Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    yaw millet bu yeni kasanın koltuğu mat renkli olunduğundan mıdır nedendir; koltukta izler görüyorum birşey sürtmüş gibi duruyor. Bunları nasıl geçiririm ne yapmam gerekir?
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ramcixx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 - cbr250 - cbf1000 - f650gs - cbf600
    Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw millet bu yeni kasanın koltuğu mat renkli olunduğundan mıdır nedendir; koltukta izler görüyorum birşey sürtmüş gibi duruyor. Bunları nasıl geçiririm ne yapmam gerekir?
    2012 modelden selam olsun >>> o çizikler ufak tefek bende de var. Yapcek bişe yok
    - - Booooobbbb... buuuuuuuuu - -

Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı ramcixx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2012 modelden selam olsun >>> o çizikler ufak tefek bende de var. Yapcek bişe yok
    o değilde üstüne 2 haftadır 2 3 defa oturdum. bişey sürtmüş gibi çizgi kalınlığında renk açılmış hafiften deformasyon yok ve motora hiçbişey sürtmedi koltuğa temas dahi söz konusu olmadı

trancexp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 &MT125
    Alıntı MoRFy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    siz baya bi gezmişsiniz bugün motorun 3. günü daha 100km bile olmadı motor Eğer ki 40bin km tecrübelerine dayanarak tavsiyeniz varsa ufak ama önemli şeyler arıza, bakım vs. hakknda çok memnun olurum.
    Ben senin için yazdım motorda sorun yaşamazsın bakımları yap. hatta yağına baksan yeter efsane motor cbr250r . Git diğer ninja,r25,hyo lara bak kim 40.000 km sürmüş. Ya yakıttan , ya yedek parçadan, yada arızadan 10 kere el değişmiştir. Honda hergün binebileceğin , heryere gidebileceğin bir motor yapmış. Tebrik ediyorum. Ve yolda kimse gelip bana bulaşmıyor. Hafta içi göreceğiniz motorlar cbf150, pulsar, çin çan çon. Hafta sonuda 500r var zaten sıkılırsam ona biniyorum. Adamlar korkusundan sadece hafta sonu binebiliyor motora. CBr a acıma bas marşı çevir gitsin.
    MoRFy bunu beğendi.

MoRFy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 600 - BMW R25/3
    4 gün sonra ruhsat ve plaka işimide hallettim merak edenler için yazayım dedim ruhsat 190 plaka basım 25 tl = 215 tl ye halloldu 30 dk gibi kısa bir sürede ruhsat + plaka elimde idi. Muamelecilere para vermeye gerwk yok işlemler basit ve hızlı.
    ^adm^ bunu beğendi.

Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı ramcixx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam nooldu 50 hp lik cbr. cevap geldi mi?

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Benim ninja 31000de
    40 bin olunca alıntılarım
    Bugraaa bunu beğendi.

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Arkadaşlar bugün mallığım yüzünden çok komik ve saçma bir şekilde olduğum yerde sol tarafa yattım.

Garaja hep düz girerdim bugün acelem vardı geri geri gireyim dedim ufak banketten çıkmadığı için biraz sert hamle yaptım geri giderken dengeleyemedim motor sola yattı. koruma takozu vardı sadece çok hafif bir çizik oluştu bunda sıkıntı yok, ama altta bulunan beyaz sakal grenajında ve siyah motor bloğunun orda sarı damlacıklar gördüm bu ne olabilir? yarın servise götüreceğim.

10 saniye falan yerde kalmıştır motor

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    ben de onu soracaktım

anafartas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia SR GT 200 S
    Alıntı MoRFy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2016 model sıfır araç
    Motor + sigorta = 14.800
    plaka ruhsat için daha faturalar çıkmadı fiyat ne çıkacak bilmiyorum.
    Sigorta hariç ne kadar motorun fiyatı.

Motosikleti
    "GÖRÜLDÜ" ama İPLEMİYOR... Demek ki neymiş 50 HP lik CBR da varmış arkadaşlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:16 ----------

Alıntı linkinpark20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bugün mallığım yüzünden çok komik ve saçma bir şekilde olduğum yerde sol tarafa yattım.

Garaja hep düz girerdim bugün acelem vardı geri geri gireyim dedim ufak banketten çıkmadığı için biraz sert hamle yaptım geri giderken dengeleyemedim motor sola yattı. koruma takozu vardı sadece çok hafif bir çizik oluştu bunda sıkıntı yok, ama altta bulunan beyaz sakal grenajında ve siyah motor bloğunun orda sarı damlacıklar gördüm bu ne olabilir? yarın servise götüreceğim.

10 saniye falan yerde kalmıştır motor
    Aman hocam grenajlı motorda akisini yapmayacaksın. Grenaj biçilmiş kaftan. Azıcık çizildimi bütün moral alt üst olur.

Damlayan yağ desem olamaz. Yakıt sızmış olabilir. 10 dk da niye yerde kaldı yaw

Motosikleti
    Yamaha XJ6
    10 saniye hocam yanlış okudun heralde

Arkadaşlar yağı değiştireyim dedim ama yağ filtresini de değiştireceğim için alt sakalı sökmem gerekti. 3 bağlantısı var, ikisini söktüm ancak üstteki büyük grenajın altında kalan yere alyan yanaşmadı nasıl sökmeliyim ya da başka öneriniz var mı?

Herkese hayırlı geceler bir kaç sorum olacak kullanıcalara cevaplarını daha önce vermiş olabilirsiniz ama 1245 sayfa var hepsine bakamadım tek tek
    1)Motor sürmeye yeni başlayacağım ilk motorum için 250r uygun olur mu?
    2)18 bin km de kendi şehrimde repsol buldum km si fazla mı sizce veya şehir dısından motor alırsam getirmeyi nasıl yapabilirim
    3)Önerebileceğiniz kask-ceket-eldiven var mı orta bütçe için

trancexp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 &MT125
    Alıntı cbr03 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yağı değiştireyim dedim ama yağ filtresini de değiştireceğim için alt sakalı sökmem gerekti. 3 bağlantısı var, ikisini söktüm ancak üstteki büyük grenajın altında kalan yere alyan yanaşmadı nasıl sökmeliyim ya da başka öneriniz var mı?
    2014 modelse sökmen gerekiyor diye biliyorum, 2013 de ben sadece egzoz tarafındaki tek vidayı söküyorum o kadar

Motosikleti
    Alıntı cbr03 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:39 ----------

Alıntı aaaaa112 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese hayırlı geceler bir kaç sorum olacak kullanıcalara cevaplarını daha önce vermiş olabilirsiniz ama 1245 sayfa var hepsine bakamadım tek tek
    1)Motor sürmeye yeni başlayacağım ilk motorum için 250r uygun olur mu?
    2)18 bin km de kendi şehrimde repsol buldum km si fazla mı sizce veya şehir dısından motor alırsam getirmeyi nasıl yapabilirim
    3)Önerebileceğiniz kask-ceket-eldiven var mı orta bütçe için
    1)Hayatınızda motosiklete ilk defa biniyorsanız, cbr 125 ile başlamak gerekli. Fren mesafesi, hız, dönüşler, şehir içi hakimiyeti, motosikleti tanımak, yol okuyabilmek ve trafik tecrübesi kazanabilmeniz açısından daha sağlıklı olacaktır. Eğer ki 250 lik motordan önce ufak tefek birkaç motor sürmüşlüğüm var derseniz, Cbr 250 ile bir bütünlük kazanmanız için 6 aylık bir süreç gerekecek.

2)CBR 250 18 bin km gelmişse motosiklet üzerinde belli başlı düşünebileceğin bazı noktalar var. Yağ en son ne zaman değişti sahibe sorarsınız. Zincire bi eğilip motosikletin notu verilebilir. Parlıyor ve temiz bakımı yapılmış yağlı ve yeteri gerginlikteyse ise tercih edilebilir. Pas kir ve kurum bağlamışsa bilin ki motora bakılmamış demektir. Onun haricinde başka dikkat edilecek bir unsur yok. Lastik ne durumda yanaklarda çatlama var mı bunada bir bakabilir çok ihtiyaçsa değiştirebilirsiniz. Şehir dışından motor alıyorsanız atlayıp üstüne geleceksiniz. Bir yol deneyiminiz olur en azından. Yada otobüs v.s

3)250 lik bir sınıf için uçuk rakamlara ekipman almanıza gerek yok.
    KASK; LS2 - VENOM - NOLAN (Uygun olanlarından)- GDR - MT v.b
    ELDİVEN; PROHEL - SCOYCO - VENOM veya diğer markalar.
    CEKET; PROHEL - VENOM - İXON - XRİDER v.b

Arkadaşlar bende kn-111 yağ filtresi var. Kimi sitede bizim motorlara uyar diyor kiminde kn-112 olmalı diyor. Kullanan var mı?

Hocam cevap için cok teşekkür ederimm otobüsle getirme olayını duymuştum ama bilgim yok uzun yol yapamam baslangıçta o kadar o yüzden otobüsle getirmede bişey olur mu ayrıca her şirket kabul ediyor mu

Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Bugun bir arkadas manet ve vites pegini honda bursa servisinde 50 tlye degistirdi

Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı linkinpark20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugun bir arkadas manet ve vites pegini honda bursa servisinde 50 tlye degistirdi
    fiyat normal
    ramcixx bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler