Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bisan Roadstar 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Artık Yok...
    motorun havası olmaz gerekli ekipman donanım lastik,donanım,giyim kuşam ekipman varsa her havada binilir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    baklawah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650A Classic "Custom"
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorun havası olmaz gerekli ekipman donanım lastik,donanım,giyim kuşam ekipman varsa her havada binilir
    tamam dediğin doğru olabilir (ve de bütün gerekli korunma/ekipmanları alacağım) ama bu kişiye göre de değişir yani. ben de o alay edilen "tatlı su motorcularından" biri olmak istemiyorum, en özgür olabileceğim aracı yaz-kış demeden kullanmak istiyorum ama dedim ya acemilik (yani yemiyor) bir de Bursa'nın havası çok acaiptir; hele ki yağmuru, zaten şehrin yarısı yokuşa kurulmuş araba kullanırken bile fenalık geliyor bana...
    neyse bunları artık alınca düşünürüz...(motor almama karşı çıkan onca kişiye koz vermeyi hiç ama hiç istemiyorum anlıyor musunuz)

Motosikleti
    Artık Yok...
    250CC V-TWIN STREET BY AMERICAN LIFAN

Modifiyeli virago 250

Motosikleti
    Ybr
    Alıntı baklawah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam dediğin doğru olabilir (ve de bütün gerekli korunma/ekipmanları alacağım) ama bu kişiye göre de değişir yani. ben de o alay edilen "tatlı su motorcularından" biri olmak istemiyorum, en özgür olabileceğim aracı yaz-kış demeden kullanmak istiyorum ama dedim ya acemilik (yani yemiyor) bir de Bursa'nın havası çok acaiptir; hele ki yağmuru, zaten şehrin yarısı yokuşa kurulmuş araba kullanırken bile fenalık geliyor bana...
    neyse bunları artık alınca düşünürüz...(motor almama karşı çıkan onca kişiye koz vermeyi hiç ama hiç istemiyorum anlıyor musunuz)
    şimdiden hayırlı olsun sana ...

Arkadaşlar ben bu motoru alabilmek çok isterim daha önce caracal 200 düşünüyodum bizim Kütahyada servisinin olması sebebiyle kanuninin,ama bu roadstarın v motor olması beni kendine çekti adeta arkadaşlar bisanın web sitesinde kütahya servisi bölümüne tıkladığımda bisiklet,moped felan geliyor ama motosiklet servisi yok böle saçmalık olur mu?bu işin aslı nedir arkadaşlar sizlerden yardım bekliyorum?
    Gerçekci ol,imkansızı iste.

MobilMedya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF150
    Selam Arkadaşlar,

Vatani görevim dolayısıyla motorumu satmak zorundayım geçen sene almıştım ve daha henüz 850 km yapabildim paraya ihtiyacım olduğundan acil satmam gerekiyor ilgilenen arkadaşlar aşağıdaki linkten motorun bilgilerine ulaşabilirler.

http://www.sahibinden.com/850_km_de_...XQQdisplayitem

Motosikleti
    Alıntı furkan43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben bu motoru alabilmek çok isterim daha önce caracal 200 düşünüyodum bizim Kütahyada servisinin olması sebebiyle kanuninin,ama bu roadstarın v motor olması beni kendine çekti adeta arkadaşlar bisanın web sitesinde kütahya servisi bölümüne tıkladığımda bisiklet,moped felan geliyor ama motosiklet servisi yok böle saçmalık olur mu?bu işin aslı nedir arkadaşlar sizlerden yardım bekliyorum?
    valla arkadaşım bisan firmasının internet sitesi bi alem zaten. ben de zorla buldum adresi (hiçbir arama motorunda www.bisan.com.tr adresi çıkmaması çok ilginç-kafadan yazınca sayfa geldi) adamlar sadece servis ağını listelemişler ama satış/bayii listesi yok. ayrıca servislerin bazıları da çalışmıyormuş gibi birşeyler duydum, güncellenmesi gerek yani.
    ben de bursa'da bu motoru göreceğim bir yer arıyorum ama bulamadım, kullanıcı grubunda da yok kimsede. yani alayım diyorum ama gerçeğini görme şansı bulamadım henüz...

Motosikleti
    Artık Yok...
    sahibindende bursada satılık olan bir roadstara git bak.. sahibindende dükkan malıda var burada varsa gidip ordanda sıfır olarak bakabilirsin

Motosikleti
    inanmayacaksın ama bursa'da satılık bisan roadstar yok, borelli yok, bir tane keeway bir de kalan tek monero'yu satan dükkan buldum. bunların hepsi aynı dendiğine göre bir gidip bakmak lazım. daha önceki aramalarımda hiç bulamamıştım.

Motosikleti
    Artık Yok...
    http://www.sahibinden.com/bisan_road...XQQdisplayitem

burda izmitte var bak 0 km izmit sana o kadar uzak değil sabahdan gidip bir bakabilirsin..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    inanmayacaksın ama bursa'da satılık bisan roadstar yok, borelli yok, bir tane keeway bir de kalan tek monero'yu satan dükkan buldum. bunların hepsi aynı dendiğine göre bir gidip bakmak lazım. daha önceki aramalarımda hiç bulamamıştım.
    Monero,borelli,keeway görünüşte aynı ama kalitesi asla Bisan Roadstar ile ölçüşemez.
    En yakını Keeway'dir onun da arka jant göbeği sorunludur.Bisan Roadstar'ın da sinyalleri yetersizdir,bisiklet sinyali gibi.4 tane mondial sinyali takınca görüntü kendine geliyor.Zaten Yamaha'ya üretilen vstar-250 deki sinyaller de büyük sinyaldir.

http://www.yamaha-motor.ca/products/...oup=M|&LANG=en

ÖTV nin düşmesine rağmen Roadstar'ın 0 km 2007 modellerinin hala 3200 civarında satılması da ilginç bir konudur.

Motosikleti
    Artık Yok...
    evet mesela bisancı ların şu topiğini okursanız hemen hemen hiç kimsenin sıkıntısı yok 20 binleri 30 binleri devirenler var kewwy cilerin topiğinde sıkıntılar var buji arka takoz bir iki kişinin beyni yanmış

bu motorlar değerli usta kullanıcı ve acemi kullanıcınında talep gösterdiği motorlar sorunsuz sıkıntısız o yüzden adamlar satılıcağını emin oldukları için ötv indirimi yapmamış olabilirler..

Motosikleti
    yamaha klonlarının aralarında farklar olduğunu duymuş ve forumda bir başlıkta sormuştum; 'savaskayan' yazdıklarınıza bakınca doğru olduğu anlaşılıyor. 'logaritma' verdiğin ilan linkine baktım ama ne foto ne açıklama var, öyle ilanlara pek tenezzül etmiyorum, ama sorun değil. şu anda listemde tam 26 motor var, 10 tanesi regal diğerleri bisan (2-3 tane de diğer klonlar; ama onları eleyeceğim artık). sorun gerçek/canlı bir bisan roadstar modeli bursa'da görememiş olmam; artık yakında bir şehre gidip bakıcaz ne yapalım. (en yakın istanbul, eskişehir) sağolun ilgilendiğiniz için. ah o yamaha v-star 250 de ne güelmiş yaw...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    yamaha klonlarının aralarında farklar olduğunu duymuş ve forumda bir başlıkta sormuştum; 'savaskayan' yazdıklarınıza bakınca doğru olduğu anlaşılıyor. 'logaritma' verdiğin ilan linkine baktım ama ne foto ne açıklama var, öyle ilanlara pek tenezzül etmiyorum, ama sorun değil. şu anda listemde tam 26 motor var, 10 tanesi regal diğerleri bisan (2-3 tane de diğer klonlar; ama onları eleyeceğim artık). sorun gerçek/canlı bir bisan roadstar modeli bursa'da görememiş olmam; artık yakında bir şehre gidip bakıcaz ne yapalım. (en yakın istanbul, eskişehir) sağolun ilgilendiğiniz için. ah o yamaha v-star 250 de ne güelmiş yaw...
    Klon çeşidinin fazla olması her zaman iyidir.Parça tedariki kolaylaşır.Ama yine en ucuz parçalar Bisan'da.Bodrum'dan bir arkadaş Virago 250 sine yeni motor yaparken Bisan silindirleri almıştı.

narkozcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bisan roadstar 250
    bisan roadstar en iyisidir

Motosikleti
    Artık Yok...
    regal iyidir eski motorum ama devri bitti ve belli kronik rahatsızlıkları var regalin.. ama genel olarak bir çinli için iyidir..

v motor al derim de başka bir şey demem yapısı itibariyle rahat performanslı çalışır. ayrıca sıkıntısı olmaz ki yok işde aç bu forumu başdan ilk mesajdan oku sıkıntısı olan kişi hemen hemen yok gibi zaten çoğuda binmekden gezmekden buralara giripde yazmıyor bile..

_SuLeYMaN_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    regal iyidir eski motorum ama devri bitti ve belli kronik rahatsızlıkları var regalin.. ama genel olarak bir çinli için iyidir..

v motor al derim de başka bir şey demem yapısı itibariyle rahat performanslı çalışır. ayrıca sıkıntısı olmaz ki yok işde aç bu forumu başdan ilk mesajdan oku sıkıntısı olan kişi hemen hemen yok gibi zaten çoğuda binmekden gezmekden buralara giripde yazmıyor bile..
    Evet haklısın. Bir sorunu olan motorunu araştırıyor konusuna giriyor ve sıkıntısını yazıyor. Bizde sıkıntı olmadığı için konuyu ziyaret eden yok Bende konuya bakıyorum acaba motoru modifiye edenler varmı ? Nerelere ne eklemişler. Yeni fotoğraflar varmı diye.

Sıkıntı yaşanmıyor ki onun çözümü için bakayım konuya
    Tekirdağ-Çorlu

Motosikleti
    Artık Yok...
    yukarda amerikada ve avrupada modifiye edilmiş virago 250 resimleri koydum

esasen güzel bir custuma gelicek bir motor iyi ellerde çok güzel şeyler yapılabilir

yukarda örnekler vermişdim burayada koyıyım bu aşağıdaki tarzda çok harika custumlara çevrile bilir..

_SuLeYMaN_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp

Bu motora dikkatli bakın. Birşey göremediniz mi ? Biraz daha dikkat edin.

Yağ filtresinin olduğu kapağa bakın.

Lifan yazıyor değilmi
    Tekirdağ-Çorlu

AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı _SuLeYMaN_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bu motora dikkatli bakın. Birşey göremediniz mi ? Biraz daha dikkat edin.

Yağ filtresinin olduğu kapağa bakın.

Lifan yazıyor değilmi
    BRAVOOO

aynı detaya daha ilk resimde takılmıştım... yazmaya üşenmiştim,ama sizde yazınca dayanamadım yazdım....

acaba o motrun şimdiki durumu nedir acaba????

sadece görsellikmi yoksa performansta varmı???

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler