Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha FZ6 - Fazer Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    _pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    Alıntı cihan54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizlere de bilgi geçeyim

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:16 ----------

Fazer PDF'ler için:

1. LİNK

2. LİNK

dostum tesekkur ettim

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:38 ----------

cıhan lastıkler ne kadar tutuyor ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Daha fiyat konuşmadık desem yeridir. ama bin lira gibi bi meblağ oluyo sanırım..
    "CaRPe DieM"

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Ben de aynı lastikler için fiyat almıştım. Geçen zam gelmiş, istanbul zenn motorda peşin 920 ye kadar düşmüşlerdi, yeni zamlardan sonra peşin 1000, kredi kartı tek çekim 1060, 6 taksit olursa da liste fiyatı olan 1180 lira olur dediler. Sen nerden alacaksın Cihan?

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Buradan alıcam Sakarya/Pamukova, Yıldırım Motor. Ben her zaman hem servis/bakım hem yedek parça aksesuar hem teknik destek için orayla irtibat kuruyorum. Çok şükür aramız iyidir, nazım geçiyor
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de aynı lastikler için fiyat almıştım. Geçen zam gelmiş, istanbul zenn motorda peşin 920 ye kadar düşmüşlerdi, yeni zamlardan sonra peşin 1000, kredi kartı tek çekim 1060, 6 taksit olursa da liste fiyatı olan 1180 lira olur dediler. Sen nerden alacaksın Cihan?
    bulent bey bence ınternetten ıyıce arastuırın derım ınternet sıtelerı taksıtte bellı bır mıktara kadar extra komısyon almıyor hatta dun bır lastık sıtesınden 250 tl ustu lastık alımında 50 tl cek verıyorlardı. bende on lastıgı alıp 50 tl ındırım cekıylede ıkıncı lastıgı almayı planlıyorum ( tabı sadece ılk alımda 50tl cek verıyorlar sıte tanıtım amaclı ) aynı zamanda yaptıgın mebla uzerındende % 2 ındırım cekı kazanıyorsun .

Buradan alıcam Sakarya/Pamukova, Yıldırım Motor. Ben her zaman hem servis/bakım hem yedek parça aksesuar hem teknik destek için orayla irtibat kuruyorum. Çok şükür aramız iyidir, nazım geçiyor
    cıhan fıyatı beklıyoruz =) bende bu aralar lastık degıstırmeyı planlıyorum.

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Alıntı _pLay_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cıhan fıyatı beklıyoruz =) bende bu aralar lastık degıstırmeyı planlıyorum.
    Vereyim benim lastikleri
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    Vereyim benim lastikleri
    lastıklerın ıyıydıde neden yenısını alıyorsun o zaman yazık degılmı bosa zarara gırıyorsun :D

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Valla ben 3-5 yere sordum, en uygun zennmotor fiyat verdi, zaten liste fiyatı heryerde aynı, 1080 di 1180 olmuş. internette de daha uygununu bulamadım, bu aralar alıcam, taksit şart, dolayısıyla pek indirim olmayacak gibi.

Motosikleti
    bulent hocam anrakanın neresı ? eger yakınsan goruselım tanısalım. bu arada ben sana lastık bakayım bulunca lınk atarım hemen .

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:22 ----------

http://www.motolastik.com/michelin-pilot-power-180-55zr17-73w-pmu26693 arka lastık = 478 tl
    http://www.motolastik.com/michelin-pilot-power-120-70zr17-58w-pmu26719 ön lastik = 364 tl tabı sızın ıstedıgınız modelse ve birde

http://www.motosikletim.com.tr/ burayada bakmanızı tavsıye ederım. dedıgım gıbı once arka lastık alabılırsınız % 2 ındırım cekı + 50 tl ılk uyelıkden dolayı cek alıcaksınız ve on lastıgıde baya ucuza getırebılırsınız.

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    lastıklerın ıyıydıde neden yenısını alıyorsun o zaman yazık degılmı bosa zarara gırıyorsun :D
    Valla fabrika çıkışı lastikler benim beklentilerimi karşılamıyor. O yüzden performans lastiği kullanıyorum ben motorlarımda. Bridgestone bu lastiği yapmış ama sanırım uzun ömür için yapmış. Extrem kullanıcılar için daha extrem lastikler gerekiyor. M5, pilot power, pilot road, corsa vs.
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    Valla fabrika çıkışı lastikler benim beklentilerimi karşılamıyor. O yüzden performans lastiği kullanıyorum ben motorlarımda. Bridgestone bu lastiği yapmış ama sanırım uzun ömür için yapmış. Extrem kullanıcılar için daha extrem lastikler gerekiyor. M5, pilot power, pilot road, corsa vs.
    bende metzeller sportec dusunuyorum ne dersın varmı sportec hakkında bır bılgın ?

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Önceki kullandığım lastik M5'ti, ondan önce M3'tü Henüz michelin kullanmadım ama M5'ten çok çok memnundum. Performansı gayet iyiydi. Tek handikapı çok yumuşak hamurlu olduğundan kısa ömürlü oluyor, çabuk bitiyor.
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    bendemı pılot power alsam acap =)

Arkadaşlar 1 sene önce 150cc başladım 15.000 KM tecrübe edindim sizce honda 600f geçebilirmiyim sorun yaşarmıyım

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    bendemı pılot power alsam acap =)
    Henüz kullanmadığım için bu konuda tarafsız kalırım. M5'i kullandım çok memnun kaldım. Pipoyu da çok övdüler. Şimdi bir de onu kullanayım bakayım diyorum
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    BEn de pilot power 3 de karar kıldım. pilot road3 biraz daha touring, aynı şekilde pirelli angel gt dediler, 20bin km en az gider düzgün kuıllanırsanız diye. BEn de zaten insan gibi kullanırım. pp3 ü sonuna kadar kullabileceğimi sanmıyoru mama şu an üzerindeki lastiklerle çok tedirginim, biraz spor kullanmaya kalksam hemen kıçı başı oynuyor. Sonuna kadar kullanamasam da kafamda acaba kayar mı, ya da biraz daha yatar mı ki şeklinde soru olmasını istemiyorum, lastik iyi olsun da varsın ben becerip de çok iyi viraja giremeyim motolastiğe bakmıştım, motosikletim coma da bakayım, daha önce zennmotor daha uygundu ama belki motolastikden de alabilirim. sitelerinde fiyat hala güncellenmemiş de olabilir tabii.

Ankara esattayım, çarşambaları buluşuruz bizim çocuklarla, bu çarşamba da barkını dinlemeye gidicez hep beraber, orda görüşürüz heralde.

Cihan lastikleri öyle bir kullanıyomuş ki, viraja yattığında tırın altından bilem geçer diyolla onun için
    cihan54 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı BmwM6 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 1 sene önce 150cc başladım 15.000 KM tecrübe edindim sizce honda 600f geçebilirmiyim sorun yaşarmıyım
    kardesım burası fazer sayfası :D ama eger tecrubem bana yeter dıyosan sorun yasamazsın

Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BEn de pilot power 3 de karar kıldım. pilot road3 biraz daha touring, aynı şekilde pirelli angel gt dediler, 20bin km en az gider düzgün kuıllanırsanız diye. BEn de zaten insan gibi kullanırım. pp3 ü sonuna kadar kullabileceğimi sanmıyoru mama şu an üzerindeki lastiklerle çok tedirginim, biraz spor kullanmaya kalksam hemen kıçı başı oynuyor. Sonuna kadar kullanamasam da kafamda acaba kayar mı, ya da biraz daha yatar mı ki şeklinde soru olmasını istemiyorum, lastik iyi olsun da varsın ben becerip de çok iyi viraja giremeyim motolastiğe bakmıştım, motosikletim coma da bakayım, daha önce zennmotor daha uygundu ama belki motolastikden de alabilirim. sitelerinde fiyat hala güncellenmemiş de olabilir tabii.

Ankara esattayım, çarşambaları buluşuruz bizim çocuklarla, bu çarşamba da barkını dinlemeye gidicez hep beraber, orda görüşürüz heralde.

Cihan lastikleri öyle bir kullanıyomuş ki, viraja yattığında tırın altından bilem geçer diyolla onun için
    valla carsamba bende barkına gıdecem ama ankara mt de 1-2 kısı ıle aram pek yok. ama olurda denk gelırsek tanısalım tanısmak ısterım.

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Yok Allah korusun tırla herhangi bir münasebetimiz olmadı olamaz da olmasın da Ama hani senin de dediğin gibi içimde bi "acaba" olmasını istemem. Ben motoruma ve lastiğime güvenicem ki onu onunla bütünleşerek tam konsantrasyonla kullanabileyim. Yoksa aklımda kafamı kurcalayan bişeyler uçuşursa dikkat dağınıklığına da sebep oluyor. Viraja girdim mi ne kadar daha gaz açmalıyım ne kadar içeriden veya açıktan almalıyım; fren mesafem hangi hız ve şartlarda ne kadar olur, nasıl bir takip mesafesi bırakmalıyım gibi sorunsallara takılırsam o sürüş benim için keyiften çok bitmek bilmeyen bir sınava dönüşür. Ben motorumun ve lastiğimin nerede ne yapabildiğini bilmek isterim. O yüzden performans lastiği kullanmayı tercih ediyorum.
    _pLay_06 ve Bulent78 bunu beğendiler.
    "CaRPe DieM"

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    bi arakdaş fazer selesinin kaplanması için izmirden bir ustanın telefonunu verecekti...halen bekliyorum..bi el atarsa sevinirim...

kahramanlarda bi ustaydı

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Cemciim biliyodur Cemciim yardımcı olsun sana..
    "CaRPe DieM"

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 21 kullanıcı var. (0 üye ve 21 misafir)

Bu Konudaki Etiketler