenmenizle patiye kalması bir oluyor. Hatta dün akşam eve dönerken ışıklarda kalkarken baya bi savruldum, düşüyordum valla gören de varyete yapıyo hava atıyo sanacak. Halbuki haberi yok, motor pati çekip imza atıyo Bu battlax'ta da böyleydi. Pipo3'te de böyle. Öğrendiğim kadarıyla M5'te de bu şekilde..
    FZ6daki zayıf alt devirlerin etkisinden-alışkanlığından henüz kurtulamamışsın sen hocam Aman dikkat
    '92 ZZ-R250, '06 ZZ-R600, '05 ZZ-R1200

Motosikleti
    Honda1000RR
    Arkadaşının fazer 800 orjinalmi. Onda bu durum nasıl. Rolantide stop etme oluyor mu?

Motosikleti
    Yamaha Türkiye ana bayii kimdir arkadaşlar delta motor mu ?

initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FJR 1300
    8 ciler merhaba

fazer600 ve fazer 1000 e kıyasla nasıl bir motor 800?bunları kullanmış olanlar kısaca yorum yapabilirlermi?

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Alıntı forewer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    FZ6daki zayıf alt devirlerin etkisinden-alışkanlığından henüz kurtulamamışsın sen hocam Aman dikkat
    Arkadaş da aynı şekilde çok çabuk yedi lastiği. 3-4 ayda bi M5 yedi.. Şimdi ikimiz de beraber PiPo3 aldık. Bakalım ne kadar zamanda hangimiz önce yiycek lastiği

Alıntı MNS-FZ6 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşının fazer 800 orjinalmi. Onda bu durum nasıl. Rolantide stop etme oluyor mu?
    Rölantide stop etme mi, üstüme iyilik sağlık.. arkadaşta da yoshi var. hatta telde görüştürmüştüm sizi beyaa..

Alıntı undone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yamaha Türkiye ana bayii kimdir arkadaşlar delta motor mu ?
    Vay, güzel soru.. En son kime geçti hiç bilmiyorum yav..

Alıntı initial-D adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    8 ciler merhaba

fazer600 ve fazer 1000 e kıyasla nasıl bir motor 800?bunları kullanmış olanlar kısaca yorum yapabilirlermi?
    FZ1'i kullanmadım ama genel olarak yorumlarsak, ikisi de aynı şasi, aynı şanzıman, aynı motoru kullanıyor. Yalnızca güçleri farklı.. Sürüş olarak çok farklı olduğunu düşünmüyorum..
    initial-D bunu beğendi.
    "CaRPe DieM"

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 28 kullanıcı var. (0 üye ve 28 misafir)