Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    izmirian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    Kesinlikle katiliyorum. İrc kotu olmasa da en azindan iyi bir lastik degil. Ha degistirmek sart mi eger:

Yagmurda risk almaz , viraja daha yacas girer, takip mesafenizi ayarlar ani frenlerden kacinirsaniz sorun yok(dun bugun yagmurda 150 km yaptim sadece bir ara girne deki demir mazgallarda cok hafif bir kayma oldu donerken onun disinda sorun yok.)

Tehlike su motora hakim oldukca farkinda olmadan limitlerine daha da yaklasiyorsunuz ve bu lastiklerin limiti motorun limitinin cok altinda dolayisi ile bu nokta tehlike yaratiyor. Michelin ler sizin ufak tefek hatalarinizi ya da limitlere uzanmanizi daha iyi tolere eder. Fren mesafeniz kisalir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:27 ----------

İzmirde yeni cbr ler ile turlariz insallah grup olarak
    barodi ve deep_far bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tuc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Herkese hayırlı günler.Lastikleri kaliteli markalarla değiştiren abilerim birşey soracam şimdi. İrc lastikler varken ön frene veya arka frene fazla basarsak direk kayıyor bilirsiniz,yeni aldığınız kaliteli lastiklerde ön frene basınca teker kitliyor mu yoksa arkayı havaya mı kaldırıyor.Frenleme en önemli şey bence birde performansı pozitif yönde mi arttı negatif yönde mi.

mali_181 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an için motorsuz :(
    Alıntı tuc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese hayırlı günler.Lastikleri kaliteli markalarla değiştiren abilerim birşey soracam şimdi. İrc lastikler varken ön frene veya arka frene fazla basarsak direk kayıyor bilirsiniz,yeni aldığınız kaliteli lastiklerde ön frene basınca teker kitliyor mu yoksa arkayı havaya mı kaldırıyor.Frenleme en önemli şey bence birde performansı pozitif yönde mi arttı negatif yönde mi.
    Daha cbr 250 yi ne iyi nede kotu lastikle kullanmadim fakat iyi bir lastik durma mesafesini kisaltir bunda biraz durmayi bilmekte onemli performans konusuna gelince iyi lastik performansi kotu etkilemez olumlu yonde etkiler soyle dusun ki ayaginda cok kaliteli ortapedik bir ayakkabiyla mi rahat edersin yere saglam basarsin yoksa kalitesiz rahatsiz bir ayakkabiylami cevap soruda sakli :-)
    tuc bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı mali_181 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha cbr 250 yi ne iyi nede kotu lastikle kullanmadim fakat iyi bir lastik durma mesafesini kisaltir bunda biraz durmayi bilmekte onemli performans konusuna gelince iyi lastik performansi kotu etkilemez olumlu yonde etkiler soyle dusun ki ayaginda cok kaliteli ortapedik bir ayakkabiyla mi rahat edersin yere saglam basarsin yoksa kalitesiz rahatsiz bir ayakkabiylami cevap soruda sakli :-)
    şöyle bir durumda var.İyi lastik dediğimiz hamuru yumuşak dediğimiz lastikler.Yani yere daha fazla bağlanacak yol tutuşunu, frenlemeyi daha iyi yapabilmek için.Irc'ye göre daha fazla yere tutunursa belki performansını etkiler diye düşünüyorum ne de olsa sürekli yere yapışık gidiyor ayakkabı ise yere temas eder teması keser yeniden temas eder.Geçen kawasaki zx6r sahibi bir arkadaş giderken önüne biri atlamış ön frene fazla basınca arkayı hafiften kaldırdığını hissetmiş lastikleride metzeler, bizim irclerde arkayı kaldırma lüksü yok direk kayacak

Arkadaşlar mehaba, galeriden sıfır motor alacağım ama plaka teslim. plaka teslimde neler var trafik sigortası yapıyolarmı?

berkay3212 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 RR 2015
    Alıntı taksim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar mehaba, galeriden sıfır motor alacağım ama plaka teslim. plaka teslimde neler var trafik sigortası yapıyolarmı?
    plaka teslimde hepsini yapıyorlar size binip sürmek kalıyor bitek dün bende 9750 tl ye anahtar teslim olarak aldım

slymn93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250 R- Siyah(full)
    Alıntı deep_far adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalr kiliti yukselis honda iMrden mi aldin
    Ben motoru pazartesi ogleden sonraya teslim alacagim bende isteyeyim ordan aldiysan. ?
    kardes bunun konusmasni cok degil bikac sayfa once yapmistk evet izmir hondadan aldm yukselisten.selcuktu sanrm adı selcuk abiden aldm kaskı 80tl ls2 ve disk kilidinide hediye olarak istedim verdi.

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı berkay3212 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    plaka teslimde hepsini yapıyorlar size binip sürmek kalıyor bitek dün bende 9750 tl ye anahtar teslim olarak aldım
    aman mtv nizi sorgulayın,aradaşın mtv sini ödmemişti lavuklar...

Motosikleti
    Bu arada izmirde havanın güzel oldugu bi haftasonu bi gezi düzenleyelm ? Yamanlara hic gitmedim oraya gidebiliriz mesela

deep_far - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Pcx150 2015 Siyah
    Alıntı slymn93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardes bunun konusmasni cok degil bikac sayfa once yapmistk evet izmir hondadan aldm yukselisten.selcuktu sanrm adı selcuk abiden aldm kaskı 80tl ls2 ve disk kilidinide hediye olarak istedim verdi.

Orda goremedim ben o yuzden panik yapitm ya

Motosikleti
    Bu arada benim yaş,ehliyet yılı vs gibi şeylerden dolayı sigorta 206 tl tuttu.pazartesi plaka cıkartcam dün akşam aldm simsiyah cbr ımı yaknda fotoğrafları paylasrm bugün jant şeridi fln çektim oyalandm falan motoru getirirken yağmur yagiyordu izmirde heryeri çamur olmuştu motorun bugun temizledm baya uğrasması bile zevkli ki sürmesine hiç değinmiyorum bile önceki 125 lerden sonra 250 uçak gibi geldi konudan konuya atlamış olabilirim kusura bakmayın daha dün geldi yağmurdan dolayı tadını cıkartamadım biraz heyecanlıyım bu arada bi sorum olacak tazikli olmayacak şekilde heryerine su tutabiliyormuyuz motorun?

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    anes motora bugün gittim beyaz 2013 renk için kapora verdim. hersey dahil 10500 kredi kartına 12 taksitle. pazartesi notere gidip vekalet vercem plaka ruhsat işlemleri için. en geç persembe motosikletim honda cbr 250 r elimde olucak inşallah.ayrıca shark s 900 c darkın kırmızı renk kask ile bir adet te mont aldım .4 adet kaskım oldu laf aramızda ilk iki kaskım 20 tl idi diğer sonradan aldığım 100 tl .shark s900c 585 tl ye mal oldu.de iki montum oldu. resimleri motosikleti alır almaz kask mont la birlikte çekip siteye yükleyeceğim.yeni motosiklete daha kaliteli koruma malzemesi almak her zaman iyidir.scooterımın da satışını yapıyorum. mondail 150 mash 1 sene idare etti beni. her hafta servise gide gide servistekilerle kanka olmuştuk.herkese kazasız belasız yolculuklar keyifli yolculuklar dilerim.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı barodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anes motora bugün gittim beyaz 2013 renk için kapora verdim. hersey dahil 10500 kredi kartına 12 taksitle. pazartesi notere gidip vekalet vercem plaka ruhsat işlemleri için. en geç persembe motosikletim honda cbr 250 r elimde olucak inşallah.ayrıca shark s 900 c darkın kırmızı renk kask ile bir adet te mont aldım .4 adet kaskım oldu laf aramızda ilk iki kaskım 20 tl idi diğer sonradan aldığım 100 tl .shark s900c 585 tl ye mal oldu.de iki montum oldu. resimleri motosikleti alır almaz kask mont la birlikte çekip siteye yükleyeceğim.yeni motosiklete daha kaliteli koruma malzemesi almak her zaman iyidir.scooterımın da satışını yapıyorum. mondail 150 mash 1 sene idare etti beni. her hafta servise gide gide servistekilerle kanka olmuştuk.herkese kazasız belasız yolculuklar keyifli yolculuklar dilerim.
    kardeşim öncelikle motorun hayırlı olsun bende eylülde 10500'e almıştım kredi kartına 8 taksitle.şimdi herkes 9300'e alınca moralim bozulmuştu bayağı :D
    bu arada bende shark s900c kaskı almayı planlıyorum bir kaskı dene nasıl beğenecek misin eğer beğenirsen bende alacağım hava yastığı olayınıda çöz bir videoların hiçbirinde belirtilmiyorda
    barodi bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı tuc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim öncelikle motorun hayırlı olsun bende eylülde 10500'e almıştım kredi kartına 8 taksitle.şimdi herkes 9300'e alınca moralim bozulmuştu bayağı :D
    bu arada bende shark s900c kaskı almayı planlıyorum bir kaskı dene nasıl beğenecek misin eğer beğenirsen bende alacağım hava yastığı olayınıda çöz bir videoların hiçbirinde belirtilmiyorda
    teşekkürler.
    motosikleti alım hele shark ın kullanımı bugusu rüzgar yiyomu ses geciriyomu hava yastığı vs elimden geldiince paylaşıcam kardeşim.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    teşekkürler.
    motosikleti alım hele shark ın kullanımı bugusu rüzgar yiyomu ses geciriyomu hava yastığı vs elimden geldiince paylaşıcam kardeşim.
    aynen kardeşim yeniden hayırlı uğurlu olsun
    barodi bunu beğendi.

Motosikleti
    honda cbr 250 r
    hayırlı olsun bnde 3 gun once aldım 2013

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:32 ----------

Alıntı dumenist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorumun anahtarını kaybettim nasıl çalıştırabilirim acill yardım edin lütfen
    şaşi numarasından bulabılırsın servıse gıdıp cıkarıyrlar verdıklerı sıfreyı de kaybettın sanırsam yada oradan da oluyor
    barodi bunu beğendi.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    Herseye bakiliorsa , Motor ekdpertzi 50lira ii bence.
    viper17 bunu beğendi.

dumenist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    şaşi numarasından bulabılırsın servıse gıdıp cıkarıyrlar verdıklerı sıfreyı de kaybettın sanırsam yada oradan da oluyor[/QUOTE]
    düz kontak fln yapsak servise gidene kadar

Motosikleti
    uyku uyuyamıyorum motosikleti almama sayılı günler kala uykum olmasına ragmen uyuyamıyorum sizde böyle şeyler yaşadınızmı?çaresi yokmu bunun
    wolrath bunu beğendi.

merhaba arkadaslar
    2.el arayasim devam ediyor. Orjinal lastiklerin omru yaklasik kac bin kmdir acaba?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler