Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Nexthor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağ mı, sol mu ?

Bazı parçaların sağı ile solu arasında iki-üç kat fark oluyor ya Hondada, bende ona çok gülüyorum, nası bi mantıksa artık
    Benim sorduğum sağdı ozaman solu ya 75 yada 350 :D
    tavares bunu beğendi.
    35 FA 1995 İzmir/Buca

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı Nexthor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim sorduğum sağdı ozaman solu ya 75 yada 350 :D
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

psychocake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R

2 gündür plaka beklerken cuk oturdu gerçekten. Honda bayilerine gelsin

tuc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Bugün beni aradılar hondadan 15 nisanda servise gelmişsiniz onunla alakalı anket yapıyoruz dediler 1'den 10'a kadar değerlendirme puanı vermemi söylediler soruyolar işte bilgi verilmesi nasıldı, motoru geri alırken temiz miydi,danışmadaki kişinin kıyafeti vs herşeyi sordular honda motosikletinizi önerir misiniz felan dediler uzun sürdü bayağı 5-6 dakika kadar.Bu arada arkadaşlarım bir daha gidecek olsanız o servisi yine tercih edermiydiniz veya arkadaşlarınıza önerir misiniz diye soruda sordular ona artık memnun olmadıkları servis hakkında değerlendirmelerini yaparlar

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    arka çamurluğuda beyaz yaptım

Uploaded with ImageShack.us

not: taha benide aradılar dün honda müşteri hizmetleri anket yaptı ben de cevapladım.
    tuc, KeaSH-07, m1t0 ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

psychocake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    ilginç olmuş, hatta güzelde olmuş ama temiz tutmak zor olacak senin için beyaz olduğu için en ufak lekeyi göstericek. ama genede güzel olmuş garip bir hava katmış alete
    barodi bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı psychocake adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilginç olmuş, hatta güzelde olmuş ama temiz tutmak zor olacak senin için beyaz olduğu için en ufak lekeyi göstericek. ama genede güzel olmuş garip bir hava katmış alete
    teşekkürler güzel yorumun için ben zaten hergün hiç usanmadan en ufak leke olsa temizliyorum yolculuk sırasında bile baktım pis yer var hemen mola anında hazır bez var onunla bi güzel tozunu herşeyini temizliyorum tik oldu bende temizleme tiki hastalık sanırım

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    barodı cok ıyı olmus

yan panel ve depo yanlarındakı sıyah plastıklerı de beyaz yap bı de honda yazılarını sok bence sakaldakı. sek beyaz cok daha hos durur.
    barodi bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    barodı cok ıyı olmus

yan panel ve depo yanlarındakı sıyah plastıklerı de beyaz yap bı de honda yazılarını sok bence sakaldakı. sek beyaz cok daha hos durur.
    çamurluklara ortadan 3 cm lik kırmızı şerit çekmeyi düşünüyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:44 ----------

buda uzaktan çeklmiş hali yeğenim çektim resme

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:46 ----------

diğer taraftan görünüş uzaktan

m1t0 ve theplatoon bunu beğendiler.

tuguj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R (2013)
    Selam arkadaşlar. İsmim Alper. İzmir de yaşıyorum. iki ay kadar önce kafama koymuş olduğum motosiklet alma işine cbr 125 çakması arora lardan(2000 tlgibi bir rakamla başladıım) başlayarak bir çok motoru inceledikten sonra (yuki spitzer 250, bumoto 250 vs.hyosung gt 250r ) en sonunda barodi rumuz arkadaşta mevcut olanın aynı renginden 10500 liraya 2013 model bir cbr 250 r alarak amacıma ulaştım(çevremdeki motorcu arkadaşların fikir destekleri sayesinde). ve aldıktan sonra iyikide hondayı almışım dedim. forumdaki yorumların hepsini okumaya çalıştım isede malum 751 sayfalık bir destan olmuş burası. bu günden sonrada takip etmeye fırsat buldukça devam edecem. Herkese selam.
    barodi, slymn93 ve Nexthor bunu beğendiler.

Barodi dostum boya işlemi hakkında bilgi verebilirmisin acaba? Ne tür boya kullanılıyor, kaça mal oldu boya işlemleri? Benide heveslendirdin. 2012 tricolor var bendede. Alt sakalları beyaz yaparak bu işe girişmek istiyorum

Motosikleti
    Alıntı visamlord adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Barodi dostum boya işlemi hakkında bilgi verebilirmisin acaba? Ne tür boya kullanılıyor, kaça mal oldu boya işlemleri? Benide heveslendirdin. 2012 tricolor var bendede. Alt sakalları beyaz yaparak bu işe girişmek istiyorum
    hiç para vermedim teyzeoğlu oto boyacı o yaptı ben hiç anlamıyorum boya işinden ama çok zahmetli dedi 8 tane ayrı işlemden geçiyormuş bu hali alana kadar en az 4 kez zımpara her boyadan sonra
    açıkcası bilmiyorum .4 kat boya attığını söylemişti tam olarak sormadım merak etmedim çünkü. sadece tıpkı karenajların ve ön çamurlukla aynı olsun dedim oda yaptı saolsun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:29 ----------

Alıntı tuguj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar. İsmim Alper. İzmir de yaşıyorum. iki ay kadar önce kafama koymuş olduğum motosiklet alma işine cbr 125 çakması arora lardan(2000 tlgibi bir rakamla başladıım) başlayarak bir çok motoru inceledikten sonra (yuki spitzer 250, bumoto 250 vs.hyosung gt 250r ) en sonunda barodi rumuz arkadaşta mevcut olanın aynı renginden 10500 liraya 2013 model bir cbr 250 r alarak amacıma ulaştım(çevremdeki motorcu arkadaşların fikir destekleri sayesinde). ve aldıktan sonra iyikide hondayı almışım dedim. forumdaki yorumların hepsini okumaya çalıştım isede malum 751 sayfalık bir destan olmuş burası. bu günden sonrada takip etmeye fırsat buldukça devam edecem. Herkese selam.
    hayırlı olsun allah kaza bela vermesin güzel seçim yapmışsınız

KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    Alıntı barodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://img827.imageshack.us/img827/8...0529194530.jpg

http://img515.imageshack.us/img515/9...0529194604.jpg

http://img801.imageshack.us/img801/9...0529194633.jpg

not: taha benide aradılar dün honda müşteri hizmetleri anket yaptı ben de cevapladım.
    olmuş olmuş hemde çok güzel olmuş hayırlı olsun
    bide o fazladan sakal ve maşalardaki honda yazılarını söksen harika olcak
    barodi bunu beğendi.
    Yalnızlkık diye birşey yoktur ,daha çok sigara vardır , alkol vardır , küfür vardır...

Motosikleti
    Alıntı KeaSH-07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olmuş olmuş hemde çok güzel olmuş hayırlı olsun
    bide o fazladan sakal ve maşalardaki honda yazılarını söksen harika olcak
    öbür taraftaki honda yazısını çıkarmayı düşünüyorum açıkcası onuda o yazıdan iyice bıktıktan sonra yapıcam
    ayrıca başka yorumlarda aldım örneğin jantlar kırmızı şerit yerine kesik parçalı beyaz renk jant şeridi tam bir kombine olur dediler benimde kafama yattı. jant şeritlerini kırmızı şeridi söküp parçalı beyaz renk jant şeridi ile süslücem.
    bu arada kışın hergün silmem kurulamam gerekecek motosikleti. ama bu temizleme işi benden tik olduğu için eziyet yerine zevk verecek severek yapıyorum çünkü allah bıktırmasın

KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    öbür taraftaki honda yazısını çıkarmayı düşünüyorum açıkcası onuda o yazıdan iyice bıktıktan sonra yapıcam
    ayrıca başka yorumlarda aldım örneğin jantlar kırmızı şerit yerine kesik parçalı beyaz renk jant şeridi tam bir kombine olur dediler benimde kafama yattı. jant şeritlerini kırmızı şeridi söküp parçalı beyaz renk jant şeridi ile süslücem.
    bu arada kışın hergün silmem kurulamam gerekecek motosikleti. ama bu temizleme işi benden tik olduğu için eziyet yerine zevk verecek severek yapıyorum çünkü allah bıktırmasın
    beyaz jant şeridi kombinasyon olarak iyi giti düşünülsede genel alışkanlık racing ve gtr tarzi ürünlerin simgesidir kırmızı
    gt bütün arabaların içinde ufak kırmızı ayrıntılar hakimdir
    demem o ki kırmızı serit aslında güzel.ama istersen bide beyazı dene zaten cok pahalı bişey değil
    Yalnızlkık diye birşey yoktur ,daha çok sigara vardır , alkol vardır , küfür vardır...

ödemiş35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 250
    Arkadaşlar bugün Tire'deki servise uğradım. 5000 devirdeki zırıltıyı sordum, usta gelen sesin çok normal olduğunu, sesin motor içindeki çalışan parçalardan geldiğini ve hiçbir problem yaratmadığını ve yaratmayacağını söyledi. Zincir çok şıkırdıyordu, sağolsunlar zinciri gerdiler ve yağladılar. Daha 400 km deyim 600 km sonra tekrar gideceğim. Temizlerken deponun ve grenajların çizilmesini önleyecek temizlik malzemesi sordum REPSOL CLEANER&POLİSH CİLAyı önerdiler. Onu da aldım. Yarın kullanacağım bakalım işe yarar birşeymi.

deep_far - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Pcx150 2015 Siyah
    http://img827.imageshack.us/img827/8...0529194530.jpg

http://img515.imageshack.us/img515/9...0529194604.jpg

http://img801.imageshack.us/img801/9...0529194633.jpg

Eline saglik bence guzel olmus yakismis

Tebrikler hem cesaretine hemde zevkine su an motor super
    barodi bunu beğendi.

slymn93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250 R- Siyah(full)
    izmirlilerden ses yok mu pazar günü buluşuyoruz?

Motosikleti
    Alıntı deep_far adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eline saglik bence guzel olmus yakismis

Tebrikler hem cesaretine hemde zevkine su an motor super
    teşekkürler herkesten çok ii yorumlar alıyorum bazı arkadaşlar örneğin yzf r 125 düşünen arkadaşlar vardı onlar bile dediki cbr 250r ye olan bakış açımı değiştirdin abi dediler

Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    barodi güzel olmuş eline sağlık artık şu elciklerle manetleride değiştir artık tam olsun gözüm hala oraya takılıyo bide depo yanındaki plastikleri karbon folyo kaplarsan tam olur alır müzeye koyarız artık
    barodi bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler