Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı NetteTek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok sağolun. Kaza yapmadım. Fren yapınca ön teker kilitlendi. Malum lastikler hoş değil. Sola düştüm. Kask olduğu için başka bir yerimde hasar yok.
    Çanta olayına gelince orjinal demiri hiç sökmedim 2 vidayı ona vidaladım. iki tanesi içinde düz iki parça demiri eğerek koltuk altına sabitledim. Hiç boşuna orjinalini bozmayın
    ok sağol dostum biraz el işçiliği diyosun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yashukawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    Alıntı wolky-ksk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar uzun yolda bileklerim ço ağrıyor sizdede oluyormu böyle
    sanırım gidona çok fazla ağırlık veriyorum
    http://www.youtube.com/watch?v=QxIC716LPfY

hocam 20.50 saniyeden itibaren izlemeni tavsiye ederim banada oldu çünki :D artık ağrımıyo

Motosikleti
    Honda Cbr250R
    1 ay once radara girmisim 290 tl ceza geldi plakayı kuyruk altı yapmayı düşünüyorum acaba nasıl olur fikirleriniz neler?

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    doğru oturuş pozisyonu işin bi kısmı diğer yanı ise vucut şekli ve kondisyon. Eğer göbek varsa ve kolları hiç çalıştırmamış bi yapı varsa bünyede sürüş sürekli problemli olur. Bel kaslarıda önemli.

İnat edip günde 1-2 saat sürünce zamanla fizyolaojide ayarlıyor motora göre kendini ağrı mağrı kalmıyor

Motosikleti
    Honda CBR250R
    Ben ilk plakayı aldığımda kuyruk altı yapalım demiştim servise. 1000'liklerin kuyruk bölümü farklı olduğundan yapılıyor ama cbr250r'da kuyruk altı plaka yapman için kuyruk kısmındaki parçaları sökmek lazım demişlerdi. Ben de vazgeçmiştim.

Motosikleti
    Honda Cbr250R
    Anladım plakalık sokulmesi lazım bakalım kendime ufak br plaka cikartip denemeyi dusunuyorum.

Motosikleti
    Honda CBR250R
    Alıntı yashukawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster

hocam 20.50 saniyeden itibaren izlemeni tavsiye ederim banada oldu çünki :D artık ağrımıyo
    Böyle bi televizyon programından haberim yoktu. Çok güzelmiş. Youtube'dan izliycem artık geri kalan videoları da

yashukawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    doğru oturuş pozisyonu işin bi kısmı diğer yanı ise vucut şekli ve kondisyon. Eğer göbek varsa ve kolları hiç çalıştırmamış bi yapı varsa bünyede sürüş sürekli problemli olur. Bel kaslarıda önemli.

İnat edip günde 1-2 saat sürünce zamanla fizyolaojide ayarlıyor motora göre kendini ağrı mağrı kalmıyor
    evet hocam dediklerine katılıyorum ilk bindiğim hafta belim özellikle çok ağrıyordu mağlum spor yapmak yok yürüyüşde çok az birazda göbek olunca :D

forza46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://www.youtube.com/watch?v=GWcHd...eature=related

repsol yapmıslar çok şık olmus

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı yashukawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster

saolun böle oturmayda denedim işe yarıyo ama kamburumuz çıkmasın

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:59 ----------

bu arada yarın izmir-ayvalık gezisi yapacağım tek gece konaklamalı

Motosikleti
    Honda CBR250R
    İlk başlarda motoru virajlarda yatırırken birkaç kez kaydırmıştım ama acemiliğime vermiştim. Ama sonra burada lastikler hakkında yazdıklarınızı okudukça motor kayıcak korkusuna viraj denemesi yapamaz oldum. İçimizde lastikleri metzeler ile değiştiren oldu mu? Fark hissediliyor mu?

funkyboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Versys 650 abs
    metzeler sportec m5 interact
    en iyi lastik bu imkanın varsa tavsiye etmeden hemen al tak derim

Top Speed 183 daha bayiden yeni alındıktan sonra yapılan hız...

Arkadaslar bende CBR250R var alalı 2 hafta oldu arastırarak ve deneyerek aldım arkadaslarımdada vardı kaza sonucu iz bulamama sasırdım ve o hayranlıkla kendimi bayide buldum marmaristen motoru aldım ettim derken avatarda da oldugu gibi bi CBF150 ile beraber aydın izmir otobanına gittik ve motorda 2 kisi 183 gorduk duzluk otobanda... Bakmayın 166 fln yazanlara onlara sadece gülerim honda yanlıslıkla benim motora 600 cclik motor takmıssa orasını bilmem ama gordum kadarıyla tek silindir var

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı loarozx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar bende CBR250R var alalı 2 hafta oldu arastırarak ve deneyerek aldım arkadaslarımdada vardı kaza sonucu iz bulamama sasırdım ve o hayranlıkla kendimi bayide buldum marmaristen motoru aldım ettim derken avatarda da oldugu gibi bi CBF150 ile beraber aydın izmir otobanına gittik ve motorda 2 kisi 183 gorduk duzluk otobanda... Bakmayın 166 fln yazanlara onlara sadece gülerim honda yanlıslıkla benim motora 600 cclik motor takmıssa orasını bilmem ama gordum kadarıyla tek silindir var
    Rodajdayken o hızı yapman motor için pek iyi olmamış.

Motosikleti
    Honda Cbr250R
    Tek kisi egimli yolda son 177 gordum 2 kisiyle ve egimsiz yolda bu rakam benim cbr'm için imkansız...

Motosikleti
    Honda CBR250R
    Alıntı funkyboys adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    metzeler sportec m5 interact
    en iyi lastik bu imkanın varsa tavsiye etmeden hemen al tak derim
    Websitesini inceledim. Geçekte de özel mühendislik yaplmış lastik üzerinde. motor dik konumda iken yol yüzeyi ile temas eden kısımlar uzun süre dayanmak üzere tasarlanmış. Motor yana yattığında yolla temas eden lastik yüzeyi ise maksimum yol tutuş için tasarlanmış. Lastiğin motor ilk çalıştığında ısınma süresi de kısaltılmış. Hem ıslak yüzey hem spor kullanım için ideal. Kısacası hoşlandım bu lastikten. Nerden alabilirim metzeler lastikleri? Takımı kaça geliyor? Kağıt üzerinde özellikler süper ama cbr250r için bir fark hissettiriyor mu gerçekten virajlarda ?

avciceyhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA-CBF 1000
    merhaba ya sahibinden.com da cbr250 hakkında çok garip ilanlar görüyorum bu günkü satış fiyatı 9250 olan birmotorun 2. eli nasıl 10300 olur üstüne hiç bir artısı yok motoruyn sıfırıyla aynı cbr250 kullandıkçamı değerleniyor
    HONDA
    CBF 150-CBF 500-CBF 1000

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    hayırlı olsun motoruna ilk günden sıçmışsın.ilerde senide motor yağ yakıyor dıye ağlıyan arkadaşlar arasinda görùcez anlasılan.177 gördün diye aferin bekliyorsun belli ama o motorla o hızda bircok insanın hayatını tehlikeye atmışsın.ama senin gibı arkadasların sonu hayırli olmuyor Allah senin sonunu hayrı etsin.

teocan94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selam Arkadaşlar Aranıza Yeni Katılldım Hayırlısıyla Bende CBR250R Düşünüyorum(Kawasaki Ninja 250 R yi Yenilemediği Sürece )
    Konudaki tüm Yazılanları Okudum Konyada CBR 250 R ye Sahip Olan Kullanıcı Mevcutmu Acaba ?

Motosikleti
    Honda Cbr250R
    Alıntı wolky-ksk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun motoruna ilk günden sıçmışsın.ilerde senide motor yağ yakıyor dıye ağlıyan arkadaşlar arasinda görùcez anlasılan.177 gördün diye aferin bekliyorsun belli ama o motorla o hızda bircok insanın hayatını tehlikeye atmışsın.ama senin gibı arkadasların sonu hayırli olmuyor Allah senin sonunu hayrı etsin.
    Motoruna ne yapacağı herkesin kendi tercihidir.İsterse gazlar motoruna sıçmış mı ne yapmış bırakalım herkes kendi karar versin...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler