Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ali taş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    herkese iyi günler, cbr 250 r a yan çanta takmak istiyorum

kappa k40 gibi ancak yan çanta demirlerini hiçbir yerde bulamadım

böyle bir projesi veya bilgisi olan varsa beni de bilgilendirebilir mi acaba?

şimdiden teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kusura bakmasınlar ama 15000 de keçe yakan motorun ben ta....

hayır bi de ne güzel normalleştirmeşler olayı, daha önce de gelenler olmuş da ne...çinli olsa demediğimiz bırakmayız ama 15000 ne?
    tek sana olsa bile bir nebze anlarım ama o bile garip değil mi?

garantisi dolan adam ne yapacak peki başına böyle bişey gelirse, kaç para bayılacak gayet normal!!! olan bir problem için

geçmiş olsun bu arada...
    Arkadaşın 24 Şubat'taki mesajını da okursan niye böyle bir sorun çıktığını anlarsın.

Honda servisi yine on numara .
    wolrath ve ferdinandd bunu beğendiler.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı seigen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşın 24 Şubat'taki mesajını da okursan niye böyle bir sorun çıktığını anlarsın.

Honda servisi yine on numara .
    valla geçmiş mesajını görmedim....sebep sonuç ilişkisi bilmiyorum, servis güzel bi şekilde görevini yerine getirmişken 15000 de keçe yanması normal lafına taktım...eğer normalse de öyle motorun yine

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı barodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uyku uyuyamıyorum motosikleti almama sayılı günler kala uykum olmasına ragmen uyuyamıyorum sizde böyle şeyler yaşadınızmı?çaresi yokmu bunun

Alıntı onoank adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk motorum olacak. ileridede buyutmek istiyorum alip satarken cok zarar etmek istemedgim icin 2.el dusunuyorum. fakat 2.el ilanlarina baktgmda 10000'de motorlar goruyorum. bu motorlardan birini alsam lastikleri degismek gerekecek sanirim degil
    mi?
    gerek yok.ılk motorun olacagı ıcın en fazla 10000kullanıp satacaksın.lımıtlerını bılırsen kullanabılırsın.

Motosikleti
    pani / 3colore
    mono kapagımı takıp bı test turu yaptım
    lastıklerın kaymasının sebebı patlak olup ınmesıymıs sanırım.bugun 13000 gordum cunku rahat rahat

dıger fotolar ıcın :
    http://www.facebook.com/media/set/?s...1973421&type=1

viper17 bunu beğendi.

ormankebabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-6n
    Merhaba arkadaşlar, motosikletimi yarın teslim alabileceğim, çok heyecanlıyım. Bu heyecanla bugün gittim kilit, zincir yağı, tank pad, branda, cart curt aldım. Şimdi yağ ile birlikte arka sehpa da istedim. Bana CBR 250R'ye arka sehpa olmuyor, bir müşterimiz almıştı iade etti dediler. Zincir yağlamak için de çok ilginç ve bana göre marjinal fikirler ürettiler. Şimdi; kullanıcı olarak sizlere soruyorum arkadaşlar, bu bilgi doğru mudur (sayfa 229.da arka sehpa tavsiye edilmiş)? Doğru ise zinciri nasıl yağlıyorsunuz?

Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı ormankebabi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, motosikletimi yarın teslim alabileceğim, çok heyecanlıyım. Bu heyecanla bugün gittim kilit, zincir yağı, tank pad, branda, cart curt aldım. Şimdi yağ ile birlikte arka sehpa da istedim. Bana CBR 250R'ye arka sehpa olmuyor, bir müşterimiz almıştı iade etti dediler. Zincir yağlamak için de çok ilginç ve bana göre marjinal fikirler ürettiler. Şimdi; kullanıcı olarak sizlere soruyorum arkadaşlar, bu bilgi doğru mudur (sayfa 229.da arka sehpa tavsiye edilmiş)? Doğru ise zinciri nasıl yağlıyorsunuz?
    hayırlı olsun motorun.
    arka sehpa olur olmasına ama cbr ın orjınalın halıne arka sehpa takozu takılmıyor.bu yuzden ayrı aparatla satılyıor.maalesef guzel ulkem de cok gereksız ınsan ve bılgı kırlılıgı var.
    eskı motorum ve sehpam o satıcı arkadasa gosterırsın hehe 75tl ye aldım bu arada aparatıyla beraber.
    dıger acıdan fotoları da var,sıteyı yavaslatmamak ıcın koymadım.buradan bakabılırsın.
    http://www.facebook.com/media/set/?s...1973421&type=3

ormankebabi ve viper17 bunu beğendiler.

ormankebabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-6n
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun motorun.
    arka sehpa olur olmasına ama cbr ın orjınalın halıne arka sehpa takozu takılmıyor.bu yuzden ayrı aparatla satılyıor.maalesef guzel ulkem de cok gereksız ınsan ve bılgı kırlılıgı var.
    eskı motorum ve sehpam o satıcı arkadasa gosterırsın hehe 75tl ye aldım bu arada aparatıyla beraber.
    dıger acıdan fotoları da var,sıteyı yavaslatmamak ıcın koymadım.buradan bakabılırsın.

http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphoto...49660008_n.jpg
    Çok teşekkür ederim. Gerçekten çok aydınlatıcı oldu benim için. Güzel motosiklet bu arada
    wolrath bunu beğendi.

hayirli olsun simdiden
    branda ve kiliti nerden aldin ve hangi urunleri aldin?

Motosikleti
    honda cbr 250 r
    hayırlı olsun motorun.

http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphoto...49660008_n.jpg
    motorunuzun resimlerine baktım cok begendım gercekten emek harcamıssınız bn yeni aldım daha 200 km de arka sehpa cok gereklımıdır acaba tedarık etmelımıyım acemiolunca gereksız para harcamamak ıstemıyorum da allah kaza bela vermesın tekerınız hep duz bassın

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Cbr değil tüm motorlar için arka sehpa mevcut. Yok diyen de motosiklet satıcısıysa vay halimize Bunlar universal ürünler her türlü motora uygundur.

Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

ali taş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    herkese iyi günler, cbr 250 r a yan çanta takmak istiyorum

kappa k40 gibi ancak yan çanta demirlerini hiçbir yerde bulamadım

böyle bir projesi veya bilgisi olan varsa beni de bilgilendirebilir mi acaba?

şimdiden teşekkürler

deep_far - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Pcx150 2015 Siyah
    arkadaşlar bugun motorumu getirdim : )

ilk deneyiyim ama resmen aşık oldum : )

simsiyah cbr 250 r

izmirdeki arkdaşlardan kullanım önerilerini beklıyorum ve her türlü buluşmaya gelemek isterim : )
    barodi bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR 250
    arkadaslar ıstanbulda arka sehpa arıorm bızım motorlara uygun varmıdır yerını bılen fazla abartmamak sartıyla kızıltoprakta sordum 200 cıvarı bıdry soyledı yuh dedım o kadar pahalımı yaa evınde olupta satmak ısteyen arkadastanda alabılırım fakat sunude belırtmek ısterım sanayı yapımlaru harıc :D

Motosikleti
    pani / 3colore
    Çok teşekkür ederim. Gerçekten çok aydınlatıcı oldu benim için. Güzel motosiklet bu arada
    ben tesekkur ederım

Alıntı dinçer inan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorunuzun resimlerine baktım cok begendım gercekten emek harcamıssınız bn yeni aldım daha 200 km de arka sehpa cok gereklımıdır acaba tedarık etmelımıyım acemiolunca gereksız para harcamamak ıstemıyorum da allah kaza bela vermesın tekerınız hep duz bassın
    tesekkurler.
    yaglamalar da cok yardımcı oluyor benım acımdan.he elbette bı arkadasla beraber,bıraz daha uzun surerek ve daha az homojen dagılım saglayarak da yapılabılır yaglama ıslemı.
    ya da fantazı yaratıp scottoıler alır takarsınız.bınlerce km yag mag derdınız olmaz
    dinçer inan bunu beğendi.

Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Alıntı motosev2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar ıstanbulda arka sehpa arıorm bızım motorlara uygun varmıdır yerını bılen fazla abartmamak sartıyla kızıltoprakta sordum 200 cıvarı bıdry soyledı yuh dedım o kadar pahalımı yaa evınde olupta satmak ısteyen arkadastanda alabılırım fakat sunude belırtmek ısterım sanayı yapımlaru harıc :D
    sanayi yapımları zaten 50-75 tl arası. CE onaylı sertifikası olanlar zaten bahsettiğin fiyatlarda 150-200...
    wolrath bunu beğendi.

Motosikleti
    pani / 3colore
    sanayı yapımlarından ne farkı var dıgerlerının?

kaldıracı felan mı var,makara sıstemı vs kolay mı kalkıyo

Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    sanayı yapımlarından ne farkı var dıgerlerının?

kaldıracı felan mı var,makara sıstemı vs kolay mı kalkıyo
    bir farkı yok ya ne farkı olucak sadece güven meselesi yani adam 30 binlira verip motor alıyo 200 lirayada sehpa alır
    wolrath bunu beğendi.

Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir farkı yok ya ne farkı olucak sadece güven meselesi yani adam 30 binlira verip motor alıyo 200 lirayada sehpa alır
    ben sana degıl de sunu yazan arkadasa hıtafen yazmıstım

"""evınde olupta satmak ısteyen arkadastanda alabılırım fakat sunude belırtmek ısterım ""sanayı"" yapımlaru harıc :D"""

yapılan malzeme aynı-kalıte aynı.etıket farkı vardır varsa da .ben hıc 200e gormedım.on-arka olmasın o? tek sehpa 200lıra gercekten cok fahiş bı fıyat bence

Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    ben sana degıl de sunu yazan arkadasa hıtafen yazmıstım

"""evınde olupta satmak ısteyen arkadastanda alabılırım fakat sunude belırtmek ısterım ""sanayı"" yapımlaru harıc :D"""
    fark olarak tekerlerinde ve kaynağında problem olur Allah korusun biri kırılsa yada yamulsa motoru yatırısın

Barış bide cbr250 nin yakıtı ne ya ben hala ölçüm yapamadım gerçi diğer motora göre yakmıyoda 100km/h sabitlesek sakin kullanımda 3,5lt olurmu? sıkıştırınca en fazla kaç yakar 4,5-5 görürmü?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler