Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR250R
    2.bakım yaptırmadım daha wolky. Benimki de ilk haftasından çizilmişti. Bi arkadaş ıısıya dayanıklı sprey boya ile o parçayı siyaha boyamıştı. Önceki sayfalarda bi fotoğrafı vardı sanırım

---------- Post added at 15:41 ---------- Previous post was at 15:30 ----------

fotoğrafları buldum. burda var. Bu arada eksoz koruma 60TL'ymiş.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    güzel durmuş aslında azcık daha çizilsin normal buyaylada olur okadar ısınmıyor o kapak teşekkürler

Motosikleti
    Honda Cbr250R
    Bende cizildiginden dolayi normal siyaha boyattim motorunuz siyah ise mattan daha guzel duruyor normal siyah ve suan hic cizik yok eskisi gibi cizilmiyor.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı Ertug10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende cizildiginden dolayi normal siyaha boyattim motorunuz siyah ise mattan daha guzel duruyor normal siyah ve suan hic cizik yok eskisi gibi cizilmiyor.
    resim koyarmısınız ben mat yapmayı düşünüyordum

Motosikleti
    HONDA CBF150 (2011)siyah
    Mrb arkadaslar motorlarinizin 100 km hizdayken ve 100 km üstü hizdayken km de ne yaktığını yazarmisiniz.herkeze kazasiz cezasiz sürüşler.

---------- Post added at 23:07 ---------- Previous post was at 22:59 ----------

Arkadaslar oğluma cbf150 almıştım ama benden oğluma düşmüyor ki oda cbr250 istiyor,en kısa zamanda almayı düşünüyorum fakat cbr250 nin fotolarını goruyoruzda gercek kendini görmedim
    Canakkale ye yolu düşen olursa vede bana haber verirse motorin kendisini gormuş olurum kesin kararimida vermiş olurum.
    Ercan MALERİ 05445930017.

funkyboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Versys 650 abs
    sonunda cbr 250 me kavustum :D tahmin ettiğimden daha heybetlı uzerıne oturunca degıl de teker donunca anlasılıyor motorun buyuklugu kac kısı 600cc mı dıye sordu bi kac tane kız ooofff motora bak kocamaaaaan simsiyaaaah diye bagırdı görüntüsü 10 numara :D gidisi de mukemmel 6. vites 6bin devirde 100km 8bin devirde 140km hıza ulasıyor hıc zorlanmadan. fakat bı konuda hayal kırıklıgına ugradım motorun deposunu fullemıstım 103 km sonra sadece 3 ısık kaldı yanı yarım depo :S bu bıraz asırı bır tuketım degılmı ? butun kullanım boyunca 6,7 bın deviri gecmedim sadece 1 kere 8 bin devire ulastım...
    ilgilenen arkadaslar olursa honda mnr de (kusadası aydın) cbr 250 ve cbr 125 mevcut

Motosikleti
    honda cbr 125 R ' dı...
    Alıntı funkyboys adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sonunda cbr 250 me kavustum :D tahmin ettiğimden daha heybetlı uzerıne oturunca degıl de teker donunca anlasılıyor motorun buyuklugu kac kısı 600cc mı dıye sordu bi kac tane kız ooofff motora bak kocamaaaaan simsiyaaaah diye bagırdı görüntüsü 10 numara :D gidisi de mukemmel 6. vites 6bin devirde 100km 8bin devirde 140km hıza ulasıyor hıc zorlanmadan. fakat bı konuda hayal kırıklıgına ugradım motorun deposunu fullemıstım 103 km sonra sadece 3 ısık kaldı yanı yarım depo :S bu bıraz asırı bır tuketım degılmı ? butun kullanım boyunca 6,7 bın deviri gecmedim sadece 1 kere 8 bin devire ulastım...
    ilgilenen arkadaslar olursa honda mnr de (kusadası aydın) cbr 250 ve cbr 125 mevcut
    hayırlı olsun kazasız belasız ii sürüşler birader...

Motosikleti
    2015 Versys 650 abs
    Alıntı ÖZLEMALİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun kazasız belasız ii sürüşler birader...
    teşekkür ederim

Motosikleti
    Honda CBR250R
    funkyboys hayırlı olsun ben de kuşadası mnr'den almıştım. Ahmet abi sağolsun ilgilenmişti baya

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    daha motor rodajda çok yakması normal ama şimdiden böyle zorlarsan çok yakmaya devam edecektir
    ayrıca 7bin devirlerde çok yakması normal ben 80 km boyunca 130 un altına inmeden yolculuk ettim sonuç yarım depom gitim
    60 km hızla sakin bir şekilde kullanırsan belki 3.8 litre yakabilir 1oo kmde

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:57 ----------

arkadaşlar ön camda biraz çizik var şu logoyu nasıl cama uygulıyabilirim

reklamcıdan çıkarttırssam yapıştırsam nekadar dayanır acaba
    üstüne birde şeffaf boya atsam çokmu parlar

Motosikleti
    HONDA CBF150 (2011)siyah
    Günaydın arkadaslar,
    Yaa bu motor km de ne yakıyor,600 lük makina gibimi yakıyor ozaman nee ?kullanan arkadaslar net bir cevap verebilmelisiniz 100 km altı ve 100 km üstü hızlarda km de ne yakıyor ?kazasiz cezasiz sürüşler diliyorummm slmlr.

Motosikleti
    Honda CBR250R
    kullanım durumuna göre 0,13TL/km ile 0,16TL/km arasında yakıyor. Bunlar benim değerlerim.

Newton kendi değerlerini istatistiki olarak bir tablo yaparak vermişti. O da aşağıda :

yakıt.JPG:

Motosikleti
    2015 Versys 650 abs
    Alıntı CaptainHakan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    funkyboys hayırlı olsun ben de kuşadası mnr'den almıştım. Ahmet abi sağolsun ilgilenmişti baya
    teşekkür ederim
    ahmet abi mükemmel bir insan ben bugune kadar bütün motorlarımı oradan aldım bir cok arkadasımı da oraya goturup motor almasını sagladım :

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:19 ----------

Alıntı wolky-ksk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha motor rodajda çok yakması normal ama şimdiden böyle zorlarsan çok yakmaya devam edecektir
    ayrıca 7bin devirlerde çok yakması normal ben 80 km boyunca 130 un altına inmeden yolculuk ettim sonuç yarım depom gitim
    60 km hızla sakin bir şekilde kullanırsan belki 3.8 litre yakabilir 1oo kmde

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:57 ----------

arkadaşlar ön camda biraz çizik var şu logoyu nasıl cama uygulıyabilirim

reklamcıdan çıkarttırssam yapıştırsam nekadar dayanır acaba
    üstüne birde şeffaf boya atsam çokmu parlar
    60km hızla sehirler arası yolda gitmek biraz tuaf kacmaz mı ? ideal hız 100 110 km bnm için bu hızlarda 6 bin devirde gitmek de motoru zorlamaz bu kadar cok yakmaması lazımdı km oldukca görücez her sey belli olucak.
    bizim motorlar en yuksek gücü 8500 devirden sonra veriyor.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    arkadaşlar egzosu siyah yaptım ama hpşuma gitmedi pek diğeride çok çizikti..

Motosikleti
    Honda CBR250R
    Bence iyi olmuş. Nasıl bi boya kullandın ? Jantları da siyah yaparsan 4x4'lük olucak

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    normal mat boya kullandım bu bölüm boyayı kötü yönde etkileyecek kadar ısınmıyor jantlarıda düşünüyorum ama erken daha

Motosikleti
    Honda Cbr250R
    Öncelikle motorunuz hayırlı olsun. Metzeler lastik takmışsınız sanırım, acaba hangi ebatı tercih ettiniz viraj performansı nasıl birde fiyati nedir? Şimdiden teşekkürler iyi sürüşler.

Motosikleti
    2015 Versys 650 abs
    Alıntı Ertug10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle motorunuz hayırlı olsun. Metzeler lastik takmışsınız sanırım, acaba hangi ebatı tercih ettiniz viraj performansı nasıl birde fiyati nedir? Şimdiden teşekkürler iyi sürüşler.
    teşekkür ederim aldıgım lastıkler cbr 250 ye henuz takılmadı üzerindekilerin biraz yıpranmasını beklıyorum 3 4 ay sonra m5 leri takıcam yenı motoruma ama bu lastıgı suzuki bandit s 600 de kullandım ona göre yorum yapabılırım .metzeler m5 in üzerine lastik tanımıyorum virajda yatmıs sekılde araba sollayabılıyorum bu lastıkler sayesınde yol tutusu mukemmel ötesinde. yanlızca hamuru yumusak oldugundan patınaj sert frenle kızaklama lastık yakma gibi seyler yapmaya gelmez.
    cbr 250 r icin almıs oldugum lastıgın ebatları
    110/70 r 17

150/60 r 17
    metzeler sportec m5 ınteract

takım fiyatı 300euro civarinda (ulasım hariç) yurt dısından aldım ben.

yashukawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    benmde egsoz fena çizildi boyayı nerden temin edebiliriz bide ben ön camı mat siyahla kapladım güzel durdu bence egsoz da siyah olursa daha güzel olur diye düşünüyorum

Motosikleti
    Honda Cbr250R
    Ben 4000 km dir cbr 250 kullanıyorum lastikler kelimenin tam anlamıyla berbat virajlarda gaza dokunamıyorum yine virajda 4 bin devir ve üstünde vites küçülttüğümde arkayı bırakıyor. Bence 3-4 aybeklemeden takın ben ıslak zeminde de tecrübe yaşadım en ufak frende kitliyor zaten sizde zaman içinde tecrübe edip hemen takmaya karar verirsiniz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler