Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha FZ6 - Fazer Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyat fena değil gibi ama resimleri olmaması düşündürücü, arayıp konuşmak lazım, sonra da bir görmek lazım. Ben resim olmayan ya da böyle vitrin resmi gibi internetten resim bulupta koyan kişilerin ilanlarına hiç bakmadan geçiyorum genelde. İlan verecek kadar vakit ayıran adam 2 tane de resim ekler heralde diye düşünüyorum. Neyse inşallah iyi makinadır da Ramazan alır, bakalım alınca her sabah günaydın fazercılar, bana fazer lazım mesajlarından vazgeçecek mi
    o mesajdan vazgeçmem sizin bana fazer bulmanıza bağlı.. bu arada daha bir rsim göremedik.... 14 de sahalarda olacağımdan daha detaylı arayış içine düşeceğim...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jeansatar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kocaoglan
    Alıntı HaydarBıçak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uzun cam arıyorum arkadaşlar givi 12.5 cm daha uzun cam yapmış fiyatı 250 civarı ama piyasada bulanadım.
    mra cam baktım onuda bulamadım önerisi olan var mıdır acaba ?

ben de FJR için renkli ve uzun cam arayışına girip orjinal fabrikasyon bişey bulamamıştim,
    z.burnunda özel yapim cam işiyle uğraşan bir yere yaptırdım,zeus cam çok genç ve toy bir arkadaştı işi yapan ama memnun da kaldım açıkcası,tavsiye ederim......

örnek link burada,diğer ilanlarını da inceleyiniz
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...93144580/detay
    “Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

HaydarBıçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125r
    Alıntı jeansatar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de FJR için renkli ve uzun cam arayışına girip orjinal fabrikasyon bişey bulamamıştim,
    z.burnunda özel yapim cam işiyle uğraşan bir yere yaptırdım,zeus cam çok genç ve toy bir arkadaştı işi yapan ama memnun da kaldım açıkcası,tavsiye ederim......

örnek link burada,diğer ilanlarını da inceleyiniz
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...93144580/detay
    mesaj gönderdim bakalım ne cevap gelecek
    İkincilik kaybedenler içindir...

marefb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1299 Panigale
    @HaydarBıçak sana bişi sorucam daha önce cbr 250 r ın vardı motorcular klubündede sohbet etmiştik seninle bişi sorucam sana, benim cbr 250 ye 2006 36.000 kmde cbr 600 f kazasız takas teklifi geldi 2012 den 2006 model motora geçmek mantıklımı ve memnunmusun fazer dan =))

Motosikleti
    cbr125r
    Alıntı marefb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @HaydarBıçak sana bişi sorucam daha önce cbr 250 r ın vardı motorcular klubündede sohbet etmiştik seninle bişi sorucam sana, benim cbr 250 ye 2006 36.000 kmde cbr 600 f kazasız takas teklifi geldi 2012 den 2006 model motora geçmek mantıklımı ve memnunmusun fazer dan =))
    motorda cc arttıkça kalite artar. 600f 200.000 km ömrü olan bir motor. kullanan bakımlarını zamanında yapmış, ısınmasını bekliyerek kullanmış ve sürekli yüksek devir çevirtmemişse alınabilir.

fazer benim 4. motorum. 150 cc scooter, 250 cc chopper, 250 cc racing kullandım ve fazera kadar motordan keyif almamışım diyebilirim.

4 silindirin yolda akıp gitmesi bambaşka bir zevk. cbr250 gibi küçük bir motordan sonra büyük bir motor kullanmak konfor hissini 2 - 3 kat arttırıyor.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    motorda cc arttıkça kalite artar. 600f 200.000 km ömrü olan bir motor. kullanan bakımlarını zamanında yapmış, ısınmasını bekliyerek kullanmış ve sürekli yüksek devir çevirtmemişse alınabilir.

fazer benim 4. motorum. 150 cc scooter, 250 cc chopper, 250 cc racing kullandım ve fazera kadar motordan keyif almamışım diyebilirim.

4 silindirin yolda akıp gitmesi bambaşka bir zevk. cbr250 gibi küçük bir motordan sonra büyük bir motor kullanmak konfor hissini 2 - 3 kat arttırıyor.
    ben de cbrı sattım ve fazer bakıyorum...şöyle ağızdan damlayan ballar kışı motor almadan nasıl geçireceğimi düşündürtüyo...

Motosikleti
    cbr125r
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de cbrı sattım ve fazer bakıyorum...şöyle ağızdan damlayan ballar kışı motor almadan nasıl geçireceğimi düşündürtüyo...

http://b1208.hizliresim.com/10/7/bl4xs.jpg

işin kolayı var motor almak için kışın geçmesini bekleme

Motosikleti
    tracer 900
    işin kolayı var motor almak için kışın geçmesini bekleme
    alıpta ankara ayazında soğuğunda binememek daha büyük stress kaynağı...artı ekstra ekipman masrafı vs...

angorstatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FAZER 2006
    Alıntı angorstatik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vazgeçilmiştir.. teşekkürler..
    motorda motor, ille de motor

Bugun motorumu görmeye gittim kapalı garajda duruyor... Lastiklerime baktım ince ve uzun çatlaklar var lastiklerim continental attack.. tarih koduda dot 1008 yazıyor ...bu çatlakların bir zararı olurmu lastiklerin durumu diş olarak çok iyi... Ama 15/07/12 den beri yatıyor motor bayramda 100 km yol yaptım okadar ve gelecek yaza kadarda yatacak motor...

jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı selloo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugun motorumu görmeye gittim kapalı garajda duruyor... Lastiklerime baktım ince ve uzun çatlaklar var lastiklerim continental attack.. tarih koduda dot 1008 yazıyor ...bu çatlakların bir zararı olurmu lastiklerin durumu diş olarak çok iyi... Ama 15/07/12 den beri yatıyor motor bayramda 100 km yol yaptım okadar ve gelecek yaza kadarda yatacak motor...
    Lastiklerin 2008 yılının 10 hafta üretimi yani 2008 yılının mart ayında üretilmiş... lastiklerin 5. senesini dolduruyor bence kesinlikle değiştirmelisin... Eğer motoruna uzun süre binmiceksen motorun ön ve arka lastiklerini askıya all lastik basıncını düşür ve deposunu dolu bırak deponun içi paslanmasın diye...
    selloo bunu beğendi.

Alıntı jönysf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lastiklerin 2008 yılının 10 hafta üretimi yani 2008 yılının mart ayında üretilmiş... lastiklerin 5. senesini dolduruyor bence kesinlikle değiştirmelisin... Eğer motoruna uzun süre binmiceksen motorun ön ve arka lastiklerini askıya all lastik basıncını düşür ve deposunu dolu bırak deponun içi paslanmasın diye...
    Lastik havasını birdahaki gitişte düşüreyim benzinim yarım depo şuan onuda ful yapayım teşekkürler...

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı selloo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lastiklerin değişimi şartrt....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

ayvazdeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 500F
    Metzeller M5 aldım bugün Anes motordan..İstoçtan..Ön arka..Cidden harika lastik..üstelik 2012 yılının lastiği geldi..kesinlikle tavsiye ederim..Lastikler çok önemli..
    Motosiklet...Aşktır..Görmesen..Sesini duymasan..Dokunmasan...Olmaz...

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Alıntı ayvazdeniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Metzeller M5 aldım bugün Anes motordan..İstoçtan..Ön arka..Cidden harika lastik..üstelik 2012 yılının lastiği geldi..kesinlikle tavsiye ederim..Lastikler çok önemli..
    Fiyat ne kadar hocam. ben de sezona girerken alıcam da.. Hayırlı olsun bu arada, kazasız belasız güle güle eskit..

Bende alacam.. lastik detaylı incelemeni yazarmısın kullandıkca eski lastiklerine göre nasıl... Tesekkurler..

Motosikleti
    Honda CB 500F
    ikisini 1000 tl ye aldım..bilmiyorum kazıklandım mı..bonusa 12 taksit yaptılar..Anes motorda..montajını da yaptılar balansına da baktılar..eski lastikler pilot power'di.. çatlamıştı lastikler ve 2009 tarihliydi.tedirgindm üzerinde..birincisi tedrginlik gitti.ikincisi deseni ve hamuru çok güzel.yumuşak lastik.ilk kullanım 7 km kadar oldu..bu kadar kısa mesafede bile frenler daha dolu gibime geldi..birazdan eve giderken ve yarın sabah tem de asıl denemeyi yapacağım..
    herkese kazasız sürüşler..

Motosikleti
    tracer 900
    ikisini 1000 tl ye aldım..bilmiyorum kazıklandım mı..bonusa 12 taksit yaptılar..Anes motorda..montajını da yaptılar balansına da baktılar..eski lastikler pilot power'di.. çatlamıştı lastikler ve 2009 tarihliydi.tedirgindm üzerinde..birincisi tedrginlik gitti.ikincisi deseni ve hamuru çok güzel.yumuşak lastik.ilk kullanım 7 km kadar oldu..bu kadar kısa mesafede bile frenler daha dolu gibime geldi..birazdan eve giderken ve yarın sabah tem de asıl denemeyi yapacağım..
    herkese kazasız sürüşler..
    geçen sene arabaya 4 kış lastiğini 600 liraya aldım 14 jant...motor lastiği neden bu kadar pahalı ya....

Motosikleti
    Honda CB 500F
    motosiklet lastikleri araba lastiğinden farlıdır..hamuru çok farklısır..genelde lastik ısındıkça yere yapışır..bu da tutunmayı artırır..orta sertlikte, yumuşak ve sert lastik çeşitleri var bildiğim motorda..hamuru bu özellikte olduğı için ve raf ömrü kısa olduğu için fiyatı farklı..mesela arabalarda üç dört yaşında bir lastiği rahatça alıp takabilirsin..ama motorda lastik ne kadar yeni tarihli olursa hamurunun asfaltta tutunma özelliği daha iyi oluyor..

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Ayrıca stock lastik de değil performans lastik, ki performans lastikleri arasında da üst klasman bi model M5..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler