Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    murad13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DERBİ GPR 125
    Geçmiş olsun Allah beterinden korusun.motor fena ama can sıkmaya değmez cana gelmesin yeter ki.
    DÜŞERSEN ÖLÜRSÜN DEMEDİMMİ !!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    afyonlu003 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ TİGER250, HONDA CBR250R HONDA 600F
    Motoru en son gördüğümde hava da döndü yere çakıldı direk. Motoru da toplarsam da stant motoru olarak toplarım çünkü masraf bayaa bi tutar gibi görünüyor

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    çok geçmiş olsun :(
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

samet10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 400
    kaçla giderken vurdun öyle dostum çok sürüklenmiş motor. sen ne kadar sürüklendin. bir yere vurmadın sanırım

Motosikleti
    hızımı tam bilmiyorum ama 70 falan vardı sanırım sağ tarafta minibüsün önünden çıktı ne fren ne de kaçacak yerim kaldı.. polisin söylediğine göre 110 metre falan sürüklenmiş bende 20 metre sürüklenmişim söylediklerine göre

Mitoqondri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kardeşim çok büyük geçmiş olsun..
    Ucuz atlatmışsın.. Sende bişe olmaması sevindirici haber.. Motor bir şekilde halledilir.. Zaten kazalardan başını kaldıramadın.. O motoru bir köşeye ayır sen en iyisi.. Motora bir masraf çıkarttırabilme şansın var mı ? Öğren ne kadar tutuyor..

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Köpegede üzüldüm sanada üzüldüm fakat hızının fazla oldugunu düşünüyorum. Geçmiş olsun.
    avcagatay bunu beğendi.

beyefendi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125e
    Sizce bu motorun fiyatı düşer mi dostlar?? (r25,ninja250sl,hyosung,bajaj gelince)

Motosikleti
    Alıntı Mitoqondri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim çok büyük geçmiş olsun..
    Ucuz atlatmışsın.. Sende bişe olmaması sevindirici haber.. Motor bir şekilde halledilir.. Zaten kazalardan başını kaldıramadın.. O motoru bir köşeye ayır sen en iyisi.. Motora bir masraf çıkarttırabilme şansın var mı ? Öğren ne kadar tutuyor..
    Abi zaten o motordan ümidimi kestim iyice canımı sıkmaya ama satmıcam motoru da senin dediğin gibi bir köşeye koyup sadece bakıcam.. masrafı bugün araştırdım 3 milyara falan parçalar geliyor işçilik ne olur bilmiyorum ama yaptırsam da binmem o motora bu saat den sonra..

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:00 ----------

Alıntı CEM. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Köpegede üzüldüm sanada üzüldüm fakat hızının fazla oldugunu düşünüyorum. Geçmiş olsun.
    Hocam öncelikle teşekkür ederim.. hız konusuna gelirsek belki benim hızım limitin üstündeydi tam hatırlayamıyorum ama şöyle de bi durum var o yolun arka tarafı kesimhane var her gün mutlaka birisi vuruyor veya son anda duruyor bu saat den sonra da yapabilecek bişey yok malesef.

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    geçmiş olsun :(

Motosikleti
    CB125e
    Geçmiş olsun kardeşte cidden inaan sanada motora da hayvana da acıyor, kader

Motosikleti
    Alıntı beyefendi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun kardeşte cidden inaan sanada motora da hayvana da acıyor, kader
    Kader tabiki belki köpek cikmasaydi daha kötü şeyler gelebilirdi bu kadarına şükür

Motorun halini gorunce sana bisey olmadigina sevindim cok gecmis olsun allah bi daha gostermesin

Motosikleti
    CB125e
    Aynen öyle, bugün aynı dersi bende aldım olana üzülmemek gerek şu hayatta

Motosikleti
    CBR 250R
    Hocam çok geçmiş olsun. Allah korumuş daha beterde olabilirmiş.
    No matter how bad your day is

Your bike will always make you feel better.

Motosikleti
    Honda Cbr 250 R
    Arkadaşlar Merhaba, aranıza yeni katıldım. 2 hafta önce bir tanıdığımdan 2014 Cbr 250 R aldım. Çokta memnunum. İlk motorum oldu scooter tecrübem var fakat vitesli olarak pek yoktu. Motor camiasıyla ilgili çok yardımsever olduklarını sık sık duyuyordum fakat 2 gün önce kendim bunu anladım.

Velasılkelam başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum. İstanbul Göktürk'te oturuyorum. Ev yolunda motorla gelirken her 4,5 saniyede bir motordan tak tuk sesler duyuyordum. Benzincide durduğumda arka çamurluğumun lastiğe sürtmekte olduğunu gördüm. Herhalde vidası düştü yarın bakarım diyip eve devam etmeye karar verdim. Biraz daha devam ettim o sırada kenarda bir cbr 250 daha ve birde enduro bir bmw gördüm. Yanından geçerken şöyle bir göz atınca motorun zincir bakımını yapan birini gördüm. Dayanamadım yanına gittim. 19-20 yaşlarında bir genç arkadaşımız vardı motorun yanında tanıştık. Tahminimce 19-20 diyorum ama konuşma cümleler 25-26 yaşında gibi oldukça bilgili biriydi. Motordaki problemi anlatınca hemen takım çantasıyla çamurluğa girişip önce söküp kırık olup olmadığına sonra da tekrar monte edip yerine bir vida ayarladı arkadaş. O an ne kadar motorla ilgilendiysek ne adını ne nerde oturduğunu sordum arkadaşın. turkish yada turkey motorcycles adlı bir ekipte olduğunu söyledi fakat başka bir şey hatırlamıyorum. vedalaştık ama o arkadaşı sonradan bulamadım. Teşekkür etmeye de fırsatım olmadı. Bunu görüyorsa ya da tanıyan varsa sağol arkadaşım yardımların için.

4 Teker bedeni 2 teker ruhunu taşır !

Motosikleti
    Alıntı AliGulselam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Merhaba, aranıza yeni katıldım. 2 hafta önce bir tanıdığımdan 2014 Cbr 250 R aldım. Çokta memnunum. İlk motorum oldu scooter tecrübem var fakat vitesli olarak pek yoktu. Motor camiasıyla ilgili çok yardımsever olduklarını sık sık duyuyordum fakat 2 gün önce kendim bunu anladım.

Velasılkelam başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum. İstanbul Göktürk'te oturuyorum. Ev yolunda motorla gelirken her 4,5 saniyede bir motordan tak tuk sesler duyuyordum. Benzincide durduğumda arka çamurluğumun lastiğe sürtmekte olduğunu gördüm. Herhalde vidası düştü yarın bakarım diyip eve devam etmeye karar verdim. Biraz daha devam ettim o sırada kenarda bir cbr 250 daha ve birde enduro bir bmw gördüm. Yanından geçerken şöyle bir göz atınca motorun zincir bakımını yapan birini gördüm. Dayanamadım yanına gittim. 19-20 yaşlarında bir genç arkadaşımız vardı motorun yanında tanıştık. Tahminimce 19-20 diyorum ama konuşma cümleler 25-26 yaşında gibi oldukça bilgili biriydi. Motordaki problemi anlatınca hemen takım çantasıyla çamurluğa girişip önce söküp kırık olup olmadığına sonra da tekrar monte edip yerine bir vida ayarladı arkadaş. O an ne kadar motorla ilgilendiysek ne adını ne nerde oturduğunu sordum arkadaşın. turkish yada turkey motorcycles adlı bir ekipte olduğunu söyledi fakat başka bir şey hatırlamıyorum. vedalaştık ama o arkadaşı sonradan bulamadım. Teşekkür etmeye de fırsatım olmadı. Bunu görüyorsa ya da tanıyan varsa sağol arkadaşım yardımların için.

4 Teker bedeni 2 teker ruhunu taşır !
    hocam motorunuz hayırlı olsun öncelikle. Gerçek motorcu böyle kişilerden olur. Arkadaşın size dediği de büyük ihtimal www.facebook.com/turkishmotorcycles bu gruptur. Hem facebook dan hemde instagram da devamlı aktiflerdir.

Motosikleti
    Honda Cbr 250 R
    Şimdi baktım sayfaya. Hemen yazdım. Arkadaşın adı Utku cihan kantar'mış. Grubun başkanıymış. Bilmiyorum bu kadar güzel insanlar olduğu sürece motorsiklet camiiası hep ayrı kalacak. Siz tanıyo musunuz ?

Motosikleti
    Evet kendisi ile sohbetimiz var ama ben istambulda değilim sadece instagram üzerinden nasip olursa yazın geldiğimde tanisacagz kendisi ile

Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Geçmiş olsun bende yeni aldığım yzf r125 ile yana yattım bakalım okul masrafımı ödeyecekmi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 14 kullanıcı var. (0 üye ve 14 misafir)

Bu Konudaki Etiketler