Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bisan Roadstar 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    metecim diğer aktif motorcuların topiklerine bak neden aktif olduklarını anlarsın yok kayış koptu yok zincir koptu gidon elimde kaldı sabahları çalışmıyor motor tekliyor parçası çok pahalı deli gibi benzin yakıyor motor tir tir titriyor gibi sıkıntıları paylaşdıkları için konu konuyu açıp sohbet oluyor

roadstarcılarda böyle şeyler olmadığı için millet ne yapsın dert yok tasa yok haliyle yazıcak bir şeyde yok millet vuruyor kendini yollara yada başka konularda takılıyor

_SuLeYMaN_

Güle Güle kullan Hocam..
    Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    de get laa
    topic zararlısı sende

Bazılarının "uzun yol" diye yaptığı yollarda Roadstar'cılar çiş molasına bile durmaz.
    Roadstarcılar harbiden uzun yolcudur,Bilesin,
    inanmıyorsan gel,gösterelim,
    Artık bi günde Çanakkale mi olur?Ayvalık mı olur göresin.

Hem para olsa Roadstar'cılar Honda'yı Suzuki'yi kapısına sokmaz be
    onlar küçük istasyonlarda durmaz bundan sonra ,ben onların hepsini BMW ci yapacağım .
    Ha bu arada ömersirin sana emanet

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:26 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:17 PM ----------

iki zamanlı motoru olsa daha iyiydi be
    Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mete'yi halsiz bıraktık gelemedi
    Son haber:"ömersirin" isimli şahsiyet roadstar'ı ile şimdilerde Gelibolu'ya gidiyor.

rodsıtarcılar bu birlik ve beraberliği kime borçlu...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SimurG_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bisan Roadstar
    Selamlar geçtiğimiz günlerde ön far ampulünü h4 iledeğiştirmiştim.Emok tan dönüşte baktım ki farın önündeki plastik eriyor.Dün de o plastiği cam ile değiştirip 55-60 w olan h4 ampülü 30~w ile değiştirdim.Sanırım artık problem çıkmaz en fazla farın içindeki ayna erir bende farı komple değiştiririm...Düşen aydınlatma gücünüde hepsiburadan dan aldığım sis farlarıyla takviye etmek istiyorum...

Birde sahibinden.com da custom gidon yükselteçleri yapan bir usta var ortalama 80 tl diyor.Düşünen arkadaş varsa link...
    http://www.sahibinden.com/custom_cho...XQQdisplayitem
    yola bir düşüldü mü ömür boyunca gidilir ekmeğin ve şarabın peşinden turnaların peşinden
    büyük şehirler büyük aşklar çığlık çığlığa terkedilir...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir garip pandaya

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:08 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:06 PM ----------

far ampulün için bir de röle taktırmalısın.
    O gidon yükselteçleri yaptıkları değil sanırım,yapmayı tasarladıkları.
    önce bir yapsınlar görelim.
    Alıntı SimurG_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar geçtiğimiz günlerde ön far ampulünü h4 iledeğiştirmiştim.Emok tan dönüşte baktım ki farın önündeki plastik eriyor.Dün de o plastiği cam ile değiştirip 55-60 w olan h4 ampülü 30~w ile değiştirdim.Sanırım artık problem çıkmaz en fazla farın içindeki ayna erir bende farı komple değiştiririm...Düşen aydınlatma gücünüde hepsiburadan dan aldığım sis farlarıyla takviye etmek istiyorum...

Birde sahibinden.com da custom gidon yükselteçleri yapan bir usta var ortalama 80 tl diyor.Düşünen arkadaş varsa link...
    http://www.sahibinden.com/custom_cho...XQQdisplayitem

_SuLeYMaN_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Bu arkadaşlarla bizde gidon yapacaklar diye konuştuk. Birdaha internete de girmediler tekrar da görüşemedik. Paslanmaz çelik üzerine crom kaplama yapıyorlarmış sanırım ama ellerinde yaptıkları hiçbirşeyin fotoğrafı yok ya da birşey yapmadılar da oyüzden fotosu yok
    Tekirdağ-Çorlu

Motosikleti
    artık sadece nx 250... uslandım
    roadstar cılara bak sol şeridi kapatmış gidiyorlar metehan da zort pırt yağ değiştirmek için durmasa yetişicek ama

Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Alıntı motocross adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    roadstar cılara bak sol şeridi kapatmış gidiyorlar metehan da zort pırt yağ değiştirmek için durmasa yetişicek ama
    Vallaha helal olsun sana Mete azının payını almıştır artık heralde.
    Tekirdağ-Çorlu

Motosikleti
    Bisan Roadstar
    Röle olayına kendim cesaret edemedim biraz araştırma ile yapabilirim sanırım...Gidon yaptırmanıza gerek yok piyasada ucuza güzel gidonlar var...
    yola bir düşüldü mü ömür boyunca gidilir ekmeğin ve şarabın peşinden turnaların peşinden

Motosikleti
    Artık Yok...
    gidon olayına girilirse bence tam güzel bir custom çalışmasına girilmesi gerekir önceki sayfalarda verdim pek çok lifan lf 250 veya virago 250 custom resimleri..

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    çapırcıdır ne yapsa yeridir...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    gidon olayına girilirse bence tam güzel bir custom çalışmasına girilmesi gerekir önceki sayfalarda verdim pek çok lifan lf 250 veya virago 250 custom resimleri..
    Bizim motorların gidonu zaten çok güzel bizim motorlar için düşünmüyoruz. Arkadaşta Gv 250 var ona yüksek gidon almayı düşünmüştük. O kalıplı motorlarda yüksek gidon yakışıklı duruyor.
    Tekirdağ-Çorlu

Motosikleti
    Artık Yok...
    yüksek gidon roadstarada yakışır bence iyi bir custom çalışması yapılırsa bu lifan 250 lerde en çok beyendiğim customlar bu aşağıdakiler

http://media.photobucket.com/image/l...r/MVC-342F.jpg

Forumdan Uzaklaştırıldı
    yüksek gidon roadstarada yakışır bence iyi bir custom çalışması yapılırsa bu lifan 250 lerde en çok beyendiğim customlar bu aşağıdakiler

http://media.photobucket.com/image/l...r/MVC-342F.jpg

ikinci motorda adam custom yapmış ama sinyaller hiç yakışmamış.

şeytan dürtüyor bi gariban castım ı da ben mi yapsam önümüz kış,benim atolye boş zaten

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:57 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:55 PM ----------

Alıntı _SuLeYMaN_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim motorların gidonu zaten çok güzel bizim motorlar için düşünmüyoruz. Arkadaşta Gv 250 var ona yüksek gidon almayı düşünmüştük. O kalıplı motorlarda yüksek gidon yakışıklı duruyor.
    yüksek gidon havalı duruyor ama virajlarda sorun yaratır.

Motosikleti
    Artık Yok...
    valla benimde kafamda var ama işi bilen doğru insanları bulmak lazım bulsam iki dakka düşünmem güzel bir roadstar alıp çeviririm customa

şöyle bir şey yeter bana

Forumdan Uzaklaştırıldı
    valla benimde kafamda var ama işi bilen doğru insanları bulmak lazım bulsam iki dakka düşünmem güzel bir roadstar alıp çeviririm customa

şöyle bir şey yeter bana
    Ancak elinden geliyorsa başlamalısın,zevkine uygun motoru kişi ancak kendi customize edebilir

Motosikleti
    Artık Yok...
    tabiki elinde örnek bir proje yada kafasında bir şeylerde olmalı kendi elindende iş gelebilmeli ama en nihayetinde kesme biçme yada bazı şeyleri değiştirebilmek için o işin ustası gerekir..
    mesela bir saça şekil verilicekse bunu o işde uzman biri yapması bence en uygunudur yada seleye şekil verilicekse iyi bir o işden anlıyan döşemeci usta olması şart bence.. yoksa her şeyi biz yapıcak olursak ben çok custom diye etrafda kendilerinin yapdıkları çok berbat çakma görünümlü motorlar biliyorum

Motosikleti
    Bisan Roadstar
    Selamlar.
    Bugün hepsiburada dan aldığım sis farlarının montajına başladım zamanım kısıtlı olduğu için
    sadece montaj yaptım elektrik tesisatını uygun bir zamanda halledicem.
    Ön sinyalleri sökerek daha aşagıdaki reflektörlerin bulunduğu bölgeye taktım reflektörler çöpe. Sis farlarınıda sinyallerin yerine taktım.Sinyalleri takmak için krom aparatın deliğini biraz biyütmek gerekti.Görüntüsü hoş ve göz doldurucu oldu.Tek sorun gidon tam sağ ve sola döndüğün de sinyeller hafifçe hava filtresinin olduğu damla şeklindeki kromaj kutulara çarpıyor bunu da ufak bir aparatla gidericem.Resimleri birkaç gün içinde eklerim ayrıca sis farlarının aydınlatması çok iyi...

Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Sinyallerin hava filtresinin kapaklarına çarpması hiç iyi olmamış. O kapaklar ya da sinyal kırılabilir sizin için sorun olabilir.
    Tekirdağ-Çorlu

omersirin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gara Yılan, Nam-ı Diğer Bandit 650 SA ve F 800 S
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adım geçiyor, cevap hakkı doğmuş.nişanlımla cumadan istanbuldaki işlerimizi bitirdik,2 uyku tulumu,bir çadır,2 mat,kişisel eşya(lar) derken motosiklette oturacak yer kalmadı.çektiğim fotoğrafları sonra buraya eklerim.neyse kadıköydeki evimizden çıktık, kadıköy merkez,ardından taksim, şişhane,karaköy, eminönü üzerinden yenikapı,bakırköy,yeşilköy,havaalanı,sefaköy,küçük çekmece,avcılar,beylikdüzü vb.derken yeniçiflikte ilk molamızı verdik.bir saat moladan sonra tekirdağa ulaştık, tekirdağdaki hüsnü ustadan 2 çift eldiven alıp çıktık malkara yolu, ineciği yad ederek, nostaljiyle geçtik, adnan abiye bi korna çaldım..malkara bir mola daha,keşanda polis kontrolüne takılmadan geçtik ve koru dağına doğru seyirtik.koru dağı güzergahını çok severim, hiç bitsin istemedim,dağın bitimine az kala dinlenme tesisinde bisküvi ve çay molası,sonra çıktık yola,bir peygamber vitesi, bir lifan vitesi derken indik düzlüğe,yol 2 şerit olduğu için açtım sis farlarını, zira çok sık hatalı sollama yapıyor dört tekerlekli varlıklar, bir de gurbetçi garibanlar var..savaş abinin tavsiyesiyle önce bolayıra çıktık bakla burnunu bulmaya, yalnış girmişim,yolun tak karşısıymış doğru yer, bastık oraya,akşam olmadan sahile inip,güzel bir çadır yeri bulduk.işin tuhafı herkez bize gülüyordu, çünkü bizim çadır karufarsa çadırı,onlarınki ise koca koca 2+1 çadırdı.komikti ve bir o kadar da eğlenceli.sonra gelibolu,dönüşte evreşe,bakalım dedik yolları dar mı evreşenin, dar falan değl, ıpıssız bir yer, kasaba evreşe..neyse aşağı yukarı yaptığımız yol 600 km.yine gideceğiz ama bu sefer erikliye.
    Türkiye köylüsü çalışkandır ve kafasının değerini bilir! Rüya dediğin şey de bizden oluşur işte / Ve minicik ömrümüzü yine bir uyku noktalar. (We are such stuff. As dreams are made on; and our little life. Is rounded with a sleep)

Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Ömer abi fotoları bekliyoruz
    Tekirdağ-Çorlu

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Meteye pul kolleksiyonumu gösterecektim gelmedi, uzunyol Roadstarları Kolleksiyonumu paylaşayım bari

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler