Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha FZ6 - Fazer Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Alıntı MNS-FZ6 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cem manisada cilinğir arkadaşımız var bundan önceki motorlarımın R6-FZ6 yedek anahtarları yoktu sağolsun arkadaşımız çoğalttı kullandım hiç bir sorun olmadı. Kendisi bu işte uzman diyebilirim. Manisa daki tüm servisler emniyet bu arkadaş ile çalışır. Zaten daha öncede fazeri vardı, eski motorculardan.Kendisini çocukluğumdan beri tanırım. Fazerin sorunlu kontağını açıp yeniden her şeyiyle toplayıp çalışır hale getirdi. O zaman için bizi kontaktan kurtarmıştı. Düşünürsen tel verip görüşebilirsin. İşinizi halleder içiniz rahat olsun. Önemli olan kaybetmeden yaptırmak.
    Düşünmezmiyim Çok iyi olur fakat ilk ebayden birebir yamaha anahtarı getirtecegim. Siz telefon numarasını yazarsanız çok memnun olurum.

Sizin çilingirciyede bu boş anahtarı verip kendi anahtarımın kopyasını yapmasını isteyecegim.

http://www.ebay.com/itm/Motorcycle-U...30628356405%26

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MNS-FZ6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda1000RR
    Belki elinde anahtar olabilir sor istersen. İzmirden geleceğini belirt işlerini ona göre ayarlarsın, bazen başı kalabalık oluyor.

Çilingir İmmobilizer Mehmet: 0537 662 4618
    CEM. bunu beğendi.

trlioner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Yamaha FZ6 Fazer
    Alıntı CEM. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Düşünmezmiyim Çok iyi olur fakat ilk ebayden birebir yamaha anahtarı getirtecegim. Siz telefon numarasını yazarsanız çok memnun olurum.

Sizin çilingirciyede bu boş anahtarı verip kendi anahtarımın kopyasını yapmasını isteyecegim.

ben konuştum elinde anahtar varmış tüm renklerde bide cip olarak karbon malzeme kullanıyormuş garantiliymiş
    fabrisio bunu beğendi.

fabrisio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700
    Alıntı trlioner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben konuştum elinde anahtar varmış tüm renklerde bide cip olarak karbon malzeme kullanıyormuş garantiliymiş
    Peki fiyattan bahsetti mi?

Motosikleti
    2006 Yamaha FZ6 Fazer
    Alıntı fabrisio adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki fiyattan bahsetti mi?
    fiyat anahtar başına 150 TL istiyo herşey dahil (ham anahtar ve cip)

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    İz-moto yamaha servisinden geliyorum şimdi sırf anahtar mevzusunu danışmak için gittim.

Yedek anahtar yaptırmak istiyorum dedim.

2 şekilde yapılıyor.

1- ilk önce elinizdeki siyah anahtarın normal kopyasını anahtarcıda herhangibi bir yerde farketmez 2.5 tlye yaptırıyorsunuz kontak dişleri uyması için ayrıyettende çip yapıyosunuz. Yamaha serviside kırmızı anahtarla boş götürdügünüz anahtarın çipine kodları yüklüyor.

2- Burdada direk siyah anahtarı götürüyorsunuz siyah anahtarın içindeki çip kodları kırılıp yani hacklenip direk aynısını yapıyorlar ve motorun çalışmasında bir problem teşklil etmiyor.

Kırmızı anahtar kaybolmasında veya olmaması taktirde kesinlikle tek kırmızı anahtar japonyadan getirtilmeyip komple set degiştirmek zorunda kalıyorsunuz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:30 ----------

Eren izmirde motul 1lt yag 30tl. 4 litresi kafadan 120tl yapar. 145 tl ise fiyat 25tlde orjinal yag filtresi oluyor. Yag 10/40 4 zamanlı bizim için uygun
    benım arastırdıgım sıstemle aynı hesaba gelıyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:31 ----------

cem bu anahtar 2,5 dolar yanı tl hesabı ıle 5,5 TL kargosu ve yurt dısından buraya gelme suresınıde dusunursen bence degmez.

http://www.sanalpazar.com/Yamaha-Mot...r__isp10005190 dakı ılanda ıse 20TL kargoyla beraber 24 TL oluyor aradakı rakam 19,5TL zaten yurt dısından gelen anahtarada bu kadar kargo odersın hemde kargoyuda gecdım gelmesı 1 hafta 10 gun surer.

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Aynen öyle buda mantıklı.

Motosikleti
    Aynen öyle buda mantıklı.
    yarın ımmonun montj fıyatını ogrencem sanada haber verırım.
    CEM. bunu beğendi.

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    fiyat anahtar başına 150 TL istiyo herşey dahil (ham anahtar ve cip)
    ebay dan anahtar ve çip, kargo dahil 50 liraya mal oldu. 5liraya kestirdim, kırmızı anahtarla sisteme tanıttım.

Aldığım adam bu, ilan bile birebir. Yapacağınız tek şey anahtarı kestirip kırmızıyla sisteme tanıtmak.

http://www.ebay.com/itm/YAMAHA-KEY-C...a8fbac&vxp=mtr

Motosikleti
    Alıntı ozgurakman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ebay dan anahtar ve çip, kargo dahil 50 liraya mal oldu. 5liraya kestirdim, kırmızı anahtarla sisteme tanıttım.

Aldığım adam bu, ilan bile birebir. Yapacağınız tek şey anahtarı kestirip kırmızıyla sisteme tanıtmak.

ebaydan hıc alısverıs yapmadım sırf bu yuzden mı bılmıyorum ama burdan bırsey alasım gelmıyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:14 ----------

millet nerdesiniz sesiniz soluğunuz çıkmaz oldu

fabrisio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700
    Alıntı _pLay_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ebaydan hıc alısverıs yapmadım sırf bu yuzden mı bılmıyorum ama burdan bırsey alasım gelmıyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:14 ----------

millet nerdesiniz sesiniz soluğunuz çıkmaz oldu
    Ses, ses, tomates, tomates

Motosikleti
    Alıntı fabrisio adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ses, ses, tomates, tomates
    git başka yerde sat şunları :D

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Alıntı ozgurakman adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Adam yine daldı araya mızıkçılık yaptı bozdu ortamı yaa.. Millet ne güzel cebelleşiyodu, niye böyle yapıyosun şimdi
    ozgurakman bunu beğendi.
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    Alıntı cihan54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam yine daldı araya mızıkçılık yaptı bozdu ortamı yaa.. Millet ne güzel cebelleşiyodu, niye böyle yapıyosun şimdi
    yok yok suc onun degıl bızım fzr cıler yok oldular :D

Motosikleti
    2006 Yamaha FZ6 Fazer
    ben söz konusu anahtarlardan almıştım 10 günde geldi tanesini 1.5 dolara aldım kargo dahil. siyah anahtar orjinal anahtarım ebat olarak birebir aynısı resimde görüldüğü gibi.

http://imageshack.com/a/img841/1356/eaoi.jpg

yanlız cip olayı kafa karıştırıcı oda bu resimde görüldüğü yerden başka hiçbiryerde boşluk yok cip olayına kafam basmadı benim bi bilen varsa el atsın... ayrıca kırmızı orjinal renkle uyumlumu sizce

http://imageshack.com/a/img18/3074/k6bp.jpg
    canYOLDAS bunu beğendi.

canYOLDAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 YAMAHA MT 09
    Resimler için düzetilmiştir yazı trlioner arkadaşa ait.

ben söz konusu anahtarlardan almıştım 10 günde geldi tanesini 1.5 dolara aldım kargo dahil. siyah anahtar orjinal anahtarım ebat olarak birebir aynısı resimde görüldüğü gibi.

yanlız cip olayı kafa karıştırıcı oda bu resimde görüldüğü yerden başka hiçbiryerde boşluk yok cip olayına kafam basmadı benim bi bilen varsa el atsın... ayrıca kırmızı orjinal renkle uyumlumu sizce

Motosikleti

http://imageshack.com/a/img841/1356/eaoi.jpg

http://imageshack.com/a/img18/3074/k6bp.jpg
    neden kırmızının yedegını cıkarmak ıstedın kı ben onu anlayamkadım zaten elınde kırmızı mevcut

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Arkadaşta kırmızı anahtar yok . Birebir yaptıracak eren geçen gün bahsettigim mevzu buydu sana.

Kırmızı anahtarı zaten manisadaki usta 150tlye yapıyormuş anahtarla birlikte. Siz bu anahtarı diyarbakırda yapana götürün daha sonra bende manisadaki ustaya gideyim eger kırmızı anahtarla birebir ise onay vereyim.

Yani gerçek kırmızı anahtarla aynı işlevi görmicek ama renk olarak kırmızı olucak.

Kırmızı anahtarın baglantı noktasından çıkış yeri var farkettiyseniz.

Sanırım chip takıcak kişi onu oradan çıkarıcak zaten bunu satanlar chip takılacagını biliyordur.

Motosikleti
    2006 Yamaha FZ6 Fazer
    Arkadaşta kırmızı anahtar yok . Birebir yaptıracak eren geçen gün bahsettigim mevzu buydu sana.

Kırmızı anahtarı zaten manisadaki usta 150tlye yapıyormuş anahtarla birlikte. Siz bu anahtarı diyarbakırda yapana götürün daha sonra bende manisadaki ustaya gideyim eger kırmızı anahtarla birebir ise onay vereyim.

Yani gerçek kırmızı anahtarla aynı işlevi görmicek ama renk olarak kırmızı olucak.
    yani bende farkındayım gerçek kırmızının yerini dolduramayacağının ama elimde hiç yedek anahtar yok madem siyahı yaptıracağım bari bitanede kırmızı yaptırayım diye düşündüm.

Motosikleti
    yani bende farkındayım gerçek kırmızının yerini dolduramayacağının ama elimde hiç yedek anahtar yok madem siyahı yaptıracağım bari bitanede kırmızı yaptırayım diye düşündüm.
    ıyıde su anda bosa kırmızı ıcın ograsıyorsunuz cunkı kırmızı zaten yokmus. belkı gorsel olarak evet kırmızı gıbı durcak ama ıoslev olark fark olcak. ve aynı zamanda satarkende kırmızı anahtarım var dedıgınde bıraz yalan beyan olacak.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler