Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı kemalpak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar acil bise sorcam:D saatini ayarliyamiyorum nerden ayarlaniyo biri yardim etsin gozunu sevim
    Mode ve Reset'e basılı tutun,saate geçecektir.Sonra mode a basıp basıp ayarlanıyo

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CBR 250R
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mode ve Reset'e basılı tutun,saate geçecektir.Sonra mode a basıp basıp ayarlanıyo
    Ohbe eywallah sonunda yaptim

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    seneye buyuturuz, vfr alırız dıyoruz da... yahu 2 katı yakacak en ıyı ıhtımal. arada ucurum var be

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    seneye buyuturuz, vfr alırız dıyoruz da... yahu 2 katı yakacak en ıyı ıhtımal. arada ucurum var be
    vfr 800 mü? çok iyi bir seçim olur tavsiye ederim, tam bir uzun yol motoru, seside süper

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    aynen.ustune 10civarı ayırıp temız bısey dusunuyorum.bi de beyaz olcak miss..

lakın aklımda soru ısaretlerı var elbette.

1.yakıtı. cbr gercekten cok tatmın edıyor. elbette 100bg 25bg kadar yakamaz ama 15kurustan 45kurusa cıkınca neler hıssedecegım bılmıyorum hehe ayda 250km max yaptıgım ıcın de cok buyuk bı handıkap degıl gercı.
    2.sesi? v4 sıralı 4sılındır gıbı urkutucu olabılır mı bılmıyorum.hıc yakından duymadım.ınternetten de pek tatmın edıcı vıdeo bulamadım.
    3.ısınma problemı var dıyorlar.ozellıkle sehırıcı yazın fenaymıs.

neyse cok da baslıgı bozmayalım.seneye bolca sorarım vfr cılere sesınden cok seklı semalı muazzam gelıyor bana. ızmır yukselıs de vardı servıste , satılık kırmızı.koltuga oturunca hıssettıgım duygular cok farklı oldu.kendımı cok kaptırmadan ındım hemen

cbr devam

ayna sınyal zenon vs cok konusuldu ama egzoz konusunda kımse atılım yapmıyor. ızmır'de bahadır grenajla gorustum. 3 adet cbr 'a yoshı taktıklarını ve guzel-tok ses aldıklarını soyledıler.sızce mumkun mu bıze olması?
    alet bu.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...43471222/detay

Motosikleti
    CBR 250R
    benım facebookum malesef suaralar kapalı oyuzden bıryere bı bılgı yazamıcam ama benıde katarsanız sevinirim gorusmek uzere

stepfunk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR600 K9

1.yakıtı. cbr gercekten cok tatmın edıyor. elbette 100bg 25bg kadar yakamaz ama 15kurustan 45kurusa cıkınca neler hıssedecegım bılmıyorum hehe ayda 250km max yaptıgım ıcın de cok buyuk bı handıkap degıl gercı.
    2.sesi? v4 sıralı 4sılındır gıbı urkutucu olabılır mı bılmıyorum.hıc yakından duymadım.ınternetten de pek tatmın edıcı vıdeo bulamadım.

neyse cok da baslıgı bozmayalım.seneye bolca sorarım vfr cılere sesınden cok seklı semalı muazzam gelıyor bana. ızmır yukselıs de vardı servıste , satılık kırmızı.koltuga oturunca hıssettıgım duygular cok farklı oldu.kendımı cok kaptırmadan ındım hemen

cbr devam

ayna sınyal zenon vs cok konusuldu ama egzoz konusunda kımse atılım yapmıyor. ızmır'de bahadır grenajla gorustum. 3 adet cbr 'a yoshı taktıklarını ve guzel-tok ses aldıklarını soyledıler.sızce mumkun mu bıze olması?
    alet bu.

Abi ben bu modelleri hiç sevmiyorum. Tiger'ın karbon olanları daha çok yakışır bizim motorlara.
    Seside pata pata diye çıkınca iyice illet oluyorum. Sonra 4 silindir hayali kurarken buluyorum kendimi
    "Cahillerle tartışmaya girmeyin çünkü ben hiç yenemedim!"
    İmam-ı Gazâli Hazretleri (k.s)

pol@ris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125, Hyosung GV 250, Honda CBR 250R
    Alıntı kemalpak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benım facebookum malesef suaralar kapalı oyuzden bıryere bı bılgı yazamıcam ama benıde katarsanız sevinirim gorusmek uzere
    Memnuniyetle Görüşmek üzere

erreeen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R Tricolor
    Merhaba arkadaslar, şans eseri yeni zamdan sonra fiyat bilgisi almak icin anes motoru aradım bugün. Biliyorum elinizde yok ama CBR 250R nakit ve taksitli fiyatını öğrenebilir miyim ? Dedim. Yoo elimizde var dediler, biliyorum siyah var ama tricolor istiyorum dedim. O da yarın gelecek ya da Pazartesi dediler. Nisan sonu diye odaklandığım icin birden sevinç ve heyecan duygulariyla "nasıl ya ay sonu gelmeyecek miydi?" dedim. Bize 1 tane tricolor gelecek dedi. (zaten 4 tane siyah varmis su an) Hemen babami aradım taksitli almaya karar verdik. Simdi balmumcu şubesine kapora bıraktım. İnşallah hayırlısıyla haftaya motoru alırım. Belgeler Samsuna gidip plaka ruhsatla geri dönmesi bir sonraki haftayı bulur ama olsun buna da şükür yalnız ehliyetim olmadıgı icin motorumu İTÜ nün otoparkına bırakacağım ve sadece okul icinde süreceğim. Bu arada zaten eğitimimi okul icinde aldığım icin hem egitim hem de motoruma alışma süreci beraber ilerleyecek haftaya yazılı sınav, Mayıs'ta direksiyon, Haziran'da ehliyet + mezuniyet 1 ay İstanbulda gezer Samsun yoluna düşerim herkese sevgiler saygılar.

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Alıntı stepfunk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi ben bu modelleri hiç sevmiyorum. Tiger'ın karbon olanları daha çok yakışır bizim motorlara.
    Seside pata pata diye çıkınca iyice illet oluyorum. Sonra 4 silindir hayali kurarken buluyorum kendimi
    Can bence 4 değilde bence 2 silindir bakmalısın. 4 silindirlileri ben şimdilik çok gereksiz buluyorum, o yüzden bende imkan kolluyorum ve kawasaki er6'lara göz kırpıyorum
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

Motosikleti
    2011 600F ABS

cbr devam

alet bu.

Bu egzostlar benim tahminim burada üretilip üstüne yoshi amblemi vuruyolar.Yoshi nin slip on ları en kötü 500 liraya denk geliyo.Egzost ucu da çok kötü o ne öyle.Tiger ın modellerine bakabilirsiniz,gayet güzel.

Motosikleti
    GSR600 K9
    Two Brothers egzosları da güzel. Motor 5 kg daha hafifliyor, tork 2 ft, beygir 2 HP artıyormuş.

---------- Post added at 11:32 ---------- Previous post was at 11:23 ----------

Yoshi'nin dyno grafiği de bu. Tork'tan ziyade beygirgücü artışı daha fazla.

Aşağıdaki linktenden de Akrapovic dyno grafikleri yer alıyor.
    Daha önce verilmişti sanırım ama bütünlük olsun istedim

http://www.surfsidemoto.com/store/product/AKRH17.html

---------- Post added at 11:46 ---------- Previous post was at 11:32 ----------

Bazzaz Z-Fi Exhaust

---------- Post added at 11:53 ---------- Previous post was at 11:46 ----------

---------- Post added at 12:00 ---------- Previous post was at 11:53 ----------

Bu ses daha iyimi çıkıyor ne??

---------- Post added at 12:23 ---------- Previous post was at 12:00 ----------

Alıntı Deryali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Can bence 4 değilde bence 2 silindir bakmalısın. 4 silindirlileri ben şimdilik çok gereksiz buluyorum, o yüzden bende imkan kolluyorum ve kawasaki er6'lara göz kırpıyorum
    Ali benimde aklımda er6 var. Yeni kasa er6f'ler çok hoşuma gidiyor.
    Naked olanı da olur tabii Geçen sene vardi bir tane yeşil.
    12.000'den fiyat çekiyordu. Sonra paraya sıkışmış 10.000'e indirdi fiyatı.
    İlan birgün bile kalmadı. Hala aklımdadır o motor. Şu anki ilanlara bakıyorumda
    fazla fiyat çekiyorlar.
    pol@ris ve wolrath bunu beğendiler.

murat_112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F
    Bir honda bayisine gidip, şu türkiyeye gelmeyen modelden yani kırmızı renginden istesek getirirlermi?
    Düşlerim var, Rüzgara ters düşen..

Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Ali benimde aklımda er6 var. Yeni kasa er6f'ler çok hoşuma gidiyor.
    Naked olanı da olur tabii Geçen sene vardi bir tane yeşil.
    12.000'den fiyat çekiyordu. Sonra paraya sıkışmış 10.000'e indirdi fiyatı.
    İlan birgün bile kalmadı. Hala aklımdadır o motor. Şu anki ilanlara bakıyorumda
    fazla fiyat çekiyorlar.

Yeni kasası gerçekten süper, 18bin tl sanıorum sıfır fiyatı.
    Önüme çıkan ilk fırsatta almayı planlıyorum. Zaten artık bizim motorun 2.elide iyi para eder :=)
    Üzerine bir o kadar daha koyunca alabiliyoruz.

Bu arada CBR250'yi kaç km de bir bakıma götüreceğiz ben 4bin km ye geldim, kitapçığında 12.000de bir bakım yazıyor, servis 4bin de gel diyor. Bende 6bin de gitmeyi planlıyorum ne dersiniz ?

Motosikleti
    GSR600 K9
    Alıntı Deryali adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Yeni kasası gerçekten süper, 18bin tl sanıorum sıfır fiyatı.
    Önüme çıkan ilk fırsatta almayı planlıyorum. Zaten artık bizim motorun 2.elide iyi para eder :=)
    Üzerine bir o kadar daha koyunca alabiliyoruz.

Bu arada CBR250'yi kaç km de bir bakıma götüreceğiz ben 4bin km ye geldim, kitapçığında 12.000de bir bakım yazıyor, servis 4bin de gel diyor. Bende 6bin de gitmeyi planlıyorum ne dersiniz ?
    er6-N alacaksın değil mi? Sıfırının yeşili olaydı iyiydi. E bir tur verirsin artık

Benim servis 6.000'de gel dedi. Ama bu aralar düşünüyorum yağını değiştirsemmi diye.

Motosikleti
    2011 600F ABS

Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Alıntı stepfunk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    er6-N alacaksın değil mi? Sıfırının yeşili olaydı iyiydi. E bir tur verirsin artık

Benim servis 6.000'de gel dedi. Ama bu aralar düşünüyorum yağını değiştirsemmi diye.
    Yok ya N değil F alacağım. F ile uzun yolda da rahat edersin.

Motosikleti
    http://www.facebook.com/events/196051527173593/

Değerli arkadaşlar, görmeyenler için tekrar etmek istedim katılımınızı bekliyorum;

CBR 250 R kullanıcı dostlarla bir araya gelip, tanışmak ve ileride yapacağımız gezilerle ilgili planlama yapmak amacıyla Beşiktaş'ta Elma Cafe'de bir buluşma düzenliyoruz. Keyifli bir sohbet ve paylaşım için tüm CBR 250 R kullanıcıları davetlidir.

Sayımıza göre masa ayırtılacağından katılımcı arkadaşların http://www.facebook.com/CBR250RFANCLUB adresindeki etkinlik davetine katılım bilgilerini yazmaları rica olunur. Buluşmak, tanışmak dileğiyle

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Motor 9.900 olmuş

Motosikleti
    Alıntı murat_112 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir honda bayisine gidip, şu türkiyeye gelmeyen modelden yani kırmızı renginden istesek getirirlermi?
    türkiye için üretilen modeller belli. değişiklik yapma şansları olmaz, ama grenaj değişikliği belki mümkün olabilir.Bu benim şahsi fikrim araştırma yapmadım ama motoru siyah sipariş verdiğimiz halde tricolor geldi geçen sene. Bu durumdan pay biçiyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler