Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha FZ6 - Fazer Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı cihan54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Temiz görünüyor. Ama bence 14750 için aksesuarları tatmin etmiyor. Sadece düz bir kappa çanta... Eğer parama kıyacak olsam yalnızca temizliği için kıyardım. Fakat üzerindeki aksesuarlar bana yetersiz gibi geldi bu fiyat için...
    valla aksesuarın fiyata yansımaması lazım...sadece albeni yaratır... ilan uzun süre 16500 deydi, takip ediyodum...geçenlerde indirdi..aradaki kıyacağım paraya da temizliği içinse kıyarım içim rahat olsun yeter...artık ona yapacak bişey yok...3-5 in lafına bakmamamız lazım...allah imkan versin yeter ki

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Arkadaslar, istanbul anadalu yakasi tercihli ancak avrupa yakasinda da bildiginiz, motorlarinizi bakima goturdugunuz bir usta var midir? Referansla gidileceginden cok fazla tuzlu olmayan ancak isinin hakkini alacak bir usta ariyorum.

Bir de malum sezon acilacakken, yagi, suyu, filterleri vs bakimi yaptirmak ortalama ne kadar tutuyor?

Simdiden tesekkurler/

HaydarBıçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125r
    Alıntı cacique adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar, istanbul anadalu yakasi tercihli ancak avrupa yakasinda da bildiginiz, motorlarinizi bakima goturdugunuz bir usta var midir? Referansla gidileceginden cok fazla tuzlu olmayan ancak isinin hakkini alacak bir usta ariyorum.

Bir de malum sezon acilacakken, yagi, suyu, filterleri vs bakimi yaptirmak ortalama ne kadar tutuyor?

Simdiden tesekkurler/
    yağ değişimi + buji değişimi + filtre değişimi + genel bakım + kırık civata çıkarıp sağlamını takmak + zenon lambalarından biri patlaktı o değişti

hepsi toplam 400 lira uygun dersen ustanın yerini ve telefon numarasını verebilirim.
    İkincilik kaybedenler içindir...

ÖMER FARUK İ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Retired Rider
    Arkadaşlar intenet üzerinden yağ filtresi alacam var mı tavsiye ettiğiniz? Bir de Castrol power 10w 40 ile castrol power 10w 50 racing
    yağ arasında kaldım hangisini tavsiye edersiniz? Şimdiden teşkkürler.

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Geçtiğimiz haftasonu bakımımı yaptırdım. Ben yağ filtresi olarak Simota taktırdım. Hiflo, K&N, Yamaha, Simota, Champion markaları vardı. Aralarında en kalitelisi Simotaydı ben de onu taktırdım. O olmasaydı K&N veya Yamahanın orjinal filtresini taktırcaktım. Yağı 10-40 koydurdum, önerilen değer olduğu için. 15-50 de olabilirdi tabi...
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Alıntı HaydarBıçak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yağ değişimi + buji değişimi + filtre değişimi + genel bakım + kırık civata çıkarıp sağlamını takmak + zenon lambalarından biri patlaktı o değişti

hepsi toplam 400 lira uygun dersen ustanın yerini ve telefon numarasını verebilirim.

Selam, Ne tarafta kaliyor? iscilik dahil oldugunda uygun geliyor.. ozelden detaylari atabilirsen cok sevinirim. Cok tesekkurler

Motosikleti
    2006 Yamaha R6
    arkadaslar fz6 s2 nin kullanma kılavuzunu dokuman olarak nerden indirebilirim acaba tskler ....

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    http://www. s c r i b d . com/doc/10283675/Yamaha-Fazer-FZ6-S2-2007-Service-Manual-ENG

http://www.s c r i b d . com/doc/17169375/FZ6-Fazer-S2-Owners-Manual

Valla tam olarak istediğiniz şey midir bilmem ama nette aratınca bunlar çıktı ilk olarak. boşluk olan yerleri birleştirin adres çalışır.
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

Motosikleti
    2006 Yamaha R6
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www. s c r i b d . com/doc/10283675/Yamaha-Fazer-FZ6-S2-2007-Service-Manual-ENG

Valla tam olarak istediğiniz şey midir bilmem ama nette aratınca bunlar çıktı ilk olarak. boşluk olan yerleri birleştirin adres çalışır.
    eyw hocam bi bakayım tskler

Motosikleti
    2006 Yamaha R6
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

buda degilmis bulent bey yinede tskler 2008 fz6 s2 kullanma kılavuzu bulmak bu kadar zor olurmu anlamadım ilginc...

ShockWave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnşAllah günün birinde :)
    http://www.dosya.tc/server4/Txlq2q/fz6s2_2008.pdf.html bu olur inşAllah
    UNUTMA iyi gelişmiş refleksler şanstan daha hızlıdır.

Motosikleti
    2006 Yamaha R6
    Alıntı ShockWave adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.dosya.tc/server4/Txlq2q/fz6s2_2008.pdf.html bu olur inşAllah
    bu cıplak modeli shockwave bana grenajlı kasa s2 lazım anlasıldı bulamıcaz bayiden kitap olarak alcaz :D eyw yinede

Motosikleti
    2006 Yamaha R6
    Alıntı cacique adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Simdiden tesekkurler/
    4. levent celiktepe tarafına gelebilirsen saglam motorcu var hocam eski motorcu yani bende 2008 s2 aldım mavi ona goturcem devamlı

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Hayırlı olsun. Ben de ilk olarak mavi S2 ABS alıyordum, kısmet olmadı kaçırdım. mavi S2 çok güzel oluyor
    hndsmyng bunu beğendi.
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    tracer 900
    s2 modeli nedense fiziksel olarak hiç hoşuma gitmiyo...çok fark olmayabilir ama bazı detaylar batıyo, özellikle kadranın sağındaki ve solnuda bulunan boşluklar..ama akseaur yan karenajları güzel gerçekten...

Motosikleti
    2006 Yamaha R6
    Hayırlı olsun. Ben de ilk olarak mavi S2 ABS alıyordum, kısmet olmadı kaçırdım. mavi S2 çok güzel oluyor
    eyw hocam sgl

Motosikleti
    tracer 900
    beyler selamlar;

bu konjektör arızasına ilişkin konuşuldu ama hepsini hatırlamıyorum..sanırım 2007 de bu kronik sprun çözüldü...2006 larında hepsi arıza vermedi ama bir çoğu servis tarafından değişti sanırım...benim alacğaım motor da 2006 ama sahibi geçen sene aldığı içni hiç sormadım konjektör değişti mi vs diye...bunun değişip değişmediğini nasıl öğrenebilirim, değişmemişse bu arızanın çıkma ihtimali yüksek midir..?

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Bir ara bir yerde okumuştum. Serviste şasi numarası ile taratıp öğrenebiliyorlarmış servis yetkilileri.. Sanırım. Ben de söylenenlerin yalancısıyım
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    tracer 900
    Bir ara bir yerde okumuştum. Serviste şasi numarası ile taratıp öğrenebiliyorlarmış servis yetkilileri.. Sanırım. Ben de söylenenlerin yalancısıyım
    öyle bişey olması lazım aslında ama motoru aldıktan sonra deişmediğini öğenirsem her an sürpriz mi beklemem lazım şimdi

Motosikleti
    2006 Yamaha R6
    bende gt 250 r dan sonra ( büyük bir degisim oldu benim icin gt 250 r cılar kızcak ama dogru yolu buldum diyebilirim ) yeni aldıgım 2008 mavi fz6 s2 me kavustum arkadaslar herkese slm = ))

cihan54, erro, ÖMER FARUK İ ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler