Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı motokurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çocuklar çok kaliteli bir çekim yapmışsınız hele kameranın açısını ayarlamanıza hayran kaldım . Ancak çok profesyonel bir kameraman bu kadar mükemmel ayarlıyabilir canigönülden tebrikler.
    Yanlız çok riskli motor sürdüğünüz kanaatindeyim ,trafikte sıkışan araçların sağında solundan hiç uyarmadan geçmenizi nefesim kesilerek izledim dikkatsizce açılabilecek bir araç kapısından hiç kaçış şansınız olmayabilir . Allah kazadan beladan saklasın herşey gönlünüzce olsun hoşçakalın
    Goproyu yeni aldı arkadaşım bizde farklı farklı deniyoruz nasıl görüntüler olcak diye beğendiğinize sevindim.Uyarınızı dikkate alacağım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Yuce123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda Cbr 600f -- 2015 Honda Cbr 1000rr
    Beyler jantları fırın boyama ile mat siya a boyatmayı düşünüyorum ama bi süre sonra boyaların çatlama ihtimali varmı ? bide jantta şerit var onu söktükten sonra iz bırakabilirmi?

Motosikleti
    CBR 250 R
    [QUOTE=casillas00;2577775]Söküp götürünce yapıyordu sanırım ben iletişim bilgilerini alayım pm atıyım sana.

Bu arada Cıbır ile sahil turlaması Gopro ile test kayıtlarımız
    http://www.youtube.com/watch?v=xDoIxrCQYqU[/QUOTE

ARKADAŞLAR ÇOK HARİKA BİR ÇEKİM YAPMIŞSINIZ AMA ŞUNU SÖYLEYEYİM SON ÜÇ YILDIR BU KADAR GERİLDİGİM BİR FİLM İZLEMEDİM , ARABALARIN YANINDAN GEÇİYOSUNUZ VIZIR VIZIR , İNANILMAZ GERİLDİM , BEN 5 AYDIR MOTOR KULLANIYORUM , BUNUN ÜÇ AYINI KAR-KIŞ DE TRAFİGİN BÖYLE AKTIGI DURUMLARDA ARABALARLA BİR ARKALARINDA AKIYORUM YEMİNLE ÇOK GERİLDİM HERAN BAŞINIZA BİŞEY GELECEK DİYE , NAZAR DEĞMESİN , AMAN DİYİM ...
    s.e.c bunu beğendi.

alphertunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Söküp götürünce yapıyordu sanırım ben iletişim bilgilerini alayım pm atıyım sana.

http://www.youtube.com/watch?v=xDoIxrCQYqU
    bu trafikte ancak böyle gidilir ama genede daha dikkatli olmak lazım geçtiğimiz sayfalarda böyle kayıt yapıp kaza yapan hatta motorunu satmaya karar veren bir arkadaş vardı.Ömür boyu motordan uzak kalmamak için dikkatli ve yavaş sürüş.
    İstanbulda araba yerine motor sahibi olmak daha akıl karı videodan gözüken gerçekten sabırlı insanlar istanbulda yaşayanlar,herkes motora binse ve araba yasaklansa istanbul trafik sorunu çözülür bence

[QUOTE=erginaruz;2577911]
    Söküp götürünce yapıyordu sanırım ben iletişim bilgilerini alayım pm atıyım sana.

http://www.youtube.com/watch?v=xDoIxrCQYqU[/QUOTE

ARKADAŞLAR ÇOK HARİKA BİR ÇEKİM YAPMIŞSINIZ AMA ŞUNU SÖYLEYEYİM SON ÜÇ YILDIR BU KADAR GERİLDİGİM BİR FİLM İZLEMEDİM , ARABALARIN YANINDAN GEÇİYOSUNUZ VIZIR VIZIR , İNANILMAZ GERİLDİM , BEN 5 AYDIR MOTOR KULLANIYORUM , BUNUN ÜÇ AYINI KAR-KIŞ DE TRAFİGİN BÖYLE AKTIGI DURUMLARDA ARABALARLA BİR ARKALARINDA AKIYORUM YEMİNLE ÇOK GERİLDİM HERAN BAŞINIZA BİŞEY GELECEK DİYE , NAZAR DEĞMESİN , AMAN DİYİM ...
    İstanbul'da heryer böyle ve bu en sakin trafik çokta tehlikeye girdiğimiz bir durum yok videoda
    Alıntı alphertunga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu trafikte ancak böyle gidilir ama genede daha dikkatli olmak lazım geçtiğimiz sayfalarda böyle kayıt yapıp kaza yapan hatta motorunu satmaya karar veren bir arkadaş vardı.Ömür boyu motordan uzak kalmamak için dikkatli ve yavaş sürüş.
    İstanbulda araba yerine motor sahibi olmak daha akıl karı videodan gözüken gerçekten sabırlı insanlar istanbulda yaşayanlar,herkes motora binse ve araba yasaklansa istanbul trafik sorunu çözülür bence
    Dediğim gibi İstanbul'da trafik hep böyle bu ilk motorum değil 4 tane motor değiştirdim irili ufaklı kazalarım oldu ama bi kayıp düşmeye motor bırakılmaz bence
    Burda artık motorla bile trafik olmayan arayollardan kaçmaya çalışıyoruz durum o kadar berbata gitmeye başladı 3 şeritli yolda yanyana 4 araba giriyo o zaman motorda işe yaramıyo çok olmuştur kontak kapatıp beklediğim.
    Herkese kazasız sürüşler.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Honda Hornet 900
    Önde cbr 125 ile giden benim.Gerildim vs demişsiniz.Alın size gerçek gerilim
    http://www.youtube.com/watch?v=1nphxg89XPE
    En iyi sürücü, kendini karşısındakinden koruyabilendir.

Motosikleti
    R25
    Alıntı motokurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Suhacığım dörtlü flaşör yapımı ile ilgili yayımlamış olduğun yazı ve şemadan çok yararlandım. Benim gibi çok arkadaşda yararlanmıştır , çok teşekkürler...

---------- Post added at 23:10 ---------- Previous post was at 22:33 ----------

Sevgili Alpertunga 246. sayfada 4914 cü mesajdada yazdığım gibi Türkiyede servislerin yeterliliğine inanmıyorum . Yeni çıkan bir model hakkında eğitim aldıklarını,farklılıklarının neler olduğunu öğrendiklerini zannetmiyorum. Onlarda servise gelen elalemin motorunu söke taka el yordamıyla öğrendiklerine inanıyorum.

Senin motorun sonucunu çok merak ettim. Zannedersem garanti kapsamında ; Bana sorarsan motorunu servise götür sıkıntının çözülmesi için bastır, bunlar böyledir diyorlarsa serviste başka bir (CBR 250 R) motoru çalıştırıp sesini mukayese edin sonucu bizlerle paylaşırsan çok memnun oluruz.. Hoşçakal herşey gönlünce olsun
    erhan abi geçen hafta servise götürdüm servisten 2 arkadaşla beraber ayrı ayrı motora bindik ve sesi dinledik sesin normal olduğunu söylediler gaz açtığımda ilk tepkiyi hafifletmek için çarklar az bir tur atarmış kendi etrafında ama motor güçlü olduğu için bu tak diye duyulur aslında yaylıdır diyorlar parçayıda gösterdiler başka bir motordan çıkma olarak.gene de açıp baktılar
    ve kaplinlerinde biraz erimiş olduğunu tespit ettiler onlarıda garantiden değiştirmek için fotosunu çekip fabrikaya yolladılar ama kullanmamda herhangi bir sıkıntı yokmuş.kaplin dedikleride cantın içinde 5 adet ortaları yarıp plastikten parçalar ne işe yarıyorlar bilmiyorum ama önemli bir sorun çıkmadı sonuçta.

rq7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @casillas00
    dostum videonuzu bende çok beğendim zaten gopro bir başka ya!
    bende düşünmüyor değilim aslında ama merak ettiğim birşey var gopro bizim depoların üstüne monte ediliyor mu ? siz heralde depo üzerinden çekim yapmışsınız ?

Alıntı yesilius2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Önde cbr 125 ile giden benim.Gerildim vs demişsiniz.Alın size gerçek gerilim
    http://www.youtube.com/watch?v=1nphxg89XPE
    Bizim nacizane topicimizi kirletme Kerem

---------- Post added at 21:40 ---------- Previous post was at 21:38 ----------

Alıntı rq7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @casillas00
    dostum videonuzu bende çok beğendim zaten gopro bir başka ya!
    bende düşünmüyor değilim aslında ama merak ettiğim birşey var gopro bizim depoların üstüne monte ediliyor mu ? siz heralde depo üzerinden çekim yapmışsınız ?
    Her depoya takabilirsin vakumu var baya güçlü bir vakum +300'lere kadar dayanıyor ve ayriyetten baya bi aparatı oluyo kaska felan takmak için.

motokurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki V stron dl1000 .HONDA CBR 250 R-SENATÖR 150
    Sevgili Alpertunga bu motorların motor kısmından kolay kolay bir arıza çıkacağını zannetmiyordum zaten . Ayrıca bir şey çıkmadığına da sevindim . En azından kafandaki soru işareti silinmiştir . Bu konu hakkında bizi bilgilendirdiğin içinde teşekkür ederim. Herşey günlünce olsun hoşçakal.

Alıntı alphertunga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    erhan abi geçen hafta servise götürdüm servisten 2 arkadaşla beraber ayrı ayrı motora bindik ve sesi dinledik sesin normal olduğunu söylediler gaz açtığımda ilk tepkiyi hafifletmek için çarklar az bir tur atarmış kendi etrafında ama motor güçlü olduğu için bu tak diye duyulur aslında yaylıdır diyorlar parçayıda gösterdiler başka bir motordan çıkma olarak.gene de açıp baktılar
    ve kaplinlerinde biraz erimiş olduğunu tespit ettiler onlarıda garantiden değiştirmek için fotosunu çekip fabrikaya yolladılar ama kullanmamda herhangi bir sıkıntı yokmuş.kaplin dedikleride cantın içinde 5 adet ortaları yarıp plastikten parçalar ne işe yarıyorlar bilmiyorum ama önemli bir sorun çıkmadı sonuçta.
    DİL BİR MİLLETİN SES BAYRAĞIDIR .LÜTFEN YAZIŞMALARIMIZDA ALFABEMİZDE OLMAYAN HARFLERİ,NOKSAN HARFLERLE YAZILMIŞ KELİMELERİ KULLANMAYALIM. Benim ayağımın altı da müsait ,başımın üstü de. Nerede duracağını sen belirle.

rq7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Her depoya takabilirsin vakumu var baya güçlü bir vakum +300'lere kadar dayanıyor ve ayriyetten baya bi aparatı oluyo kaska felan takmak için.
    eyvallah hocam bende şu aşağıdaki zımbırtıdan alıcaktım ama bizim depo kapağında böyle alyanlar olmadığı için kara kara düşünüyordum nasıl monte edicem diye çok iyi oldu bilgilendirme

Motosikleti
    R25
    [QUOTE=casillas00;2577921]
    Alıntı erginaruz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbul'da heryer böyle ve bu en sakin trafik çokta tehlikeye girdiğimiz bir durum yok videoda

Dediğim gibi İstanbul'da trafik hep böyle bu ilk motorum değil 4 tane motor değiştirdim irili ufaklı kazalarım oldu ama bi kayıp düşmeye motor bırakılmaz bence
    Burda artık motorla bile trafik olmayan arayollardan kaçmaya çalışıyoruz durum o kadar berbata gitmeye başladı 3 şeritli yolda yanyana 4 araba giriyo o zaman motorda işe yaramıyo çok olmuştur kontak kapatıp beklediğim.
    Herkese kazasız sürüşler.
    tecrübeniz fazla belli oluyor ıslak yolda bile korkmadan yatıp hızla ilerliyorsunuz.lastikleri değiştirdiniz mi orjınaller mi motorun üstündekiler?

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:51 ----------

sağol erhan abi

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    yün eldivenlerle motora binen kim yahu
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Alıntı rq7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyvallah hocam bende şu aşağıdaki zımbırtıdan alıcaktım ama bizim depo kapağında böyle alyanlar olmadığı için kara kara düşünüyordum nasıl monte edicem diye çok iyi oldu bilgilendirme

http://img183.imageshack.us/img183/1935/4396880tq6.jpg
    Evet bizim depo kapaklarına olmaz ama gopro için olan vakum nette ayrı olarak satılıyor onu alabilirsin.
    Bide bunlarda direk motora temas ettigi için titremeler çok oluyo.
    [QUOTE=alphertunga;2577957]
    tecrübeniz fazla belli oluyor ıslak yolda bile korkmadan yatıp hızla ilerliyorsunuz.lastikleri değiştirdiniz mi orjınaller mi motorun üstündekiler?

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:51 ----------

sağol erhan abi
    Geçen haftaki gezimizde bol virajlı biryere gittik zemin ıslaktı baya yatırdık kaldırdık lastikler görevini iyi yapıyo ben beğendim ama genede ısınmaları zor olduğu için limitlerini bilmiyorum ne yapar.Kullanan arkadaşlardan çok kötü felan dedide belki onlara yatmış lastik denk geldi hamurun yeni olması önemli çünkü honda hep bu IRC'yi kullanıyo eski kasa cbr125'lerdede bu lastiklerden vardı.

---------- Post added at 22:18 ---------- Previous post was at 22:12 ----------

Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yün eldivenlerle motora binen kim yahu
    Kerem :D asker eldiveniymiş üşütmüyo diyo

Motosikleti
    XL650V Transalp
    valla üşütür mü üşütmez mi bilmem ama şayet yarın öbür gün grup sürüşü için bir araya gelirsek arkadaş benim arkamda sürmesin
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

valla üşütür mü üşütmez mi bilmem ama şayet yarın öbür gün grup sürüşü için bir araya gelirsek arkadaş benim arkamda sürmesin
    o niye la :D

Motosikleti
    XL650V Transalp
    ben sevmem öyle o kadar yakından markajı arkayı sağlama almak lazım :D

ben sevmem öyle o kadar yakından markajı arkayı sağlama almak lazım :D
    Tamam arkanda ben varım

Motosikleti
    honda cebere 250 re
    Sprey boyayla jant mı boyanır üstad ya
    2 gün sonra sağından solundan atacak
    iyibir zımpara ve boya ile hiç bir problem yaşamassın yakındır yapıp fotoları paylaşim o zaman anlarsın ben bütün otomobillerimde yaptım ve harika olmuşlardı
    honda cbr 250r siyah

Alıntı enginozan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyibir zımpara ve boya ile hiç bir problem yaşamassın yakındır yapıp fotoları paylaşim o zaman anlarsın ben bütün otomobillerimde yaptım ve harika olmuşlardı
    Olursa ne mutlu sana maliyeti azaltmış olursun.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler