Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

bana dediysen daha manuel takılıyoruz 2 tekerleğe yükselemedik
    araba var da oda büyük geliyor bana makina lazım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    benide araba kesmiyor.çeşmeye gidicem motorumla gidiyim diyorum.mecbur bekliyorum umarım bu hafta teslim ederler daha plaka işlemi var rodajı var nezaman gezcem bkalım.arıcam bayiyi sabah.korkuyorum yne haftaya diyecekler diye.sonra mont almaya gidicem hazır olsun.

Motosikleti
    Honda CBR250R
    Bu motorlar ile ilgili yeniden, çelişkili açıklamalar gelmeye başladı. Bakkallar bile sigaranın teslimatının hangi gün yapılacağını bilirken bu motosiklet bayilerinin vurdumduymaz amatör tavırları gerçekten sinir bozuyor.

Şimdi bu hafta motosikletler çıkıyorsa bayiye vekalet çıkartıcam, hazırlasınlar ruhsatı falan diye. Aksi durumda gerçekten ben de vazgeçmenin eşiğine geldim :(

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    bugün bende konuşacağım bayiyle olmadı bi müşteri hizmetlerine mail atarım yine

Motosikleti
    Honda CBR250R
    Artık müşteri hizmetleri değil direk bayilerle iletişim kurmak lazım makina elinize geldi mi diye

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    inanmıyorum ya bugün dağıtım olacağına nese

hoyrat79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSR 600

Günaydın

arkadaşlar gercekten inanamıyorum size yani birisi cıkıyor ortaya yalan yanlış bişi atıyor hemen çöküyorsunuz arkadaşlar motorlar geldi ve bugün faturaları kesilip yarın bayiilere yola cıkıyor ben mersin deyim benım motorum perşembe elimde evrakları hazırlanıyor.lütfen biraz akıllı olun. Teşk.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı hoyrat79 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar gercekten inanamıyorum size yani birisi cıkıyor ortaya yalan yanlış bişi atıyor hemen çöküyorsunuz arkadaşlar motorlar geldi ve bugün faturaları kesilip yarın bayiilere yola cıkıyor ben mersin deyim benım motorum perşembe elimde evrakları hazırlanıyor.lütfen biraz akıllı olun. Teşk.
    şimdi size gün vermişler benim bayim bişe diyemiyor birşey deseler içim rahat olucak
    ama yinede beklicem yani motoru

Motosikleti
    SUZUKI GSR 600
    bana gün veren ve engeç perşembe diyen honda tr adana bölge bayii ve adana kendi bayiim.içiniz rahat olsun fitne fesata düşmeyin hatta cts honda tr den 2 tır yola cıktı bugün 1000r ve cbf 250 ler bayilere teslım ediliyor bugün de bizim motorların gümrük işleri biterse sevkıyat yarın bayilere başlıcak.

Motosikleti
    Honda CBR250R
    Az evvel istanbul'da Honda ANES motor ve OTOSEVER'i aradım haftasonuna kadar gelird iye bekliyoruz falan dediler. Ya hala şu gün elimizde diyen yok
    Şimdi kendi bayimi bıktıracak bezdirecek bir hareketle taciz ediyim, bakalım onlar ne diyecek

NOT: Az once MUTLUHAN'ı aradım onlarda ne zaman geleceği konusunda hiçbir fikrimiz yok dediler :(

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    bayiyi aradım ama motorlarım gümrükten çekilemediğini söyledi

Motosikleti
    CBR 250 R

geldi en sonunda

Merhaba Arkadaşlar banada bayim CBR 250 nin bu hafta içinde teslim edileceğini söylediler.herkese kazasız sürüşler.

reonur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı newton06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Az evvel istanbul'da Honda ANES motor ve OTOSEVER'i aradım haftasonuna kadar gelird iye bekliyoruz falan dediler. Ya hala şu gün elimizde diyen yok
    Şimdi kendi bayimi bıktıracak bezdirecek bir hareketle taciz ediyim, bakalım onlar ne diyecek

NOT: Az once MUTLUHAN'ı aradım onlarda ne zaman geleceği konusunda hiçbir fikrimiz yok dediler :(
    ben bayim ile görüştüm cumartesi günü bana geldiği yönünda bilgi olduğunu fakat kesin birşey söyleyemediğini bildirdi gelişme durumunda size haber vereceğim dedi savdı başından.. bekliyoruz yapacak birşey yok..

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    yokmu başka bayisini arıyan
    çok sinirim bozuldu bugün..

Motosikleti
    SUZUKI GSR 600
    şimdi honda tr adana bölge müd.özgür bey ile görüştüm gümrükteki bilgisayar sistemlerının kıtlendığını bugun akşama bu sorunun haledlip 2 gün içinde sevkıyatların bayilere yapılacağını bildirdi. şans işte

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    1 temmuza kalirsa zammi yer motorlar, bence yapmak istedikleri de bu, zam olacak kesinlikle 1 temmuzda ve bu yuzden oyalama yapiliyor, bunu bayilerde biliyor, zam sonrasi herkes mecbur farki odeyecek, istemeyen olursa alacak cok var, 125cc ktm icin 9300tl fiyat cekilmis, sitedekiler kimse almaz diye yorum yapmis 125ligi bu fiyata, 35adet gelmis bayiye, geldigi gun 30unu vermis, yani her malin ucuzmus pahaliymis alicisi vardir

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    Alıntı kursattekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 temmuza kalirsa zammi yer motorlar, bence yapmak istedikleri de bu, zam olacak kesinlikle 1 temmuzda ve bu yuzden oyalama yapiliyor, bunu bayilerde biliyor, zam sonrasi herkes mecbur farki odeyecek, istemeyen olursa alacak cok var, 125cc ktm icin 9300tl fiyat cekilmis, sitedekiler kimse almaz diye yorum yapmis 125ligi bu fiyata, 35adet gelmis bayiye, geldigi gun 30unu vermis, yani her malin ucuzmus pahaliymis alicisi vardir
    katılıyorum çok mantıklı,bu motor camiası deyim yerindeyse cin gibi
    Her asker yeşil bereli olamaz

Motosikleti
    SUZUKI GSR 600
    arkadaşlar zam felan yok. şuanki indirim öt.v den kaynaklanan bır ındırım eğer motorlar gelene kadar faturaları kesilmesse ve ötv indirimi kalkarsa liste fiyatı olan 9500 tlye cıkar fiyat yalnız bu aradakı fark ne hondaya nede bayıye gider devlete vergı olarak yansır.sizin zam dıye korkunuz bu bayıye ve hondaya giren cıkan yook lütfen

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    otv kaynakli olmayacak ki zam, zaten ben otvnin artmasini beklemiyorum, cunku gecici bir indirim degildi 3 ay gibi, normal olmasi gerekeni daha onceki halini yerine getirdiler ki tekrar otvyi yukseltmezler kolay kolay, zammi direk honda yapacak, hani mondial otv indiriminin hemen pesine nasil yapti, hani honda cbr125te kucuk denilen ( 200 tl ) zam gibi bunda da zam gelecek, direk hondanin bayilerin cebine, 1 temmuzu bekle

Motosikleti
    SUZUKI GSR 600
    Honda ile mondıalı bır tutman bır kere yanlış biz neden kawa ninjayı değilde honda dıye 2 aydır beklıyruz honda dıye böyle bır zam uygulaması felan yok.ayrıca 1 temmuza gerek yok motorlarımız persembe gunu bayılerımızde

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler