Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 6789101858108 ... SonuncuSonuncu

Yamaha FZ8 - Fazer 8 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Bana da söylenen, arka amortisörün aynı kalıp sadece ön amorsitörün yenilendiğiydi. Şu siyah kulakları sevemedim ben, beyazını sipariş ettim yine 2011 görünümlü olcak motor alt sakalı da beyaz yapıcam..
    "CaRPe DieM"

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MNS-FZ6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda1000RR
    2013'ün lastikleri 2011-2012 lerle aynı mı? Şuan sıfır olarak görülen ilanlar 2013'ten kalma kasa, 2014 kasa henüz piyasaya çıkmadı. dediğin gibi amortisör farkı da olabilir. Senin motor kaç km şimdi?.

Akşam mehmetide al gel izmire gidelim kartal büfeye tost yemeğe

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:13 ----------

Alıntı cihan54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana da söylenen, arka amortisörün aynı kalıp sadece ön amorsitörün yenilendiğiydi. Şu siyah kulakları sevemedim ben, beyazını sipariş ettim yine 2011 görünümlü olcak motor alt sakalı da beyaz yapıcam..
    kulak derken?

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Kafa grenajında Fazer yazılı yan grenajlar var ya.. 2013'lerde kafa beyaz, o yazı olan grenajlar siyah. Benim hoşuma gitmedi, beyaz yapıyorum.. Sipariş verdik bir ayda geliyomuş fabrikadan.. Bekliyoruz.
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    Honda1000RR
    cihan sen çok hızlısın lastikler grenajlar var mı daha başka bilmediğimiz
    cihan54 bunu beğendi.

astral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera, Derbi, Yamaha, Piaggio, Aprilia, Ducati, F
    Fazer yazılarının olduğu yer bence siyah daha güzel, beyaz renkte o da beyaz olunca bana çiğ geliyor. Ahmet, evet lastikler aynı; benim motor Ekim 2013'de satılmış, bende 2 aylık iken Aralık 2013'de aldım, şuan 2300km'de. Benimki ABS'li olmadığından alt sakal yok! Ben İzmir'de çalışıyorum,akşam Manisa'ya geç dönüyorum, bu yüzden ancak haftasonu motorla çıkabiliyorum, bugün gelmem biraz zor Ahmet! Bu arada Mehmet'i kim bulmuşta alayım adamı, bir anahtar verdim 6 ayda yapmadı, geri aldım...yaptım abi,uçtum abi,bu hafta tamam diye diye seneyi bitirdi

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Zevkler işte ben baya bi aksesuar yükleyeceğim için bende beyaz olmalı o kulak
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    Honda1000RR
    İşte klasik mehmet biz onu öyle kabullendik

Tabi cihanın ki zevk işi saygı duyarım. Bende egzozu bir çuval paraya aldım 50km bin sök eeee zevk işte. Egzozu da aldığım kişi geri alırım demişti akşam bir fiyatta anlaşır veririm herhalde.

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Alıntı MNS-FZ6 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cihan sen çok hızlısın lastikler grenajlar var mı daha başka bilmediğimiz
    Yeni gördüm bu yazdığını Evet var aslında. Ya, yaza kadar yapabildiğimi yapayım da yazın motora masraf girmiyim diye yırtınıyorum.. Şu an lastik alıyoruz işte. Yan kulaklar beyazları ile değişecek. Alt sakal beyaz olacak. Koruma takozumda son aşamaya geldim. Bu hafta boyaya girecek ve işi bitecek, onu takıcam kısmetse.. Yakın zaman içerisinde Puig cam, İridium buji, K&N hava filtresi ve beyaz jant şeritleri olacak kısmetse.. Sonra durulucam biraz
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    Ben Mivv2leri kendim getirdim,üzerine taktım ve anında söktüm, ses işi bana göre değil...Ducati'ye Leo Vince egzoz almıştım,mükemmel bir ses vardı ama bunda sesi sevemedim. Mivv'ler şuan satılık...

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Egsoz işine ben de girecektim ama servis bana motor garantiden düşer dedi. Egsoz garantiyi bozuyomuş. Ben de elim kolum bağlı...
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    Honda1000RR
    hadi demiyem dedim ama "para var çare var" diyosun yani şaka şaka hastalık işte var yok dinlemiyor

Buji ve hava filtresi de orjinal değil o da garanti dışı olmaz mı? şant şeritleri kırmızı nasıl olur?

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:20 ----------

Alıntı astral adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben Mivv2leri kendim getirdim,üzerine taktım ve anında söktüm, ses işi bana göre değil...Ducati'ye Leo Vince egzoz almıştım,mükemmel bir ses vardı ama bunda sesi sevemedim. Mivv'ler şuan satılık...
    Akşam seninkini de söylerim arkadaşlara. Orjinali gibi yok abi, bir sürü mühendis uğraşmış adamlar ona göre yapmışlar gaz yiyişi bile çok fark ediyor

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Para yok aslında.. Resmen dibine kadar zorluyorum şartları, boğazımdan kısıyorum. Başka hiçbir harcama yapmıyorum resmen.. Dediğim gibi, şimdi yapacağım masrafı yapıp sonra rahat edeyim diyorum..

Servisten öğrendiğime göre; bujide ngk, filtrede K&N, farda philips garantiyi bozmuyor. Yok, Motoru komple beyaz yapacağımdan o senkronu bozamam jant şeritleri beyaz olucak. Hatta rahata kavuştuğumda mono kapak, arka çamurluk ve zincir muhafazasının da beyazlarından alıcam..
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    Honda1000RR
    tamam cihan ben senden korktum valla

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Niye yav Biraz fantazi yaptığım doğrudur ama napim birşeyi kafaya koymayım, takıyorum illaki
    MNS-FZ6 bunu beğendi.
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    Bu garanti durumları hikaye! Eğer egzozu değiştirdin,bunlar değiştiğiniz farketti, egzozda sorun yaşadın. Sadece egzoz garantiden çıkar. Xenon taktın, elektrik arızası oldu,elektrik sistemi garantiden çıkar,kısaca egzoz taktın,konjektör yandı garantiye girmez gibi bir mantık adamların düşüncesi...Mahkemeye versen haklı çıkarsın ama uğraştırırlar.
    MNS-FZ6 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda1000RR
    Düşünmek yapmanın yarısıdır abi, sen bunları kafaya koymuşsun er yada geç, ben de çok farklı sayılmam canım telefonumu sattım egzozu almak için hastalık işte ne yaparsın

şimdi taksitle aldım gene bi telefon watsap'ım var yani
    cihan54 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Hepimiz hastayız hepimiz manyağız

Astral, ben de garanti olaylarına pek arka yaslamıyorum aslında. Bişey oluyo, gidiyosun kullanıcı hatası diyolar. Hay kullanıcına diyip çıkıyosun. Ama harbi bi garantilik arıza olur, gidersin sıkıntı çıkarırlar falan. Boşuna başım ağrısın istemiyorum.
    MNS-FZ6 bunu beğendi.
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    Honda1000RR
    Rolanti ayarı nereden yapılıyor bilen var mı?

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Houvvv. Daha dün kullanıcı kitapçığına bakarken görmüştüm de nasıl anlatıcam bilmiyorum.. Sol tarafta kaval kemiğinin hizasının biraz üzerinde kalıyor. iç kısımda. En azından rölanti ayarı için işaretlenen yer orayı gösteriyordu. Motoru henüz incelemedim ben, ne nerdedir diye

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:29 ----------

Şimdi motorun fotoğrafına baktım da, vites pedalından motor bloğuna doğru uzanan vites çubuğunun motora doğru olan bağlantılı olduğu mafsalın hemen yanında görünüyo
    MNS-FZ6 bunu beğendi.
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    Honda1000RR
    Akşam 8 motor izmire gittik. izmir usulü tost ve bir kordon yaptık çok güzel oldu. 1 kaç resim var yüklerim onları da.

Egzozu da verdim. Aşkımız çok kısa sürdü
    cihan54 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 6789101858108 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)