Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBR250R
    Ben de çekmeköydeyim. Hava güzel olursa bir buluşalım. Hatta benim motorun yanında aynısından siyah bir cbr250r var. Ama sahibini tanımıyorum. belki de onun sahibini tanıyorsunuzdur
    Babama söylemeyin. O, benim motorum yok sanıyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı s.e.c adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    plastiklere hiçbir boya cilası uygulanmaz zaten beyaz beyaz iz kalır ama grenajın boyalı olan kısımlarına uygulanabilir yani ön çamurluk gibi aynen. fakat plastiklere uygulamayın demekle kastettiği mat siyah olan boya olmayan plastiklerdir aklınızda olsun
    Aynen öyle Semih.Ben o hatayı bir kere yaptım.Bir ay siyah torpido cilasi ile temizleyince anca geçti.

s.e.c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250, Mt25 abs, Cb250r, cbr 1000rr, Yamaha Fz8
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Garaja geldim direk kıyama makinasını bağladım radyötör baya kırlenmişti 2-3 dk suyu tutunca baya kir aktı ve çicek gibi oldu zincir gariptir hiç kirlenmedi
    bende bugün radyatöre bakarken peteklerde 2 yerde yamuk kısım gördüm sanırım yoldan gelen küçük taş kum gibi parçalardan dolayı peteğin yaprakları içine kapanmış gibi olmuş 2yerde. ve bunları düzeltmek istedim ama dahada içe doğru yamuldu o kadar yumuşak bir alaşım ki kağıt gibi resmen. size sormak istediğim konu ise bunun için birşey yapmalımıyım ? eğer çok önemli ise kürdanla düzeltebilirim

Can Özcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Okurtr, motorsaykıl yarın çıkarsanız haberin.

Motosikleti
    honda cebere 250 re
    arkadaşlar yarın toplanma olursa benide unutmayın
    honda cbr 250r siyah

Motosikleti
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen öyle Semih.Ben o hatayı bir kere yaptım.Bir ay siyah torpido cilasi ile temizleyince anca geçti.
    hehe insan birşeyi öğrenmeden önce illaki kötü bir deneyim yaşıyor, bende zamanında yaptım o hatayı bilirim onun zorluğunu ekrem

Okur_tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r
    yarın öğlen sonu çıkarım belki ama ehliyetim olmadıgı için fazla açılmıyorum. madenleri falan gecmiyorum. aslında sabah doga Park'ta dag bisikleti yarışları var ama aksam ise gideceğim için uyuyor olurum öğlene kadar muhtemelen.

Motosikleti
    Alıntı cngzaltn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar az önce indim motordan. Basıma gelen tuhaf bişeyi sormak istiyorum. Biraz önce 15 km kadar bir yol geldim. Önce full ekipmanlarım üzerimdeydi motor sıcakti lastiklarim on 29ps arka 31ps seklindeydi. Oto yola çıktım 1.2.3.4. Vitesler 10000-11000 devirde geçtim 120-130 km hıza çıktım ve önümdeki bir araç nedeni ile ani sekilde 80 e indim ve ondan sonra tekrar hizlanip 100 km hızdan aşağı inmedim. Problem su şimdi 110 ile gidiyorum devir 6000 aniden asılıyorum gaza devir saniyede 8-9bin ama hızda tık yok arkadan geliyor hızlanma sanki debriyaja basılmış gibi yani siyiriyor gibi bir kackez denedim sonra sunu fark ettim hızımı 150 ve üstüne tasiyamadim. Durduğumda motor olması gerekenden sıcak gibi geldi bana. Fren disklerini durur durmaz kontrol ettim buz gibiydi on biraz daha sicakti sanki. Son olarak zinciri kontrol ettim bollasmis bence 3 cm veya daha fazla esnek bundan olabilirmi. Bilmiyorum doğru bir sekilde anlattım mı dilim sindinde yazmaya çalıştım bu neden olmuş olabilir? Zincirden mı?
    zincir fazla bol olursa son hızda ufak bir düşüş oluyor ama çok az düşüyor fakat devirin aniden 6000 den 8-9 bine çıkması sanırım debriyaj kaçırmasındandır. motorunuz kaç km de ?

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Benim zinciri daha hiç germediler,belkide ondan çok ses geliyo.Bi gerdirmem lazım servise heralde motoru çıkardığımda

Motosikleti
    HONDA CBR250r
    3080 km garip geldi bana baya fark var ani olarak hizlanamiyorum

Motosikleti
    ya aslında bizimkide biraz gevşek gibi geliyor bana olmadı yarın bir el atayım şu cıbıra ben. nede olsa benim mondialden antrenmanlıyım orjinal zinciri don lastiği gibiydi, biraz daha kullansam iyice uzayacak bir takım zincirim daha olacaktı

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:17 ----------

Alıntı cngzaltn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3080 km garip geldi bana baya fark var ani olarak hizlanamiyorum
    o zaman sanmam debriyaj kaçırsın :S en iyisi servise bir göstermek gerek arkadaşım

Motosikleti
    HONDA CBR250r
    Önce zinciri gerdirip sonra tekrar deniyecegim. Benden önceki sahibi baya acemiymis arka balaya bitmiş neredeyse debriyajida yemiş olabilir yarın bir kontrol edicem artık. Bu arada yarın pazar ama açık servis varmi?

Motosikleti
    CBR250R
    Alıntı Can Özcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Okurtr, motorsaykıl yarın çıkarsanız haberin.
    Yarın için bir arkadaşımla program yaptık. Ama aksi bir durum olursa size buradan ulaşırım.

motokurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki V stron dl1000 .HONDA CBR 250 R-SENATÖR 150
    Üç CBR li havanız batsın ( sizde motorlarınızın yanında çıksaydınız daha iyi olurdu)
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tek Kişi 29-29

---------- Post added at 22:17 ---------- Previous post was at 22:13 ----------

Bugün 150Km yol yaptık ve hala doymadım 1 hafta binmeyince fena özlüyo insan

3 Kirli Cıbır
    http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...33359594_n.jpg
    http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...90763776_n.jpg
    DİL BİR MİLLETİN SES BAYRAĞIDIR .LÜTFEN YAZIŞMALARIMIZDA ALFABEMİZDE OLMAYAN HARFLERİ,NOKSAN HARFLERLE YAZILMIŞ KELİMELERİ KULLANMAYALIM. Benim ayağımın altı da müsait ,başımın üstü de. Nerede duracağını sen belirle.

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Alıntı Okur_tr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de cekmekoydeyim, ama iki aksamdir çıkıp 10 km yapıp donüyorum. epey kirlendi motorum ama o bile güzel!

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:07 ----------

bu arada sormak istediğim birşey var;
    ben motorumu taşıt kredisiylen aldım. ruhsatta rehinli yazması gerekmiyor mu? benim ruhsatta yazmıyor.
    ilk ruhsatı takipçi kaybedip yeniletmisti, o ara unutmuş olabilirler mı acaba?
    Çekmeköy tarafında baya üye varmış, sanıyorum toplam 4 kişi, + benimde iş yerim IKEA'nın oralarda.. Bir ara görüşme ayarlayalım sizi heyecanlandıracak planlarım var

Bu arada benim ruhsatta da rehinli yazmıyor bende kredi ile aldım neden böyle acaba ?
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

Motosikleti
    CBR250R
    Alıntı Deryali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çekmeköy tarafında baya üye varmış, sanıyorum toplam 4 kişi, + benimde iş yerim IKEA'nın oralarda.. Bir ara görüşme ayarlayalım sizi heyecanlandıracak planlarım var

Bu arada benim ruhsatta da rehinli yazmıyor bende kredi ile aldım neden böyle acaba ?
    Küçük kredilerde rehin koymayabiliyorlar. İlk fırsatta görüşelim

Okur_tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r
    @deryali bana her türlü uyar bu yakınlarda olduğu sürece.

Motosikleti
    honda cebere 250 re
    Can bu gün şu xenon işini yapmayacakmisin hani toplanacaktik

stepfunk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR600 K9
    Alıntı enginozan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Can bu gün şu xenon işini yapmayacakmisin hani toplanacaktik
    Engin xenon isi sakata girdi suanda. Dun servise gosterdim, on fari komple sokmem gerekiyormus. Evde firinda acmam gerekiyor.
    Cesaret edemiyorim komple fari eritirim diye.
    Yenisi 230 TLymis. Napsam bilmiyorum.

Tayfun dun biraz geciktim kusura bakma. Tanisamadik.
    Sana telefon gelmis sanirim..

Ali, su planlarini biraz daha acarmisin
    Sanirim bu haftada hava soguk olacak.

Motosikleti
    HONDA CBR250r
    Hadi birisi suradayim gelinde çay icelimdesin) bugün hava güzel herkes motorla çıkmak İcin can atıyor sanırım malum benim dün aksamdan motorda sorun var cok yol yapamam ama anadolu yakasında yakın yerlere gelebilirim. Bugün açık servis varmidir?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler