Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    RuzgarSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    Alıntı erreeen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bakım yaklaşıyor tabi Abi olmadı beraber gideriz hehe
    okey beraber gidelim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı SonpoL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun ürünleriniz. Güle güle kullanın. Koruma takozları takıldıktan sonra ki resimlerini büyük bir merakla bekliyorum. Bu arada bende arka sehpa bakıyorum. İnternetten araştırırken şu ilana rastladım belki ilginizi çeker; http://www.otosever.com.tr/?urun-562...PA--ARKA-.html

Ben daha motoru almadım . Çünkü alsam da motorla ilgilenme fırsatım yok maalesef :(. Fakat aksesuarlarımı filan alıyorum şimdiden. Neyse, fazla uzatmadan görüşmek üzere .
    ben burasıyla gorustum. parcalar ve egzoz ıcın kahramanlara gıdecegım zaten buradan da sehpayı alacagım buyuk ıhtımal bana sadece arka yeter.zira gemide yan yatmasın , 1 de zıncır yaglarkne kullanayım yter bız ızmırlıyız. en fazla 5gun yatıyor motor aldıgımdan berı, kı ocakın basında aldım

goruselım tabi

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7222005/detay/

Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anes motor'da hrc tank ve depo pad var set olarak 70 lira olması lazım.ben kullanıyorum gayet güzel bizim motorlara uyuyo.Arayın bi isterseniz sadece depo pad i yollayabilirler.
    hrc nın lınkını bulamadım.
    ketının var onlar da delıklı , bıze gore degıl.
    lınk var mı yoksa sadece magazadan mı alınıyor?
    yarın bır arayayım.umarım tek parca satarlar.

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben burasıyla gorustum. parcalar ve egzoz ıcın kahramanlara gıdecegım zaten buradan da sehpayı alacagım buyuk ıhtımal bana sadece arka yeter.zira gemide yan yatmasın , 1 de zıncır yaglarkne kullanayım yter bız ızmırlıyız. en fazla 5gun yatıyor motor aldıgımdan berı, kı ocakın basında aldım

goruselım tabi

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7222005/detay/

hrc nın lınkını bulamadım.
    ketının var onlar da delıklı , bıze gore degıl.
    lınk var mı yoksa sadece magazadan mı alınıyor?
    yarın bır arayayım.umarım tek parca satarlar.
    Evet bende şimdi baktım tükenmiş galiba aneste.

http://www.gungormotor.com/index.php...oduct&pid=1107

Burda var bide

Motosikleti
    CBR 250R
    Alıntı RuzgarSA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm, serviste bakım kaç saat sürdü
    Valla bikac motor vardi onde yarim saat onlari bekledim benim motora sira geldigindede bi yarim saatte hallettiler okadar cokbi zaman alcak bisey yok zaten

Motosikleti
    CBR 250 R
    hepsi nasıl 48 TL tuttu.
    Amaç bir yere gitmek değildir ; Amaç yolda olmaktır. YEĞEN :)
    muyatakdogan@hotmail.com

RuzgarSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    Alıntı kemalpak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla bikac motor vardi onde yarim saat onlari bekledim benim motora sira geldigindede bi yarim saatte hallettiler okadar cokbi zaman alcak bisey yok zaten
    ok. yağ değişimi için motorun soğumasını beklemiyorlar demekki. tşkr.

Motosikleti
    CBR 250 R
    48lira az tutmus gercekten

bugun sıparıslerım geldı. kısmetse cumartesı gunu taktıracagım hepsını + dbkıllerı da yaptıracagım + arka sehpa alacagım he bı de hala mecalim kalırsa bikac yere de ufak sticker tarzı bıseyler yapmak ıstıyorum. yagmur yagmazsa cok ısımız var

keiti koruma takozu
    rizoma elcik
    rizoma elcik topuzu
    redline manet

http://www.kolayresim.com/up/90u_pM96.jpg
    hepsi nasıl 48 TL tutuyor.merak ettimmm ))
    Amaç bir yere gitmek değildir ; Amaç yolda olmaktır. YEĞEN :)
    muyatakdogan@hotmail.com

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı muyat26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bakım 48 tl tutmuş

rq7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı muyat26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    48 lira tutan parçalar değil dostum daha önce mesaj atan arkadaşın 1000 bakım ücreti

Güzel Şale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hani Honda servisleri sorunsuzdu. Hani parça bekleme sorunu yoktu. Adana'dayım cbf 150 var. En küçük parçası için bile bekliyorum. Ön cama takılan Honda logosu için bir aydır bekliyorum. Ne zaman arasam kargoda diyorlar. Bacanağımda da cbf 150 var. Arka fren levyesi lazım oldu yok. Ne yapacağız? Kargo ile üç günde gelir. İyide benim Honda logosu bir aydır gelmedi siz nasıl güveneyim. Bu olaylar üzerine Honda'ya şikayet maili attım. Honda böyle ise neden Honda'yı tercih edeyim diye kendime soruyorum şimdi. Kendi çabalarımla zaten parçaları temin edebilirim. Honda'nın güvenilir servis ağı ne iş yapacak.
    Nokta kadar menfaat için virgül kadar eğilme...

Motosikleti
    pani / 3colore
    Evet bende şimdi baktım tükenmiş galiba aneste.

http://www.gungormotor.com/index.php...oduct&pid=1107

Burda var bide
    bu da delıklı ve oluyor yani?

bana da delıklıler 600-1000lıkler ıcın oldugundan sıze uymaz demıslerdı dıgerlerı de olur o halde?

bızım depo kapagı duz olmaz dıye dusunmustum.

http://upload.wikimedia.org/wikipedi...11_Cockpit.jpg

uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    ben rodaj bakımını 45 tl ye yaptırdım..rodaj bakımı için işçilik almıyorlarmış..sadece 1,5 litrelik yag parasıymış..
    Youtube: YOL AVCISI

Motosikleti
    2011 600F ABS
    bu da delıklı ve oluyor yani?

bana da delıklıler 600-1000lıkler ıcın oldugundan sıze uymaz demıslerdı dıgerlerı de olur o halde?

bızım depo kapagı duz olmaz dıye dusunmustum.

http://upload.wikimedia.org/wikipedi...11_Cockpit.jpg
    Yok zaten linkte verdiğim ürünün sadece orta açma kapama olan yapışkanı ve yuvarlak olanı yapıştırcaksınız.parça parça olan etrafındakiler diğer motorlara göre dediğiniz gibi.ben size bi örnek göstereyim kendi motorumdan.

Motosikleti
    CBR 250
    arkadaslar bugun kadıkoyde 2 2 bucuk gibi gördügüm 41 plakalı siyah motor burdan mı acaba kafasında desenli bır kask vardı

Motosikleti
    KTM Duke 125 ve CBR 250R
    Arkadaşlar bugün motorumun satışını yapmış bulunmaktayım ve sattığım arkadaşta bu işlerden anlayan ve gerçekten motorun hakkını veren biri zaten belli etmesemde iyi kullanan birine satmak hep içimde olan bir istekti çünkü yeni başlayan ve motor kullanmayı yeni yeni çözen birine vermek içimden gelmiyordu hem onun hemde benşm vicdanım açısından sattıktan sonrada KTM Duke alımınıda gerçekleştirdim fakat noter o saatte kapalı olduğundan dolayı tam anlamıyla yarın motor alım işlemi gerçekleşicek cbr ile geçen 400 kilometrem boyunca bu başlık altında bana yardım eden herkese teşekkür ederim sağolun arkadaşlar hepinizin tekeri düz bassın kazasız bi ömür geçirin.

Geliyim 2 motor konusunda izlenimime baya bir kullandım bugün Duke'ı debriyaj ve vites aralığı ciden cbr'a göre çok kısa fakat oturuş pozisyonu ve gidonun yaptığın hamleler sonucunda motorun verdiği tepkiler bana daha netmiş gibi geldi ve yüksek hızlarda daha az rüzgar yiyor motor bununda sebebi büyük ihtimal Naked bir model olmasından ötürüdür ve bu konuların çok ustası değilim ama Duke bana daha dengeli bir motor gibi geldi cbr'ında artıları yokmu tabiikide var mesela parça fiyatları çok ucuz ve servis ağıda çok daha geniş bir başka avantajıda ( bu benim için pek bir avantaj değil ama genede yazıyım merak edenler için ) gerçekten daha seri bir motor temde ve e5'te duke'ye göre daha rahat edersiniz sonuç olarak yazacaklarım bunlar sattığım fiyatıda gizli tumak istiyorum hepinize iyi geceler.

Ekleme: Parça kalitesi olarakta bana duke daha iyi gibi geldi bilmem yanılıyormuyum o yol bilgisayarı hele 125'lik makinada olması gerçekten şaşırtıcı.

Motosikleti
    pani / 3colore
    Yok zaten linkte verdiğim ürünün sadece orta açma kapama olan yapışkanı ve yuvarlak olanı yapıştırcaksınız.parça parça olan etrafındakiler diğer motorlara göre dediğiniz gibi.ben size bi örnek göstereyim kendi motorumdan.

http://i49.tinypic.com/2ch8jya.jpg

bak sımdı tam oturdu kafama cok tesekkur.

gelelım bırkac () soruya.

sen cam vıda setını de arastırmısındır :D 35lıra cıvarına cok guzel setler var.bu koydugun fotoda 4adet vıda var.bunlar mı degısıyor? unıversal demıs. bıze de uyar heralde bunlar.renklı cam gelınce onun da sıparısını verecegım uyuyorsa eger.
    http://www.anesmotor.com/catinfo.asp...mageField2.y=0

+

sınyallerı arastırdın mı?
    http://www.anesmotor.com/?kategori-164-Led-Sinyal.html
    gıbı secenekler mevcut.gecmıs sayfalarda bızım sınyallerın sabıtlenmedıgını yazmıstı bırı ama bugun gozume carptı gıdon boslugundan bakayım dedım,asagıda demır-somunla sabıtlestırılmıs gıbı geldı bana.bu gomme sınyaller oluyor mu bıze de?

+

hıdrolık yag tanklarını arastırdın mı? aneste unıversaller var. bu gıdondakı ve tekerın ustundekı dalgalar mı? 2sıde uyumlu olur mu acaba alsak

+

basamakları arastırdın mı?
    on ve arka olarak satılıyor yıne unıversal.
    ama asagıya not dusmusler o dıkkatımı cektı. aparat temın edın dıye? sanırım bolt-on degıl bunlar. ıscılık ıstıyor?

+

gıdon padlerını arastırdın mı ? dırek 125-250 cbrlara uygun bulabılırız belkı ebay vs den. bu arada cbr yazılı somunlar cok hos duruyor gercekten. cam geldıgınde onları da hallederız dı mı ebaydan hıc cakmadıgım ve lojmana posta almadıkları ıcın o konuda senden yardım ısteyebılırım

sımdıden cok tesekkurler,bıraz kafanı patlattım ama

dogus2006 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400 UG
    cbr 250r nin başlık sağlammış 100 sayfaya yakın okudum burda takılmak gerek

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    arkadaşlar dün akşam itibariyle Honda Güvenli Sürüş Eğitimi 1'i bitirmiş bulunmaktayım, tek kelimeyle motor kullanmayı bilseniz dahi gidilmesi gerekn bir kurs diye düşünüyorum, çoğu bildiğiniz bilgilerin ne kadar yanlış öğrenilmiş ve alışkanlık haline geldiğini bariz görebiliyorsunuz. Kısaca 1 ve 2. günde neler öğrettiklerini burada belirteceğim :

1.Gün

Teknik Kontroller ( sıvılar (benzin,yağ,hidrolik kontrolü) , sinyaller (far,uzun kısa farlar, sinyaller, flaşörler vs.), frenler (ön ve arka fren kontrolü) , lastik basınçları.
    Doğru Oturuş Pozisyonu
    Motosikletli Denge Yürüyüşü (motorsiklet sağ tarafınızda yürüme )
    Motosikletli vites ve gaz çalışması ( vitesleri geçirme ,debriyaj kavrama noktasını çözme, ve dengeli bir şekilde gaz açma , gaz kapama)
    Slalom ve U dönüşler (kukalar arası slalom yapma (6 metre aralıklı kukalar) , ve u dönüşler (dönerken bakılması gereken referans noktaları alma vs.)
    Fren Çalışması (frenlerin kullanımı, aynı anda hem ön hem arka fren yapma ve durmaya 1 sn. kala sol ayağın yere basması ve debriyajın kullanılması)

2. Gün

Viraj Çalışması (virajlarda nasıl dönüş yapılacağı, dönerken başımızın nereye döneceği ve bakacağı)
    Slalom + Uzun Parkur
    Kısa slalom + frenleme + geniş u dönüşler
    Kapalı slalom + geniş Z parkur
    Rampada Kalkış ( debriyaj+gaz+ ve arka frenin bırakılarak kaydırmadan kalkış yapabilme)
    Test Sürüşü (CBR250 R vereceklerdi ancak fotograf çekimlerine gittiği için bu süprizi kaçırdık :( )

2 yorucu günün sonunda iyikide gelmişim dedim yani kesinlikle değecek birşey.
    avcagatay, wolrath, GP500-1st ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı dogus2006 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr 250r nin başlık sağlammış 100 sayfaya yakın okudum burda takılmak gerek
    sen bi de gv 250 forumuna bak...daha yardım severler..sorduğun sorular havada kalmıyo...burda saolsun 1-2 kişi dışında fikir belirten yok...
    dogus2006 bunu beğendi.

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Şu cbr 600rr ın sinyalleri çok hoşuma gitti dün serviste inceledim de biraz.
    Sonra 600rr ın sinyallerini alıp takmayı düşünebilirim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler