Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bisan Roadstar 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    motorumu kaça sattığımı soran arkadaşlar olmuş. 1850 liraya sattım biraz kelepire gitti ama kapıda çürümesinden iyidir.

Sağlıcakla.[/QUOTE]

sen bendende ucuza vermişin ama hiç olmazsa senin vn800 gibi tesellin var bende oda yok cup aldım başa döndük gene hayırlı uğurlu olsun kaza bela görmeyesin inş.
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    gv 250
    illa boşa alıcam diye bi derdim yok tabi ama ışıklarda filan bazen yoruluyor insan bende kaliteli yağ kullanıyorum ve evet vites geçişleri ne hikmetse sertleşti yağı az mı kattım çok mu diye tedirgin olmuştum ama galiba tam ayarında katmışım yağ iki çizgi arasında gözüküyor..

[QUOTE=WOLF 81;2359832]aslında sorun vitesi boşa alamamak değil ben onu sorun etmiyorum debriyajım çok sert bazen elim yoruluyo istanbul trafiğinde kullananlar beni anlar. teli yağladım ayarladım ama sert işte bende kafamı fazla takmıyorum artık.[COLOR="Silver"]

ben debriyaj ayarıyla baya uğraştım en başlarda çok sertti debriyaj ve vites kaçırıyordu usta bi ayar çekti vitesliye yeni başladığım içinde debriyajı üste kavramasının iyi olacağını dedi ama debriyaj yine serttti bendee kendim bi ayar çektim ve aşyada kavrıyor böylelikle geçişler hızlı hemde çok yumuşadı tavsiye ederim bi ayar çektir

yasdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph 1200 Jawa Classic /1971 ve E-bike sukutır
    motosikletimi sattım. 2000 TL civarında V motor 250 lik bakıyorum. İstanbul içinde bildiğiniz varsa iletişime geçelim lütfen. yasdal@yasdal.com
    Gökhan YAŞDAL

Motosikleti
    DL 650
    Alıntı yasdal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motosikletimi sattım. 2000 TL civarında V motor 250 lik bakıyorum. İstanbul içinde bildiğiniz varsa iletişime geçelim lütfen. yasdal@yasdal.com
    2,000 tl sezonaçıldı bu fiyata bulmak biraz zor temiz bir makina için 3 küsürü gözden çıkartmanız gerekir roadstarlar için konuşuyorum tabiki.
    Ey Mehmed ! Ahmed-i Muhtar'ın Mucizeleriyle
    Umarım Galip Olur Din Düşmanlarına Devletim "
    F.S.M.HAN

yasdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph 1200 Jawa Classic /1971 ve E-bike sukutır
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaça verdin sen motoru Ben 2010 ağustosda sattım (9ayönce) 2100 TL
    Alıntı ARBETUS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorumu kaça sattığımı soran arkadaşlar olmuş. 1850 liraya sattım biraz kelepire gitti ama kapıda çürümesinden iyidir.

Düşük bir fiyat önerdiğimi biliyorum. Ben sezon dışı motor alıp sezonda satan para kazanan arkadaşları değil de aslında kullanıcıları arıyorum. Sonuçta sıfırken 3 küsüre satılan motorlardı bunlar. (keeway SS - Borelli Ledow - Lifan - Bisan vs.) Bence 5 sene kullandıktan sonra 2.000 e satmak çok da adil olmayan bir alışveriş olmaz. Yine de motosikletin sahibi belirler fiyatı. Almak isteyenler sadece teklif verir, eğer iki taraf için uygunsa alınır.

Uyarınız için teşekkür ederim. Fakat ben de bu sezonu geçirip önümüzdeki sezon elimden çıkarıp 600 CC kategorisine geçmek istiyorum. Elimden çıkarırken 3000 lere çıkaramayacağımı hissettiğimden 2000 civarı bakıyorum.
    Gökhan YAŞDAL

Motosikleti
    DL 650
    inşallah bulursunuz istediğiniz fiyata, doğrusun zamanında plaka ruhsat dahil 3,900 peşin paraya satılıyordu ama şimdi sıfırı yok yeni çıkarıcağı modelide gördük fuarda 6,500 tl istiyo lifan, keeway ve ledow larada bir bakın isterseniz.

arbetus ve egelim in sattığı fiyatları örnek göstermişiniz ikiside istanbulda değil ve ikinci motorları konumundaydı sattıkları.
    Ey Mehmed ! Ahmed-i Muhtar'ın Mucizeleriyle
    Umarım Galip Olur Din Düşmanlarına Devletim "
    F.S.M.HAN

baysamin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yasdal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Düşük bir fiyat önerdiğimi biliyorum. Ben sezon dışı motor alıp sezonda satan para kazanan arkadaşları değil de aslında kullanıcıları arıyorum. Sonuçta sıfırken 3 küsüre satılan motorlardı bunlar. (keeway SS - Borelli Ledow - Lifan - Bisan vs.) Bence 5 sene kullandıktan sonra 2.000 e satmak çok da adil olmayan bir alışveriş olmaz. Yine de motosikletin sahibi belirler fiyatı. Almak isteyenler sadece teklif verir, eğer iki taraf için uygunsa alınır.

Uyarınız için teşekkür ederim. Fakat ben de bu sezonu geçirip önümüzdeki sezon elimden çıkarıp 600 CC kategorisine geçmek istiyorum. Elimden çıkarırken 3000 lere çıkaramayacağımı hissettiğimden 2000 civarı bakıyorum.

Dostum umarım bulursun istediğin şekilde bir motorsiklet bende senn gibiyim alıcam dediğinde hemen alınmıyor ana ne fiyat ne olursa olsun istenen fiyattın üzerinde bir para olmması lazım cebinde bisan için konuşuyorum piyasa 2500-2750tl arasında başlıyor senin cebinde en az 2500tl olcakki sen pazarlığını yapacaksın orta yolu bulucaksınız ama 2500tl`lik motor için 2000 dersen olmaz diye bilirler ama pazarlık sonucu 2100tl ye alabilirsin. Bu başlığa ilk yazdığımadan beri bende bekliyorum, olmadımı 2000tl çok olduğu zamanda 3000tl normal bir rakam olur.
    Aşk üç harflidir...! BMW binGitSin

Motosikleti
    Uyarınız için teşekkür ederim. Fakat ben de bu sezonu geçirip önümüzdeki sezon elimden çıkarıp 600 CC kategorisine geçmek istiyorum. Elimden çıkarırken 3000 lere çıkaramayacağımı hissettiğimden 2000 civarı bakıyorum.[/QUOTE]

http://www.sanalpazar.com/item_detai...tion_id=786915 hala satılmadıysa linke bi göz at dostum 335 kmdeymiş makina
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    Artık Yok...
    elimdeki gt650 yi çıkartabilirsem alıcam bir roadstar

iki michellin lastik xenon far seleyi elden geçirttinmi zinciri kaliteli bir zincirle değiştinmi yuasa akü iki tane güzel albenili krom görünümlü elcik bir alarm takdınmı bin sür işde az yakar çok kaçar uzun yolada gider.. satamadık gt yi satsam alıcam bir tane temiz roadstar

Motosikleti
    Rmı? Cometmi? ne istiyosun? + geçen sene nerdeydin

Motosikleti
    yok
    http://www.sanalpazar.com/item_detai...tion_id=786915 hala satılmadıysa linke bi göz at dostum 335 kmdeymiş makina [/QUOTE]

benim bir arkadaş aldı, linkteki satıldı.
    [B][I][COLOR="Black"]Hayat ya 2 kişi yaşanır, ya da 2 teker üstünde yaşanır![/COLOR][/I][/B]

Motosikleti
    Artık Yok...
    Rmı? Cometmi? ne istiyosun? + geçen sene nerdeydin
    naked 8 bin tl istiyorum 2007

http://www.sanalpazar.com/item_detai...tion_id=786915 hala satılmadıysa linke bi göz at dostum 335 kmdeymiş makina [/QUOTE]

zevk ve keyif işi tabide ama kendi görüşüm; Şunda 152cc kanuni deer kullanıyorum çokta memnunnum aktif birbinici olarak yaz kış kullandım motorsikletimi yağmur çamur; ama 152cc biraz hafif kalıyor bir aracı sollamaya çıktım solyacağım aracata hızlanmaya başladım adamın biride beni sollamaya kalkınca iki araç arasıında motorsiklet genişliğinden biraz daha fazla bir mesafe ile iki araç arasında kaldım. O zaman anladım 250cc olsa iyi olacakmış.

600cc makinalara heves etme benzin yakında 5 lira olur 600cc makiana parçaları ona göre olur bunun gibi bir çok şey tabi durumunuz musaitse senin bileceğin iş.

Motosikleti
    Artık Yok...
    bende şu anda gt650 var bildiğin 1.4-1.6 araba gibi yakıyor.. burası amerika değilki depoyu 3-5 dolara doldurup yola devam edelim..

Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende şu anda gt650 var bildiğin 1.4-1.6 araba gibi yakıyor.. burası amerika değilki depoyu 3-5 dolara doldurup yola devam edelim..
    katılıyorum

Motosikleti
    Uyarınız için teşekkür ederim. Fakat ben de bu sezonu geçirip önümüzdeki sezon elimden çıkarıp 600 CC kategorisine geçmek istiyorum. Elimden çıkarırken 3000 lere çıkaramayacağımı hissettiğimden 2000 civarı bakıyorum.[/QUOTE]

600 cc ye heves eden ben değilim arkadaş ben hevesimi aldım cup aldım doğru yolu buldum çok şükür kmde 80 krş ohh misss isterse 5ytl olsun benzin

Motosikleti
    Bisan Roadstar
    roadstar ına koruma demiri taktıran arkadaş varmı?eğer varsa foto ekleyebilirmi
    unutma oyun bitince vezirde piyonda aynı kutuya konur:bounce:

Motosikleti
    Ne alacağıma karar vereyim hemen...:(
    Oooo arkadaşlar forum hareketlenmiş... bende sattım motoru artık... tayinimiz çıktı gidiyoruz ... Buralardayken buluşup gezemedik içime dert oldu ama neyse başka baharlara artık ...

Motosikleti
    Nereye gidiyosunuz? motorun bol binildiği bi yer olsaydı bari

Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Selamlar;

Uzağa gidiyor Van'a. Muratın motorunu ben satın aldım. İlk vitesli motorum. Bu yüzden buradaki paylaşımlara çok ihtiyacım olacak.

Bu arada vites değiştirirken çak çuk diye yüksek seslerin gelmesi normal mi? (Bu tarz acemi sorulara hazır olun. )

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler