Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ninja ER
    burası iyice kızışmaya başladı yaa ninja 250r kullanıcıları başlığından taşıp CBR cıların yerine geldik yau randevuyu ayarlayak ta ben kaskı bulamadım
    ..uçuyoruzz DEDE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tutku1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXR 250 ninja
    Alıntı ninja_omer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    burası iyice kızışmaya başladı yaa ninja 250r kullanıcıları başlığından taşıp CBR cıların yerine geldik yau randevuyu ayarlayak ta ben kaskı bulamadım
    bende iki adet kask mevcut sen yer belirle
    MZ-251 MZ-301 YBR-125 DYLAN150 RS151 NİNJA250...

Motosikleti
    ninja ER
    tutku ben kaçmaya çalışıyorum sende iyice sıkıştırıyon be arkadaşım desene sen dünden razısın bence önce bi motorlar tanışsın ayarlarız ya uygun biyerde..bu arada kaskımı buluverdim birden
    ..uçuyoruzz DEDE

Motosikleti
    ZXR 250 ninja
    tutku ben kaçmaya çalışıyorum sende iyice sıkıştırıyon be arkadaşım desene sen dünden razısın bence önce bi motorlar tanışsın ayarlarız ya uygun biyerde..bu arada kaskımı buluverdim birden
    haklısın burası bilgilendirme sitesi geyik yapmaya gerek yok ama cbr 2silindir 33hp olup bu fiyata olsaydı 1dakika düşünmezdim almak için.

Motosikleti
    ninja ER
    evt dogru söyluyorsun sonuçta "honda" yani..özellikler-fiyat-performans kafa kafaya olsaydı bende alırdım..bu seferde cıbırlarla kapışırdık yine senle neyse herkese kazasız belasız sürüşler .. CBR 250r cılarla yollarda görüşmek üzere inşallah keyifli sürüşler (:
    ..uçuyoruzz DEDE

Motosikleti
    ZXR 250 ninja
    evt dogru söyluyorsun sonuçta "honda" yani..özellikler-fiyat-performans kafa kafaya olsaydı bende alırdım..bu seferde cıbırlarla kapışırdık yine senle neyse herkese kazasız belasız sürüşler .. CBR 250r cılarla yollarda görüşmek üzere inşallah keyifli sürüşler (:
    hondanın tartışılmaz servis agına hayranım kawada bi kaç kıçı kırık servis ustası var onlarında biyerleri havada...

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    servis var motor yok nası iş bu
    nese az kaldı bidaha ertelesinler şu işi mahkemeliğim artık
    müşteri hizmetleri çok kesin evet dedi haziran ilk haftası için

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    İzmirdeki diğer cbr için kapora veren arkadaş buradanmı acaba

arkadaşlar öncelikle herkesi saygı ile selamlıyorum. bu siteye yeni üye oldum fakat bu yorum sayfasını taki 1. sayfasından beridir takip etmekteyim. fakat aklımda ki soruyu hala çözemedim. halen daha bu motorun tam olarak denenmiş bir yakıt tüketimini kimse yazmadı. motoru alan arkadaşlardan rica ediyorum. 100 kjilometre de kaç litre yaktığını hesaplayıp bizide bilgilendirirlerse çok sevinirim. takibe devam ediyorum. teşekkürler...

Motosikleti
    cbr250r
    Alıntı Chemical_En adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaþlar öncelikle herkesi saygý ile selamlýyorum. bu siteye yeni üye oldum fakat bu yorum sayfasýný taki 1. sayfasýndan beridir takip etmekteyim. fakat aklýmda ki soruyu hala çözemedim. halen daha bu motorun tam olarak denenmiþ bir yakýt tüketimini kimse yazmadý. motoru alan arkadaþlardan rica ediyorum. 100 kjilometre de kaç litre yaktýðýný hesaplayýp bizide bilgilendirirlerse çok sevinirim. takibe devam ediyorum. teþekkürler...
    Arkadaþým ben motoru izmir tireden aldým,yola çýkmadan önce depoyu fulledim 70 ila 80km km hýzlarýnda toplam 285km yol katettim.tekrar depoyu fullediðimde 40 tl benzin aldý.tabi rodaj bitmediði kesin bir þey söylemek doðru olmaz.

Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Alıntı Chemical_En adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar öncelikle herkesi saygı ile selamlıyorum. bu siteye yeni üye oldum fakat bu yorum sayfasını taki 1. sayfasından beridir takip etmekteyim. fakat aklımda ki soruyu hala çözemedim. halen daha bu motorun tam olarak denenmiş bir yakıt tüketimini kimse yazmadı. motoru alan arkadaşlardan rica ediyorum. 100 kjilometre de kaç litre yaktığını hesaplayıp bizide bilgilendirirlerse çok sevinirim. takibe devam ediyorum. teşekkürler...
    Rodajlar bitmeden kesin bişey söylemek zor ortalama yakıt tüketimi 100km/3 lt olması bekleniyor. Yakın bir zamanda hızlara göre olan yakıt tüketimini öğreniriz.
    Girerken Yalvarmadık ki, Çıkarken İcazet Alalım.

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    Alıntı Blindfire adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rodajlar bitmeden kesin bişey söylemek zor ortalama yakıt tüketimi 100km/3 lt olması bekleniyor. Yakın bir zamanda hızlara göre olan yakıt tüketimini öğreniriz.
    eğer gerçekten ortalaması 3lt gibi bişey olursa, 250cc için harika bi değer olur.

Hondanın CBR250R için ürettiği yeni motorunun 13 litrelik yakıt ile 400km gitmesi hedefleniyor.
    buda maxsimum değer olarak görürüsek 100 km de 3,2 olur.
    en az yakıt 3,2 ve gaz kolunu asıldıkça artacaktır.

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    27km/litre yani yaklasik 3.7litre yakiyor 100kmde normal kullanimda, +gaz + yakit olarak ekleniyor, deger az degil bence

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    Alıntı kursattekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    27km/litre yani yaklasik 3.7litre yakiyor 100kmde normal kullanimda, +gaz + yakit olarak ekleniyor, deger az degil bence
    3.7 gerçekten fazla, kullanan ve rodajını bitiren arkadaşlardan net bi değer bekliyoruz

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    naptınız ya 3.7 :S

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    3.7 litre /100 km gerçekçi bir değer bence. Ben CBR 125'le sağlam sıktığım zaman 100 kilometrede 3.5 litre tüketimi gördüm. Gerçi CBR 250 enjeksyonlu bir model. Bu yüzden yüksek performanslı kullanıldığında karbüratörlü 250cc bir motosikletten beklenebilecek 4 litre/100 km'den daha düşük bir tüketime sahip olabilir.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    cbr 125 in yakıt tüketimi daha fazla olur
    düşük cc olduğu için performans için benzine yükleniyor o alet..

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    honda cbr250 detaylarinda 4.1litre 100km yaziyor, honda sitesi ve wikipedia dahil bircok yerde bu degeri gorebilirsin, burada kullanicilarin verdigi degerler 3.7litre civari

referans:
    http://en.wikipedia.org/wiki/Honda_CBR250R_(2011)
    http://hondamc2011.com/bikes/cbr250r/

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    ozaman çok yakıyomuş yaa,yani en azından benim beklentimden fazla
    Her asker yeşil bereli olamaz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler