Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR250R
    Aynı güzergahı kullanan var ise beraber gideriz diye düşündüm. Benim için daha güvenli olur.
    Tabi ben o kadar hızlı gidemeyeceğim için bir nevi eskortluk oluyor haklısın..
    Motoru teslim alış günümü değiştirdim. Bu akşam değil yarın öğlenden önce alacağım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    xcom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750s
    Alıntı harykont adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam öncelikle yapmanı tavsiye etmiyorum ama ucunu hafif çıkarttığında ses değişiyor yükseliyor güzelleşiyor şimdi gelelim zararlarına motora giden hava filtre tarafından tam tamına süzülemediği için uzun vadede motoruna büyük sıkıntılar çıkartabilir bu riski göze alıyorsan çıkart gez derim ama motorunun sesi değişecek diye de öldürmenin bir mantığı yok yani bence hiç elleşme bırak görevini yapsın

-Yakıt sarfiyatının artacağını söylemeyi unutmuşum bu arada bir de öyle bir kötülüğü olacak eğer yaparsan
    Yakıt olayını biliyordum ama havanın temiz süzülüp süzülmediginden emin değildim.. Hiç gerek yokmuş tahmin ettiğim gibi.. Stock standart mod devam teşekkürler bilgi için..

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:09 ----------

Alıntı Mr.Akn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı güzergahı kullanan var ise beraber gideriz diye düşündüm. Benim için daha güvenli olur.
    Motoru teslim alış günümü değiştirdim. Bu akşam değil yarın öğlenden önce alacağım.
    Güzergah değilde tanışır muhabbet sohpet ederim diye gelecektim ama yarın en yoğun günüm :( pazar sabah al geleyim ahahah :D

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nihayet verdiğim siparişlerim geldi malum eski manetinde renkli idi ama o uzun idi bu kısa manet ve daha güzel.

http://i.hizliresim.com/jJy6Xn.jpg

siyah motoruma kırmızı sıyah yakışır diye tercih ettim.

buda malum double siyah ön camım detaylı resımlerımı eskı motorumda varmı foruma atmıstım

http://i.hizliresim.com/27Janj.jpg

adamlar saglam kargo yapıyor

http://i.hizliresim.com/BXLzvv.jpg

http://i.hizliresim.com/ZN93MZ.jpg

http://i.hizliresim.com/oQOV0k.jpg

dehşet abi buda benımmm

fearlesboyy bunu beğendi.
    Dört Teker Bedenimi, 250R Ruhumu Taşır..!

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı cx571 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha öncekı uzun manetti ama o denge topuzuna değiyor hem ses hemde topuzun boyasını kaldırıyordu bunu getirttirdim.

Tardigrat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Alıntı Mr.Akn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    :D Dostum eğer bugün almış olsaydın ben sana eşlik ederdim. sıkıştırmasınlar diye trafikte yardımımız olurdu... Eğer fikrini değiştirirsen söyle alır geliriz motorunu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:03 ----------

Bu arada honda sitesinde ki resimleri güncellemiş ve renk seçenekleri arasında siyahta var... Bilginize

mucoist bunu beğendi.

Motosikleti
    Cbr250r
    arkadaşlar bende artık aranızdayım. motor şuanda 38km de. frenler çok yumuşak geldi yani motoru yavaşlatmakta zorlanıyor gibi henüz yeni olduğu için böyle yaptığını düşünüyorum yoksa tek disk diye frenler genelde böylemi çalışacak ?

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Alıntı emreaydin69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bende artık aranızdayım. motor şuanda 38km de. frenler çok yumuşak geldi yani motoru yavaşlatmakta zorlanıyor gibi henüz yeni olduğu için böyle yaptığını düşünüyorum yoksa tek disk diye frenler genelde böylemi çalışacak ?
    hayırlı olsun. Motorun rötajı olduğu gibi frenlerin, tekerlerin ve diğer parçalarında rötajı var. yumuşaktan kastını biraz daha açıklarsan daha iyi yardımcı olabiliriz.

Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı emreaydin69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zamanla alışırsın hayırlı olsun fotoları görelimm.

Motosikleti
    Honda CBR250R
    Çok teşekkürler. Şimdi girebildim foruma, bugün alamadım işlerden dolayı. Yarın öğlene doğru alacağım.

Motosikleti
    Cbr250r
    Alıntı Tardigrat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun. Motorun rötajı olduğu gibi frenlerin, tekerlerin ve diğer parçalarında rötajı var. yumuşaktan kastını biraz daha açıklarsan daha iyi yardımcı olabiliriz.
    Tesekkur ederim oncelikle bende rodaj donemindeyim yeni yeni ogreniyorum. Frenleri sicak ve kaliteli asfaltta denemeye alismaya calisiyorum ve 50km/h hizlarda bile arka frenle destekledigim halde durmakta zorlaniyomusum gibime geliyo Sanirim surekli araba kullandigim icin O fren performansina alistim ve bu yuzden bi eksiklik hissediyorum eger siz tecrubeli abilerim ve kardeslerim fren performansindan memnunsaniz demekki ya rodaj yuzunden yada bende sorun var merak ettigim icin sordum yanlis anlasilmasin

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:41 ----------

Alıntı cx571 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zamanla alışırsın hayırlı olsun fotoları görelimm.
    Tesekkur ederim. Fotograflar icin tebrik ve kutlamalar bölümünde konu var yeni kasa cbr diye oraya bakabilirsin konu surekli guncel kendimi surmekten alikoydukca fotograf cekiyorum kusura bakma telefondan giriyorum simdi beceremedim link atmayi

Buda bizim cıbırın 4km halleri herkese kazasız belasız sürüşler arkadaşlar . Bu arada Emre kardeşim motor arka frenle durmaz aslen arka yavaşlatmak ön durdurmak içindir + olarak yeni olduğundan disklerin üzerinde daha mumları duruyordur o yüzden ufak tefek sıkıntılar çekicez ama kademeli eşit düzeyde ön arka kullandığımda sıkıntı çekmedim ben o yüzden gazlamaya devam

hondacbrabii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 250 r
    5900 de olup 2013 aralik ayinda cikan siyah cbr250e yi satiliga cikartiyorum yeni aldgm moturu tarz degisikligi nedeniyle bilginize 6 bn bkma girdi koruma takozu takildi dusme kalkamsi olmayn motordur

Motosikleti
    Cbr250r
    Alıntı harykont adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.n...479460797adf30https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.n...85528129_n.jpghttps://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/...81244804_n.jpg

Buda bizim cıbırın 4km halleri herkese kazasız belasız sürüşler arkadaşlar . Bu arada Emre kardeşim motor arka frenle durmaz aslen arka yavaşlatmak ön durdurmak içindir + olarak yeni olduğundan disklerin üzerinde daha mumları duruyordur o yüzden ufak tefek sıkıntılar çekicez ama kademeli eşit düzeyde ön arka kullandığımda sıkıntı çekmedim ben o yüzden gazlamaya devam
    Zaten ön freno sıkıp arkayla destekliyorum dedim abi haklisin diskler yeni diyedir. Ben cok cok begendim allah motorada banada sizede bela vermesin
    samet10 bunu beğendi.

samet10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 400
    istanbulda hava süper kimler nereleri geziyo acaba

Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı samet10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    istanbulda hava süper kimler nereleri geziyo acaba
    .. gibi çalısıyorum. Yarın Hava yağmurlu Karabükte Şansıma tüküreyim. 1 kerede Pazar günü iyi olsun ya . Çıldıracam!

samet10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 400
    bende çıkıcam birazdan

temizliği yaptım gıcır gıcır oldu :D

lakin motorsuz çıkıcam

http://i.hizliresim.com/W27l14.jpg

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    - Patron elimizde kalan cbr 125 lerin göstergeleri napalım?
    - yeni 250 liklere takın gitsin kardeş...

zafer26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda wing go
    Ya arkadaşlar bugün duke 200 test etme şansım oldu özellikle torkunu gazı açtığın zaman uzamasını çok beğendim acaba buna kıyasla cbr 250 nasıldır kullanabileceğim cbr 250 bulamadığımdan soruyorum
    Twin bunu beğendi.

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Alıntı zafer26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya arkadaşlar bugün duke 200 test etme şansım oldu özellikle torkunu gazı açtığın zaman uzamasını çok beğendim acaba buna kıyasla cbr 250 nasıldır kullanabileceğim cbr 250 bulamadığımdan soruyorum
    Dostum 2 motoru da kullanmış test etmiş birisi olarak duke daha seri ve atik bir makine. Aynı atikliği cbr250'de bulamazsınız. Duke yanında hantal kalıyor.
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

yeni kasa motoru kullanmaya baslayan arkadaslar lastiklerin durumu nasıl eski kasadakiler gibi lastik değişimine gerek varmı ? yada ekstra alınacak malzemeler neler. haziranın sonu gibi insallah alacagım motorumu. bildiklerinizi paylasırsanz sevnrm

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler