Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha FZ6 - Fazer Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    trlioner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Yamaha FZ6 Fazer
    biz yarın diyarbakır sanayi sitelerini gezeceğiz bide biz araştıralım bakalım şu sele olayını özellikle bilmemiz gereken bişey varmı paylaşırsanız o konu üzerinde daha hassas davranabiliriz.

ayrıca yarın motor koruma demiri olayına gireceğiz ihtiyacı olanlar bi parmak kaldırsın
    CEM. bunu beğendi.

semih39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 FAZER
    Sagolasin telden giriyorum link seklinde yapamiyorum. Bi yardimci olursaniz bu motorlar hakkinda telefonla goruscem olmadi arayip.

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Egsozlu motoru ben baştan elemenizi isterim. O tip gazcı tayfaya benziyor.

Motorunda ön cam koruma demiri çanta demiri topcase hiçbirşey yok. Ayrıca pist lastigi var onunda degişmesi lazım bence.

Fazerı satıp tekrardan sport tourıng yada enduroya geçicek adamın motorunu korkmadan alın. Fakat fazerdan sonra 600rr takas r1 takas gsx-R diyorsa gazcı tayfadır.
    Tekerler yanlamalar 1nci viteste kesiciye girmeler herşey beklenir.

Digeri egzantirikten hiç bahsetmemiş. Fakat bilinçli bir kullanıcıya benziyor .

Topcase 2nsindede yok baglantı demiri ve çanta internet fiyatı 700 800tl gibi rakamlar .

2nci elde 300 400e kapatırsınız orası ayrı.

Kısacası bir insan plakayı neden kapatır hız sınırlarına uymadıgı için. plakası iptal olan motoru baştan eleyin .

Diger motoruda egzantirik ve gergide sorun yoksa alınabilir.

Fazerlar genel olarak 40-45 bin aralıgında egzantirik zincir ve gergi degişimi ister buna dikkat ediniz.

Ayrıca orinal egsozlu fazerın sol şasede çizik yada darbe var . Şekil bozuklugu yok fakat iz oldugu ortada.
    sertacr8888 bunu beğendi.

fabrisio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700
    Alıntı semih39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-iddaliyim-sahibindenin-en-ucuzu-ve-bakimli-motoru-bu-154973821/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-istanbul-ici-temiz-fz6-fazer-152569314/detay

Bu motorlar hakkinda ne dersiniz bilen inceleyen var mi icimizde ?
    Kardeş, aynı şehirdesiniz. Gidip kendin incele. Makinanın kazası yoktur belki ama motoru açılmış veya her yeri pas tutmuş olabilir. Aksesuarlara ve eksoza aldanma. Motorun makinası iyi olsun. Gerisi teferruat. Bir de gri olanın lastikleri bitik. Haberin olsun.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    seçkin siz konfora yönelik bişey yapıyo musunuz? yoksa şeklen mi değişitriyosunuz..olayın aşamaları ne orjinal sele içindeki malzemeyi sıyıracak mıydı? yerine ne koyacaktı...

seleyi oyup yerine jel falan riskli aslında..izmir kahramanlardaki usta 110 tl ye yapmıştı diye hatırlıyorum..sizin istediğinize benziyodu...ben yola çıkarken jel minderi arkadaştan ödün alacam...senin linki açamadım iş yerinde bi bakayım ama işe yarar görünürse patlatırım yüksek falan dinlemeden...şişme yastık alıp içine az hava üfürüp o şekilde de üzerine oturulabilir, sabitlemek gerekli...tabi bunu sürekli değil de arada toto ağrıdıkça şifa niyetine, totoya küçük sürprizler yapmak için...tabi bu kadar zahmet uzun turlarda uygun..günübirlik gezilerde değmez...

Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    seçkin siz konfora yönelik bişey yapıyo musunuz? yoksa şeklen mi değişitriyosunuz..olayın aşamaları ne orjinal sele içindeki malzemeyi sıyıracak mıydı? yerine ne koyacaktı...

seleyi oyup yerine jel falan riskli aslında..izmir kahramanlardaki usta 110 tl ye yapmıştı diye hatırlıyorum..sizin istediğinize benziyodu...ben yola çıkarken jel minderi arkadaştan ödün alacam...senin linki açamadım iş yerinde bi bakayım ama işe yarar görünürse patlatırım yüksek falan dinlemeden...şişme yastık alıp içine az hava üfürüp o şekilde de üzerine oturulabilir, sabitlemek gerekli...tabi bunu sürekli değil de arada toto ağrıdıkça şifa niyetine, totoya küçük sürprizler yapmak için...tabi bu kadar zahmet uzun turlarda uygun..günübirlik gezilerde değmez...
    Biz tamamen apaçiliğine yapmak istedik. Yani konforu pek önemsemedik. Çünkü senin gibi Ankara-İzmir-İran gibi seyahatlerimiz olmayacaktı. Ama hem malzemesini bulamadık, hem de moruk işçilik için 150 papel istedi. Biz de vazgeçtik.

Açmak istediğin link aşağıda. Fiyat bence gayet makul. Sana bundan şart kanımca.

http://www.ekstrafiyat.com/Forever-C...r,PR-1736.html

Peki İzmir'deki ustanın yaptığı işle ilgili bi görsel var mı?
    erro bunu beğendi.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı fabrisio adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biz tamamen apaçiliğine yapmak istedik. Yani konforu pek önemsemedik. Çünkü senin gibi Ankara-İzmir-İran gibi seyahatlerimiz olmayacaktı. Ama hem malzemesini bulamadık, hem de moruk işçilik için 150 papel istedi. Biz de vazgeçtik.

Açmak istediğin link aşağıda. Fiyat bence gayet makul. Sana bundan şart kanımca.

http://www.ekstrafiyat.com/Forever-C...r,PR-1736.html

Peki İzmir'deki ustanın yaptığı işle ilgili bi görsel var mı?
    valla buraya zamanında koymuşlardı ama tekrar verirler mi bilemem...fazer tutkunları face sayfasında sorarsan sana bilgi verirler..birol yaptırmıştı sanırm...apaçilik için uğraşılmaz hacı o kadar

valla linkteki ürün gayet hoş..air hawk mıdır nedir 250-300 kaat istiyolar anasını satayım..bunu gerekirse kestirip bağlama şeysi falan atılabilir...gayet de güzel olur...

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    Alıntı trlioner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üstadlarım herkese selamlar, anahtar işini çözdüm diyarbakırdan herkese duyurulur 80 TL(karbon cip ve anahtar işleme ücreti) artı ebaydan 1.5 dolara ham anahtar sıkıntısız ve sorunsuz çalıştı yok manisalı çilingir mehmet ustadan bile 60 lira daha ucuza geldi. ihtiyacı olan arkadaşlara yardımcı olabilirim bilginize
    ebaydan aldıgın anahtar turkıyeye ne kadar zamanda geldı ? kargo ucretı ne kadar odedın ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:27 ----------

Kardeş, aynı şehirdesiniz. Gidip kendin incele. Makinanın kazası yoktur belki ama motoru açılmış veya her yeri pas tutmuş olabilir. Aksesuarlara ve eksoza aldanma. Motorun makinası iyi olsun. Gerisi teferruat. Bir de gri olanın lastikleri bitik. Haberin olsun.
    her yerı pas tutunca ne oluyor abı benım motorun tum cıvataları pas tutmus temızleyınce gecıp gıdıyor

semih39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 FAZER
    Kendim gidip incelicem tabide once sizden fikir aliyim diye buraya koydum. Siyah olana biraz kafam yatti gibi egzantirk ddgisimi istiyorsa fiyatta anlasip kendimde yaptiririm sonradan.

Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700
    Alıntı _pLay_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ebaydan aldıgın anahtar turkıyeye ne kadar zamanda geldı ? kargo ucretı ne kadar odedın ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:27 ----------

her yerı pas tutunca ne oluyor abı benım motorun tum cıvataları pas tutmus temızleyınce gecıp gıdıyor
    Kardeş, ben makinadan bahsettim. Vidadan bahsetmedim. Ayrıca senin motorun makinası gayet iyi. Biraz fısfısla fıstık gibi olur. Üstelik sen sürekli motorunla uğraşıyorsun. Öyle motora birşey olmaz.

Geçen yaz bi fazer gördüm. Adam satmak için yıkatmış pırıl pırıl parlıyordu. Adam motoru çalıştırdı. 2 dakika sonra bilmem ne kapağının arasından yağla karışık pas sızmaya başladı. Şimdi bu makina alınır mı? Ben böyle makinalardan bahsediyorum.

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    Kardeş, ben makinadan bahsettim. Vidadan bahsetmedim. Ayrıca senin motorun makinası gayet iyi. Biraz fısfısla fıstık gibi olur. Üstelik sen sürekli motorunla uğraşıyorsun. Öyle motora birşey olmaz.

Geçen yaz bi fazer gördüm. Adam satmak için yıkatmış pırıl pırıl parlıyordu. Adam motoru çalıştırdı. 2 dakika sonra bilmem ne kapağının arasından yağla karışık pas sızmaya başladı. Şimdi bu makina alınır mı? Ben böyle makinalardan bahsediyorum.
    yok abı ben aramızın samımıyetınden oturu sana takılıyorum bugun yagmurun yagması kotu oldu motorla ograsıp eksozu parlatacakdım. sanırım yarın eksozu parlatmaya baslarım gıbıme gelıyor hafta sonu napıyoruz ? sımdıden yapalım planları

gokocan92 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung ->FZ6 Fazer -> YBR 125 -> MT 07
    Alıntı CEM. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Egsozlu motoru ben baştan elemenizi isterim. O tip gazcı tayfaya benziyor.

Motorunda ön cam koruma demiri çanta demiri topcase hiçbirşey yok. Ayrıca pist lastigi var onunda degişmesi lazım bence.

Fazerı satıp tekrardan sport tourıng yada enduroya geçicek adamın motorunu korkmadan alın. Fakat fazerdan sonra 600rr takas r1 takas gsx-R diyorsa gazcı tayfadır.
    Tekerler yanlamalar 1nci viteste kesiciye girmeler herşey beklenir.

Digeri egzantirikten hiç bahsetmemiş. Fakat bilinçli bir kullanıcıya benziyor .

Topcase 2nsindede yok baglantı demiri ve çanta internet fiyatı 700 800tl gibi rakamlar .

2nci elde 300 400e kapatırsınız orası ayrı.

Kısacası bir insan plakayı neden kapatır hız sınırlarına uymadıgı için. plakası iptal olan motoru baştan eleyin .

Diger motoruda egzantirik ve gergide sorun yoksa alınabilir.

Fazerlar genel olarak 40-45 bin aralıgında egzantirik zincir ve gergi degişimi ister buna dikkat ediniz.

Ayrıca orinal egsozlu fazerın sol şasede çizik yada darbe var . Şekil bozuklugu yok fakat iz oldugu ortada.
    Bu dediğin ben oluyorum cem, satıp enduro'ya geçecek kısmı ama plaka kısmı işi bozdu bak dostum ayıp sen tanıyorsun beni böyle genel bir yargı olur mu hiç
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...45390420/detay

Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700
    Alıntı _pLay_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok abı ben aramızın samımıyetınden oturu sana takılıyorum bugun yagmurun yagması kotu oldu motorla ograsıp eksozu parlatacakdım. sanırım yarın eksozu parlatmaya baslarım gıbıme gelıyor hafta sonu napıyoruz ? sımdıden yapalım planları
    Motora birkaç alıcı çıktı. Eğer hafta sonuna motor kalırsa sürteriz bi yerlerde.

Eksozu bi ovala bakalım. İşlem öncesi bir de sonrasını görebileceğimiz fotolar isterük.

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Alıntı gokocan92 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu dediğin ben oluyorum cem, satıp enduro'ya geçecek kısmı ama plaka kısmı işi bozdu bak dostum ayıp sen tanıyorsun beni böyle genel bir yargı olur mu hiç
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...45390420/detay
    Göktug plakayı saklayan degil dostum..

Plaka iptali dedigim olay. plakayı adam neden iptal eder abi gazlıcaktır

Enduromu artık aynı kafadayız adamım
    mkaptan bunu beğendi.

gokocan92 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung ->FZ6 Fazer -> YBR 125 -> MT 07
    Alıntı CEM. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Göktug plakayı saklayan degil dostum..

Plaka iptali dedigim olay. plakayı adam neden iptal eder abi gazlıcaktır

Enduromu artık aynı kafadayız adamım

Aynen dostum belki alıcı çıkar motora Enduro istiyorum her yol koşulunda gezmek için

Arkadaşlar kimlerin bilgisi var bilmiyorum ama ÖTV ile ilgili bir imza kampanyası başlatıldı ben linki ilave edeyim diye düşündüm bilmeyen Fazercı arkadaşlarımızda katılsın

https://www.change.org/tr/kampanyala...C4%B1ls%C4%B1n

İyi forumlar
    mkaptan bunu beğendi.

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    cumartesi günü fuarda olacagım tanışmak ısteyen için telefon numaram 0555 714 37 57

mkaptan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp PD10
    Alıntı gokocan92 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen dostum belki alıcı çıkar motora Enduro istiyorum her yol koşulunda gezmek için

Arkadaşlar kimlerin bilgisi var bilmiyorum ama ÖTV ile ilgili bir imza kampanyası başlatıldı ben linki ilave edeyim diye düşündüm bilmeyen Fazercı arkadaşlarımızda katılsın

https://www.change.org/tr/kampanyala...C4%B1ls%C4%B1n

İyi forumlar
    Her canlı enduroyu tadacaktır
    Doğru yolu bulman beni onurlandırdı göktuğum (daha bende bulamadım ama)
    Cihanın kulakları çınlasın
    gokocan92 bunu beğendi.

Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700
    Yahu bu fazercilerin hepsinde bi enduro aşkı var. Anlamadım gitti. Ben de enduro alacağım için satıyorum motoru

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Bi ben sevmiyorum sevmeyeceğim enduroyu.. Zaten stabilize yolu toprak yolu bozuk yolu sevmiyorum ki enduroyu seveyim.. Benim için varsa yoksa ya Fazer ya da chopper olmalıdır motor dediğin..
    "CaRPe DieM"

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler