Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    RuzgarSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    Alıntı kemalpak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar bugun zinciri yagladm anesin verdigi guya servisinde kullandgi yaglardan diilde baska biyag yarn vericem onceleri brz zncir skrtisi vardi suan kesildi tavsiye ederm basarili
    ben dokuma tezgahlarında kullandığımız 2 numara shell marka kızak yağı kullanıyorum 10 numara. en güzelide bedava

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CBR 250R
    Alıntı RuzgarSA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben dokuma tezgahlarında kullandığımız 2 numara shell marka kızak yağı kullanıyorum 10 numara. en güzelide bedava
    Banada eski motorcu bi abimiz verdi dier yaglari kullanma dedi anesin verdigi baya sivi biseydi bunun markasi berner die bisey alman mali muhtemelen bugun uygladm inanin sesi sifira indirdi yapiskan gbi bi kivami var elini degdirdnmi uzuyo kullanin farki gorursnz bulunurmu bilmiyorm satiliyodur heralde biyerlerde

RuzgarSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    Alıntı kemalpak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Banada eski motorcu bi abimiz verdi dier yaglari kullanma dedi anesin verdigi baya sivi biseydi bunun markasi berner die bisey alman mali muhtemelen bugun uygladm inanin sesi sifira indirdi yapiskan gbi bi kivami var elini degdirdnmi uzuyo kullanin farki gorursnz bulunurmu bilmiyorm satiliyodur heralde biyerlerde
    diğer arkadaşlar biraz zor bulur. o yağıda tanıyorum sanırım. beyaz renkli anlattığın gibi koyu ve yapışkan o yağıda biz makinelerde kullanıyoruz. çelikler çalışırken aşırı sürtünme ve ısınma oluyor bu yağ çok etkili ama zincirin üzerinde kalın bi şekilde kalacağı için arka dişli ve zincir üzerinde toz toprak birikmesine buda zamanla aşınmaya sebeb olur.

fasulity - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 HONDA PCX 125
    Egzoz işini abartanlar var
    http://www.youtube.com/watch?v=MWzA9qp63tY
    Fasulity

uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    arkadaşlar motoru yıkadığınızda sinyalleriniz su alıyor mu?
    geçen hafta motoru yıkadım arka sinyallerin içi damla damla su olduğunu farkettim..ön sinyallerde sorun yok..
    Youtube: YOL AVCISI

Motosikleti
    2015 HONDA PCX 125
    Alıntı uthec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçen hafta motoru yıkadım arka sinyallerin içi damla damla su olduğunu farkettim..ön sinyallerde sorun yok..
    Sinyaller yıkama esnasında su alıyor. Bende basınçlı yıkama var. Yıkama sonrası benim sinyallerde de zaman zaman su gözlemlediğim oldu.
    Fasulity

Motosikleti
    Alıntı fasulity adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sinyaller yıkama esnasında su alıyor. Bende basınçlı yıkama var. Yıkama sonrası benim sinyallerde de zaman zaman su gözlemlediğim oldu.
    o zaman hondanın bu kalitesizliğini beğenmedim..

Motosikleti
    2015 HONDA PCX 125
    o zaman hondanın bu kalitesizliğini beğenmedim..
    Sadece o olsa iyi bir kez kadranın içinde de buhar tespit ettim. Allahtan uçtu gitti. Kafa grenajını da yıkarken dikkatli olun.
    Fasulity

yashukawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    ben hep yıkatıyorum tazyikli su ile ama hiç sinyallerde su kaldığı olmadı

@fasulity
    göstergeyi de tazyikli su ile yıkamazsanız daha iyi olur ben hiç su vurmuyorum oraya siliyorum ıslak bez ile

Motosikleti
    Alıntı fasulity adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sadece o olsa iyi bir kez kadranın içinde de buhar tespit ettim. Allahtan uçtu gitti. Kafa grenajını da yıkarken dikkatli olun.
    başladık madem bir tane daha ekleyeyim..ön farın sağ tarafında da buğu olmuştu bir keresinde..üstelik yıkamamıştım..köye gidip gelmiştim..neyseki geçti gitti..

Motosikleti
    2015 HONDA PCX 125
    Alıntı yashukawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben hep yıkatıyorum tazyikli su ile ama hiç sinyallerde su kaldığı olmadı

@fasulity
    göstergeyi de tazyikli su ile yıkamazsanız daha iyi olur ben hiç su vurmuyorum oraya siliyorum ıslak bez ile
    İşin doğrusu gösterge şu geçtiğimiz aşırı sağanak yağışlı günlerden birinde oldu. Motorla beraber her yerime kadar ıslanmıştım. Meğer motorun da heryeri ıslanmış:-) Şimdi gülüyorum ama ilk gördüğünde en sinkaflısından bi küfür iletmiştim honda mühendislerine.
    Fasulity

pol@ris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125, Hyosung GV 250, Honda CBR 250R
    Alıntı wolky-ksk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motoru alanlar azcık resim ekliyebilirmi
    Burada çok fotoğraf var
    http://www.facebook.com/CBR250RFANCLUB
    http://www.facebook.com/CBR250RFANCLUB
    Tüm CBR kullanıcı dostlarım davetlidirler...

Yuce123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda Cbr 600f -- 2015 Honda Cbr 1000rr
    arkadaşlar siyah kuçuk grenajların fiyatı ne kadardı bilen varmı

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    selamlar arkadaşlar, ismim Ali 28 yaşındayım, istanbul bakırköyde oturuyorum, 10 yıldır aktif olarak istanbul trafiğinde araç kullanmaktayım, çok şükür büyük bir kazam yok, 3-4 tane ufak hasarlı kaza oldu doğal olarak istanbul'da normaldir 2 gün kadar öncede bir sürücü kursuna kayıt yaptırdım motor ehliyeti için. Motor ehliyetimi almadan da kısmetse inşaallah Honda'nın güvenli sürüş eğitimlerine katılmak istiyorum. Aklımdaki motor tahmin edeceğiniz üzere Honda Cbr250, ilk önce yamaha yzf r125 vardı aklımda gerek forumlardan okuduğum gerek altınelbiseliadam'da izlediğim tanıtım videosundan sonra bu kararımdan vazgeçtim, sık sık motor değiştirmek istemediğim için aldım mı 2-3 yıl en az kafam rahat olsun istiyorum. Servis ağı ve parçalarının uygun oluşu, 2.elinin kuvvetli oluşu, ve honda kalitesi beni fikrimi değiştirmemdeki en önemli unsur oldu. Buradaki ortamı gördüm ve buluşmalarınızıda takip ettim, çok hoş bir ortamınız var,tabiki 356 sayfanın tamamını değilde son 20-25 sayfayı okuma fırsatı buldum . Allah nasip ederse 30 haziranda 20 soruluk motordan sınavı verince 28-29 temmuzda da direksiyon sınavı var, onu da vereceğimi düşünüyorum, sonrasında inşaallah sizlerleyim dostlar. Hepinizi saygılar selamlar, tekeriniz düz bassın, kazasız belasız sürüşler diliyorum.

SARP AY52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC700X
    Mayıs ayında italya'dayım, bulabildiğim tüm moto shopları dolaşacağım. Bakalım fiyatlar nasıl Türkiye'ye göre. Kask ve Derimont almayı düşünüyorum. Bulabildiğim her şeyin fiyatını yazacağım.

avcagatay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 250 siyah
    Alıntı spawn1984 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar arkadaşlar, ismim Ali 28 yaşındayım, istanbul bakırköyde oturuyorum, 10 yıldır aktif olarak istanbul trafiğinde araç kullanmaktayım, çok şükür büyük bir kazam yok, 3-4 tane ufak hasarlı kaza oldu doğal olarak istanbul'da normaldir 2 gün kadar öncede bir sürücü kursuna kayıt yaptırdım motor ehliyeti için. Motor ehliyetimi almadan da kısmetse inşaallah Honda'nın güvenli sürüş eğitimlerine katılmak istiyorum. Aklımdaki motor tahmin edeceğiniz üzere Honda Cbr250, ilk önce yamaha yzf r125 vardı aklımda gerek forumlardan okuduğum gerek altınelbiseliadam'da izlediğim tanıtım videosundan sonra bu kararımdan vazgeçtim, sık sık motor değiştirmek istemediğim için aldım mı 2-3 yıl en az kafam rahat olsun istiyorum. Servis ağı ve parçalarının uygun oluşu, 2.elinin kuvvetli oluşu, ve honda kalitesi beni fikrimi değiştirmemdeki en önemli unsur oldu. Buradaki ortamı gördüm ve buluşmalarınızıda takip ettim, çok hoş bir ortamınız var,tabiki 356 sayfanın tamamını değilde son 20-25 sayfayı okuma fırsatı buldum . Allah nasip ederse 30 haziranda 20 soruluk motordan sınavı verince 28-29 temmuzda da direksiyon sınavı var, onu da vereceğimi düşünüyorum, sonrasında inşaallah sizlerleyim dostlar. Hepinizi saygılar selamlar, tekeriniz düz bassın, kazasız belasız sürüşler diliyorum.
    durumlarımız aşağı yukarı aynı,ben de Bakırköy deyim, ehliyet 1 hafta içinde gelecek, geçen hafta hondanın güvenli sürüş 1 kursuna da katıldım,cbr 250 motosikletimi geçen hafta teslim aldım fakat ehliyet gelmediği için henüz siftahım yok,(güvenli sürüşte kullandığım cbr 250 hariç)
    sormak istediğin bişey olursa yardımcı olabilirim
    ASPANDA BÜRKÜT, JERDE KÖKBÖRÜ BOL

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı avcagatay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün Ataköy'de sahil yoluna paralel ters yönden gelen tricolor cbr 250 eğer buradaysan kardeşim,yapma bir daha öyle

aşağıdaki resimleri cumartesi günü çektim sanırım kapalıçarşı da film çekiliyor, acelem vardı soruşturamadım, daha önce kapalıçarşının üstünde motorsiklet göreniniz var mı?

http://e1203.hizliresim.com/v/5/38c1b.jpg

http://e1203.hizliresim.com/v/5/38c33.jpg
    james bond film çekiyor hocam

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:37 ----------

o süper bi haber bu, bende 2 gündür kartaltepe mah.'deki bim'in tam karşısında bir siyah cbr250 görüyorum yoksa siz misiniz o =) bakırköyden birini görmek sevindirici, kısmetse inşallah birlikte süreriz birlikte tecrübe ediniriz ;) ben kartaltepe mah.'de oturuyorum taksim dolmuşlarının orada.

avcagatay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 250 siyah
    Alıntı spawn1984 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    james bond film çekiyor hocam

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:37 ----------

o süper bi haber bu, bende 2 gündür kartaltepe mah.'deki bim'in tam karşısında bir siyah cbr250 görüyorum yoksa siz misiniz o =) bakırköyden birini görmek sevindirici, kısmetse inşallah birlikte süreriz birlikte tecrübe ediniriz ;) ben kartaltepe mah.'de oturuyorum taksim dolmuşlarının orada.
    valla o resimleri çektiğimde daha james bond haberleri çıkmamıştı ,ondan şaşırmıştım,
    bu arada o arkadaş ben değilim,çünkü ehliyet gelmediği için henüz çıkmadım trafiğe, çıkınca da adliyenin arkasındaki pazar yerinde baya bi alıştırma yapmak istiyorum,
    ben de huzur mağazasının orada, ticaret lisesine çıkan sokaktayım.
    ehliyet ve motorunu hayırlısıyla al gezeriz tabi
    ASPANDA BÜRKÜT, JERDE KÖKBÖRÜ BOL

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    oo yakınmışız çok güzel benim ehliyet en erken agustosta malesef :( ama sabredicem mecburen çünkü ehliyetten önce motoru alırsam biliyorum kendimi tutamayıp sokağa çıkıcam, Allah korusun biri gelip bana vursa anlat derdini her türlü suçlusun, ben biraz hassasım bu konuda o yüzden ehliyetsiz kesinlikle binmeyi düşünmüyorum, hoş işyerim zeytinburnu'nda ve burada 13-15 yaşındaki çocuklar ybr125 lerle ana caddelerde geziyor ve ne kask ne bir mont eldiven , bildiğin tshirt kot pantolonla sokaklarda caddelerde geziyorlar. Bunları gören polis yok mu veya varda artık umursamıyorlar mı bilmiyorum. Bu arada direksiyon sınavınıda cumartesi pazarının kurulduğu alanda yapıyorlarmış talim yapmak içinde orayı kullanıyorlarmış güzel fikir

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı SARP AY52 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mayıs ayında italya'dayım, bulabildiğim tüm moto shopları dolaşacağım. Bakalım fiyatlar nasıl Türkiye'ye göre. Kask ve Derimont almayı düşünüyorum. Bulabildiğim her şeyin fiyatını yazacağım.
    itlaya yı bilmem ama benim gittiğim ülkelerde fiyatlar gayet pahalıydı...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler