Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha FZ6 - Fazer Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    fabrisio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700
    Alıntı cihan54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu tarafa yolun düşmüyor mu hiç Hatta davet benden uyması sizden. Al Erhanı da bi yol yapın, iki Fazer gelin bu tarafa
    Daha 2 gün önce Gebzedeydim. Ama iş yoğunluğundan sosyal hayatım yok denecek kadar az kardeşim. Davetin aklımda. İnşallah en kısa sürede bir çayını içmek için uğrarım.
    cihan54 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı fabrisio adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İş yoğunluğundan dolayı takılamıyorum pek. Azerbaycan, Gürcistan, Adana, İstanbul derken Ankara'yı unuttum. En kısa sürede görüşelim dostum.
    (Bu arada motor aldığım gibi duruyor. Gezmek nasip olmadı)
    hava muhalefeti dolayısı ile ben de gezemiyorum zaten bayadır...motoru otoparka koydum...bi sürede oynamaz yerinden...çarşambaları vaktin olursa bekleriz angaraj buluşmasına...parkın olduğu sokağın başındaki cafedeyiz her çarşamba...

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hava muhalefeti dolayısı ile ben de gezemiyorum zaten bayadır...motoru otoparka koydum...bi sürede oynamaz yerinden...çarşambaları vaktin olursa bekleriz angaraj buluşmasına...parkın olduğu sokağın başındaki cafedeyiz her çarşamba...
    erro bu angaraj muhabbetı nedır :D ben en son ankara mt ıle sanırım 3 yıl once bulusmustum uzun zamandırda forumda yokum bıraz cahıl kaldım :D

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı _pLay_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    erro bu angaraj muhabbetı nedır :D ben en son ankara mt ıle sanırım 3 yıl once bulusmustum uzun zamandırda forumda yokum bıraz cahıl kaldım :D
    baktık biz çok buluşuyoz, ortam güzel, muhabbet güzel bari bi adı sanı olsun angaraj olsun dedik...ankara mt ile alakası yok ama çoğu arkadaş burda da yazıyo arada...seni de bekleriz..

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fazer 600'de 2x h7 ampül mevcuttur...
    H4 naked modeli fz6 da var...
    hayır öyle değil, fazer da sağda H7 solda H4 var.

Alıntı _pLay_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Özgür fazerımı yenı aldım ve aldıkdan sonrada cok kotu bır hastalık gecırdım. henuz motoruma sadece 1 kere bınmıs durumdayım o acıdan ruzgar ve gurultu acısından her hangı bır sey soylemem yanlıs olur.
    bu arada soylemeyı unutmusum fz6 nın kendı orjınal camı gıvı bıraz daha kavisli.

bu arada shad 44 top casem var ve fazerıme takmak ıstıyorum fakat bunun ıcın canta demırı bulmam lazım nereden temın edebılırım yonlendırebılırmısınız ? bırde shad 44 nasıl durur sızce bu motorda?
    hayırlı olsun. yamaha nın tur camı yani? çok beğendim ben onu demir olarak kappa kullanıyorum ben, çantam da sh50.
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

Motosikleti
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    baktık biz çok buluşuyoz, ortam güzel, muhabbet güzel bari bi adı sanı olsun angaraj olsun dedik...ankara mt ile alakası yok ama çoğu arkadaş burda da yazıyo arada...seni de bekleriz..
    bulusmaların yapılacagı zaman 1 hafta onceden haberım olması lazım kı gelebıleyım. cunkı bızım ısler bıraz yogun oluyor ancak kendımı ayarlayabılırım.

Alıntı ozgurakman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayır öyle değil, fazer da sağda H7 solda H4 var.

hayırlı olsun. yamaha nın tur camı yani? çok beğendim ben onu demir olarak kappa kullanıyorum ben, çantam da sh50.
    ozgur nereden temın edebılırım varmı bıldıgın bır sıte fılan ?

Motosikleti
    feyizoğlu

bunu bulabildim.

Motosikleti
    Guzel para

Motosikleti
    tracer 900
    two bro egszunu satan arkadaş hala satıyor mu?

surgent_38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150-- fazer
    kalite ve fazere uygunluk olarak ilk üç lastik seçiminiz ne olurdu? fiyat ve marka önemli değil (((((lastik alacagım eski önerilere baktım güncellemeye gerek olabilir))))

Motosikleti
    tracer 900
    metzeler m5 çok kullanılıyo...barkın geçenlerde pirellinin iki modelini önermişti (fazer için değil genel) bildiğim kadarıyla metzellerin m7 si çıktı yakın bi zamanda

ben m5 aldım ama pek hakkını veremediğim için bişey diyemicem..bi şikayetim olmadı..benim motoru kullananlar da iyi olduğunu söyledi...keza cihan da kullanıyo gayet memnundu

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Evet evet ben Metzeller M3 kullanıyordum. M5'e geçtim, çağ atlamış gibi oldum. M7 henüz çıkmadı ama 2014'te çıkıyor (tam olarak tarihini bilemiyorum ama 2014 ). O çıkınca da onu alıcam. Ben gayet memnun kaldım, M5'i öneririm.

Barkının kullandığı ve önerdiği lastik Pirelli Super Corsa ... Diablo ve dragon serisi hakkında çok bilgim yok ama pistlerde tercih edilen; yağmuru sevmeyen lastiklermiş. Biz öyle duyduk
    mkaptan bunu beğendi.
    "CaRPe DieM"

mkaptan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp PD10
    Metzeller m5 iyidir
    Benim motorda michelin pilot road 2 ct vardı gayet memnundum
    aybars pist çıkması pirelli süper corsa aldı
    mükemmel bir lastik virajına inanamazsınız
    hemde çiftini 300 tl ye almıştı

initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FJR 1300
    ben michelin pilot power 3 kullandım çok memnundum.

barkının önerdiği prelli rosso corsa,süpercorsa

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    Arkadaslar 190 ebat takim lastik almayi düşünüyorum motoruma. Michelin veya m5. Fiyatları ortalama 800 900 arasi gibi nette. Daha uygun alabileceğimiz bir yer varmidir. Birde fuarda daha uygun fiyatlara satilirmi sizce ?

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Fuarda iyi markalar kampanya yapmıyo. Pist çıkması alırsan ucuza getirirsin. Onun dışında pek fiyatlar oynamıyor yav..

CEL1KYELEK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer Z 800a CBR 650 F 1000 RR
    Pis ten cikmis lastik konusunu benim kafa basmiyor , nasil oluyor bu is . Pisste kulanilmis adi ustunde bu lastigin isi bitmis olmuyormu . Elestiri amacli soylemiyorum kimse yanlis anlamasin . Bilgi edinmek icin soruyorum .

Konuyla alakasi yok ama bilgilerinizden faydalanmak icin soruyorum . Su motoru kis uykusuna yatirinca bazi paylasimlarda.benzin deposunu bosalt icine wd 40 spreyden sikilmasi tavsiye edilmis , wd 40 tan deponun icine sikilinca. Her noktaya nasil ulastiricaz pas tutmamasi icin , bi kutu spreyi icine bosaltip calkalamak mi gerekiyor yoksa baska bi yontemi var mi.

Motosikleti
    Alıntı CEL1KYELEK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pis ten cikmis lastik konusunu benim kafa basmiyor , nasil oluyor bu is . Pisste kulanilmis adi ustunde bu lastigin isi bitmis olmuyormu . Elestiri amacli soylemiyorum kimse yanlis anlamasin . Bilgi edinmek icin soruyorum .

Konuyla alakasi yok ama bilgilerinizden faydalanmak icin soruyorum . Su motoru kis uykusuna yatirinca bazi paylasimlarda.benzin deposunu bosalt icine wd 40 spreyden sikilmasi tavsiye edilmis , wd 40 tan deponun icine sikilinca. Her noktaya nasil ulastiricaz pas tutmamasi icin , bi kutu spreyi icine bosaltip calkalamak mi gerekiyor yoksa baska bi yontemi var mi.
    bence gereksiz bir yöntem. ben olsam öyle yapacağıma (aracım benzinli) motorun depoyu fuller bırakırım. böylece depo paslanmaz. o wd40 işi çok uzun süreli bekletmeler için geçerli bence, öyle olacak oldu mu zaten depoyu söker eve getiririm zaten 3 tane vida tutuyor altı üstü

CEL1KYELEK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer Z 800a CBR 650 F 1000 RR
    Depoyu fulleyipte biraktiginda yeni sezon icin motoru calistirmadan once agizina kadar doldurmus oldugun benzini kullanmayin , bosaltip yeni benzin alin diyorlar. Benimde bi depo benzini ziyan etmek gonlume sinmiyorr :-) :-)

Motosikleti
    Alıntı CEL1KYELEK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Depoyu fulleyipte biraktiginda yeni sezon icin motoru calistirmadan once agizina kadar doldurmus oldugun benzini kullanmayin , bosaltip yeni benzin alin diyorlar. Benimde bi depo benzini ziyan etmek gonlume sinmiyorr :-) :-)
    evet bekleyince tortu yapıyor. zaten depoda benzin olsa bile enjektörlerin temiz durması gerekli eğer uzun süre (5-6 ay) duracaksa. yoksa depoya pek bişey olmaz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler