Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha FZ8 - Fazer 8 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    astral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera, Derbi, Yamaha, Piaggio, Aprilia, Ducati, F
    Sağol Ahmet, bir ara orta sehpa için ararım seni! Yakın arkadaşımda fazer6 vardı, Cihan'ın lastikleri aldı, diğer gün hiç hesapta yokken birileri motora bakmaya gelmiş ve motoru sattı. Lastikleri kullanamadı bile Şuan sorun 20bin TL bütçe ile fazer6'dan aşağı kalmayacak birşeyler arıyoruz. Pazar günü fuar'da olacaz, bakalım modelleri inceleyelim birşeylere karar vericez.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Kime niyet kime kısmet olmuş lastikler
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    Satılık ilanı vermişti ama fiyatı düşük tutmadı. Motoru kullanacağından lastikleri almıştı ama istediği fiyat verilince motoru sattı..20'de çok ara bir rakam, ben MT07'yi görelim diyorum, bakıcaz artık.

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Fuarda uğrayın görüşelim. Sakarya Motosiklet Kulübü standında olurum.. Cumartesi pazar oradayım kısmetse..
    "CaRPe DieM"

MNS-FZ6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda1000RR
    Tamam anıl ne zaman istersen. Çantalı gri fazer600 olan mı satıldı. Vatanda çalışıyordu galiba daha önce tanışmıştık

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:02 ----------

Fazerden in çift silindir MT07 bin olcak iş değil diyorum ben

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Diversion F alsın bari
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    Honda1000RR
    20'ye kadar çıkabiliyorsa üzerine ne kalıyor ki 22 liraya çok temiz fazer800 bulabilir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:19 ----------

Yaw şu 800'le doyasıya 2-3 gün yol yapmak istiyorum. Günü birlik gidip gelmeler beni kesmiyor arkadaşlar

Ya sizi?

Motosikleti
    Uğramaya çalışırım Cihan! Ahmet, o arkadaşım değil, küçük sanayi'de kalıpçılık yapan bir arkadaşım var, ismi Doğan, onun fazer satıldı. Öyle hız vs merakı yok, bana göre de an uygunu Fazer 8 ama bütçeyi aşıyor diyor. 2 silindirin tadı da başka oluyor, ben şimdiye kadar yüksek hacimli tek ve iki silindir kullandım fazer 8 benim ilk dört silindirli motorum! Motor titreşimsiz,rahat,güçlü ama iki silindirin tok sesi,tek ve iki silindirin torku ve hafif titreşimi de farklı diyeyim Esasında sadece gezi amaçlı kullanım olsa MT-01 hep beni dürter!

Motosikleti
    Honda1000RR
    Tabi canım renkler ve zevkler tartışılmaz. Motordan ne istediğine bağlı beklentisini karşılıyorsa problem yok. Evet MT01 benimde hoşuma gidiyor. Y nasip ilerleyen yaşlarda gönül nelere kayar bilemeyiz artık.

Ama şuan Fazer800'ün üzerinde bir R6 makinesi olduğunu düşünüyorum da, nasıl olur tadından yenmez. O nalette resmen benzini içiyor kardeşim. 120km'de bir depoya yakın benzin yaktım

KobRa91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 FAZER
    Arkadaşlar merhaba, aktif bir Fazer 8 topiği bulmuşken bir soru sormak istiyorum. Ben de temiz abs li ikinci el bir 8 bakıyorum uzun süredir. Bir türlü karar verememiştim, internette de çok fazla kullanıcı yorumu bulamamıştım. Ama anladığım kadarıyla burdaki arkadaşlar motorlarından son derece memnun.
    Önceki sayfalardan anladığım kadarıyla 2013 lerde bazı iyileştirmeler yapılmış. 2012 sonunda çıkan motorlarda da bu iyileştirmeler var mı, varsa nasıl anlarız, kafa grenajındaki parçada renk farkı, lastik deseni değişikliği rehber olabilir mi. Teşekkürler

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Yeni nesil 8'de ön amortisörlerin şapkası somun değil ayarlı.. Sinyalleri turuncu değil beyaz.. Koltuk düz parlak yapıda değil de ortası mat-kaymaz yapıda.. Beyaz motorlarda kulak siyah.. Bu farklardan anlayabilirsin yeni nesil olduğunu
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    FZ6 FAZER
    Çok teşekkürler, ikinci el 2013 abs li pek yok piyasada gördüğüm kadarıyla, en azından 2012 lere bakarken bu hususlara dikkat ederim. Umarım yakın bir zamanda ben de aranıza bir fazer8 li olarak katılırım

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Bekliyoruz.
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    FZ6 FAZER
    Siz motoru 0 aldınız sanırım, 0 araba alırken bayilerin pazarlık sonu fiyatları birbirlerine göre oldukça fazla değişebiliyo, motorda da bu oluşur mu farklı bayilere danışmak gerek mi fiyat için

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Fiyatlar standart olarak veriliyo bayiilere. Sen konuşarak indirim yaptırabilirsen yaptırırsın.. Normalde değişkenlik göstermiyo..
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    FZ6 FAZER
    O zaman pazarlıktan pek bi indirim beklememek gerekir gibi anlıyorum, inşallah temiz ve mantıklı bi ikinci el bulurum. Teşekkürler

Motosikleti
    2. elde de temiz fazer8 fiyatta uçulmadıysa uzun durmuyor. 1 hafta önce İzmir'de race blue, 3bin km'de 2013 model vardı,sıfır hata 23600 istiyordu. 21500'e satılmış.

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    O sıfır hata değildi tabi de yine de ucuza gitmiş..
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    Honda1000RR
    Özellikle kışa girerken bir daha ki sezona kadar elinde tutacağına canlı para 1 - 1,5 lira aşağıya alınabiliyor. Adam zaten sezonunda binmiş zevkini almış veriyor. Tabi o yılın motoru olmak şartıyla.

Fuar sonrası millet 2014 alsın sezon sonunda 2-3 bin aşağı alırsın. Şimdi sezona yaklaştıkça satışlar hızlı, fiyatlar yüksek olur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:42 ----------

İllaki alıp pişman olan aile baskısı beceremeyen,sıkışan,oluyor bir şekilde satışa çıkarıyor.

Bekleyebilir misin? tabi o ayrı. Ben şahsen bekleyemem para batar illa alırım dayanamam

Motosikleti
    Alıntı cihan54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O sıfır hata değildi tabi de yine de ucuza gitmiş..
    1 aylık, nokta hata yok yazıyordu. Demek doğru değilmiş!
    İtalyanlar sadece motorları değil, hayalleri de yaratırlar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)