Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha FZ8 - Fazer 8 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Bugün veya yarın şeritleri takıp çekerim işte foto
    "CaRPe DieM"

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MNS-FZ6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda1000RR
    merakla bekliyoruz

koyda astral beyaz fazer görsün
    cihan54 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Estağfurullah

Ve oğlumuz ßyAkko'nun ilk etap işlemleri tamamlandı..

- Yan kapak grenajı beyaza çevrildi.
    - Alt sakal beyaza çevrildi.
    - K&N hava filtresi uygulandı.
    - Yoshimura R77 Carbon egsoz uygulandı.
    - Jant şeridi uygulandı.
    - Koruma takozu uygulandı

Emeği geçenlere sevgilerle

MNS-FZ6 bunu beğendi.
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    Honda1000RR
    Türkiyede tek diyorum başka bir şey demiyorum Zevkli adamsın cihan. jant şeritleri mükemmel olmuş, Daha doğrusu motor mükemmel olmuş...

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:50 ----------

Bende benim karaoğlanı akşam yıkadım izmir dönüşü bozköye uğradık çay içmeye diye (astral'ın mahallesine) yol çalışması varmış. Dün akşam içim rahat etmedi güzelce yıkadım oğluşumu

[IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Ben bi yer buldum. Eleman çok iyi iş yapıyo.. Önce spreyle bişey sıkıyo, ilaç gibisinden. Sonra üstüne bol köpük sıkıyo. Sonra en ince ayrıntısına kadar yıkıyo. Sonra iki kişi girişiyolar biri kompresörle ayrıntılara, elektrik aksamlarına vs. hava tutuyo, diğeri de iyi bi bezle siliyo, kurutuyolar. Sonra jantları ince ince siliyo ve parlatıcı birşey sürüyo. En sonunda da lastik yanaklarına parlatıcı sürüyo.. Tamamdır abi diyo (45 dk). 5 tl

Diyeceğim o ki, ıslak bırakma motoru.. Ben önceki motorda ıslak bırakınca sonuçlarına katlanmak zorunda kaldım. Elektrik aksamı nem kapıyo...
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    Honda1000RR
    Aynen bizimde başımıza gelmişti. O yüzden çok su tutmuyorum motora akşamda 2 kova su ile yıkadım tozu gitsin yeter. Yan sehpada su süzülsün diye 1 sigara içimlik bekledim o sıra çektim fotoları.

Ama senin beyaz atın gerçekten çok güzel olmuş, Allah cümlemizi kazasız belasız binmeyi nasip etsin inşallah..

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Amin. Allah cümlemizi nazardan kazadan sıkıntıdan saklasın..
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    Honda1000RR
    Sen nasıl gezmiyorsun bugün plan yok mu?

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:40 ----------

Cihan hesapladım 100 km'de 5,2lt yakıyor uzun yolda çift kişi arada bir gazlayarak tabi. Ortalama 130-140 civarı yol aldık diyebilirim.

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Daha yakıt hesaplayamadım ben, bakarım bi ara ona da.. Egsozun ve filtrenin de etkisi olacaktır bende..

Maddi açıdan çöküntüdeyim bikaç hafta evde oturcam, o yüzden çıkmıyorum
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    Honda1000RR
    Önümüzde daha uzun günler var motorlar hazır biraz da nakitleri hazırladık mı ateş

astral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera, Derbi, Yamaha, Piaggio, Aprilia, Ducati, F
    Bende bugün tek motor Urla tarafına tura çıktım, trafik berbattı, arada fan açtım vs. ama pek birşey yakmadı! Valla önceki motorlarımın görseli olsun,filtre-egzos vs olsun hep oynadım ama bu hem garantide diye hemde sade daha güzel geldiğinden pek ellemiyorum. Bir app plaka,radyatör koruma,koruma takozu taktım,egzosu da söküp kenara koyduk tamam Sadece şu sıralar 50. yıl serisi kırmızı stickerlar kafama takılıyor ama almıycam çok kafa yorarsam alırım çünkü
    Ahmet, ben bu arada İstasyon'da oturuyorum, Bozköy'de samimi arkadaşım var bu yüzden oralarda sık bulunuyorum.

Motosikleti
    Honda1000RR
    Bozköye sakın gitme bu aralar yol çalışması var. yoksa gece gece benim gibi motor yıkarsın

Kırmızı sticker benzeri bizim x-max larda vardı. Özellikle beyaz motorlarda güzel duruyordu.

mehmetoguzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fazer8
    merhaba arkadaşlar. iki tane fazer8 abs sipariş ettik. dört gözle bekliyoruz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:34 ----------

ortada fazerlar yok; MRA marka X-Creen-Touring "XCT" camlarımız geldi. motor koruma demiri ve radyatör korumalarımız da yolda. inşallah kısa zamanda motorlarımızda gelir

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Ee siz de aramıza katılın artık. Hayırlı olsun şimdiden. Ne zamanmış teslimat?
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    Honda1000RR
    Hoş geldiniz hadi hayırlısı olsun bakalım. Gelince fotoları bekliyoruz artık.

ya sorun değil arkadaşlar motorlarınız gelmezse camlarıda cihanla bana hediye edersiniz canım ne olacak
    mehmetoguzzz bunu beğendi.

Motosikleti
    fazer8
    canınız sağolsun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:49 ----------

ikisinide siyah istedik. ancak birisi nisanın ilk 10 günü içinde teslim. diğeri de mayıs başı dediler. benimkisi mayıs başı olan :(

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Renkleri ne yavru ceylanların?

Ahmet hocam da hemen mezarcılık yapmış yok beni açmıyo, zevk meselesi. Camda puig tercihim. Koruma demiri de kullanmıycam bu sefer

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:52 ----------

Yazılar parça parça eklenince soru cevaplar da karışıyo
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    fazer8
    bu arada egzoz için düşünceleriniz neler? rodaj dan sonra two brothers almak istiyoruz. er-6f de kullanmıştım two brothers 2 silindir olmasına rağmen ortalığı sallıyordu sesten... sonrasında başımı ağrıttığı için P1X susturucu aldım. fazer8 de gerçekte hiç duymadım twobro ile. acaba çok mu fazla olur? birde fazer8 twobro gerçekte sesini dinledinizmi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:55 ----------

ikisini de siyah istedik. 2014 fuardaki race blue hiç beğenmedik. bu arada ben pek çözemedim bu siteyi ondan cevapları farklı yerlere atıyorum sanırım k.bakmayın

Motosikleti
    Honda1000RR
    Satan arkadaşımız bana resmen ortalığı yıkıyor demişti. Çok fazla ses verdiğini söyledi. Egzoz taktırmadan önce de Servisiniz ile görüşün derim sonra garanti dışı saymasınlar.

İşimiz muhabbet Cam beni de açmaz açıçası. Touring motorlara daha çok yakışıyor diye düşünüyorum. Tabi zevkler ve renKler tartışılmaz.
    cihan54 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Ben önceki motorumda da (Fazer 6) Yoshimura kullanıyordum ve çok memnundum. Buna da Ahmet hocam saolsun, Yoshi taktık, yine çok memnunum. Ama videolarından dikkat ettiğim kadarıyla FZ8'de egsozlar arası ses karakteri ve desibeli çok fazla değişmiyor FZ6 gibi.. Üstadın da dediği gibi, yetkili servisinizle egsoz konusunda görüşün. Sonra motoru garanti dışı bırakıyorlar falan..
    "CaRPe DieM"

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)