Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    elimizde patlamasin

Alıntı motorsaykıl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben hiç kullanmadığım IRC lastikleri satıyorum. İki sıfır lastik 100 TL verenin elinde kalacak

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    funkyboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Versys 650 abs
    Alıntı yashukawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler bu sabah kaza yaptım otomobil sürücüsünün aniden yola çıkması ve yolun ortasında durması yüzünden aracı stop etmiş oyüzden durmuş sol lastikten vurmak zorunda kaldım mesafe çok kısaydı durmam imkansızdı hızlı da değildim 55-60 la gidiyordum bende birşey yok ama motorda 7-8 parça değişecek
    http://img826.imageshack.us/img826/5297/31032012307.jpg
    gecmis olsun :(

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:11 ----------

Alıntı Okur_tr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlısıyla az önce ilk kazamı yaptım arabanın birinin sagından yavaşça geçerken arka kapı birden açıldı ve sol göğsüme çarptı. motorda birkaç çizik var ve sol ayna kirildi benim de sol el biraz sürtuldu.. ehliyeti henüz teslim almadığım için sadece uzaklastim.
    gecmiş olsun

funkyboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Versys 650 abs
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @ Yashukawa

Eger Can beyin değiği gibi ön far ve karenaj dahil 220 tl civarı ise Fiyatı fazla çekmişler. Parça fiyatlarını gaziantep olduğu için yüksek söyleme ihtimalleri de var. Yoksa işciliği abartmışlar. Park halinde aracın carpması ile yan yatan arkadaş 300 e halletti.(fren maneti, sinyal, yan büyük grenaj ve ayak viyes kolu vardı galiba) Senin fazladan ön far ve kafa grenajı var.

değişicek parçaları tespit et istanbuldanda fiyat alalım sana. kargo ile parçayı alırsın. Servisinden parça fiyatlarının da listesini iste ona göre onay vericem diye. Uçuk fiyat tespit edersek ucuz söyleyen servisten temin edersin o parçayı.

Bide yan grenaj siyahta 57 tricolorda 130 muydu öyle bişey konuşuldu sanki burda
    fren maneti sinyal granaj iç ve dıs egzoz koruma alt sakal denge topuzu 319 tl 100 tl de işçilik...
    GP500-1st bunu beğendi.

Motosikleti
    HONDA CBR250R
    Arkadaşlar Hepinize merhaba...Ben de Honda CBR 250R aldım. Mototal Kızıltoprak'tan. arkasına birde çanta taktırdım. Bayağı yakışıklı oldu. Resimlerini buradan paylaşacağım. Siteye baktığımda bunu yazan arkadaşlar gördüm. İnanın servisteki arkadaşta güzel olduğunu söyledi. Motoru 28 Martta aldım. Cumartesi teslim alabildim. Çok Uzun zamandır motor kullanmamıştım. doğrusu içimde biraz kuşku vardı kullanabilirmiyim diye? enson 93-94 yıllarında motosikletim vardı. Bu motoru gayet rahat kullandım. çok hoşuma gitti. fazla yabancılığım olmadı. Ben öyle motosiklet özelliklerinden anlamıyorum. bikaç site gezdim. Kararımı ekonomik olması bakımında Honda dan yana kullandım. Çünkü param buna yetti. şimdilik moto dan memnunum. Selamlar...

rq7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Ferhat09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Hepinize merhaba...Ben de Honda CBR 250R aldım. Mototal Kızıltoprak'tan. arkasına birde çanta taktırdım. Bayağı yakışıklı oldu. Resimlerini buradan paylaşacağım. Siteye baktığımda bunu yazan arkadaşlar gördüm. İnanın servisteki arkadaşta güzel olduğunu söyledi. Motoru 28 Martta aldım. Cumartesi teslim alabildim. Çok Uzun zamandır motor kullanmamıştım. doğrusu içimde biraz kuşku vardı kullanabilirmiyim diye? enson 93-94 yıllarında motosikletim vardı. Bu motoru gayet rahat kullandım. çok hoşuma gitti. fazla yabancılığım olmadı. Ben öyle motosiklet özelliklerinden anlamıyorum. bikaç site gezdim. Kararımı ekonomik olması bakımında Honda dan yana kullandım. Çünkü param buna yetti. şimdilik moto dan memnunum. Selamlar...
    yerinde bir tercih olmuş hocam hayırlı olsun

Okur_tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r
    arkadaslar gecmis olsun diyenlere sagolun diyorum.
    @ferhat09 hocam ben de aynı duygularla aldım. epeydir kullanmamıştım, kuşkularım vardı ama biner binmez uyum sağladım. çok rahat motosiklet. hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin.

Alıntı Okur_tr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tri-color olan miydi?
    Evet.

Slip on egzosttan bahsedilmiş, taktıran arkadaşlar nereden satın alıyor? Akrapovic, yoshimura, twin brothers vs. fark etmez.

Okur_tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r
    Alıntı seigen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet.

Slip on egzosttan bahsedilmiş, taktıran arkadaşlar nereden satın alıyor? Akrapovic, yoshimura, twin brothers vs. fark etmez.
    ben de gördüm seni ama moral bozuk olunca etrafa bakmadan bastım gittim.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    beyler selamlar; bende motor almak için anlaşmak üzereyim...zam gelince alacağım eleman da fiyata geçirdi ama ne yapalım kafaya taktık bi kere...850 km de motor

motorun ilk bakım maliyeti ne kadar öğrenebilir miyim...sanırım 1000 km bakım yapılcak sonrasındaki yakın bakımları nelerdir...cevap verirseniz sevinirim...

stepfunk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR600 K9
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler selamlar; bende motor almak için anlaşmak üzereyim...zam gelince alacağım eleman da fiyata geçirdi ama ne yapalım kafaya taktık bi kere...850 km de motor

motorun ilk bakım maliyeti ne kadar öğrenebilir miyim...sanırım 1000 km bakım yapılcak sonrasındaki yakın bakımları nelerdir...cevap verirseniz sevinirim...
    Ben 1.000 bakımında 57 TL vermiştim. Yağını değiştirdiler sadece.
    Sonraki bakımı 6.000 dediler. Ama ben 3500 gibi tekrar yağ değiştireceğim.
    Bu arada zincir gergisini ve debriyaj teli ayarını da kontrol ettirirsiniz.

Hayırlı olsun bu arada.
    "Cahillerle tartışmaya girmeyin çünkü ben hiç yenemedim!"
    İmam-ı Gazâli Hazretleri (k.s)

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı stepfunk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 1.000 bakımında 57 TL vermiştim. Yağını değiştirdiler sadece.
    Sonraki bakımı 6.000 dediler. Ama ben 3500 gibi tekrar yağ değiştireceğim.
    Bu arada zincir gergisini ve debriyaj teli ayarını da kontrol ettirirsiniz.

Hayırlı olsun bu arada.
    teşekkürler...

Motosikleti
    GSR600 K9
    teşekkürler...
    Rica ederim

erreeen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R Tricolor

Senin elemanın fiyata geçirmesi biraz anormal değil mi? Kaça anlaşıyordun, şimdi kaç dedi ? Böylelerine sinir oluyorum onu etkileyen hiçbirşey yokken çakallık peşindeler.

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı erreeen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin elemanın fiyata geçirmesi biraz anormal değil mi? Kaça anlaşıyordun, şimdi kaç dedi ? Böylelerine sinir oluyorum onu etkileyen hiçbirşey yokken çakallık peşindeler.
    8750 den fiyatı vardı..motora 400 zam geldi bizim eleman 500 koydu..şimdiki ilan 9250 ve pazarlık yok..bana da uzun zamandır ilgileniyorum diye 9000 yaptı sağolsun

hoca01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 sibiar ikiyüzelli ar
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yashukawa yanlış anlama,sinyallere filan kaç para çektiler.Ben 4 adetini 70 liraya veriyorum kendi motorumdan çıkma ve sağlam.değiştirdiğim için sinyalleri satıyorum
    zippos arkadaşım ben senin sinyalleri alıcamda numaramı versem çaldırırsan bi zahmet ben seni ararım.05306962970.bu arada motorsaykıl arkadaşımın lastiklerine talip oldum ancak bana dönüş yapmadı.bilgilerinize...

Motosikleti
    GSR600 K9
    9000 çok değil mi hocam

hoca01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 sibiar ikiyüzelli ar
    bu arada yashukawa arkadaşıma en içten dileklerimle geçmiş olsun diyorum.Allahım beterinden korusun sizi ve tüm motorsiklet kullanıcılarını.
    stepfunk ve yashukawa bunu beğendiler.

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı stepfunk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    9000 çok değil mi hocam
    üstad çok ya bi de bana sor valla...mersinde 8000 e var da adama mesaj attım cevap bekliyorum...Ankara piyasası böyle işte...zaten motor yok..aslında gv250 alacaktım ilk olarak aklımda 1 yıldır o vardı..sonra gönlüm buna kaydı maddi imaknları da zorlayalım dedik...

Motosikleti
    GSR600 K9
    Biraz daha zorla git sıfırını al dostum, imkanın el veriyorsa tabii.
    Karışmak gibi olmasın ama bana biraz fazla geldi ikinci el fiyatı.
    Yine de sen bilirsin.

erreeen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R Tricolor
    üstad çok ya bi de bana sor valla...mersinde 8000 e var da adama mesaj attım cevap bekliyorum...Ankara piyasası böyle işte...zaten motor yok..aslında gv250 alacaktım ilk olarak aklımda 1 yıldır o vardı..sonra gönlüm buna kaydı maddi imaknları da zorlayalım dedik...
    Sonuçta haksız kazanç ve sinir bozucu :(

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler