Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    felix_bjk1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Sym Fiddle 3
    Buluşma muhabbetinden sonra alakasız olacak ama, arkaya topcase takmak için, arka çantalık demiri ihtiyacınız var mı arkadaşlar? 2-3 yerden bana soruldu ama burda sorayım, sonuçta daha fazla cbr250 kullanıcısına buradan hitap edebiliyoruz. Çantalık demirinin görünümü de bu malzemeye yakın olacak.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Yuce123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda Cbr 600f -- 2015 Honda Cbr 1000rr
    arkadaşlar elimde orjinal cbr 250r sinyalleri vardır.serviste fiyatı bayağı uçuk almak isteyen olursa mesaj atabilir

cemerol88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    peugeot speedfight2 Honda CBR 250 R siyah
    [QUOTE=kakare;3082632] buluşma için fikri olan varsa söylesin ya da Bostancı sahil tarafında ''Çamlık'' kafe var denize bakıyor rahat bir yer tanışıp sohbet edebiliriz orda buluşunca başka yerlere sürmek istersekte güzel geçebilir... Saat konusu gerçekten bnm için çok rahat öğrenciyim ve boş adamım cumartesi
    Aramızda çalışan falan varsa diye kesin saati ben söylemek istemem öğlen 2 gibi olabilir???
    [COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:40 ----------

tamam o zaman Bostancı sahil tarafında ''Çamlık'' kafe saat 2 bana uyar
    kakare bunu beğendi.

ormankebabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-6n
    Alıntı cemerol88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam o zaman Bostancı sahil tarafında ''Çamlık'' kafe saat 2 bana uyar
    Tamam bana da uyar, ama ben hep geç kalırım haberiniz olsun
    kakare bunu beğendi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:49 ----------

[/COLOR]
    Alıntı kakare adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    buluşma için fikri olan varsa söylesin ya da Bostancı sahil tarafında ''Çamlık'' kafe var denize bakıyor rahat bir yer tanışıp sohbet edebiliriz orda buluşunca başka yerlere sürmek istersekte güzel geçebilir... Saat konusu gerçekten bnm için çok rahat öğrenciyim ve boş adamım cumartesi
    Aramızda çalışan falan varsa diye kesin saati ben söylemek istemem öğlen 2 gibi olabilir???

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:40 ----------

sürersin esasında ama gerçekten kaliteli ve sağlam kıyafet ve takımların olması lazım, ben İstanbul'da bile kışın sürerken donuyordum. onun dışında sürüş açısından hava koşulları tabi ki etkiler
    istanbulda donuyodum dediğin hagi aylardı ?
    ben iş icabı aralık başı mart arası kullanamam zaten..

Motosikleti
    Kawasaki ER-6n
    Bu arada bu çamlık kafe dediğiniz bostancı ido iskelesinin karşısında meydana doğru bir kafe var orası mı?

cemerol88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    peugeot speedfight2 Honda CBR 250 R siyah
    Altında cıbır var ne demek geç kalırım :D o zaman şimdilik 3 kişi miyiz koskoca forumda
    ormankebabi ve kakare bunu beğendiler.

kakare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    Alıntı ormankebabi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam bana da uyar, ama ben hep geç kalırım haberiniz olsun
    çok iyi şimdiden 3 kişiyiz

Alıntı il gallo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ---------- Mesajlar birleştirildi - 17:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:49 ----------

[/COLOR]

istanbulda donuyodum dediğin hagi aylardı ?
    ben iş icabı aralık başı mart arası kullanamam zaten..
    ocak sonundan şubat ortasına kadar yarıyıl tatilinde kullandım ve benim ekipmanlar hep 4 mevsim olarak satılıyor siz kışın kullanırsanız kışlık almanız gerekebilir
    '' hayat ancak ölümle yüzyüze gelince anlam kazanır. ''

Motosikleti
    Kawasaki ER-6n
    İstanbul çok ruhsuz ya ben de en sonunda İzmir'e taşınacağım.

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    beyler cbr 250 nin güncel parça fiyatları listesine nerden ulaşabilirim? nette aradım ama bulamadım..

xismailaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Voge 525 DSX
    Alıntı Pistolero_10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler cbr 250 nin güncel parça fiyatları listesine nerden ulaşabilirim? nette aradım ama bulamadım..
    Türkiye'de bilmiyorum ama Amerika'da çok ayrıntılı bir site var.

Cbr 250 - Thumper Talk "Part Category:" bölümünden ilgili kategoriyi seçip tüm parçaları ve fiyatlarını görebilirsin.

Fiyatlar Türkiye'den ucuz. Ben Honda Türkiye'nin 45 gün bekletip getiremediği parçayı buradan 15 güne getirttim.
    Yeni değil bu yalnızlık . . .

ayhan06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 250 r
    benim motor vitesi boşa atınca zincir sesi geliyor baya herkeste böylemi yoksa bende mi bi sorun var
    baya derken zincir sesi geliyor ama az mı çok mu karar veremedim görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim.

slymn93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250 R- Siyah(full)
    Benimde geliyor şırıltısını duyuyorum hızım yavasladkca geciyor dogal olrk.bende basta rahatsz olmustm ama sorun etmiyorum artk
    ayhan06 bunu beğendi.

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    Alıntı xismailaydin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türkiye'de bilmiyorum ama Amerika'da çok ayrıntılı bir site var.

Cbr 250 - Thumper Talk "Part Category:" bölümünden ilgili kategoriyi seçip tüm parçaları ve fiyatlarını görebilirsin.

Fiyatlar Türkiye'den ucuz. Ben Honda Türkiye'nin 45 gün bekletip getiremediği parçayı buradan 15 güne getirttim.
    eyvallah ama TR dekiler lazım bana
    '78 Peugeot GL 10 - '06 Monero Angel 150 - '05 Kanuni Seyhan 150 - '07 Hyosung Gt 250 R - '12 Hyosung Gt 250 R - '05 Honda CBR 600 F - '08 Honda CBR 600 RR

xismailaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Voge 525 DSX
    Alıntı Pistolero_10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyvallah ama TR dekiler lazım bana
    Buradan sipariş verebilirsin. Honda TR'den hızlı çalışıyor adamlar ;)

Bu arada zinciri şıkırdayan zincirini yağlasın. 500 Km'de bir yağlayın zincirleri. O da olmadı 1000 Km'de bir yağlayın ;)
    Yeni değil bu yalnızlık . . .

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    [/COLOR]avcagatay kardeşim bugün bana özelden mesaj atmış aynen bana attığı mesajı burada paylaşıyorum .
    Alıntı avcagatay adlı üyeden alıntı
    http://img24.imageshack.us/img24/949...5261522111.jpg <-------> bu resmi kızın sayfasına uğur topçu diye bi eleman koymuş

hatunun sayfası,,,, paylaşım pazartesi yapılmış
    https://www.facebook.com/selda.ozturk.79

Orhan, yukarda verdiğim fbook linkindeki hatunu ve uğur topçu adlı elemanı tanıyor musun, hakkında geyik yapmışlar tesadüfen rastladım,eğer tanıyorsan diye sana sormadan giydirmek istemedim bunlara

http://u1307.hizliresim.com/1c/4/pvv3g.jpg
    saolsun bilgilendirdi. açıkcası mesajı okuyunca çok şaşırdım. zaten kendime güvenim yoktu tipimle ilgili bu mesajdan sonra iyice kendime olan güvenimi kaybettim kızlar sanıyorum bana hayabusa kadar uzak olmaya devam edicekler.
    kızın biri yazmış tanımam etmem facebookta demişki bazı abiler motosikletlerine yakışmıyorlar .
    tamam doğrudur yakışmıyor olabilirler.
    kızda suç yok aslında
    uğur topçu denen (TOP) onuda tanımam etmem benim bu sitede paylaştığım resimimi selda öztürk denen şahısın duvarında paylaşıvermiş. kızda sonra iyk demiş
    özellikle o uğur topçu denen şahıs kıza yalakalık etmek için hemen nerden buldun resimimide orada paylaştın.ss olarak ve paylaştıkları resimimi atıyorum
    http://img24.imageshack.us/img24/949...5261522111.jpg
    https://www.facebook.com/selda.ozturk.79
    sonuçta bu resim burada paylaşılır burda kalır .bende anasının resimini burda paylaşıp yorummu yapmalıyız ? her iki şahısıda tanımıyorum.
    siz siz olun resim paylaşmayın benim gibi tipsiz iseniz sonra millete benim gibi sakız olmayın bundan sonra resim atmıyorum bu siteye saygılar.

tuc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    abi mahkemeye felan versene ya. ya da kızın profil resimlerine bakarsanız maymunu görürsünüz neyine bazı abiler motosikletlere yakışmıyormuş anlamadım evrimini yeni tamamlayan feyse kayıt oluyor yahuu.
    barodi bunu beğendi.

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Hocam kız önce aynaya bir baksın ülkemizde tüm kızlar kendini manken zannediyor malesef abazaların peşinden koşmasından dolayı. Siz böyle insanları takmayın kime göre neye göre tipsiz her insan farklıdır dış görünüşü boş ver adam olmak lazım takma kafana. Birde böyle forumlara resim atarken ben kendimi koymam yani böyle olaylar çok onun yerine sadece motorun fotosunu yada ilgili resimi koyarsanız daha iyi olur. Malesef böyle bir ülkede yaşıyoruz. Yasal hakkınızıda kullanabilirsiniz bence.
    barodi, KeaSH-07 ve avcagatay bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawasaki ER-6n
    Alıntı ayhan06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim motor vitesi boşa atınca zincir sesi geliyor baya herkeste böylemi yoksa bende mi bi sorun var
    baya derken zincir sesi geliyor ama az mı çok mu karar veremedim görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim.
    Doğrudur, maşanın üzerinde plastik veya kauçuk bir parça var zincir maşaya değmesin diye orda diye düşünüyorum. Ona sürtüyor, ses normal.

slymn93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250 R- Siyah(full)
    Alıntı xismailaydin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buradan sipariş verebilirsin. Honda TR'den hızlı çalışıyor adamlar ;)

Bu arada zinciri şıkırdayan zincirini yağlasın. 500 Km'de bir yağlayın zincirleri. O da olmadı 1000 Km'de bir yağlayın ;)
    300 KM de bir yağlıyorum kesildiğini hiç görmedim.azalıyor az bişe sadece.senin zincirin farklıysa bilemem
    2 Teker bir başka !

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler