Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha FZ6 - Fazer Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı jeansatar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    two brothers dual carbonumu 5bin km. kullanıp,
    bu ilandaki arkadaşima makul rakamdan satmiştim,bu kısa zamanda şimdi de o motosikletini satılıga çıkarttı
    ilan linkinden özgürle konuşarak teklif verebilirsiniz egsozlar için,büyük ihtimal satmak isteyecektir.

kimle nasıl konuşacağımı anlayamadım..ilan link i veya numarası yokki...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı cihan54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet bana da öyle gelmişti ve biraz farklı açılardan bakıldığında apaçık ortada bir i...nelik olduğu

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...97656380/detay

KM'de 1 ve 3'ün yeri değişmiş

ki bundan 1-2 ay önce bu ilan yine bu şekilde açılmıştı. ve 2 saat sonra "satıldı" şeklinde kapatılmıştı ilan. yine aynı fiyat aynı km'deydi. Pardon 10 bin tl idi o zaman... ilerleme kaydetmiş aslında asıl kafa kurcalayan, bu araçta başka şeyler de var. Onları çözmek lazım, biraz kafayı kaşısak buluruz aslında. Bilmece bulmaca gibi alet ya

Üzerindeki lastikleri farkedince temiz 35-40.000 km si var diye düsünmüştüm. yaklaşmısım. Amasya istanbul olayıda iyiymiş. Bi arada Rize'ye getirse bari.

Kafa grenajındaki kırıkları gösterip birde "Motorum resimlerde görüldüğü gibi temiz" demez mi hahaha

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Sağ egzos aşağıda duruyor

jeansatar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kocaoglan
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kimle nasıl konuşacağımı anlayamadım..ilan link i veya numarası yokki...

evet haklısın herbişeyi yazmışım ama

iletişim için hiçbir bilgi vermemişim,kafam karışık bugunlerde özür dilerim....

özgür / istanbul beylikdüzü 0532.563 31 40
    “Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

ÖMER FARUK İ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Retired Rider
    Arkadaşlar bende uzun kısa zenon var muayene zamanı sorun çıkar mı?

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Motorlarda zenon sıkıntı değil diye biliyorum...
    "CaRPe DieM"

mkaptan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp PD10
    motoru aldığım abi zenonları da yanında vermişti o takmış ama hoşuna gitmemiş ben daha hiç zenon takmadım acaba taksammı ne dersiniz?

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Alıntı mkaptan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motoru aldığım abi zenonları da yanında vermişti o takmış ama hoşuna gitmemiş ben daha hiç zenon takmadım acaba taksammı ne dersiniz?
    Valla bence tak.. Nasıl hoşuna gitmemiş anlamadım. Benim avatarda nasıl durduğuna bak işte
    "CaRPe DieM"

mkaptan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp PD10
    valal cihan abi ben taktım ama alışamadım dedi bana saolsun verdi zenonları ikiside sıfır gibi kutusunda hala takayım ben bu hafta sonu bari

ÖMER FARUK İ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Retired Rider
    Motorda aydınlatma gerçekten önemli ve zenonlar bu işi gerçekten iyi yapıyor ama motosiklet aküleri zayıf olduğundan sıkıntı yaşayan arkadaşlar çok oldu.
    O yüzden ben şahsen takmazdım ama motoru aldığımda üzerinde vardı ve ben de sökmedim. Şu ana kadar da bi sıkıntı yaşamadım. Umarım sorunsuz kullanırsınız.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:45 ----------

Bu arada servisteki arkadaşla görüştüm de muayenede şansına bağlı diyor. Bazen sorun oluyor bazen olmuyor belli olmaz diyor.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-satilik-fazer-108476063/detay

beyler ilandaki motor için düşünceleriniz nelerdir...sahibi kazasının olmadığını belirtti anahtarları da varmış...birazdan bakmaya gidicem pek anlamam ama bi ön inceleme yapmak istiyorum

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    ben zenon u sevmiyorum....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

HaydarBıçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125r
    arkadaşlar motora antifriz eklicem ama selenin altında ki hazneyi mi açmak lazım yoksa radyatörün üzerinde ki kapağı mı?

radyatör üzerinde ki kapak sağa sola çok az dönüyor açılmıyor onu nasıl açıcaz?
    İkincilik kaybedenler içindir...

ayvazdeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 500F
    arkadaşım merhaba..radyatöre suyu radyatörün üzerindeki kapağı açarak eklemen lazım..ama kapağın üzerinde minik bir kilitleme cıvatası var..hani kendiliğinden açılmasın diye..yapman gereken önce siyah panzlotu sökmek..böylece rahat ulaşırsın kapağa...sonra o minik cıvatayı sökmelisin..böylece açarsın radyatör kapağını..toplam 2 lt alıyor zaten..eğer komple boşaltıp yeniden su ekleyeceksen havasını almayı ihmal etme...su koyduktan sonra çalıştır..ara ara deviri arttır..hava kabarcıkları bittiğinde hava kalmamış oluyor..klavuzda yazan rakam bu..kolay gelsin...
    cihan54, selloo ve HaydarBıçak bunu beğendiler.
    Motosiklet...Aşktır..Görmesen..Sesini duymasan..Dokunmasan...Olmaz...

HaydarBıçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125r
    Alıntı ayvazdeniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım merhaba..radyatöre suyu radyatörün üzerindeki kapağı açarak eklemen lazım..ama kapağın üzerinde minik bir kilitleme cıvatası var..hani kendiliğinden açılmasın diye..yapman gereken önce siyah panzlotu sökmek..böylece rahat ulaşırsın kapağa...sonra o minik cıvatayı sökmelisin..böylece açarsın radyatör kapağını..toplam 2 lt alıyor zaten..eğer komple boşaltıp yeniden su ekleyeceksen havasını almayı ihmal etme...su koyduktan sonra çalıştır..ara ara deviri arttır..hava kabarcıkları bittiğinde hava kalmamış oluyor..klavuzda yazan rakam bu..kolay gelsin...
    ayrıntılı anlatımın için teşekkür ettim. miktarı biraz az gözüküyordu sadece ekleme yapıcam. aldığımdan beri min. seviyesinin çok az üstünde
    İkincilik kaybedenler içindir...

Motosikleti
    tracer 900
    cümleten selamlar; ilandaki ABS li fazer için...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-abs-li-fazer-84351158/detay

motor için sidecaseleri almadan 14000 teklif ettim, hiç vaktinin olmadığını 15 e yakın bişey teklif etmemi istedi...
    lastikler yeni gibiydi...motoru yakından gördüm kozmetik olarak tertemiz...sahibi motora hep yurtdışında bindiğini yurtdışına çıkmak için bile motoru otobüsle istanbul a götürdüğünü söyledi..kesinlikle binmiyomuş...
    kafa grenajı boyalı fakat tramerde kaza kaydı yok çiziklerden boyattım dedi...

ne yapayım bilemedim..fiyat olarak bu fiyatlar kasacak aam piyasa fiyatları için de uygun görünüyo...aradaki fark için ABS den vazgeçmek de istemiyorum...

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Çantalarla 15'e verirse al ama çantasız 15 bana çok geldi şahsen. Aksesuar olarak zengin sayılmaz bi de.. Sen bilirsin yine de tabi
    erro bunu beğendi.
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    tracer 900
    Çantalarla 15'e verirse al ama çantasız 15 bana çok geldi şahsen. Aksesuar olarak zengin sayılmaz bi de.. Sen bilirsin yine de tabi
    çantasız 14,5 a verecek gibi cihan...

bir de bu kafa grenajıını neden siyaha boyatırlar anlamıyorum..kırmızı motora kırmızı kafa mis gibi olur...

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Evet bence de görüntüyü tamamen bozmuş. Bari yan grenajları kırmızı olsaymış. Kapkara olmuş böyle
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    tracer 900
    Evet bence de görüntüyü tamamen bozmuş. Bari yan grenajları kırmızı olsaymış. Kapkara olmuş böyle

Tekrar kırmızıya döndürmenin maliyeti nedir acaba? boya ve değişim olarak...

fiyat için ne diyosun 14500 e çıkamıyorum ama 14000 e verirse hiç durmamam gerektiğini söylüyo içimdeki ses

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 27 kullanıcı var. (1 üye ve 26 misafir)

Bu Konudaki Etiketler