Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KTM Duke 125 ve CBR 250R
    Arkadaslar uzulerek soyluyorumki bugun ktm duke 125 test surusune cikmamla motorumu satiliga cikardim 2sayfa once yazdigim gerginlik dukede tamamen ustumden gitti ve surdugum sure bpyunca sanki ruyadaydim sonuc olarak oturdum motor yasantima saha az guclu agresif ve duke gobi dik oturuz pozisyonlu bir motorla baslasam daha iyiolur diye kararverdim sailik ilaninda yazdigim ilani hemen paylasiyorum ciddi alicilar 400km fazlasi var diye 0 almaya kalkmasin ne kendi uzulsun daha eodaji bile bitmedi tek eksisi kafa sag grenaj ne ben uziliyim buyurun ilan

Arkadaslar motoru alali daha 3 ay olmadi ama bu uc ay suresince her motor uzerine bindigimde geriliyorum ve motora 400km boyunca alisamadim bugunde gerek ktmnin oturus pozisyonunu test surusunu yapinca o motorda daha rahat edebilecegimi anladim onu alabilmek icin satiyorum rodaji bile yapilmadi apartmanimda kapali sekilde muhafaza ediliyor yagmurda falan cikarilmadi tek bir hasari vardir oda kafa sağ grenaj catlak onunda servisteki ucreti 53 TL siparisi verdim geliyor parca 10 gunu kaldi motoruma istedigim fiyat 9000 TL'dir fiyatta eger ciddi iseniz dusunebiliriz ben 19 yasimda bir gencim milleti kaziklamak gibi bir amacim cokkar etme amacinda da degilim sadece ve sace motor yasantima daha cok alisabilecegim bir motorla baslamam benim icin daha hayirli olacak sorunsuz motor istiyorsaniz cekinmeden arayin Eyupte oturmaktayim oraya yakin yerlere motoru getirebilirim SADECE VE SADECE KTM DUKE 125 İLE TAKAS OLUR ONUNDA KİLOMETRESİNİN COK FAZLA OLMAMASİ LAZİM SONUCTA VERDİGİM MOTOR 400 KM. KTM DUKE TAKASİNDA'da maddi bir ustune para istemiyorum sadece ve sadece ruhsat islerini takasi kabul eden kisi cebinden yaparsa benim icin kafidir.

Cep telefonum: 0532 685 01 68

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    RuzgarSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    Alıntı Flashock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar uzulerek soyluyorumki bugun ktm duke 125 test surusune cikmamla motorumu satiliga cikardim 2sayfa once yazdigim gerginlik dukede tamamen ustumden gitti ve surdugum sure bpyunca sanki ruyadaydim sonuc olarak oturdum motor yasantima saha az guclu agresif ve duke gobi dik oturuz pozisyonlu bir motorla baslasam daha iyiolur diye kararverdim sailik ilaninda yazdigim ilani hemen paylasiyorum ciddi alicilar 400km fazlasi var diye 0 almaya kalkmasin ne kendi uzulsun daha eodaji bile bitmedi tek eksisi kafa sag grenaj ne ben uziliyim buyurun ilan

Arkadaslar motoru alali daha 3 ay olmadi ama bu uc ay suresince her motor uzerine bindigimde geriliyorum ve motora 400km boyunca alisamadim bugunde gerek ktmnin oturus pozisyonunu test surusunu yapinca o motorda daha rahat edebilecegimi anladim onu alabilmek icin satiyorum rodaji bile yapilmadi apartmanimda kapali sekilde muhafaza ediliyor yagmurda falan cikarilmadi tek bir hasari vardir oda kafa sağ grenaj catlak onunda servisteki ucreti 53 TL siparisi verdim geliyor parca 10 gunu kaldi motoruma istedigim fiyat 9000 TL'dir fiyatta eger ciddi iseniz dusunebiliriz ben 19 yasimda bir gencim milleti kaziklamak gibi bir amacim cokkar etme amacinda da degilim sadece ve sace motor yasantima daha cok alisabilecegim bir motorla baslamam benim icin daha hayirli olacak sorunsuz motor istiyorsaniz cekinmeden arayin Eyupte oturmaktayim oraya yakin yerlere motoru getirebilirim SADECE VE SADECE KTM DUKE 125 İLE TAKAS OLUR ONUNDA KİLOMETRESİNİN COK FAZLA OLMAMASİ LAZİM SONUCTA VERDİGİM MOTOR 400 KM. KTM DUKE TAKASİNDA'da maddi bir ustune para istemiyorum sadece ve sadece ruhsat islerini takasi kabul eden kisi cebinden yaparsa benim icin kafidir.

Cep telefonum: 0532 685 01 68
    http://www.sahibinden.com/classified...91976&rnd=8732
    ara görüş, belki takas yapar.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    arkadaslar manet-elcik-cam-topuz vb. seyler sıparıs edebılecegım sıte-kısı ısmı alabılır mıyım?

bızımkılerden tık yok hala :( ve onumuzdekı hafta seyıre gıdecegım. dar bır vaktım var :(

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar manet-elcik-cam-topuz vb. seyler sıparıs edebılecegım sıte-kısı ısmı alabılır mıyım?

bızımkılerden tık yok hala :( ve onumuzdekı hafta seyıre gıdecegım. dar bır vaktım var :(
    Anesmotor.com dan rizoma elcikler var ben ordan aldım.Sahibindende de fatih kılıçlı var motomarketim.sahibinden.com.Kısa manetleri de ordan bulabilirsin.

Motosikleti
    pani / 3colore
    2sını yazsaydım keske :D onları bılıyorum fatıhten jant serıdı ve branda aldım zaten.

anes te unıversal ler var. bunlar 250r a da olur degıl mı?
    bı de lux ıle aralarında cok fark var mı kı? bırı 120 dıgerı 300 lıra ?
    +yan topuzlarını da almak zorundayız degıl mı?
    ++koruma takozu duz sıyah buradakı.renklı bulabılen var mı ya da baska bır fırma?
    +++anes sıparıslerı hemen yolluyor mu?

fatıh kılıclı bunlardan verıyor.bunlar da bıze uyar sanırım.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...3710664/detay/
    fıyat nasıl replıka ıcın? orjınal tıtax-rızomalar 300 cıvarı sanırım.

cam kımse bulamadı heralde.cbr 125 ıcın bldum lakın onların camı bızden farklı daha sıvrı baslıyor sanırsam.

---------- Post added at 17:01 ---------- Previous post was at 16:32 ----------

ANES araskargo ıle calısıyormus.eskı foca'da yok zaten.pöf. :(

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dün akşam 6 gibi Sinan Erdem spor salonundan TEM'e kadar siyah-beyaz shark kask kullanan siyah cbr250 li arkadaşla 15 km otobanda beraber sürdük. Kendisi zannedeyorsam burdan. Burdansa selam söylüyorum kendisine

Motosikleti
    KTM Duke 125 ve CBR 250R
    Alıntı RuzgarSA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşim verdigin link hatalida cevresi olan arkadaslar cbr 250 arayan kisileri bana yonlendirirlerse cok makbule gecerler bir an önce satıp KTM duke 125 almak istiyorum.

Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    Arkadaşim verdigin link hatalida cevresi olan arkadaslar cbr 250 arayan kisileri bana yonlendirirlerse cok makbule gecerler bir an önce satıp KTM duke 125 almak istiyorum.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...86591976/detay

Motosikleti
    KTM Duke 125 ve CBR 250R
    Andaç kardeşim sagol cabuk cevabin icin aramistim zaten kabul gormedi ama birde danismak istedigim bir konu var kime sorduysam sahibinden ilanlari haric motor kontagi cevirdigin an %30 deger kaybeder 400km olmasi birsey ifade etmez istedigin fiyat yuksek diyor 8.600e kadar dustum ama sizce fazlami fiyat egri oturup dogru konusmak gerekirse 7.650ye sifir gibi bir makina buldum ktm sizce 7.650ye benim CBR250yi versen fiyati normalmi cokmu olu olur.

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Andaç kardeşim sagol cabuk cevabin icin aramistim zaten kabul gormedi ama birde danismak istedigim bir konu var kime sorduysam sahibinden ilanlari haric motor kontagi cevirdigin an %30 deger kaybeder 400km olmasi birsey ifade etmez istedigin fiyat yuksek diyor 8.600e kadar dustum ama sizce fazlami fiyat egri oturup dogru konusmak gerekirse 7.650ye sifir gibi bir makina buldum ktm sizce 7.650ye benim CBR250yi versen fiyati normalmi cokmu olu olur.
    bu olay hondada nedense böle olmuyor millet honda die 2.el leri sıfıra yakın tutuyor başka markalarda al 100km bin 10bin tl aldığın alet 8.500tl oda uras dur.Böle düşünmeniz beni mutlu etti ama aletiniz 400km ve sıfırdan farksızsa 8.500tlden aşa vermeyin
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    O oran %15 tir ama 4000-8000 km arası motorlar için... Ohooo %30 değer kaybedicekse kontağı açınca 40.000 tl lik aracı 2 gün sonra sonra 28 bine verelim
    wolrath, pol@ris ve yashukawa bunu beğendiler.

Can Özcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    KTMnin bakımı parçası pahalı ayrıca piyasada cbr kadar yok, şimidilik dengeye oturmaz bu motorun 2. eli 1 senesi var en az.

Motosikleti
    KTM Duke 125 ve CBR 250R
    Ben bu islerden cidden anlamam milleti kaziklama gibi bi amacim zaten olmaz oyle bi insan degilim ama kime sorduysam oyle demeleri beni supheye dusurdu gercekten son olarak 400km bile degilmis 384kmde daha ozaman fiyati dusuruyorum elimden bir an once ciksin diye fiyat 8500tldir ciddi dusunenler olursa ufak birseyde dusunulebilir.

Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    bence acele ediyorsun istediğin motoru her zaman bulursn. amacın motorunu değerinde satmak olsun bence 8.500 tl bile düşük fiyat sorunsuzsa eğer. ama istersen ver 8500 tl. ama böyle havai ve çok cabuk herşeyden bıkarsan çok zarar edersin.
    wolrath bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM Duke 125 ve CBR 250R
    Valla yaptigim sey hayatim icin iyi oldugunu dusunuyorum hicbi havailigimde yoktur cevremde de oyle bilnirim cbr benim altimda oldugu zaman kendimi rahat hissetmiyorum cok guclu motor rahatsiz oluyorum ve 400 kilometredir kullaniyorum bir kere isin zevkine vararak kullandigimi hatirlamiyorum ama ktmye ilk binisimde bu rahatlik duygusunu hissettim ve zevk alarak motor surdum ve bilemiyorum ama ilk kullanicilar icin kim ne derse desin hicmi hic uygun bir motor degil kim ne derse desin bence eger bir motor 160larq bir solukta cikiyorsa bunun neresi baslangic 2 senedir araba kullaniyorum arabada gormedim o hizi ben.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    duke 200 bak bari dostum
    sahsen ben oyle yapabilirim bir kac yıl sonra değişim için

şimdiden hayırlı olsun

Motosikleti
    KTM Duke 125 ve CBR 250R
    Tamamiyle sehir ici kullanicam 125 iyidir iyice bi alisiyim 300lukleride geliyomus sonraki motorum belkio olur.

Motosikleti
    pani / 3colore
    ılk defa cbr 250 ye bu kadar canavar (guclu) muamelesı yapan bırı gordum :D

ktm de guzel alet ;) lakın aklıma gelen bır soru.arkadasım sen bu motoru oturus pozısyonundan satıyorsan,oturmadan-kullanmadan mı aldın ? anlamadım

hayırlı olsun sımdıden.

Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    Valla yaptigim sey hayatim icin iyi oldugunu dusunuyorum hicbi havailigimde yoktur cevremde de oyle bilnirim cbr benim altimda oldugu zaman kendimi rahat hissetmiyorum cok guclu motor rahatsiz oluyorum ve 400 kilometredir kullaniyorum bir kere isin zevkine vararak kullandigimi hatirlamiyorum ama ktmye ilk binisimde bu rahatlik duygusunu hissettim ve zevk alarak motor surdum ve bilemiyorum ama ilk kullanicilar icin kim ne derse desin hicmi hic uygun bir motor degil kim ne derse desin bence eger bir motor 160larq bir solukta cikiyorsa bunun neresi baslangic 2 senedir araba kullaniyorum arabada gormedim o hizi ben.
    Dün forumdan Eren Arkadaşla akşam üstü buluşup Garipçe köyü gezisi yaptık gidişte motorun üzerine yattım ve sanırım bir ara 130 km hızı gördüm ama senin anlattığın gibi bi anda değil ve kısa süreli bir hız oldu ama motor güven veriyor ben korkmuyorum sürerken. hatta gidiş yolunda bebekte şeride solumdaki aracın önünden yatay olarak tam karşıma araba çıktı ani frenle arka teker havaya kalktı ama ön teker hiç bırakmadı ve savurma yapmadı devam ettik . demek istediğim şu bizim motor ss seri için başlangıç motorudur, ilk kullanıcılar için değil. sen almayı düşündüğün motoru hiç kullandın mı KTM DUKE 125 lik bile olsa aldanma şehir içi çok seri bir makina.
    wolrath ve erreeen bunu beğendiler.

anildurmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    cihazın ne renk dostum veya sahibinden linki varsa atarmısın? rodajı ne durumda yatıyor yazmıssın, link at bi konusalım istersen.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:14 ----------

@flashock cihazın ne renk dostum veya sahibinden linki varsa atarmısın? rodajı ne durumda yatıyor yazmıssın, link at bi konusalım istersen.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 18 kullanıcı var. (0 üye ve 18 misafir)

Bu Konudaki Etiketler