Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha FZ6 - Fazer Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mkaptan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp PD10
    Alıntı cihan54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aman benden uzak olsun arabaların arasından salına salına gidemedikten sonra yemişim giviyi de kappayı da

Bu arada Thank you for explanation canım benim
    you're welcome baby . i love

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı mkaptan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Side case olayına taklıacak bir şey yok kullandığın zamanlarda özellikle 100 km ve üzeri süratlerde motoru tutan birşey var gibi hissediyorsun.
    Çıkarınca farkı anlıyorsun. ama denge konusunda hiçbir sıkıntı yaşamadım. Ben givi v35 monokey kullanıyordum orjinal demirleriyle birlikte.
    Bence yan çantalarda orjinal demiri tercih et. Givi bunları yaparken bence en az rüzgar yiyecek şekilde dizayn etmiştir.
    Rüzgar sesinden ben hiç rahatsız olmadım. ama uzun yolculuklarda kesinlikle tavsiye ederim. Bana göre tek dez avantajı şehiriçi trafikte normal bir araç gibi hareket ediyorsun boyuttan dolayı aralardan geçemezsin

sidecaseler mustafanın uzun yolcuklarının vazgeçilmeziydi...bir yaren gibi eşlik etti ona yolculukları sırasında...

sidecase motora ayrı bir hava katıyor ama şehir içinde zararı olur mu diye bir soru biraz anlamsız bence...yani şehir içinde niye sidecase takılsın, ben topcse bile kullanmıyorum...bi süre sonra sidecaselerden şehiriçinde sıkılıp çıkarınca demirler kötü görünüyor (yan yatmada faydalı olduğu söyleniyor. )

bir haftalık yolculuğmda bile kullanmadım..topcase ve sırt çantası gayet yetti...önümüzdeki yaz 14 günlük seyahat için bile sidecase kullanıp kullanmamak konusunda kararsızım...topcase e ek olarak sosis çanta ve ya büüyk sırt çantası iş görecektir diye düşünüyorum...

yolda sidecaseleri düzgün ve eşit ağırlık dağılacak bi şekilde yüklemek de gerekli ayrıca...

o paraya öküz alınır akradaşlar demiriydi çantasıydı...
    bi egsoz çok çok daha faydalıdır sidecse yerine
    cihan54 ve mkaptan bunu beğendiler.

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sidecaseler mustafanın uzun yolcuklarının vazgeçilmeziydi...bir yaren gibi eşlik etti ona yolculukları sırasında...

sidecase motora ayrı bir hava katıyor ama şehir içinde zararı olur mu diye bir soru biraz anlamsız bence...yani şehir içinde niye sidecase takılsın, ben topcse bile kullanmıyorum...bi süre sonra sidecaselerden şehiriçinde sıkılıp çıkarınca demirler kötü görünüyor (yan yatmada faydalı olduğu söyleniyor. )

bir haftalık yolculuğmda bile kullanmadım..topcase ve sırt çantası gayet yetti...önümüzdeki yaz 14 günlük seyahat için bile sidecase kullanıp kullanmamak konusunda kararsızım...topcase e ek olarak sosis çanta ve ya büüyk sırt çantası iş görecektir diye düşünüyorum...

yolda sidecaseleri düzgün ve eşit ağırlık dağılacak bi şekilde yüklemek de gerekli ayrıca...

o paraya öküz alınır akradaşlar demiriydi çantasıydı...
    bi egsoz çok çok daha faydalıdır sidecse yerine
    Heyt be adam konuştu Ero adamın hası, delikanlılığın kitabının önsözüsün vesselam Ben de aynı fikirdeyim Eroyla. Zaten o yüzden çanta setim olduğu halde kullanmıyorum, demirlerini bile takmıyorum. Sadece şu egsozun etrafından dolaşan demire çözüm bulamadım henüz..

Ben de onca uzun yola çıkıyorum ama hiç eksikliğini hissetmedim çantaların. Kendime bi tracking sırt çantası aldım, paşalar gibiyim, her derde deva
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer
    Arkadaşlar iş dolayısıyla paraya sıkıştim yarın yani 17 ocak cuma gününe kadar Motorum 2006 model fz6 fazer 43 binde 9.500 liraya satiliktir. Kırmızı siyah şase dir. Lastikleri bitik muayenesi yok ve on takımda boslugu vardır bide son zamanlarda egzantrik zincirinden ses başladı. Ben aldığımda bu haldeydi ha yaptırdım ha yaptiricam derken piyasanin kötü olmasından iş konusunda sıkıştım. Muayene yaptirabilmem için on takım bide lastik almam gerekiodu. Istanbul Kartaldayim.on takım için 400 lira fiyat almıştım herşey dahil lastik alıp üstüne 400 lira verip teslim alıyorum motoru. Gün içerisinde buraya pek bakamam herhalde telefonumu yaziyim. 0544 869 48 52. Sahibindende vs ilanı yoktur. Aklıma gelen bunlar gerisi için telefon ederseniz bilgi veririm.

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Valla her yerde fiyat değişir. Ben şahsen söylediklerini toplayınca ancak bin liralık masraf görüyorum (Lastik + ön takım + egzantrik). Bence iyi bir alışveriş olurdu, Fazer arayan ciddi düşünsün derim. Tabi motoru görmedim durumunu bilemiyorum nedir ne değildir de, anlatılanlara göre 10500 liraya temiz motor satıyor oluyorsun. umarım bi kısmeti çıkar..
    goksel88 bunu beğendi.
    "CaRPe DieM"

trlioner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Yamaha FZ6 Fazer
    günlerdir süren lastik arama macerami lastik paylaşımını yapan gokocan92'nin yazısından gördüğüm "motolastik" sitesinden metzeler M5 alarak sonlandırdım. gokocan92 ve cihan54'e teşekkürler forewer'e de teşekkür ederim.
    cihan54 ve gokocan92 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer
    Yarın akşama kadar bi ödemem var Oyuzden herşeyini söyledim ve fiyatida sayılsın millet en azından yaza kâr etsin diye yazdım

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Alıntı trlioner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günlerdir süren lastik arama macerami lastik paylaşımını yapan gokocan92'nin yazısından gördüğüm "motolastik" sitesinden metzeler M5 alarak sonlandırdım. gokocan92 ve cihan54'e teşekkürler forewer'e de teşekkür ederim.
    Güle güle eskit.. Ne kadarmış cezası
    trlioner bunu beğendi.
    "CaRPe DieM"

gokocan92 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung ->FZ6 Fazer -> YBR 125 -> MT 07
    Valla her yerde fiyat değişir. Ben şahsen söylediklerini toplayınca ancak bin liralık masraf görüyorum (Lastik + ön takım + egzantrik). Bence iyi bir alışveriş olurdu, Fazer arayan ciddi düşünsün derim. Tabi motoru görmedim durumunu bilemiyorum nedir ne değildir de, anlatılanlara göre 10500 liraya temiz motor satıyor oluyorsun. umarım bi kısmeti çıkar..

İyi hoş demişssinde Sadece iyi bir çift lastik 970tl tuttu işçilik ile birlikte yahu 1000e egzantrik falan nasıl çıkacak ya :D

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Pist çıkması lastik alırım, hem de en kralından. Dişleri yenidir zaten. 350 liraya alırım.

Ön takımı ben burda (Orjinal parçasıyla) 100tl'ye yaptırıyorum.

Egzantrik zaten 550tl bana biliyosun

Motosikleti
    Alıntı trlioner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güle güle eskit dostum

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:30 ----------

Pist çıkması lastik alırım, hem de en kralından. Dişleri yenidir zaten. 350 liraya alırım.

Ön takımı ben burda (Orjinal parçasıyla) 100tl'ye yaptırıyorum.

Egzantrik zaten 550tl bana biliyosun

He çıkma olayına girersen eyvallah
    Ya servis ve benim usta aynı şeyi söylüyor, siz farklı kafam allak bullak oldu vallaha ne yapacağım bilmiyorum

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Ee muayeneye girecek ya.. Zorlamaya da lüzum yoksa.. Zaten kaliteli lastik, sadece yanakları kullanılmış
    "CaRPe DieM"

trlioner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Yamaha FZ6 Fazer
    teşekkür ederim 960 tuttu 10 taksitli fiyatı adamlar mükemmel bi kampanya yapmışlar 850 ye 5 taksit yapıyolar ama öeme biraz fazla gelir diye ben vade farkı vermek zorunda kaldım ayrıca 2 adet de alman işi sibop göndereceğini söyledi. şimdilik içim rahat bakalım lastikler geldiğindede aynı keyfi yaşayabilirim umarım. geçen hafta sonuda yağ, yağ filitresi, hava filitresi ve periyodik bi bakım yaptırdım 40 bine yaklaştı diye 210 da ona verdik inşallah sezona hazır gibiyim GAP bölgesine gelen herkese dahil olabilirim. diyarbakırda çok temiz bi grubumuz var haberiniz ola.
    cihan54 bunu beğendi.

C&T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CbRr (Limited Edition;)
    herkese slmlr

araya girerek siz tecrübeli arkadaşlardan naked ile standart fazer arasında artı ve eksiler nelerdir paylaşırsanız çok sevinirim. sürüş konforu yakıt, yada her türlü paylaşılacak bilgiye açığım saygılar .

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Yok. Kafa grenajı yok. O kadar Bi de, naked'da farklı renk seçenekleri de var.. O kadar
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    tracer 900
    ankara da ulusan m5 için 1400 tl fiyat verdi arkadaşa 2 gün önce...ulusan milledi düdüklüyor diyoruz da millet hala niye gidiyor anlamıyorum...
    cihan54 ve viper17 bunu beğendiler.

Motosikleti
    FAzer 6 2004 model
    Merhaba

BEnde bahsettiğin sistem var mercekli ikiside aynı anda yanıyor ve çok memnunum..
    gokocan92 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı serdox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba

BEnde bahsettiğin sistem var mercekli ikiside aynı anda yanıyor ve çok memnunum..
    Fotoğrafları bekliyoruz o halde

vabisciler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 . fiesta 1.6 tdci ghia.detroit fuller.
    Alıntı goksel88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar iş dolayısıyla paraya sıkıştim yarın yani 17 ocak cuma gününe kadar Motorum 2006 model fz6 fazer 43 binde 9.500 liraya satiliktir. Kırmızı siyah şase dir. Lastikleri bitik muayenesi yok ve on takımda boslugu vardır bide son zamanlarda egzantrik zincirinden ses başladı. Ben aldığımda bu haldeydi ha yaptırdım ha yaptiricam derken piyasanin kötü olmasından iş konusunda sıkıştım. Muayene yaptirabilmem için on takım bide lastik almam gerekiodu. Istanbul Kartaldayim.on takım için 400 lira fiyat almıştım herşey dahil lastik alıp üstüne 400 lira verip teslim alıyorum motoru. Gün içerisinde buraya pek bakamam herhalde telefonumu yaziyim. 0544 869 48 52. Sahibindende vs ilanı yoktur. Aklıma gelen bunlar gerisi için telefon ederseniz bilgi veririm.

kardeş senin motor aslında tam benlikmiş motorun eksilerini mertçe söylemişsin .ben şimdi motor alacam burdan bakalım nasıl çıkacak. kırmızı siyah şase of of . hayırlı satışlar.

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı serdox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba

bu xenon işi için alınması gereken parçaları mercek vs uygun marka ya da kriterleriyle belirtebilecek olan var mı, çok memnun olurum teşekkürler...bi xenon falan nedir bu işlerden hiç anlamıyorum valla

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler