Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı Deryali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda Servisine temizleme + yağmala 10tl ye yaptırıyorum.
    Hangi servis acaba hen yarın gidim sıkıldım zincir sesinden sıkırdayıp duruyor ya.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CBR 250 R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax 250 abs
    Ankara da motor kiralayabileceğimiz bir yer var mı? Ya da buradan kiralıyacak olan var mı?? Scooter bile olur çok özledim binmeyi.
    Don't ride faster than your angels can fly

erreeen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R Tricolor
    Ah bu bitirme tezi yok mu, vicdan azabından o kadar hevesle aldığım motoruma binmemi bile engelliyor ama yine de yarın okulda hasret giderecem yok mu İTÜ'ye gelen gezelim beraber hehe. Herkese hayırlı günler

Can Özcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bugün Çavuşbaşı yolundan Rivaya gittim. Dönerken tam macera oldu. Anayoldan ayrıldım köy yoluna girdim, yol toprak oldu bir anda. Nerdeyim derken poligon varmış az ilerde girdim sordum çavuşbaşı yoluna nasıl çıkarım diye. Tarif ettiler yalnız köpek barınağının önünden geçiceksin dikkatli ol dediler. Yolda ara ara köpekler vardı ama barınağın önüne geldiğimde aman allah 50den fazla köpek var. Yavaşladım, 1 2 3 attalttım hiç ses yok taki ilerden bir tanesi havlayarak gelene kadar. Giderleride gazı aldı havlamaya başladığı anda bende gazlamaya başladım savalom yapa yapa kaçtım aralarından. Siz siz olun Rivaya giderken sakın aralara girmeyim :D .

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı CBR 250 R adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ankara da motor kiralayabileceğimiz bir yer var mı? Ya da buradan kiralıyacak olan var mı?? Scooter bile olur çok özledim binmeyi.
    pek fazla yok..geçen sene sahibinden de 2 ilan vardı...birisi vespa diğeri de regal raptor..duruyo mu bilmiyorum..vespa kiaralayan afaki bi teminat falan istiyodu...ama bulman zor...arkadaşlarında varsa onlara kiralamayı teklif et...

bu arada ben de cbr 250 için satıcıyla anlaşmış durumdayım. pazartesi devralcam kısmetse...

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Alıntı mctsnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hangi servis acaba hen yarın gidim sıkıldım zincir sesinden sıkırdayıp duruyor ya.
    Güngör motor, ancak ben telefonda pazarlık yapıpta gittim. Oraya direk gidersen 15 istiyorlar.
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    app plaka siparişi vereceğim,bizim motora hangi ölçülerde gider(küçük olsun istiyorum).Aranızda yapan varsa fotoğraf paylaşırsa sevinirim.

avcagatay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 250 siyah
    @motokurt
    abi , seni anladıklarında her şey için çok geç olmasından korkuyorum
    bilgi ve tecrübelerinle bizi her zaman aydınlatman dileğiyle...
    ASPANDA BÜRKÜT, JERDE KÖKBÖRÜ BOL

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    bugun kahramanlar mahallesınde dolastım durdum aksesuar ıcın.
    bıkac parca buldum.

tıger egzoz. 1.5kg (5.5 kg hafif orjınalden) full karbon. normalde 850tl 700e anlastım.dıger parcalar gelınce alacagım.

on cam MRA (alman malıymış) 175 tl (bronz / siyah)

lsl koruma takozu + manet (2hafta sonra gelıyor) 200-250 tl cıvarıydı sanırım. gelınce fıyat verecekler.

motographics depo pad 20tl (bızım motora olmuyo dedıler , arastırcam. farklı sanırım 600rr ıle.)

pazartesı de yukselısı arayacagım. 3ay once hıc bır halt yoktu bıze gore. (yarım fermuarlı gıvı canta dısında) eger ordan da ogrenebılırsem yazarım buraya.

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bıkac parca buldum.

tıger egzoz. 1.5kg (5.5 kg hafif orjınalden) full karbon. normalde 850tl 700e anlastım.dıger parcalar gelınce alacagım.

lsl koruma takozu + manet (2hafta sonra gelıyor) 200-250 tl cıvarıydı sanırım. gelınce fıyat verecekler.

motographics depo pad 20tl (bızım motora olmuyo dedıler , arastırcam. farklı sanırım 600rr ıle.)

pazartesı de yukselısı arayacagım. 3ay once hıc bır halt yoktu bıze gore. (yarım fermuarlı gıvı canta dısında) eger ordan da ogrenebılırsem yazarım buraya.
    Öncelikle hayırlı olsun hocam.Rica etsem tiger'a cbr 125 2012 kasalar için rs-800 model egzostun fiyatını sorabilir misiniz ?

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    eskı foca > amfıbı gorev grup komutanlıgı (eskı adıyla cıkarma fılosu komutanlıgı)

yazın gelırsenız cok guzel agırlarım. denızkenarı mangal nargıle vs var. hem tanısırız, hem de guzel bır gun gecırırız
    Bu sene büyük ihtimal gelemicem gibi gözüküyor ama gelirsem iletişime geçerim kesinlikle, teklif için çok teşekkürler

bıkac parca buldum.

Desenize sizin motor da artık full+full oldu Aksesuarlar hayırlı olsun... Özellikle egzozu baya merak edicektir forum

Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu sene büyük ihtimal gelemicem gibi gözüküyor ama gelirsem iletişime geçerim kesinlikle, teklif için çok teşekkürler
    Desenize sizin motor da artık full+full oldu Aksesuarlar hayırlı olsun... Özellikle egzozu baya merak edicektir forum
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle hayırlı olsun hocam.Rica etsem tiger'a cbr 125 2012 kasalar için rs-800 model egzostun fiyatını sorabilir misiniz ?
    arkadaslar yanlıs anlasıldım sanırım özür
    anlastım ama dıger parcalar gelınce (2hafta ıcınde arayacaklar) alıp-taktıracagım dedım.
    merak etmeyın...takınca detaylı foto & bılgı & koyacagım tesekkurler yınede.

tiger egzoz ıcın: mca motor'dan aldım fıyatı. ordakı beyefendı bayag ılgılendı lakın yurtdısına yarısa gıdecektı.
    232 445 86 50-541 426 22 45 numaralarından ogrenebılırsınız. foca'da oldugum ıcın haftaya ancak gıdebılırım

*bu arada bunların dısında elcık ısıtmadır,12v prızdır bır suru dusuncem var ama ızmır'den kımse yok yardım alabılecegım-tanıdık kımse.varsa forumda yardımlassak super olur.her turlu detaya maddıyat aktarabılırım deneme kapsamında hehe.

*bu kadar neden cbr'a gırıyorsun dıye merak edenlere.belkı hatırlarsınız vfr 800 asıgıyım ama gecen hafta ogrendıgımız bır haber bu askımı korelttı allah tamamına erdırıse baba olacagım sene sonunda.bu yuzden ufak - tefek harcamalar dısında cbr ım ıle devam edecegım

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    anlastım ama dıger parcalar gelınce (2hafta ıcınde arayacaklar) alıp-taktıracagım dedım.

tiger egzoz ıcın: mca motor'dan aldım fıyatı. ordakı beyefendı bayag ılgılendı lakın yurtdısına yarısa gıdecektı.
    232 445 86 50-541 426 22 45 numaralarından ogrenebılırsınız. foca'da oldugum ıcın haftaya ancak gıdebılırım

*bu arada bunların dısında elcık ısıtmadır,12v prızdır bır suru dusuncem var ama ızmır'den kımse yok yardım alabılecegım-tanıdık kımse.varsa forumda yardımlassak super olur.her turlu detaya maddıyat aktarabılırım deneme kapsamında hehe.

*bu kadar neden cbr'a gırıyorsun dıye merak edenlere.belkı hatırlarsınız vfr 800 asıgıyım ama gecen hafta ogrendıgımız bır haber bu askımı korelttı allah tamamına erdırıse baba olacagım sene sonunda.bu yuzden ufak - tefek harcamalar dısında cbr ım ıle devam edecegım
    Hayırlı uğurlu olsun

Bende haftaya bu egzozdan alıcam çift odalı yapmışlar yeni egzozları çok gürültü değillermiş,çok fazla gelirse ses gene killer temin edip takıcam.

Motosikleti
    CBR 250R Tricolor
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun

http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...20639164_n.jpg
    Bende haftaya bu egzozdan alıcam çift odalı yapmışlar yeni egzozları çok gürültü değillermiş,çok fazla gelirse ses gene killer temin edip takıcam.
    Egzoz cok güzel gözüküyor Sercan ama görünce aklım benim karbon geldi Bu hafta ailem burdaydi o yüzden ilgilenemedim pek. Önümüzdeki hafta ici arayacağım seni Bu arada ufak çaplı dışarı çıkmalara izin aldım polise yakalanmadığım sürece Varsa yakınlarda bı yerlere gitmek isteyen takılmak isterim Avrupa yakası Maslak civarı cok uzaklara olmadan

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:29 ----------

Yapacakların ve yapmayı düşündüklerin muhteşem . Ama son cümleyle 3 sene sonraki kendimi gördüm cok sevindim hayırlı olsun, Allah tamamına erdirsin.

Okur_tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r
    wolrath hayırlı olsun, çok keyifli bir o kadar da zorlu yillar bekliyor ailenizi

Motosikleti
    pani / 3colore
    tesekkurler arkadaslar

tiger'ın hafifligi

http://www.youtube.com/watch?v=t3E5G1ZmBUA

---------- Post added at 13:07 ---------- Previous post was at 12:35 ----------

Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arada sahıbınden de ılanı var bı tane.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...72942010/detay

avcagatay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 250 siyah
    beyler scorpion marka cene acılır kask almayı dusunuyorum,tavsiye eder misiniz?

Motosikleti
    CBR 250R Tricolor
    Alıntı avcagatay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Az önce elime birtane aldım, baya sağlam bir kaskti ancak baya ağırdı. Bir de alttan şişirmeli biseydi. Sesi gecirmeyeceği kesin

teocan94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı avcagatay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çeneden Açılır Kasklar Fullface Kasklara Göre %40 Daha Az Koruyorlarmış Sağlam Çarpma ve Sürtünmede Kilitlerinin Kopabileceğini Düşünüyorum.

Can Özcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yarım saat önce şileden döndüm eve. Nolan N83 kaskım var 80 den sonra rüzgar sesi baya geliyor. Boyunluğum ile alt boşlukları kapatsam dahi ses var. Motor hala rodajda olduğu için en fazla 7000 devire çıkarıyorum ama 100-110 çok rahat gidiyor dönüyor motor. Lastiklerden çok şikayetçi olmadım ama biraz daha yatırsam nasıl tepki verir bilemiyorum. Motoru durdurduğumda bir şırgıntı sesi geliyordu hiç duyan oldu mu bu sesi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler