Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBR 250 R
    merhaba arkadaşlar bende aranıza katılıcam tabi motor gelirse , cbr 250 r ye kapora verdim , yaklaşık iki hafta önce bugün motorun 17 agustostan önce gelmiyecegini ögrendim . malesef baya bir beklemiş olucam , daha önce hiç deneyimim yok , çocuklugumdan beri bisiklete bindim hayalim hep 600 rr idi , bu bir başlangıç oldu , eger ölmezsem 600 rr hayalimide gerçekleştiricem
    hele bir kullanmayayı ögreneyim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD
    Selam eğer istanbul da iseniz honda veya yamaha nın eğitimlerine katılmanızı tavsiye ederim.

Selamlar.

Motosikleti
    honda cebere 250 re
    eğitim değilde kendi aramızda bi buluşma diyorum

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    arkadaşlar Motoron dergisinin ninja 250r ve cbr 250r karşılaştırmasını okuyan varmı. Eğer okuyan varsa kısa bi özet yazarsa sevinirim...
    Her asker yeşil bereli olamaz

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    nedendir bilinmez bu motorun tipine bir türlü alışamadım )
    güzel motor ama benim beklentilerimi karşılamayacak gibi
    125lik bakmaya devamm edeyim bari

Motosikleti
    CBR 250 R
    dün honda ya mail attım , azönce aradılar hondadan , gemi farklı limanlara ugrayarak geliyormuş bundan dolayı geminin ulaşması ayın 15 i olarak kendilerine bildirilmiş , ayın 15 inden sonra motorların bayilere sevkiyatı başlıycakmış .
    sabır diyorum , hiçbir şeyi bu kadar dört gözle , bu kadar istekle beklememiştim . yıllık iznimi agustosun üçüncü haftasına erteliycem sanırım . iznimi yeni motorumla geçirmek güzel olur .

hocaseko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 XJ6 , 2014 MT 07 abs , 2018 cbr 650 FA
    arkadaşlar cbr 250 almayın artık bence...çünkü 15 ağustostan sonra sezon neredeyse bitiyor...seneyede kesin abs'lisi gelir...tabi kriz olacak diyorlar,fiyat fırlarsa karışmam...hesabı siz yapın...parçaları da piyasada yok...güzel motorda bekleyenlerede bu kadar eziyet edilmez ki!
    her fırsat elinde vardı,o ise sadece milletini düşündü.....

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaw bu gemi hala yoldamı kaç ay oldu ne zaman bu topiğe girsem gemi muhabbeti var
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    gemi kürekliymiş. eski viking savaş gemileri gibi. o gelene kadar sezon biter zaten
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Arkadaşlar KİLİS Honda bayiisinde bi tane Siyah CBR 250 hazırda var...almak isteyen bence alsın...Çünkü dövizde bir sıçrama olasılığı var . sırada baklemeden hemen alırsızın.

Motosikleti
    CBR 250 R
    benim cbr250r m 18 gündür yollar da. 1100 km oldu vede dün uzun yola vurdum yaklaşık 12 krş yaktı
    bugün de 1000 km bakımı içn servise götürdüm. ewe gelirken hissetmediğim bi titreşim i hissettim 5-6binlerde çin malı gibi titredi. ewe geldim boş viteste de gazladım yer titredi. çok memnunum motordan 157km/h 6.vites 9 bin dewirde gördüm çok keyifli ve rahat tı yormadı. ama bu titreşim benim canımı çok sıktı. yarın tekrar servise götürmeyi düşünüyorum...

Motosikleti
    honda cebere 250 re
    bende bu gün 850 km oldu hadi hayırlısı

Motosikleti
    CBR 250 R
    vay beeee bende sizin gibi 850 oldu , bin bakımını yaptırdım diyebileicekmiyim , özeniyorum hacılar , çok canım çekti şöyle birde ben gaz versem içim titrese

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:18 ----------

kilis den motor alsam zonguldak a gelene kadar 1000 km bakımını yolda yaptırmış olurum , zonguldak a varmam bir hafta sürer rodajdaki motorla

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    Alıntı erginaruz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay beeee bende sizin gibi 850 oldu , bin bakımını yaptırdım diyebileicekmiyim , özeniyorum hacılar , çok canım çekti şöyle birde ben gaz versem içim titrese

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:18 ----------

kilis den motor alsam zonguldak a gelene kadar 1000 km bakımını yolda yaptırmış olurum , zonguldak a varmam bir hafta sürer rodajdaki motorla
    Alıntı alper150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar honda cbr 250 arayanlar istanbul istoçtaki anes motordan alabilirler 4 adet filan boş var sahibini arıyan bu arada motoru alanlar yorumlarınız neler mewmlunmusunuz ivmelemesi fialn nasıl bende ekim gibi almayı düşünüyroumda gt 250r ve cbr 250 r arasında kaldım
    İstanbulda da varmış, beklemek yerine istanbul'dan almanı tavsiye ederim.

Motosikleti
    honda cebere 250 re
    şu anda çıkartıp gezesim var ama tek de olmuyor bee

ya arkadaslar ben motoru kullanıyorum ama bu ilk tecrubem vitesli motorda daha öncesinde scooter vardı. benim motor cok titriyo bazen ellerim uyusuyo. bu benim kulanmamdan mı kaynaklı acaba_? birde vites değiştirmen usulunu nerde nasıl vitese gecmemiz gerekiyo_? yokusta vitesi nasıl ayarlıcaz gibi soruları bu motor için bi arkadas acıklayabilirmi acaba_? hangi viteste kaç km hız yapıyosunuz bunuda yazarsanız sevinirim.

ne yazdıysam aynen çıkıyor. titreşim kesilmez alışmaya bakın tek silindir. olur böyle şeyler. motorun yağını kontrol etmeyi unutmayın honda bu biraz yağı sever.
    motoran dergisindeki testleri yazdım eski sayfalarda mevcut. sonuç ninja 250 iki sıfır öndeymiş.

!Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    scooter de kullandım ama fazla çevirmediğinden olabilir aşırı bir titreşim almamıştım.ama bu aletler yüksek devir çevirdiği için tam olarak 8,5 devirden sonra felaket diyebileceğim bir titreşim başlıyor.Gerçi 10,5 den sonra biraz daha kayboluyor ama hepi topu zaten 11,5 de devir kesiciye giriyor alet o yüzden size tavsiyem fazla agresif kullanmamanız + sadece son vites de 8,5 i geçmeniz.

İyi forumlar
    Mondial 151RS ( 2009-2010) = 7.500Km
    Honda CBR 125R (2011,2016) = 27.000Km
    Yamaya YZF R25(2016, ∞) = 5550Km

ben fUARDAN cbr 125 almistim 4000 km kullandim sattim memnundum simdi cbr 250 r aldim arada cok fark titresim nasil var dersiniz anlamiyorum cicek gibi motor cbr 125 den sonra bana mercedes gibi geldi 125 te titresim sorunu vardi bide sanziman cok kotuydu bence

usta valla benim parmaklarım uyusuyo sadece ya. oturdugum yerde felan bi titreşim yok. bunun sebebi bende olabilirim acemiligimden dolayı.

Birde hangi zincir yağı kullanım varmı tavsiye edeceginiz yağ

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 13 kullanıcı var. (0 üye ve 13 misafir)

Bu Konudaki Etiketler