Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    yashukawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    üzülerek satıyorum beyler artık baskılara dayanamıyorum (anne baskısı) şu an moralim 0 resmen :(
    http://www.motosiklet.net/forum/sati...-cbr-250r.html

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı ixeywent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam cbr ci gençlik :d direk konuya giriyorum bu motor 100 km de kaç litre yakıyor devirli kullanımda ve normal kullanımda?
    100.soran siz oldunuz heralde biraz konu araştırmayı öğrenseniz.
    Kimse size bukadar yakıyor diyemez bu sizin kullanımınıza bağlı
    20 kuruş yakmış 15 kuruş yakmış nerden anlıyacaksınız ben bunu anlıyamıyorum.
    İlk sayfayı okumayı denesen alıcaksın cevabını.Her önüne gelen bunu sormaya başladı...

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:00 ----------

Alıntı yashukawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üzülerek satıyorum beyler artık baskılara dayanamıyorum (anne baskısı) şu an moralim 0 resmen :(
    Bir öneri veriyim size annenize parçalar gelmeden satamam diyin nasılsa mayıs sonuna gelicekmiş bence ozamana kadar unutulur bu konu.Bi süre yatırın motoru kullanmayın bence

erreeen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R Tricolor
    Alıntı yashukawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hadi ya kötü olmuş bu, tahmin edebiliyorum Allah kolaylık versin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:47 ----------

Arkadaşlar bu arada iPhone uygulaması geliştirmeye merak saldım amatörce, öyle sıkıldıkça arada bakıyorum. İlk uygulamamı hazırladım ve yayında İlgili başlık da burada http://www.motosiklet.net/forum/konu...uygulamam.html

Başlangıç için maliyetli bir iş olduğu için ilk uygulamamı 0.99$ dan satışa sundum bilginize Destek vermek isteyen olursa 5 yıldız ve güzel yorumlarınızı beklerim

ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    Alıntı wolky-ksk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    100.soran siz oldunuz heralde biraz konu araştırmayı öğrenseniz.
    Kimse size bukadar yakıyor diyemez bu sizin kullanımınıza bağlı
    20 kuruş yakmış 15 kuruş yakmış nerden anlıyacaksınız ben bunu anlıyamıyorum.
    İlk sayfayı okumayı denesen alıcaksın cevabını.Her önüne gelen bunu sormaya başladı...

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:00 ----------

Bir öneri veriyim size annenize parçalar gelmeden satamam diyin nasılsa mayıs sonuna gelicekmiş bence ozamana kadar unutulur bu konu.Bi süre yatırın motoru kullanmayın bence
    kusura bak sizin gibi boş vaktim yok araştırmak için sizin yapacağınız şey soruyu gördü iseniz ve 100. kiş isem cevap vermeyin cevap veren insanlar oluyor ne yapacağımı sizden öğrenecek değilim bu forumu sizden daha da iyi bildiğime emin olun. vaktim olsa okurdum kapiş.
    Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

fasulity - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 HONDA PCX 125
    Şöyle en sinkaflısından kulakları çınlatırcasına uzun uzadıya bir küfür etmek geldi içimden. Ama forumu bu kadar iyi bilmediğimden edemedim.
    teocan94 bunu beğendi.

anildurmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    beyler bir sorum olacak,

AGV nin bir kaskını aldım Medium beden (57-58cm) olarak yazıyor arkasında fakat kafam 58.5 cm, Large giydiğimde de biraz bol oluyor kafama , biraz sıkma yapıyor kask şakak bölgesinden ve yan cenelerden (yanak altındaki kemik bölgesinden) acı vs birsey yok fakat taktıgımda biraz daralıyorum, böyle bir ikilemde kalan oldumu ve ne yapmamı önerirsiniz ? araştırıyorum MD de böle bir başlık var arkadaslar zamanla esner biraz genişler diyorlar, size danışmak istedim böle birsey yasayan yada tavsiye verebilecek olan varsa sevinirim...

Benim ilk kaskım Nitro Aikido'ydu, bedeni S yani 55-56 cm için. Benim kafamı mağazadaki görevli 58 cm ölçtü diye hatırlıyorum ama denediğimde M kaskın içinde başım oynuyordu, kask öne çekilince geliyordu falan. O kaskı 3-4 ay kullandım sorunsuz, en son pinlock pini kırıldı, mağazanın elinde de kalmamış. Kask kapalı buhar problemi çok olduğu için kask değiştirdimi. Bir de Honda eğitiminde düşmüştüm, önü vurdu ama bir zaman sonra kaskın içindeki köpük malzeme dış kabuktan ayrılmaya başladı falan riske girmemek adına. Şimdi M kullanıyorum mesela başka marka. Kask firmasına göre de değişiyor ama firmaların beden tablosu da fikir vermek için sadece. Yine giyip seçiyorsun. Sıkma gibi bir problemin yoksa çok kafana takma.

stepfunk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR600 K9
    Alıntı ixeywent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kusura bak sizin gibi boş vaktim yok araştırmak için sizin yapacağınız şey soruyu gördü iseniz ve 100. kiş isem cevap vermeyin cevap veren insanlar oluyor ne yapacağımı sizden öğrenecek değilim bu forumu sizden daha da iyi bildiğime emin olun. vaktim olsa okurdum kapiş.
    Vaktin yoksa foruma girme o zaman, kapiss.
    teocan94 bunu beğendi.

Okur_tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r
    @anildurmaz
    gecer o sikma canini. Benin aikido da sikiyordu epey, simdi rahat.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    bugun egzozumu taktım en sıddetlısınden :D

gercekten bu kadar ses cıkaracagını bılsem db kıller olmadan yola cıkmazdım. aman yani. 2000cc chopper gıbı oldu. 10k yı bırakın 5k bıle zor gordum eve gelene kadar. db kıller sıparısı verdım. 1-2 hafta ıcınde taktıracagım cunku ses fenalarda. benı cok rahatsız ettı acıkcası. tıger alacak olan varsa db kıller da yapıp o sekılde taksın. ses olarak rolantı mukemmel. 600cc gıbı rolantı oldu. ara gaz mukemmel. lakın 6-7000 devırden sonra bagırmasını ısterdım ama daha gazı acar acmaz bagırıyor. of yanı

bı de jant serıdımı yaptırdım murat abıye.yenı nesıl cbr yazılı yaptı saolsun.ugrastı bıraz.

yarın fotolarını*vıdeolarını koyarım.oldukca yoruldum bugun

2hafta ıcınde dbkıller-oncam-koruma takozum gelıyor.mono kapak bulacagına soz verdı egzozcum manet&elcık de bulurum bu 2hafta ıcınde dıye dusunuyorum.

power commander 480lıraya buldum. 5mıs en son cıkan. kazancına degmez dedıler bu yuzden almaktan vazgectım.ısteyen olursa burdan alıp gonderebılırım.

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster

gercekten bu kadar ses cıkaracagını bılsem db kıller olmadan yola cıkmazdım. aman yani. 2000cc chopper gıbı oldu. 10k yı bırakın 5k bıle zor gordum eve gelene kadar. db kıller sıparısı verdım. 1-2 hafta ıcınde taktıracagım cunku ses fenalarda. benı cok rahatsız ettı acıkcası. tıger alacak olan varsa db kıller da yapıp o sekılde taksın. ses olarak rolantı mukemmel. 600cc gıbı rolantı oldu. ara gaz mukemmel. lakın 6-7000 devırden sonra bagırmasını ısterdım ama daha gazı acar acmaz bagırıyor. of yanı

bı de jant serıdımı yaptırdım murat abıye.yenı nesıl cbr yazılı yaptı saolsun.ugrastı bıraz.

2hafta ıcınde dbkıller-oncam-koruma takozum gelıyor.mono kapak bulacagına soz verdı egzozcum manet&elcık de bulurum bu 2hafta ıcınde dıye dusunuyorum.

power commander 480lıraya buldum. 5mıs en son cıkan. kazancına degmez dedıler bu yuzden almaktan vazgectım.ısteyen olursa burdan alıp gonderebılırım.

İzmire gelirseniz bende şu egzosun sesini duymayı isterim hata foçayada gelme planlarım var ama bir türlü gerçekleştiremedim bu egzos bahane olucak sanırım
    nerede taktırdınız acaba fiyat nedir

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    ızmır'e 2 hafta sonra gelecegım parcalar ıcın.kahramanlara.

bu arada foca'ya gelırsenız beklerım.gelmeden once haber verırsenız nobet vs ayarlarım

yasın de gelcem demıstı ıptal olmustu son gun.foca guzel bu havalarda.beklerım

numaram 54322032yetmıssekız > barış.

erreeen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R Tricolor
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Video ve fotoğrafları merakla bekliyoruz o zaman hayırlı olsun.
    wolrath bunu beğendi.

uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    beyler topcase olayından vazgeçtim..geniş hacimli bir sırt çantası yeter bana diye düşünüyorum..100tl yi geçmeyecek geniş hacimli bir sırt çantası tavsiyeniz var mı? kendi kullandıklarınızı da söyleyebilirsiniz..

şu olabilir sanki..nike max air
    http://www.ecanta.com.tr/?urun-174-B...t-Cantasi.html
    Youtube: YOL AVCISI

teocan94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı uthec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler topcase olayından vazgeçtim..geniş hacimli bir sırt çantası yeter bana diye düşünüyorum..100tl yi geçmeyecek geniş hacimli bir sırt çantası tavsiyeniz var mı? kendi kullandıklarınızı da söyleyebilirsiniz..

Çantayı İnternetten Bakmanı Tavsiye Etmem Dostum.
    Semtindeki Büyük Spor ve Çanta Mağazalarına Git Bak Karar Ver ;)

selamlar.
    27 Eylül 2011 trafiğe çıkışlı 5200km de Tricolor Cbr250R motosikletim satılıklık ilgilenenlere duyurulur.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...84997363/detay

RuzgarSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    http://www.hepsiburada.com/Liste/dia...BAR15487645033
    slm, bende bu ürünün gümüş oranj rengini kullanıyorum aynısından sitede kalmamış benzeri var. istersen bak. gümüş oranj da reflektör özelliği var çok az ışıkta bile parlıyor ve kargoda bedava. ölçüler yeterli su, termos, yiyecek, kitap ve bi kaç parça elbise rahatlıkla sığıyor. sırt çantası bizim motorlar için bence daha akıllı seçim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:31 ----------

www.hepsiburada.com/Liste/diadora-sirt-cantasi-154876-45033/productDetails.aspx?productId=sporbar15487645033&c ategoryId=369686&SKU=SPORBAR15487645033[/url]
    slm, bende bu ürünün gümüş oranj rengini kullanıyorum aynısından sitede kalmamış benzeri var. istersen bak. gümüş oranj da reflektör özelliği var çok az ışıkta bile parlıyor ve kargoda bedava. ölçüler yeterli su, termos, yiyecek, kitap ve bi kaç parça elbise rahatlıkla sığıyor. sırt çantası bizim motorlar için bence daha akıllı seçim.

merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım çanakkaleli okan şu an motosiklete karar verme evresindeyim

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı uthec adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ben de çanta olayını araştırıyorum..içine branda ve bi kaç ufak eşya girebilmeli şehir dışı için...branda girmese de olur aslında...çantayı alırken bele bağlama mekanizmasının olmasına da dikkat edin derim ben...büyük kolaylık sağladığını söylüyolar...motomax online sayfasında güzel seçenekler mevcut...

Alıntı crypto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar.
    27 Eylül 2011 trafiğe çıkışlı 5200km de Tricolor Cbr250R motosikletim satılıklık ilgilenenlere duyurulur.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...84997363/detay
    hocam sana zahmet ilandaki ilk fotoğrafın büyük halini mail adresime gönderir misin..çok güzel çıkmış... stata.veritas@gmail.com

Alıntı RuzgarSA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.hepsiburada.com/Liste/dia...BAR15487645033

bu çanta güzelmiş, fiyatı da gayet uygun...senin dediğin rengi merak ettim doğrusu..

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:31 ----------

www.hepsiburada.com/Liste/diadora-sirt-cantasi-154876-45033/productDetails.aspx?productId=sporbar15487645033&c ategoryId=369686&SKU=SPORBAR15487645033[/url]
    Alıntı larsen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım çanakkaleli okan şu an motosiklete karar verme evresindeyim
    hoşgeldin arkadaşım...umarım istediğin motora kavuşursun...

arkadaşlar vergisi ne kadar ayrıca 125 lik ile yan yana veya ikisinide göreniniz var mı bizim burada bir siyah 250 gördüm makina güzel göze hitap ediyor yeni 125 lik eski kasaya göre boyutları nasıl forumun yarısını okudum neredeyse ama soruma cevap bulamadım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler