Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    SessizGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki address
    bu gun sabah konustum tarsustaki honda bayiyle ellerinde yokmus cbr 250 rr

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Aranızda bizim motorun plakalığı sökebilen varmı,motor tamircileri sökebiliyormu? Ben video bulmuştum onu telefondan izleye izleye yapmaya başladım,daha artçının tutunma yerlerini sökmede kaldım,bende o vidayı açacak bilek yok:D Belki lokma takımım yanımda olsa yapardım ama,anahtarla olmadı...

LASTROMANTIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    arkadaşlar motorumu satıyorum . hatasız dosta gidecek sıfır ayarında bir motor. sıfırı geldi gelmedi derdiniz olmasın buda sıfır sayılır..
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...77401064/detay
    PULSAR NS 200

Yuce123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda Cbr 600f -- 2015 Honda Cbr 1000rr
    arkadaşlar şu ürünleri getirtmeyi denesem gümrükte takılma vs sorunu olurmu acaba ?

http://www.ebay.co.uk/itm/Honda-CBR2...ht_1970wt_1185

http://www.ebay.co.uk/itm/Honda-CBR2...ht_2064wt_1185

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı Yuce123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar şu ürünleri getirtmeyi denesem gümrükte takılma vs sorunu olurmu acaba ?

http://www.ebay.co.uk/itm/Honda-CBR2...ht_1970wt_1185

http://www.ebay.co.uk/itm/Honda-CBR2...ht_2064wt_1185
    Hayır takılmaz dostum
    Yuce123 bunu beğendi.

Alıntı LASTROMANTIC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar motorumu satıyorum . hatasız dosta gidecek sıfır ayarında bir motor. sıfırı geldi gelmedi derdiniz olmasın buda sıfır sayılır..
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...77401064/detay
    Selamlar Üstadım,
    Ben talip olmak isterim ama fiyat yüksek gibi..
    Sıfırının fiyat 10 bin küsur o yuzden bu fiyat bence makul diyorsanız, birşey diyemem.
    Ama yaklaşık 9.000 TL'ye alınan motoru, yaklaşık 3.000 km yaptıktan sonra 100 TL altına satmak, hepimizin isteği

Bu konuda diğer arkadaşlar bakalım ne diyecekler.

Hayırlı satışlar..
    Sevgiler,

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Selam arkadaşlar
    Ben 1 depo benzin ile tam 395km yol yaptım.
    Depoyu ağzına kadar doldurdum, kmyi sıfırladım, 350'de çizgi yanıp sönmeye başladı, sonra 45km kadar daha yol yaptım ve tekrar depoyu doldurdum. (53Tl aldı)
    Belki 10km daha giderdi bilemiyorum.

Motoru 2 kişi yüklü ve çok sakin uzun yolda kullandım.

Ama bazen 120nin üzerinde sürekli kullanırsam bir depoyla 320km gidiyor.

Bu 5.motorum ama Sakin kullanımla agresif kullanımın çok fark ettiği ilk motorum bu.

Başka bir diğer istatisliğimle daha öncede paylaşmıştım.
    Tem'de Çamlıca-Kurtköy arasında motorla 175Km/h yi gördüm.

Şu son hıza sürekli çıkamıyor tabi, ama 155km/h 'a her halikarda ulaşıyor. 155 üzeri yavaşta olsa ilerliyor.

Frenlemeler son derece güven verici, ayrıca yol yaptıkça berbat dedilen LASTİKLER'i son derece iyi yol tutmaya başladı. Yeni motor alan arkadaşlara hemen lastikelrini değiştimemelerini tavsiye ediyorum.

Not: Bu mesajı yanlışlıkla Ninja250 forumunda yazmışım. Şimdi oradan burada kopyaladım :=)
    pol@ris, casillas00, teocan94 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Tolga Bey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar Üstadım,
    Ben talip olmak isterim ama fiyat yüksek gibi..
    Sıfırının fiyat 10 bin küsur o yuzden bu fiyat bence makul diyorsanız, birşey diyemem.
    Ama yaklaşık 9.000 TL'ye alınan motoru, yaklaşık 3.000 km yaptıktan sonra 100 TL altına satmak, hepimizin isteği

Bu konuda diğer arkadaşlar bakalım ne diyecekler.

Hayırlı satışlar..
    Sevgiler,
    fiyat bence de yüksek ama millet o fiyatlardan ilan verince düşük ilan vermeye kimsenin gönlü el vermez...ucuz yazsa problemi mi var acaba deniliyo..adamı çileden çıkarıyolar...

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aranızda bizim motorun plakalığı sökebilen varmı,motor tamircileri sökebiliyormu? Ben video bulmuştum onu telefondan izleye izleye yapmaya başladım,daha artçının tutunma yerlerini sökmede kaldım,bende o vidayı açacak bilek yok:D Belki lokma takımım yanımda olsa yapardım ama,anahtarla olmadı...
    bende buradan izledim güzel anlatıyor :D

http://www.youtube.com/watch?v=nWwEaQXBfPg

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    merabalar tekrar

yukselısten aksesuar fıyatları aldım.aldıgım gıbı de kaldım hehe yan panel setı + kuyruk grenaj seti + mono kapak + jant şeridi +1000 tl. e yuh yedek parca ucuz olabılır ama kesınlıkle aksesuar alınabılecek sevıyede degıl.

jant serıdımı söktum.kendı yaptıgımı begenmedım.daha kalınını yaptıracagım.baska bısey bulamazsam kalın mavı olacak.
    sonra egzozu sordum.ellerınde varmıs.full karbon tiger.iyi bi fiyat aldım.taktırmaya da usta ayarladım.11 randevulu
    alt sakalı beyaza & yan panel+kuyruk+depo yanlarını ıvır zıvırı karbon kaplatmayı dusunuyorum zamanım yeterse

cumartesı dolu dolu geccek hehe umarım sorun vs cıkmaz da 2-3 sey gomebılırım aynı gun ıcerısınde
    teocan94 bunu beğendi.

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Deryali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar
    Ben 1 depo benzin ile tam 395km yol yaptım.
    Depoyu ağzına kadar doldurdum, kmyi sıfırladım, 350'de çizgi yanıp sönmeye başladı, sonra 45km kadar daha yol yaptım ve tekrar depoyu doldurdum. (53Tl aldı)
    Belki 10km daha giderdi bilemiyorum.

Motoru 2 kişi yüklü ve çok sakin uzun yolda kullandım.

Ama bazen 120nin üzerinde sürekli kullanırsam bir depoyla 320km gidiyor.

Bu 5.motorum ama Sakin kullanımla agresif kullanımın çok fark ettiği ilk motorum bu.

Başka bir diğer istatisliğimle daha öncede paylaşmıştım.
    Tem'de Çamlıca-Kurtköy arasında motorla 175Km/h yi gördüm.

Şu son hıza sürekli çıkamıyor tabi, ama 155km/h 'a her halikarda ulaşıyor. 155 üzeri yavaşta olsa ilerliyor.

Frenlemeler son derece güven verici, ayrıca yol yaptıkça berbat dedilen LASTİKLER'i son derece iyi yol tutmaya başladı. Yeni motor alan arkadaşlara hemen lastikelrini değiştimemelerini tavsiye ediyorum.

Not: Bu mesajı yanlışlıkla Ninja250 forumunda yazmışım. Şimdi oradan burada kopyaladım :=)
    Geçen bende depoyu iyice doldurdum şehiriçi ve otoban karışık 300'de yedeğe düştü.Normal bir kullanımdı tabi bana normaldi
    Işık yandıktan sonra 70 km gitmiştim yolda kaldım 370 iyidir

Yedeğe kaç litrede düşüyo acaba ?

erreeen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R Tricolor
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen bende depoyu iyice doldurdum şehiriçi ve otoban karışık 300'de yedeğe düştü.Normal bir kullanımdı tabi bana normaldi
    Işık yandıktan sonra 70 km gitmiştim yolda kaldım 370 iyidir

Yedeğe kaç litrede düşüyo acaba ?
    Yarın müsait misin Sercan ?

Motosikleti
    pani / 3colore
    ya ben max 35lıra alabılıyorum. depo agzındakı metalın altına kadar dolduruyorum son ısık yanıp sonerken.sız kapagın sonuna kadar mı dolduruyorsunuz da 50tl alıyor??

200km gıdıyorum 35 lıra benzın gıdıyor. bugun fulleyınce hesapladım, 3.7 yaktım gene . ortalama cok ıyı > full s.ıcı ve karısık kullanımda.

Can Özcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Salı günü Ağvaya gittim Şile üzerinden. Şileye kadar 90-110 arası arada 125 yaptım. Şileden sonra yol kötü ortalama 55-60 falan. 1 çizgi vardı depoda 20 liralık benzin aldım 97 oktan eve geldiğimde ışık yanıp sönmeye başladı. Tam hesabı tutamadım ama 4 litre yaktı galiba. Şu an motor 480km de.

Bu pazar bişeyler yapalım hava güzel olursa, siz gelmezseniz ben genede vurucam kendimi yola :D

Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fiyat bence de yüksek ama millet o fiyatlardan ilan verince düşük ilan vermeye kimsenin gönlü el vermez...ucuz yazsa problemi mi var acaba deniliyo..adamı çileden çıkarıyolar...
    Hocam selam,
    Sahibinden.com bu işin gerçek kriteri değil..
    İnsanlar 9.000 TL hatta daha altına aldıkları motorlarını 100-200 TL altına ilan veriyor.
    Satma isteği yok sanırım bu arkadaşların.

2011 model 5.000-10.000 km deki motora 9.000 TL fiyat yazmak satmak istememek gibi geliyor bana..
    Motorun değerini yazmak, illaki sorun anlamına gelmemeli..

Beri yandan şu var;
    Faturasında 9.000 TL yazan bir motoru, sıfırı 10.300 TL oldu diye, 9.000 TL yada daha fazlasına satmayı istemek caiz midir.?
    Forumdaki tüm dostlar bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Sevgiler.

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler alarm takılan motoru garanti dışı bırakıyor sanırım değil mi? peki servis takarsa aynı şey geçerli mi?
    Servis takarsa sadece akü garanti dışı kalıyormuş.
    erro bunu beğendi.

rq7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya ben max 35lıra alabılıyorum. depo agzındakı metalın altına kadar dolduruyorum son ısık yanıp sonerken.sız kapagın sonuna kadar mı dolduruyorsunuz da 50tl alıyor??

200km gıdıyorum 35 lıra benzın gıdıyor. bugun fulleyınce hesapladım, 3.7 yaktım gene . ortalama cok ıyı > full s.ıcı ve karısık kullanımda.
    evet hocam ağzına kadar doldurursan alıyor

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı wolky-ksk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Servis takarsa sadece akü garanti dışı kalıyormuş.
    eyvallah saolasın..ben bi fiyat sordurayım o zaman...

Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı rq7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet hocam ağzına kadar doldurursan alıyor
    pekı orası max. degıl mı? zararı yok mu umugune kadar doldurmanın ??

Alıntı Tolga Bey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam selam,
    Sahibinden.com bu işin gerçek kriteri değil..
    İnsanlar 9.000 TL hatta daha altına aldıkları motorlarını 100-200 TL altına ilan veriyor.
    Satma isteği yok sanırım bu arkadaşların.

2011 model 5.000-10.000 km deki motora 9.000 TL fiyat yazmak satmak istememek gibi geliyor bana..
    Motorun değerini yazmak, illaki sorun anlamına gelmemeli..

Beri yandan şu var;
    Faturasında 9.000 TL yazan bir motoru, sıfırı 10.300 TL oldu diye, 9.000 TL yada daha fazlasına satmayı istemek caiz midir.?
    Forumdaki tüm dostlar bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Sevgiler.
    159'umu 56.5 a almıstım kı ederı de oydu. 2.0 ve ustune vergı zammı gelınce ılan verdıgım daha ılk gun 58'e sattım.
    cok da haksız degıller sonucta satıp da yarın bır gun 0 almaya kalksalar 10.500 lıra odeyecekler.

+

guzel ulkemde hala 96 model vtı ler 25-30.000 lıra ederken bu fıyatlar normal bence

Her iki model araç da kendini kanıtlamış ve klasikleşmiş modeller...Buna,11 yaşındaki TM edition EVO 6'nın da 50.000 TL 'den aşağı satılmadığını ekleyebiliriz. Keza 2007-2008 600 rr'laeın 17.000 -18.000 bandına oturmuş olması gibi..
    Ancak, CBR 250'nin bu kategoriye girmesi için, kendini kanıtlaması için zamana ihtiyacı var

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler