Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı emreaydin69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    8000 diye bir bakım yok :D 1-6-12 diye gidiyor
    Yanlışın var dostum

1-4-8-12-16-20-24 diye gidiyor Ezbere Konusmayı asla sevmem. Honda ile konuşmustum bakım aralıklarını...

Buda Kitapcık Buyur...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Fatura yanimda degil ama 8000 bakiminda ekstradan arka balatayi degistirdim 295 lira verdim.yani 200 tl olmasi lazim rutin bakim
    cx571 bunu beğendi.

xcom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750s
    Alıntı umuttuna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fatura yanimda degil ama 8000 bakiminda ekstradan arka balatayi degistirdim 295 lira verdim.yani 200 tl olmasi lazim rutin bakim
    Hocam çıkann balatayı alsaydın 8k çok erken balata değişimi için tam bitmedi ise tekrar kullanmak acısından... Yazık etme boşuna paran gitmesin..

dr.asc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS ADVENTURE
    ACİL İHTİYAÇTAN SATILIK CBR 250
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-ihtiyactan-acil-satilik-temiz-2013-cbr-250-215354400/detay
    İLGİLENEN ARKADAŞLAR ARASIN. UYGUN FİYATA VERECEĞİZ.
    543 691 97 51

Tardigrat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Arkadaşlar emektarla yollarımı ayırıyorum. İlgilenen olursa ilanım

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6556365/detay/

herkese kazasız sürüşler, tekeriniz düz bassın!

Alıntı xcom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam çıkann balatayı alsaydın 8k çok erken balata değişimi için tam bitmedi ise tekrar kullanmak acısından... Yazık etme boşuna paran gitmesin..
    Valla hic aklima gelmedi bakmadim bile balataya.hatta sonra arka degisti madem onu de degistireyim dedim degistirdim

Motosikleti
    CBR 250R
    slm arkadaşlar aranıza 1 ay önce 250R siyah renk ile katıldım. şanlıurfada öğretmenim. size bikaç sorum olacak. matoru eskişehire götürmek istiyorum önümüzdeki hafta yaklaşık 1060 km. otobüs firmaları 250 tl gibi rakamlar istiyo kendi biletim hariç. kendim gitmek istiyorum motorum henüz 460 km'de. rodaj dönemi olduğu için sıkıntı olur mu? hadi sıkıntı olmadı diyelim 1000 bakımını yolda yaptırma ihtimalim yok çünkü pazar çıkmak zorundayım yola. 1000 bakımını 1500 km'de yapsam olur mu. şimdiden teşekkür ederim keyifli sürüşler.

Alıntı mmn26kslr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar aranıza 1 ay önce 250R siyah renk ile katıldım. şanlıurfada öğretmenim. size bikaç sorum olacak. matoru eskişehire götürmek istiyorum önümüzdeki hafta yaklaşık 1060 km. otobüs firmaları 250 tl gibi rakamlar istiyo kendi biletim hariç. kendim gitmek istiyorum motorum henüz 460 km'de. rodaj dönemi olduğu için sıkıntı olur mu? hadi sıkıntı olmadı diyelim 1000 bakımını yolda yaptırma ihtimalim yok çünkü pazar çıkmak zorundayım yola. 1000 bakımını 1500 km'de yapsam olur mu. şimdiden teşekkür ederim keyifli sürüşler.
    Hocam motora fabrika cikisi konulan yag rodaj yagidir bu yag cok incedir amac birbirine degen parcalar rahat degsin torpulesin birbirine alissindir.rodaj icin konulan km bittiginde bu yagi mutlaka degistirmek gerekir cunku fazla ince oldugu icin gereginden fazla asinma yapabilir.olayin ikinci yonu de rodajin dalgali yapilmasi yani vites degistirerek zorlanmadan her viteste alismanin saglanmasi.taktir edersiniz ki uzun yolda bu olmayacak belli bir limiti gecmeseniz dahi cok vites degistirmeyeceginizden gene tam anlamiyla rodaj olmayacaktir.siz en iyisi daha 2 hafta var seminer doneminde bu iki haftada rodaji tamamlayin bakimini yapip oyle cikin yola
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR 250R
    sağolasın hocam pek içime sinmemişti zaten de, belki dedim bi destek aradım da hiç yardımcı olmadın semineri artık kendi şehrimizde yapabiliyoruz şu an yoldayım hatta. motor kaldı urfada. haftaya geri döndüğümde otobüs firmalarıyla pazarlık yapıcam artık rodajı riske atmaya gerek yok. tekrardan sağolasın tekerin düz bassın.

sağolasın hocam pek içime sinmemişti zaten de, belki dedim bi destek aradım da hiç yardımcı olmadın semineri artık kendi şehrimizde yapabiliyoruz şu an yoldayım hatta. motor kaldı urfada. haftaya geri döndüğümde otobüs firmalarıyla pazarlık yapıcam artık rodajı riske atmaya gerek yok. tekrardan sağolasın tekerin düz bassın.
    Seminer olayı iyi oldu bende cuma ogleden sonra atladım geldim memlekete.senin de tekerin duz bassın hocam kazasız belasız

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    O yol rahat yapılır. 6bin devirde mis gibi gidersiniz. O kadar nazik makinalar değil bunlar. Korkmayın derim.
    dyavol-77 bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR 250R
    makina sağır olur rodaj bozulur yakışı çekişi değişir gibi dedikodular korkutuyo insanı. honda gibi bi marka da olsa içine kurt düşmeyegörsün insanın. gelirken otobüsle getiririmde giderken kendim giderim nasipse.

Safety First - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Bir günde mi geleceksiniz konaklayacak mısınız bir yerde? Bir günde 1000 km amanın dile kolay bel fıtığı olur insan :D bir yol motoru da değil yani pek konforu da yok benim gözüm 500e bile korkuyor

mehmetenis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Alıntı umuttuna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam motora fabrika cikisi konulan yag rodaj yagidir bu yag cok incedir amac birbirine degen parcalar rahat degsin torpulesin birbirine alissindir.rodaj icin konulan km bittiginde bu yagi mutlaka degistirmek gerekir cunku fazla ince oldugu icin gereginden fazla asinma yapabilir.olayin ikinci yonu de rodajin dalgali yapilmasi yani vites degistirerek zorlanmadan her viteste alismanin saglanmasi.taktir edersiniz ki uzun yolda bu olmayacak belli bir limiti gecmeseniz dahi cok vites degistirmeyeceginizden gene tam anlamiyla rodaj olmayacaktir.siz en iyisi daha 2 hafta var seminer doneminde bu iki haftada rodaji tamamlayin bakimini yapip oyle cikin yola
    Bence hiç bir şey olmaz hatta 2lt yağ ve yağ filtresi alın yolda siz bile değiştirebilirsiniz ki Anadolu da bir çok motosiklet tamircisi kapalı bile olsa telefonları genelde kapılarında yazar bir telefonla çağırıp yağ değişimi yaptırabilirsiniz.
    Artı yağ değiştirmeseniz bile rodajdan 500km daha yapsanız dahi bir zararı olmaz

Motosikleti
    CBR 250R
    önce muğlaya geçerim diye düşünüyorum akyakaya, kamp alanı var orda daha önce gitmiştim çok güzel bi gece dinlenir adanaya kadar baktım gidiyorum ver elini urfa ama plan yapmak için daha çok erken o gün bi gelsin de. yağ değişim videolarını izledim durdum çok basit gibi ama bu garanti olayları kıllandırıyo insanı vırt derler zırt derler beynime sıçratırlar kanı. gelirkende pek dinlenmeye fırsatım olmayabilir ertesi gün seminer var çünkü. bide 1060 km gerçekten az değil.. ama ilk mesajıma cevapta alsaydım burdan gazı karartırdım gözümü (iyiki gazlanmamşım;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:58 ----------

bir sorunum daha var mobilden bağlanamıyorum illaki PC.den giricem. uygulamayıda indirdim ama sürekli şifre yanlış diyo aynı şifreyi giriyo olmama rağmen:/

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    250 TL az para değil. 1000 km yol yaparsınız zevkini ala ala

Safety First - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Aynen öyle 200 liralık yakıta kendiniz geze geze götürebilirsiniz vakit de müsaitse tadını çıkarmaya bakın

Ben sürekli telefondan giriyorum herhangi bir sorun yaşamadım.

Motosikleti
    CBR 250R
    Masaüstü site formatında girmem gerekiyomuş meğerse. Aynen tam 200tlye denk gelcek ya bi türlü düşmedi yakıt tüketimi. Serviste 4000kmleri gördükten sonra kullanıma göre 3.2-3.8 litreye düşer dediler ya hadi hayırlısı.

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Masaüstü site formatında girmem gerekiyomuş meğerse. Aynen tam 200tlye denk gelcek ya bi türlü düşmedi yakıt tüketimi. Serviste 4000kmleri gördükten sonra kullanıma göre 3.2-3.8 litreye düşer dediler ya hadi hayırlısı.
    10.000 km yi geçtikten sonra dahada kuduruklaşacak eski motorum öle idi. bakalım yenisi napacak 8000 deyiz .)
    Dört Teker Bedenimi, 250R Ruhumu Taşır..!

Motosikleti
    CBR 250R
    Kuduruklaşacak derken çekişi mi kudurcak yakışı mı ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler