Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bisan Roadstar 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    eyvah savaş abi geldi bana kitleyecek şimdi...kaçam hemen...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı SimurG_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    forum kızışıyor
    Mete bu,
    yarın öbür gün kızını evlendirsin damadın 2 tane kaynanası olacak

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:49 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:48 PM ----------

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyvah savaş abi geldi bana kitleyecek şimdi...kaçam hemen...
    yakaladım bile,olum hasta halinle bile karıştırıyorsun ortalığı ayıp değil mi?insaniyete gel,üç günlük dünya bu,bırak fesatlığı

Motosikleti
    Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mete bu,
    yarın öbür gün kızını evlendirsin damadın 2 tane kaynanası olacak

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:49 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:48 PM ----------

yakaladım bile,olum hasta halinle bile karıştırıyorsun ortalığı ayıp değil mi?insaniyete gel,üç günlük dünya bu,bırak fesatlığı

valla kendime geldim sayenizde...ya abi makina traktör olay budur...bu egsozu açtırdıktan sonra uzun yolda sırf başağrısı yapar...şehiriçinde ise küfür yeme nedeni de ki yanlışsın...sen artık BMW ye biniyosun tuzun kuru madem kral makinaydı niye kitledin gariban Süloya ...

ha sana biri selam yolladı üzerimde kalmasın...aha bu arkadaşın selamı var sana...

valla artık gelip gidiyorum oralara bir Allahın kuluna haber vermiyorum...biliyorumki 1000 türlü mazeret uydurcak herkes...en güzeli...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Forumdan Uzaklaştırıldı
    valla kendime geldim sayenizde...ya abi makina traktör olay budur...bu egsozu açtırdıktan sonra uzun yolda sırf başağrısı yapar...şehiriçinde ise küfür yeme nedeni de ki yanlışsın...sen artık BMW ye biniyosun tuzun kuru madem kral makinaydı niye kitledin gariban Süloya ...

ha sana biri selam yolladı üzerimde kalmasın...aha bu arkadaşın selamı var sana...
    Motorun eksozu bir tercih meselesidir,ama Sülonun motoru gürültülü değil,kapı önüne koy,ninni niyetine dinle
    Ayrıca Sülonun şikayeti varsa şu andan itibaren 1 saat içinde karar versin
    alırım ikinci makina niyetine.
    Yoksa ebediyete kadar sen de sus bu motor hakkında
    Biz senin buralara kadar gelip bir selam için bile telefon açmamana alışığız.
    Yeni bir olay değil bu.
    Kaprisli kaynanalar bunu hep yapar
    Neyse ki köfteci Reco'ya uğramışsın en azından.
    Ruhun doymasa da karnın doymuş,o günlük çenen kapanmıştır
    Biz de Çınarcık'a gidersek sana haber vermeyiz,bizi de kendine benzettin ya

Motosikleti
    sülooo bak kurtar kendini fiyatıda kendin koy...alalım sana güzel bir makina...fırsat bu fırsat...avukat adam zengindir acıma ...

valla savaş abi ne zaman arasam ya programın oldu ya işin...ayıracak 5 dakkan olmadı ayaküstü bile o yüzden böyle yani...birde evsahibini bile bastırıyosun ya yavuz bir abimiz olarak helal derim...

karın doyma mevzusuna gelince ben 31 yıldır açım gardaaşım... yahu ben neler yedimde zehirlenmedim yağlı bir pilavla tuş oldduğuma şaşarım...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    sülooo bak kurtar kendini fiyatıda kendin koy...alalım sana güzel bir makina...fırsat bu fırsat...avukat adam zengindir acıma ...

valla savaş abi ne zaman arasam ya programın oldu ya işin...ayıracak 5 dakkan olmadı ayaküstü bile o yüzden böyle yani...birde evsahibini bile bastırıyosun ya yavuz bir abimiz olarak helal derim...

karın doyma mevzusuna gelince ben 31 yıldır açım gardaaşım... yahu ben neler yedimde zehirlenmedim yağlı bir pilavla tuş oldduğuma şaşarım...
    Sülo'dan motoru alırım ama sonra geri vermem,kanına girme çocuğun.
    Biz senin gibi işten çıkınca kopartamıyoruz

_SuLeYMaN_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Kimse boşuna heveslenmesin motorumu kimseye vermeme Savaş abi ama hasrat gidermek için arada alıp kullanabilirsin

Ben motoruma aşığım birkere boşyere sulanmayın. Türlü türlü oyunlarla aşkımı elinden almaya çalışmayın bakayım

Savaş abi bu metehandronun hakkından bir sen gelirsin helal sana
    Tekirdağ-Çorlu

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı _SuLeYMaN_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kimse boşuna heveslenmesin motorumu kimseye vermeme Savaş abi ama hasrat gidermek için arada alıp kullanabilirsin

Ben motoruma aşığım birkere boşyere sulanmayın. Türlü türlü oyunlarla aşkımı elinden almaya çalışmayın bakayım

Mete,panda,CBF ve bütün Çınarcık coğrafyası bir araya gelse ekmek arası köfteye garnitür olur anca
    Atlayıp motora gezmek yada yiyip içmek soz könusu olduğunda elini öperim Mete kardeşimin.
    Yiğidi öldüreceksin ama hakkını da vereceksin.
    Yalnız bi huyunu sevmiyorum bunun;

İçindeki Roadstar aşkını artık gizleyemiyor;
    Kenarı yanık mektuplar devrinden beri böyle garip bir aşk görülmedi.
    "Yeter oğlum al artık bir Roadstar" diyesi geliyor insanın.

Motosikleti
    Sülo'dan motoru alırım ama sonra geri vermem,kanına girme çocuğun.
    Biz senin gibi işten çıkınca kopartamıyoruz
    savaş abi işe 2 gün sonra tekrar girdim biliyosun dimi istifam kabul edilmedi...

o traktörü kim napsın ben binerim Hondaya o biner BMW ye sende ilahi he...

senin işin gücün abur cubur lak lak...koca göbek...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:33 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:30 PM ----------

Mete,panda,CBF ve bütün Çınarcık coğrafyası bir araya gelse ekmek arası köfteye garnitür olur anca
    Atlayıp motora gezmek yada yiyip içmek soz könusu olduğunda elini öperim Mete kardeşimin.
    Yiğidi öldüreceksin ama hakkını da vereceksin.
    Yalnız bi huyunu sevmiyorum bunun;

İçindeki Roadstar aşkını artık gizleyemiyor;
    Kenarı yanık mektuplar devrinden beri böyle garip bir aşk görülmedi.
    "Yeter oğlum al artık bir Roadstar" diyesi geliyor insanın.

ani gezilere 300 km depen siz bir Çınarcığa gelemez...vurayım kafamı dağlara taşlara savaş efendü...

Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    O göbeği ancak benim motor taşır işte Senin ce be fe ile çırak bayırında motor bayılır yaw

Bastırma artık şu roadstar aşkını. Sende elbet birgün bu gerçeği kabul edeceksin. Ondan sonra dünya varmış kardeşim diyeceksin.
    Tekirdağ-Çorlu

Motosikleti
    O göbeği ancak benim motor taşır işte Senin ce be fe ile çırak bayırında motor bayılır yaw

Bastırma artık şu roadstar aşkını. Sende elbet birgün bu gerçeği kabul edeceksin. Ondan sonra dünya varmış kardeşim diyeceksin.

artiz...tek işin görüntü ses ve ışık...

...icraat yok anca lak lak...çakma çapırcı senii...

Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp

artiz...tek işin görüntü ses ve ışık...

...icraat yok anca lak lak...çakma çapırcı senii...
    Çok yakışıklı çıkmışım kahretsin Kanka şu fotoları bir ara yolla banada evdeki pc ye atayım onları

Bu arada aradım Bisan fabrikasını senin için 2 tane roadstarı birleştirecekler 500 cc olacak hem en olarak hem de boy olarak daha büyük olacak. Ancak seni o taşır

Vites değiştirememe probleminide anlattım senin için otomatik vites yapacaklar. Hadi yine iyisin
    Tekirdağ-Çorlu

Forumdan Uzaklaştırıldı
    bi tane fotojenik olmayan Roadstarcı var mı be?
    al işte seksi irkek omersirin biraderim

Motosikleti
    heheyttt Allah yazdıysa bozsun...makinan güzelde makina inan kuru güzellik içi boş mankenler gibi...

Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    heheyttt Allah yazdıysa bozsun...makinan güzelde makina inan kuru güzellik içi boş mankenler gibi...
    Evettt madem bu konuda bukadar bilgilisin anlat bakalık kusurunu nedir kusuru ?
    Tekirdağ-Çorlu

Motosikleti
    kusuru şuy...bir kerem geldiği fabrika traş makinası...

tamamen çakma...montaj işi...işçilik sıfır...tork sıfır...zaten siz parası olmayan garibanlar olmasa o tarz çakma makinaları kimse kullanmaz üretilmez...ben çapır seviyom abici tayfa yani...ula çapır seviyonda çapır alamıyon buna razıyım hesabı...makinanın soykütüğü yok geçmişi belirsiz...mühendislikle alakası yok...aerodinamik yok...bana dragstarla shadowla gel kuzen...az müsade geliyom birazdan...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Neyse ne ?
    varsın içi boş manken gibi olsun,
    kuru güzellik olsun.
    Üç kuruşa gösterişli cruiser bizde.
    Arızasız motor bizde,
    Km de 10 kuruş yakıyo sadece
    yedek yağ bidonu taşımıyoruz çünkü yağ yakmıyor
    Km de 10 kuruş yakıyor sadece
    eşşekler gibi gidiyor,dağ yollarında 150 km yi 10 dakka mola ile geçiyor
    ama havasından geçilmiyor
    Aniden cebimizden 500 kayme çıkmıyor ki
    başkalarının motoruna b.k atalım.
    haliyle bizim şikayetimiz yok.

Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Kanka sen bu başlığı baştan aşşağı bir oku dediğin şeylerin cevabını bulacaksın.
    Tekirdağ-Çorlu

Forumdan Uzaklaştırıldı

tamamen çakma...montaj işi...işçilik sıfır...tork sıfır...zaten siz parası olmayan garibanlar olmasa o tarz çakma makinaları kimse kullanmaz üretilmez...ben çapır seviyom abici tayfa yani...ula çapır seviyonda çapır alamıyon buna razıyım hesabı...makinanın soykütüğü yok geçmişi belirsiz...mühendislikle alakası yok...aerodinamik yok...bana dragstarla shadowla gel kuzen...az müsade geliyom birazdan...
    fesatlıktan barsakların bozuldu dimi nereye gidiyorsun?
    Aynı fabrika Yamaha'ya V-star ı üretiyorsa soy kütüğü olmaz
    Aerodinamiği olmaz.
    Çapır alamıyoruz,buna razıyız napalım.
    Garibanlık her yerde var elin Kanadalısı'da bunu alıyor,Amerikalısı da
    bakınız yamaha kanada dan v-Star 250.
    bakınız americanlifan.com

Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp

Çakma tabiki zaten herkez bunu bilerek alıyor. Yamaha Virago çakması ve Yamaha Viragonun özelliklerini taşıyan bir motor.

İşçilik sıfır diyorsun da elimizde kalan bir parçası olmadı çok şükür Senin elinde kalan kaç parça oldu ?

Tork sıfır diyorsun. Yokuş yukarı beraber çıkmaya başlayabiliriz istersen. Ben bu motorla 2 kişi yokuşta bindim ve vites yükseltmeye devam ederek yokuşu çıktım.

Herkes parasına göre motora biniyor bu da bir gerçek. Benim bütçem bu ve bunun gibi birçok motora yetiyorken ben gittim de özellikle Roadstar ı seçtim ve sorunsuz olarak kullanıyorum.

Makinanın soy kütüğü yok diyorsun. Lifan firması Yamaha Viragonun motorunu üreten firma Lifan firmasını bir araştırmanı öneririm. Özellikle youtube de lifan yazıp arattır. Adamların ürettiği arabaların ve motorların videolarını bulacaksın. Üstelik dünyanın heryerinden motorlarının videoları var.

Mühendislikle alakası yok diyorsun neye göre bunu dedin şaşırdım. Bunda mühendislik yok ise yamaha virago da birşeye benzemiyor demektir. Çünki bu makina onunla aynı mühendisliğe sahip.

Aero maero dinamik minamik demişsin. Bunun anlamı ne biliyomusun kanka Ben senden daha uzun yola giderim ve senden daha az dinlenirim. Motor rahat olduğu için hiçbiryerin ağrımıyor. Sizin gibi öne doğru uzanarak kullanıp bel ağrısı yapmıyor.

Sayısal dan para çıkarsa dragstarla gelicem kanka merak etme Tabi önce sayısal oynamam lazım.

Ne oldu bağırsaklarınmı düğümlendi yaw daha gelemedin.
    Tekirdağ-Çorlu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler